Автор Тема: Контакт с извънземни  (Прочетена 26834 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #45 -: Юли 08, 2010, 12:24:57 pm »
Въпреки че това е форум ,мисля че ако знае толкова неща и т н вече да са го споходили онези с черните очила но карай да е весело. нека докаже думите си  ;)
Абе не знам за доказване...ама ако хване да каже нещо смислено,няма да е зле.Че дотук ми мяза на шизофрения ::)
Или някой напушен младеж... Не мога да допусна, че възрастен мъж на 53 г, както беше споменал в началото ще пише толкова неграмотно.
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #46 -: Юли 08, 2010, 12:31:45 pm »
Човека,може от скоро да работи с компютър... от къде знаеш??/

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #47 -: Юли 08, 2010, 15:55:18 pm »
А можеш ли да нарисуваш нещо от нещата който виждаш-генераторите ,станцията ,извъзнемният или неговият свят?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #48 -: Юли 09, 2010, 11:38:02 am »
Че дотук ми мяза на шизофрения ::)
Това критика ли е или подигравка ли е какво е?

Приличате ми на някои бабички, като тези дето висят надвечер по пейките на калъп и чакат да мине Иванчо със исулените гащи.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #49 -: Юли 09, 2010, 13:34:38 pm »
Че дотук ми мяза на шизофрения ::)
Това критика ли е или подигравка ли е какво е?

Приличате ми на някои бабички, като тези дето висят надвечер по пейките на калъп и чакат да мине Иванчо със исулените гащи.
Мдаа..видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак.. :D

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #50 -: Юли 10, 2010, 17:41:12 pm »
CASIO,пиши ! В момента си тук !!!
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #51 -: Юли 10, 2010, 20:36:32 pm »
Мили боже!Още малко и ще му постройте паметник.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #52 -: Юли 10, 2010, 22:05:08 pm »
Не смятате ли,че зачестиха заметресенията у нас???Те са от ремонта.НО големите,са от енергиен обстрел.Мислете нестандартно,ЗА ДА ИМАТЕ УСПЕХ.Иначе, контакт и на сън няма да осъщствите...с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #53 -: Юли 10, 2010, 22:30:50 pm »
Добре бе CASIO,защо избягваш въпросите които сме ти задали,а повтаряш все едно и също?Струва ми се,че сме ти като МЕЗЕ :mad:Тази тема,май няма да я бъде :-X

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #54 -: Юли 11, 2010, 00:07:15 am »
Не смятате ли,че зачестиха заметресенията у нас???Те са от ремонта.НО големите,са от енергиен обстрел.Мислете нестандартно,ЗА ДА ИМАТЕ УСПЕХ.Иначе, контакт и на сън няма да осъщствите...с

Добре де.Обясни ни поне какъв е този ''ремонт'':-X.Дай повече подробности за тях.От коя планета са?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #55 -: Юли 11, 2010, 00:09:10 am »
ARRI,няма смисъл да му се молим вече!Не виждате ли,че ни се подиграва :yes:

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #56 -: Юли 11, 2010, 05:45:52 am »
КАСИО ЛИ Е СЕЙКО ЛИ Е ИЛИ ОМЕГА  ако има да казва нещо ще го каже.той или тя се наслаждава на нас че обръщаме внимание на някакви думи и ни се присмива. със същия успех и аз мога да пусна някой лаф и да ви гледам сеира. за сведение на касио в мрежата има достатъчно други форуми и сайтове за забавления.тука сме сериозни хора и се опитваме да стигнем до някаква истина въз основа на факти снимки и видеофайлове. така че ако ти е скучно можеш да се забавляваш и по друг начин но както и да е.  :yahoo: :praising:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #57 -: Юли 11, 2010, 11:45:26 am »
ARRI,няма смисъл да му се молим вече!Не виждате ли,че ни се подиграва :yes:
Въх,недей тъй,че рибарчето сега ще дойде да пита дали ние не се подиграваме с човека или какво...?!? ;D

п.с.Ама сега ли разбрахте,че на"касио"не трябва да му обръщате внимание..кво му се молите кат вдовица за "..."Смешник пълен е тоя.Досега ако искаше да каже нещо,щеше да го е направил,без да го молят!
Алооо..другаря касио..и кво като има земетресения?!?Че то в България,леки трусове си има постоянно!Пий си хапчетата редовно и се успокой!А...ако се чудиш,защо предизвикваш такива реакции..ами нали знаеш"Каквото повикало,такова се обадило"Т.е.ти пренебрегваш въпросите ни,пишеш несвързани неща с по две думи..нали се сещаш,че няма как да те приемаме на сериозно,след като самият ти си несериозен!
« Последна редакция: Юли 11, 2010, 11:46:27 am от konstantin2007 »

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #58 -: Юли 12, 2010, 08:02:45 am »
Casio земетресения си стават нормално.И аз мисля ,че ти сега се майтапиш.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #59 -: Юли 12, 2010, 08:53:25 am »
Не смятате ли,че зачестиха заметресенията у нас???Те са от ремонта.НО големите,са от енергиен обстрел.Мислете нестандартно,ЗА ДА ИМАТЕ УСПЕХ.Иначе, контакт и на сън няма да осъщствите...с

 :) Тук ми намирисва на контакти с извънземни ! Отде иначе тази информация !  ;D
От това може да се изкарат и големи пари!  Затуй не казва повече  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27