Автор Тема: Контакт с извънземни  (Прочетена 26795 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #15 -: Юли 02, 2010, 12:24:40 pm »
Е, човекът наистина може да си има друга работа, едва ли му е на главата само да кисне във форума и да отговаря на всеки въпрос. Защо се нахвърляте така? Истина или не, ще отговори когато може и най-вече когато ИСКА. Недейте да се впрягате толкова - всички тия коментари са изписани в рамките на само 1 ден.
На мен ми е интересно това, което CASIO пише. Ще споделиш ли повече подробности, ако не ти е проблем?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #16 -: Юли 02, 2010, 12:42:39 pm »
CASIO,няма да се изнервяме и ще чакаме търпеливо :).Обаче,ако можеш поне за 15мин. на ден да списваш по малко инфо.И какво означава това със ''ремонтите'' и земетресението.Какво ''ремонтират" :-X?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #17 -: Юли 02, 2010, 14:35:56 pm »
Е, човекът наистина може да си има друга работа, едва ли му е на главата само да кисне във форума и да отговаря на всеки въпрос. Защо се нахвърляте така? Истина или не, ще отговори когато може и най-вече когато ИСКА. Недейте да се впрягате толкова - всички тия коментари са изписани в рамките на само 1 ден.
На мен ми е интересно това, което CASIO пише. Ще споделиш ли повече подробности, ако не ти е проблем?
Може и така да е..обаче аз си направих труда да погледна профилът на casio.Ами прекарани почти 5 часа във форума и само 5 публикации от по два-три реда.При добро желание,за такова време цял ферман щеше да напише.При това е регистриран преди една година!Не знам..може и наистина да му се пуска информация свише,ама за една година можеше да сподели много неща,ако искаше! :flag_of_truce:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #18 -: Юли 02, 2010, 14:47:19 pm »
Ти си голяма дедективка :).Веднага си го проучила човека :drinks:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #19 -: Юли 02, 2010, 16:31:25 pm »
Доста неща написах..за 2 часа..Дано е случайно..Грешка при публикуване.Може да изпратя отговор(персонален)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #20 -: Юли 02, 2010, 16:37:39 pm »
Доста неща написах..за 2 часа..Дано е случайно..Грешка при публикуване.Може да изпратя отговор(персонален)

Къде го побликува написаното?Тук под темата няма почти нищо.Или аз не те разбрах,какво искаше да кажеш :-X?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #21 -: Юли 02, 2010, 17:11:20 pm »
Да, и аз нещо не схванах. Не си успял да публикуваш това, което си написал ли?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #22 -: Юли 02, 2010, 18:10:00 pm »
Да, и аз нещо не схванах. Не си успял да публикуваш това, което си написал ли?
Мда..така му се е получило.И не се е сетил да даде обратен бутон,после копи-пейст и да побликува отново.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #23 -: Юли 03, 2010, 14:20:41 pm »
[Off Topic]
Ами като е писал 2 часа, обикновено така се получава - сървъра как да прецени, дали някой пише или просто е зарязал компютъра на поредната тема. Съответно - изисква ново логване.
Отделно пък, има и ограничение за броя символи 20000, при което поста бива отрязан автоматично.
Правилният метод за всички, дето имаш 2 часа свободно време за писане е, да си излеят мислилите в някой текстов редактор, а след това да го копират и вмъкнат във форума.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #24 -: Юли 03, 2010, 20:31:03 pm »
Здравейте. За минутка.Относно публикацията от 2h.И друг път се еполучавало.Когато направя опити да споделя тези събития, ство нещо подобно.Изтриват се...Но знам , какво е да чакаш , да търсиш .Преди 30 години тези комуникации липсваха.Информацията бе оскъдна.Сега е обратно.Но това дава супер възможност за манипулации.Особенно във форуми.Искам само да успокоя тези,които желаят и очакват срещите с братя по разум да са спокоини.Те отдавна и постоянно са били и са около нас.Това за егото ми е несириозно.Анонимен съм,и не търся известност.Аз съм човек, който,ще отдели пак 2h,другата седмица.с

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #25 -: Юли 03, 2010, 20:46:11 pm »
CASIO,да не предполагаш,че от ''горе'' нещо ти правят,за да не разкриваш нещата :-X?
Само ни кажи как изглеждат.Пък за останалото ще чакаме...
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #26 -: Юли 04, 2010, 15:53:56 pm »
CASIO, няма никаква манипулация във форума и никой не ти е трил писанията. Това, че ти се е изтрило мнението е поради автоматиката на сайта, Black Adder ти го обясни. Ако наистина имаш да пишеш нещо важно и то 2 часа - сериозното, както ти казаха вече, е да го направиш в текстов редактор и чак след това да го копираш в полето за мнение на сайта, за да не стават такива инциденти.
« Последна редакция: Юли 04, 2010, 19:16:48 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #27 -: Юли 04, 2010, 16:05:51 pm »
CASIO,горкичкия ти :D защо,точно на теб се случи това?Очаквахме толкова много да ни разкажеш!

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #28 -: Юли 05, 2010, 12:37:40 pm »
Слава богу Firefox помни почти всякакви попълвания дори след като човек навигира извън страницата, освен ако формата за попълване няма автоматичен рефреш който нулира съдържанието в систематичен период.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #29 -: Юли 05, 2010, 13:17:10 pm »
Хора мисля ,че това е тема за контакт с извънземни а не тема в стил опитите за ченълинг на касио.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27