Автор Тема: Контакт с извънземни  (Прочетена 26813 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #30 -: Юли 07, 2010, 11:50:01 am »
CASIO,какво стана бе човек?Има ли някакво развитие,нищо не казваш!?Как,изглеждат извънземните?Хайде,чакаме те...и гледай да не объркаш пак нещо!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #31 -: Юли 07, 2010, 14:57:49 pm »
CASIO,какво стана бе човек?Има ли някакво развитие,нищо не казваш!?Как,изглеждат извънземните?Хайде,чакаме те...и гледай да не объркаш пак нещо!
Не бързайте де..човекът е тежка гемия,все пак..След 120-тата молба,може и да склони да напише повече от два реда ;D

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #32 -: Юли 07, 2010, 18:19:09 pm »
Здравейте,
И да Ви се извеня,за Вас оправдание няма.Така е при младите хора.Но аз Ви чуствам, като малки,енергични топчици.С различна амплитуда на трептене и излъчване.Всяка е различна наистина..да..към темата..ПЪРВО
НЕСТАНДАРТЕН ПРОБЛЕМ,СЪС СТАНДАРТНО МИСЛЕНЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОКАЖЕ!!!
Когато писах 2h,не бях сам.Опита и неверието ми е карало да имам свидетел.След,като
завърших,монитора се превърна в телевизионен екран,с дръпната антена.Снежинки и шум.Дръпнаx щепсала от  контакта..угасна след15,20 секунди.Обяснети ми го този проблем...Човека до мен се смята за добър специалист.Неможа, въпреки ,че обра пайжените на комп-та кутия.Не трябва ли Наръчник в този случай? Сега при мен е тихо.А това означава,че до утре ще имате материал за анализ.с

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #33 -: Юли 07, 2010, 18:37:08 pm »
Как стана контакта...При малка злополука.Мъж на моята възраст СЕГА, тогава си поряза ръката. Отнея потече зелена кръв,която при допир с земята се изпари, без да има пара.ОБЯСНЕНИЕ КЪМ НАРЪЧНИКА-При телепортиране навсеки човек,на разстояние хиляди парсека или преминаване от светлинна скорост до покой това се получава.Дано имате възможност да го видите.Ако това ви се случи...това е контакт.Ако несте вие.с

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънз&#
« Отговор #34 -: Юли 07, 2010, 18:42:12 pm »

А мъжът като нас ли е,или външно е по-различен?На какъв език си говорите?Теб ''телепортирал'' ли те е със него?
« Последна редакция: Ноември 29, 2010, 13:32:24 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #35 -: Юли 07, 2010, 18:49:31 pm »
Аз,честно НИЩО не разбрах!Много несвързано бе човек!Давай,по-простичко.....какъв е бил този човек ,познаваше ли го?Оффффф :D

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #36 -: Юли 07, 2010, 19:07:50 pm »
Този случай впоследствие разбрах,че не е единичен.Относно ролята на енергийните устройства.Представляват светещи обърнати пирамиди.СЕга подробности за тях не знам.Но те са като антени,които покриват планетата с сазидателна енергия.Във всяка точка на земята хомосапианса съществува.Животни не.Имали лъв на северният полюс?Човек?-последното.В Африка-и двете.Когато Великите откриватели тръгват,освен пътища,те навсякъде откриват ХОРА.Независимо от звета на кожата им.Вид който е навсякъде по планетата.
Противника унищожава устроиствата...т.ес инкобатора...Значи живота.Енергиен удар-зсметресение,катаклизъм.Е при ремонта пак има заметресения,но не толкоз сериозни.Доброто за нас е ,че противника ни не е в състовние да бъде постоянно в нашето измерение и го напуска..временно....с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #37 -: Юли 07, 2010, 19:33:26 pm »
КАК<КОНТАКТУВАШ С ТЯХ? КАК ИЗГЛЕЖДАТ?ОТ КОЯ ПЛАНЕТА СА?КАКВИ СА ИМ НАМЕРЕНИЯТА?

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Контакт с извънземни.
« Отговор #38 -: Юли 07, 2010, 19:37:27 pm »
Как вървят въпросите....Познавам го.Говори нормално,на български.Но го има телепатичният контакт.Последното дори и аз го понаучих.Ето сега ще ме питате за комуникации и чуствам как мозаците ви в момента правят анализи.Над Земята има космическа станция, която не я виждаме.Там има младо създание.като тази снимка на със златистите коси на frynji.Интересно.Моята дъщеря все повтаряше като малка,че "ГОРЕ" има една леличка .Сега няма спомен.Да ама съм я записъл на касетофон,да се посмее след време.Мале става голям роман, затова не ми се сяда.Навремето баба Ванга ме назова по име и ми каза,че не принадлежа на себе си.ЕЕпочивка...Всеки има право да се съмнява.....с
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 19:41:48 pm от Alien »

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #39 -: Юли 07, 2010, 20:13:48 pm »
Можеш ли да качиш записите?

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #40 -: Юли 07, 2010, 20:35:51 pm »
Абе хора . Смешно ми става като чета по-горе написаното.На основание информацията която имам от прочитането на доста книги и статии на тема научна фантастика аз също мога да се правя на посветен......  ::)

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #41 -: Юли 07, 2010, 20:52:47 pm »
Кой знае ,може да е измислица ,а може да е истина.Все пак си струва да се провери.

Неактивен tarantana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #42 -: Юли 07, 2010, 20:58:29 pm »
Въпреки че това е форум ,мисля че ако знае толкова неща и т н вече да са го споходили онези с черните очила но карай да е весело. нека докаже думите си  ;)

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #43 -: Юли 07, 2010, 21:13:48 pm »
Дам нека!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Контакт с извънземни
« Отговор #44 -: Юли 07, 2010, 21:13:56 pm »
Въпреки че това е форум ,мисля че ако знае толкова неща и т н вече да са го споходили онези с черните очила но карай да е весело. нека докаже думите си  ;)
Абе не знам за доказване...ама ако хване да каже нещо смислено,няма да е зле.Че дотук ми мяза на шизофрения ::)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27