Автор Тема: Контакт с извънземни  (Прочетена 26533 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Контакт с извънземни
« -: Юни 29, 2010, 16:17:24 pm »
Приятели, контакт с извънземни отдавна е установен.Аз имах тази възможност да съм с тях.... и сега да бъда....Но това е ...много дълго за разказване..Преди 2,3 години представителите на друг разум бяха 37.Да тук на земята..е който иска да се усмихва...Тези които са най-силни образно казано,не подържат котакт на правителствено ниво.....
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 19:16:19 pm от Alien »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #1 -: Юни 29, 2010, 17:08:29 pm »
Е,разкажи ни де ;)Какви,преживявания си имал?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #2 -: Юни 29, 2010, 17:14:09 pm »
Приятели, контакт с извънземни отдавна е установен.Аз имах тази възможност да съм с тях.... и сега да бъда....Но това е ...много дълго за разказване..Преди 2,3 години представителите на друг разум бяха 37.Да тук на земята..е който иска да се усмихва...Тези които са най-силни образно казано,не подържат котакт на правителствено ниво.....
:o :o
Е,как можа само два реда да напишеш..Давай..разказвай.Кои,откъде,какво,защо..Не ни дръж сега в напрежение..

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #3 -: Юни 29, 2010, 18:25:42 pm »
Найстина разкажи.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #4 -: Юли 01, 2010, 16:07:57 pm »
Много отдавна,когато на нашата планета е бил периода на динозаврите от галактика Ін би си,І намираща се на 300 000 светлинни години пристигат представители на хуманоидна цивилизация.Тя е в период на война и опасност от унищожение.Намира подобна на неината планета ТУК.Монтират се 54 енергийни устроиства по цялата планета,които трябва постепенно да променят флората и фауната .И положат основите за продължение на расата си.Тази планета Іт.ес.нашата приема името Гея 2.На маиката родина.В България има енергийни устроиства в Стара Загора,Царичина,Кръстова гора,Перпирикон,Странджа."Исъздаде БОГ човека по собствено подобие" Борбата на нашите прадеди продължава и тук.Много от устроиствата са повредени.В Балгария на 100%.Но се ремонтират в момента......Тази информация давам по собствена инициатива и очаквам реакцията на хората които са посветени в това.ОСНОВНОТО ВЕВРУЮ на нашите създатели е да няма насилие върху разум на разум. Тава ми дава основание да го споделя с Вас.А колко много има още...с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #5 -: Юли 01, 2010, 16:13:00 pm »
Добре,а ти контактуваш ли с тах и в момента?Какво още има,което трябва да знаем или не трябва?Те, ли си ремонтират тези устройства или някой друг....(човек)?
« Последна редакция: Юли 01, 2010, 16:14:19 pm от frynji »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #6 -: Юли 01, 2010, 16:23:13 pm »
Много отдавна,когато на нашата планета е бил периода на динозаврите от галактика Ін би си,І намираща се на 300 000 светлинни години пристигат представители на хуманоидна цивилизация.Тя е в период на война и опасност от унищожение.Намира подобна на неината планета ТУК.Монтират се 54 енергийни устроиства по цялата планета,които трябва постепенно да променят флората и фауната .И положат основите за продължение на расата си.Тази планета Іт.ес.нашата приема името Гея 2.На маиката родина.В България има енергийни устроиства в Стара Загора,Царичина,Кръстова гора,Перпирикон,Странджа."Исъздаде БОГ човека по собствено подобие" Борбата на нашите прадеди продължава и тук.Много от устроиствата са повредени.В Балгария на 100%.Но се ремонтират в момента......Тази информация давам по собствена инициатива и очаквам реакцията на хората които са посветени в това.ОСНОВНОТО ВЕВРУЮ на нашите създатели е да няма насилие върху разум на разум. Тава ми дава основание да го споделя с Вас.А колко много има още...с
Хм,много лаконично..Имам въпрос!Как,кога и с каква цел са създали днешният човек?
п.с.И щом има още много,защо не го споделяш с нас направо,а само загатваш,очаквайки отново да те молим?!? :(

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #7 -: Юли 01, 2010, 16:26:54 pm »
Нали знаеш,че следват мноооооооого въпроси!Ето,аз пак те МОЛЯ да ни разкажеш,това което знаеш,защото лювопитството ни е безкрайно!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #8 -: Юли 01, 2010, 16:45:17 pm »
Цитат
Монтират се 54 енергийни устроиства по цялата планета,които трябва постепенно да променят флората и фауната .И положат основите за продължение на расата си.Тази планета Іт.ес.нашата приема името Гея 2.На маиката родина.В България има енергийни устроиства в Стара Загора,Царичина,Кръстова гора,Перпирикон,Странджа.

 :o :o :o :o !!!CASIO,моля ти се,разкажи по-подробно.Имаш ли им снимки на извънземните?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #9 -: Юли 01, 2010, 17:12:19 pm »
Нали знаеш,че следват мноооооооого въпроси!Ето,аз пак те МОЛЯ да ни разкажеш,това което знаеш,защото лювопитството ни е безкрайно!
Само ще ти кажа,че когато постнах предното,господинът с тайната информация,беше в темата!Ама явно са му нужни мнооооооооооооооооого молби с които да начеша егото си!
casio,ли си,масио ли си,не те знам,но ще ти кажа,че има страшно много хора,които претендират,че притежават подобна информация.Делят се на две групи.Едните са тези,които горят от желание да споделят всичко с хората,а други(с болно его) искат да бъдат умолявани,увещавани и т.н.за да"склонят"да пуснат нещо на народеца..(ако изобщо разполагаш с някакво инфо де)
Тааа..ти избираш.Аз във всеки случай повече няма да ти се моля,защото вече го направих веднъж!Получих отговор обаче,който сам по себе си изисква още повече молби,а това вече ми намирисва!  
« Последна редакция: Юли 01, 2010, 17:19:57 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #10 -: Юли 01, 2010, 17:45:04 pm »
На какво ти намирисва?На измама?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #11 -: Юли 01, 2010, 17:45:24 pm »
Аз пък мисля, че говори глупости колкото да му обръщаме внимание. Ако не говореше глупости можеше да каже много повече неща и детайли. Така, че говори ако имаш нещо за казване и го кажи добре, а не с загатване. Ясно ?
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #12 -: Юли 01, 2010, 18:36:31 pm »
Приятели,моето свободно време е малко.На много от Вас мога да бъда бъща.Аз съм на 52 год.АRRI дава добър цитат за народа.А кое е измама...Ремонта го правят ТЕ естествено.Преди няколко дена се получи земетресение-2.3 по Рихтер.Ако сте прочели.Център-Стсра Загора.11.35 около.Тази информация я давам и на ВАС ,но и на избрани приятели, които не мога да намеря по телефона и дано ми се обадят.Ще се опитам утре да получите по-точно известие.Ако, чрез подигравки някой искат да ме уенижът, просто спирам.Няма по-силна религия от истината.НАЛИ?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #13 -: Юли 01, 2010, 18:43:22 pm »
Как я получаваш тази информация?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Практически наръчник за контакт с извънземни.
« Отговор #14 -: Юли 01, 2010, 21:14:09 pm »
Приятели,моето свободно време е малко.На много от Вас мога да бъда бъща.Аз съм на 52 год.АRRI дава добър цитат за народа.А кое е измама...Ремонта го правят ТЕ естествено.Преди няколко дена се получи земетресение-2.3 по Рихтер.Ако сте прочели.Център-Стсра Загора.11.35 около.Тази информация я давам и на ВАС ,но и на избрани приятели, които не мога да намеря по телефона и дано ми се обадят.Ще се опитам утре да получите по-точно известие.Ако, чрез подигравки някой искат да ме уенижът, просто спирам.Няма по-силна религия от истината.НАЛИ?
Виж сега..ако приемаш критиките като подигравка,проблемът си е твой!Но ако искаш да кажеш нещо съществено,го направи без да караш хората да ти се молят!При добро и истинско желание,времето не е,и не може да бъде пречка!Айде без тия..Земетресението междувпрочем какво доказва?И каква е целта ти,като излизаш в един такъв форум и заявяваш"аз имам връзка с извънземни и те ми подават информация"а всъщност не казваш нищо съществено!Може да си и на 152год...това никой не го интересува.Просто ако имаш да кажеш нещо важно за хората и съществено го направи,без да ги караш да те молят!

сега..на мен извънземни не ми говорят,но се сещам за една книга в която се говори за енергийните центрове на Балканите.Заглавието е"Балканите-жлеза на времето"има я тук
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%EC%E0%E2%F0%EE%E2  
« Последна редакция: Юли 01, 2010, 21:27:19 pm от konstantin2007 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27