Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 860030 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #30 -: Октомври 05, 2005, 01:34:01 am »
Човече донякъде си прав, но аз ти казвам, че видях с очите си как прелитат такива самолети и оставят след себе си "химически следи", които не се разсейваха, напротив.  :o
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #31 -: Октомври 06, 2005, 11:39:10 am »
В САЩ продължават странните истории с времето - сега пък феномен който не е наблюдаван от 130 години !!!

6 октомври 2005 | 08:56
Агенция "Фокус"    


Бисмарк. Първата за този сезон снежна буря връхлетя северните американски щати Монтана, Южна и Северна Дакота, Уайоминг, като остави 11 000 домакинства без електричество, предаде АП. Редица пътища в региона са непроходими, а в помощ на бедстващото население в Северна Дакота са привлечени военнослужещи от Националната гвардия. Най-голямото количество валежи е регистрирано в североизточната част на щата Моната, където снежната покривка достига 25 см.
Според метеорологичната служба в Северна Дакота толкова рано снежна буря в САЩ не е имало от 130 години.

Атила

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #32 -: Октомври 07, 2005, 19:33:20 pm »
а знаете ли че има стари български легенди според които (пра)българските шаманите са можели да оправляват времето - сняг, бури и тн. ... и това без никаква техника

относно нашите язовири - голяма част от тях имат и стратегическа цел и затова имат хиляди кубика вода в повече отколкото трябва. Примерно тези в южна българия са можели да спрът спокойно едно сухопътно нападение от търция. Пускат водата и на турците ресто у босфора.

Атомната ни централа също е стратегическа - ако югославия имаха атомна централа мислите ли, че някоя щеше да позволи да бъдат бомбандират - нали цяла европа после ще е радиоактивна.

За наводненията в България - ми някой може да се оптива да ускори малко геноцида. Нали българина като гнида - трескаш го, биеш го, мориш го от глад и той пак вирее.

със здраве
Атила, бич божи

п.с. който намери правописни грешки - подарявам му ги

Атила

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #33 -: Октомври 07, 2005, 20:18:25 pm »
абе тия са над цяла европа. Из немски сайтове намери сума ти информация

http://www.das-gibts-doch-nicht.de/seite2206.php
http://www.das-gibts-doch-nicht.de/seite2179.php

ша прегледам още и ша омажа едно резюме ко е положението

Атила

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #34 -: Октомври 07, 2005, 20:23:47 pm »
охоооо то и австрия са у кюпа

ето снимки на самолетите и на съоръженията
http://www.chemtrails.at/chemtrails/spruehflugzeuge-fotobeweise.htm

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #35 -: Октомври 08, 2005, 01:26:14 am »
Атила, благодаря много сннимките са невероятни! Били могъл да кажеш какви са тези съоръжения по самолетите от последния линк, че немски не говоря. Благодаря.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #36 -: Октомври 08, 2005, 08:46:17 am »
а знаете ли че има стари български легенди според които (пра)българските шаманите са можели да оправляват времето - сняг, бури и тн. ... и това без никаква техника



За правописните грешки се пише управлявам ама стават грешки и аз като бързам правя  ;D така че не съдя никого  :D

Та за шаманите - това е вярно като тези които и сега контролират времето не ползват само техника а също и същества от астрала, които са много по-ефективни за тази цел!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #37 -: Октомври 08, 2005, 18:21:26 pm »
Абе то е навсякъде по света вече бе!!! Щом тук, дето сме в девета глуха става, какво остава за другаде?
Снимките са много добри. Тези съоражения не ги бях виждал досега... Сега ми се изясни метода...
10х Атила ;)

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #38 -: Октомври 08, 2005, 21:59:35 pm »
В САЩ продължават странните истории с времето - сега пък феномен който не е наблюдаван от 130 години !!!

6 октомври 2005 | 08:56
Агенция "Фокус"    


Бисмарк. Първата за този сезон снежна буря връхлетя северните американски щати Монтана, Южна и Северна Дакота, Уайоминг, като остави 11 000 домакинства без електричество, предаде АП. Редица пътища в региона са непроходими, а в помощ на бедстващото население в Северна Дакота са привлечени военнослужещи от Националната гвардия. Най-голямото количество валежи е регистрирано в североизточната част на щата Моната, където снежната покривка достига 25 см.
Според метеорологичната служба в Северна Дакота толкова рано снежна буря в САЩ не е имало от 130 години.

Всички се чудят че такова нещо не било виждано от 130 години, а забравят факта, че все пак е БИЛО ВИЖДАНО преди 130 години. Вулканите, които изригват веднъж на два века и тях ли нещо всеки път ги кара да изригват? Може да са тези от "кухата земя" - да си изхвърлят боклука така :))

А това с българските язовири е вярно - тайното ни оръжие срещу НАТО явно е било :))

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #39 -: Октомври 08, 2005, 22:12:14 pm »
Четете и немейте - captain_picard има отговор на всичко! Мен лично ме отказа от всякакво търсене - хахахаха. Губил съм си времето толкова години :P

Атила

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #40 -: Октомври 09, 2005, 02:46:53 am »
значи всичко е описано в дадените линкове - технология, цели, химикали, какви патенти има, как действа на климата и тн...

аз нема да превеждам шото мноо ора са олакъха от правописа ми

поздрави

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #41 -: Октомври 09, 2005, 03:14:40 am »
Капитане, явно и тези снимки няма да те убедят, дори когато доказателството е пред теб пак не верваш. Сигурно няма да повярваш и ако дойдеш тук и видиш как всяка седмица разпръскват над града, вече стана "нормално" явление. Явно трябва да се повозиш на такъв самолет за да схванеш картинката.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #42 -: Октомври 10, 2005, 16:07:46 pm »
Четете и немейте - captain_picard има отговор на всичко! Мен лично ме отказа от всякакво търсене - хахахаха. Губил съм си времето толкова години :P

Не го приемай лично. Но в началото на 21ви век некви хора да дойдат в чужда държава и да си правят експерименти с времето над града, леко не ми е за вярване. Ама то и за лагерите на нацистите не се е разбрало веднага през 40те години. Та нищо чудно след 50-100 години, малкото оцелели от третата световна война да открият ужасяващите доказателства за "зверствата с времето през далечната 2005та", само някакви си 14 години преди Втората гражданска война в САЩ и 19 преди началото на опустошителната трета световна. Примерно. Хехехе ...

Сега мисля прекрасно се вписах в каноните ви:>

operator

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #43 -: Октомври 10, 2005, 16:39:54 pm »
Капитане, като имаш отговори и знаеш какво вече е виждано, кажи, моля те, как се преодолява например силата на Кориолис, та сега един ураган вече се движи не както му е разрешено от гореспоменатия учен, а в обратна посока- към Португалия?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #44 -: Октомври 10, 2005, 17:25:27 pm »
Оберон-а мина на наша страна - хахахахха :P Уелкъм :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27