Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 867341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #45 -: Октомври 11, 2005, 01:08:04 am »
Капитане, като имаш отговори и знаеш какво вече е виждано, кажи, моля те, как се преодолява например силата на Кориолис, та сега един ураган вече се движи не както му е разрешено от гореспоменатия учен, а в обратна посока- към Португалия?

Ако въпросната сила на Кориолис е плод на скептичната, назадничава и закостеняла наука, що да не се преодолее?  :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #46 -: Октомври 11, 2005, 01:24:26 am »
Ае щом вече има подробни указания за How to Build A Chembuster to Disperse Chemtrails
and Improve the Weather
работата е ясна. Ето и подробните указания който се интересува да си направи - действали на 120мили радиус  :P и около 150$ ше ви струват материалите.

http://educate-yourself.org/ct/goodbyects10jan02.shtml

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #47 -: Октомври 11, 2005, 02:08:15 am »
Капитана ми прилича на едни мои познати. Казвам им го това за самолетите, а те ми се смеят. Казвам им да погледнат небето и да видят следите, а те не вярваме? И защо? Само, защото аз казвам така и никъде по "нормалните" медии не казват подобни неща. Ограничени хора, които трудно биха си отворили очите да видят истината, която е под носът им. Визирам мойте познати не Капитана, за него си мисля, че има някаква надежда, поне малка.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #48 -: Октомври 11, 2005, 14:35:39 pm »


Ха - Капитанът приема това като комплимент. Мерси  :)
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 23:10:45 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #49 -: Октомври 12, 2005, 01:33:13 am »
В САЩ продължават странните истории с времето - сега пък феномен който не е наблюдаван от 130 години !!!

6 октомври 2005 | 08:56
Агенция "Фокус"    


в Северна Дакота толкова рано снежна буря в САЩ не е имало от 130 години.[/size][/color]

Всички се чудят че такова нещо не било виждано от 130 години, а забравят факта, че все пак е БИЛО ВИЖДАНО преди 130 години. Вулканите, които изригват веднъж на два века и тях ли нещо всеки път ги кара да изригват? Може да са тези от "кухата земя" - да си изхвърлят боклука така :))

А това с българските язовири е вярно - тайното ни оръжие срещу НАТО явно е било :))

Искаш нещо невиждано и веднага получаваш  :P :

Винс е първата тропическа буря в историята, която преминава през Иберийския полуостров


 12 октомври 2005 | 00:14
Агенция "Фокус"    



Маями. Двадесетата за този ураганен сезон формирала се в Атлантическия океан тропическа буря Винс е първата в историята, която преминава през Иберийския полуостров, предаде АФП, позовавайки се на американския Национален център по ураганите, разположен в Маями. “За първи път откакто ураганите са записвани, буря преминава през испанското крайбрежие”, пише в комюнике от центъра. “Според историческите архиви, нито един тропически ураган не достигал земя на Иберийския полуостров”, пише още там.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #50 -: Октомври 12, 2005, 01:51:17 am »
Това за разпръскването на следите го видях още като поствах темата, ма кой знае що не ги публикувах... Едва ли някой от нас ще тръгне да си го прави това де :P
Пък даваха някакъв дядо от Пазарджик, който с един тъп VEF (транзистор от памти века) разпръскваше облаците като детска игра... Записваха го камери и никой не верваше. VEF-а беше сложен на една жалка поставчица от летвички скована с пиронки и една антена! И разпръсква облаците! Представете си щом с такова нещо става, наще хора каква технология имат!!!

Капитана щом е тук, значи така трябва да бъде. Няма случайни неща ;) Ще стане като нас - виждам го :P

operator

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #51 -: Октомври 12, 2005, 14:01:19 pm »
Цитат
Искаш нещо невиждано и веднага получаваш 
И аз това имах предвид



Сякаш някой го дърпа, а след като го е пуснал, той си тръгва както трябва - на северозапад.
« Последна редакция: Октомври 12, 2005, 14:09:16 pm от operator »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2005, 21:55:30 pm »
Обероне, не е практика да се постват такива дълги текстове на чужд език. Аз този например няма да го чета - дори да разбирах руски... Или се прави малко резюме на текста, от това, което си разбрал или не се поства. И аз съм правил така, ма няма повече. Просто затормозява ;)

Та ако можеш кажи в резюме за какво иде реч ;)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2005, 22:25:12 pm »
Скаларно оръжие за тотално унищожение.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2005, 23:34:05 pm »
опит за пълно дестабилизиране на атмосферата,в неподходящ момент
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #55 -: Октомври 19, 2005, 20:48:19 pm »
Замисляте ли се, че може би някой се опитва да оправи ако може озоновия слой? Щото тия дето са гъзарите на света, искат вечно да са гъзари тук, а без озон...гъзарията я нема:))))


Оберон

Доста малко вероятно ;) Според мен нещата могат да се оправят единствено по естествен път вече...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #56 -: Октомври 22, 2005, 00:28:25 am »
Одеве видях сhemtrail :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #57 -: Октомври 23, 2005, 03:59:45 am »
Това нищо не е. Тука всяка седмица виждам, вече стана обичайно явление.  :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #58 -: Октомври 23, 2005, 18:51:26 pm »
Имам странното усещане,че тая поява на Чемтрейловете навсякъде се дължи на това,че има някакъв огомен натиск върху климата или някаква огромна промяна и батковците отгоре се мъчат да скрият това и да поддържат илюзията за "нормалност" поне още малко време
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #59 -: Октомври 24, 2005, 01:51:09 am »
Да, май е параван... Може да ви звучи смешно, ама дали има общо с това "Птичият грип"???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27