Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 860044 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2565 -: Ноември 10, 2012, 04:26:50 am »
Като доказателство,че самолетите пръскат отрова,вие представяте снимки,на които следата е оцветена като дъгата.Ето,сега ще ви покажа какво всъщност представлява това явление.
Това е всъщност аеродинамичен contrail. Тя се формира от намаляването на налягането във въздуха, тъй като се движи над крилото. Когато налягането на газ пада, тогава температурата му пада (на същия принцип като се използва  вашия хладилник). Намалената температура предизвика малки капки вода да се кондензират, която след това може да замръзне. (Замразените) капки стават по-големи, тъй като все повече се кондензира вода върху тях. Различните по големина капки (или ледени кристали) имат различни оптични свойства, които засягат различни дължини на вълните на светлината, при което се образува дъга.



Същото и при изтребителите :)


Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2566 -: Ноември 10, 2012, 09:00:07 am »
Някой да не вземе отново да плещи простотии за паяжини и популацията на паяците...?
Същите "паяжини" преди няколко седмици ги чистих от стъклата на автомобила ми.
С това ни ръсят...!!!

7-ми юли 2012г. Австралия

<a href="http://www.youtube.com/v/YfSm6uIRMOk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/YfSm6uIRMOk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>

7-ми ноември 2012г. Франция. /оня ... ден...!/

<a href="http://www.youtube.com/v/APNF4I5wTNM?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/APNF4I5wTNM?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>


Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2567 -: Ноември 10, 2012, 14:17:44 pm »
<a href="http://www.youtube.com/v/dYI67g8YRUo?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/dYI67g8YRUo?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a> Галене,запознай се със природата!
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 16:33:54 pm от Black Adder »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2568 -: Ноември 12, 2012, 14:52:43 pm »
Някой да не вземе отново да плещи простотии за паяжини и популацията на паяците...?
Същите "паяжини" преди няколко седмици ги чистих от стъклата на автомобила ми.
С това ни ръсят...!!!



Не си ти който ще определяш кое е простотия и кое не, защото е очевидно, че освен празни квалификации нямаш какво друго да противопоставиш на очевидната истина.

И каквото и да си чистил от автомобила, имаш телефон, да го беше снимал и да го покажеш, а не "вервайте ми". Само че не ми се ясно как ще докажеш, че с "това" (каквото и да е то) те "ръсят" от самолетите.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2569 -: Ноември 12, 2012, 15:12:04 pm »
Аз доказателства достатъчно съм дал.А и не се напъвам да те убеждавам в нещо,което ти или наистина не виждаш или обичаш да се правиш на олигофрен и искаш другите като да са като теб.

Нищо не си дал! Нищичко! Единствено лъжеш, че Бил Гейтс ти го бил казал в прав текст! Хайде де, питам те, дай къде го казва?

Какво имаш да ме убеждаваш, всичко което пусна като довод беше опровергано. На лъжи и голи обидени вопли няма как да вярвам.

Между другото, очевидно не си разбрал, че блог-статията на Марфиета е страшно сатиричен майтап по адрес на вярващите в chemtrails.  :lol:

Не се опитвай да ме въвличаш във философско локумене, видях ти вече префърцунените пози. Когато нямаш понятие от научно-аналитично мислене, никой не може да те убеди че не си геврек.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2570 -: Ноември 12, 2012, 15:31:45 pm »
...


Според някои самолетите винаги са оставали следи от хоризонт до хоризонт и следата винаги се е разстилава в млечно гадна пелена из цялото небе за 3-4 часа,ДОБРЕ! А ДРУГИТЕ ДЕТО НЕ ОСТАВАТ СЛЕДИ,горивото им не е от Шел или друг гаден корпоративен гигант?!?!?!...
Нещо се обърквам и пак искам да питам,заради кризата някои минаха на твърдо гориво,а други на старото добро и качествено,макар и малко по-скъпо по новите ценови...  ???
:---
Камбаните биха вече 100 пъти за глухите, но за тебе още веднъж - това са облаци, защо се появяват и доколко бързо се кондензират и изпаряват зависи от температурата и относителната влажност. Можеш ли да обясниш защо някой път пускаш "химически следи" пред устата си, а друг път не? Да не мислиш ,че е от градуса на "твърдото гориво" с което се "подгряваш" вътрешно?

Как да повярвам,че никой с нищо не ни трови?   :o Защо ти е да вярваш, естествено че те тровят, ама в мозъка и с идиотски измислици.

Еле па там горе,дето нито един от нас няма как да докаже на 100% твърдението си без линкове и препратки към чужди твърдеия... Сърцето и душата на някои вече е купено или повредено от другата страна на медала...  :hi: Ами ако искаш, размахай ръце, иди та донеси по една шепа алуминий и барий в джебовете. А иначе ще вярваш на хората които си имат работа с атмосферни процеси - пилоти, метеоролози и т.н. Които са направили маса учебници, статии, публикации, образователни материали и прочее, за да обяснят какво са, аджеба, тия бели линии след самолетите. Ето най-най-официалното становище по въпроса:
http://www.af.mil/shared/media/document/AFD-051013-001.pdf

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2571 -: Ноември 12, 2012, 23:42:42 pm »
 Сутринта на 29 януари 2004 г. Това е засилен инфрачервен образ от Terra спътник на НАСА показва мащабна поява на contrails над югоизточната част на Съединените щати. Сателитните данни са особено важни за изучаване на въздействието на contrails. Пресичащите се бели линии са contrails, които се формират от самолета, летящи в различни посоки, на различни височини.  Всяка contrail  се движи с вятъра. Contrails често се образуват в големи площи през зимата и пролетта. Credit: NASA

  Все пак това са необичайно големи количество на устойчиви contrails. Нещо, което се получавате само в някои доста специфични метеорологични условия. Разбира се, може да се получат условия, като това всеки ден, някъде в САЩ.


Ветровете по време на полета над Флорида. Това показва, че contrails ще бъде издухан на изток в 100 mph, и, тъй като в следата се утаява лед, тя ще се разпространи над небето.

Тук се вижда следата как се разсейва и се предвижва на страни в зависимост от вятъра


Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2572 -: Ноември 13, 2012, 13:27:39 pm »
Това е "любимата" ми тема. Известно време бях в чужбина и все тази тема ми беше в главата.

По-конкретно в Австрия и Англия.

Там няма народни протести или толкова притеснени хора за здравето си.

http://www.chemtrails-info.de/chemtrails/existenz.htm

един линк, където се обяснява много образователно за всички облаци.

Следващият е от форум с 3 - три , словом- "мнения" (силно казано).

http://forum.szene1.at/viewtopic.php?t=50257

Австрия все пак е достатъчно близо до нас и за това ми се искаше да сравня, дали нас ни пръскат по-качествено или тях.

А мнението на един приятел е че, те хубаво ни пръскат, но тези, които ни пръскат или поръчват пръскнето, нали също живеят на тази планета и дишат този въздух. Или тук ще ми опонирате, че в името на конспирацията пилотите не се информират, че всъщност ще пръскат с нещо, а те само си управляват летящите машини. Хубаво и съвестно мислейки си, че превозват хората от точка А до точка Б по-бързо, а всъщност едновриминно с това тровят милиони  :(
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 13:33:53 pm от Yoda »

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2573 -: Ноември 14, 2012, 19:33:51 pm »
Учителю Йода, да беше прочел поне последните няколко страници.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2574 -: Ноември 16, 2012, 00:03:09 am »
    Наистина, дали е пръскане, аз не знам и също имам съмнения, но факт за мен, е че следите от самолетите са  необичайни и странно взаимодействащи си с атмосферата. За което и съм толкова заинтересован от темата.   
Какво толкова се чудиш? Прочети това,ако не разбираш го преведи http://www.af.mil/shared/media/document/AFD-051013-001.pdf 

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2575 -: Ноември 16, 2012, 00:29:41 am »
Ние (приемащите съществуването на ХС) констатираме от самото начало, че операцията се извършва от американските военни. Ти даваш материал от официалния сайт на Военновъздушни сили на Съединените американски щати. Аргументът ти е невалиден.
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2576 -: Ноември 16, 2012, 00:33:38 am »
Ние (приемащите съществуването на ХС) констатираме от самото начало, че операцията се извършва от американските военни. Ти даваш материал от официалния сайт на Военновъздушни сили на Съединените американски щати. Аргумента е невалиден.
Това е абсолютна лъжа! Да не би, всеки самолет преминаващ във въздушното ни пространство да е военен? Аргумента е абсолютно точен !

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2577 -: Ноември 16, 2012, 06:41:28 am »
Измина една година откакто писах до общината - отговор така и не ми пратиха. Знам, че и други тук писаха до тях: отговор получихте ли?
Събрала съм собственоръчно направени снимки, които исках да им изпратя /включително и такива, на които едновременно два самолета на еднаква височина летят и единият пръска над главите ни, а другият не/, но дори не проявиха интерес към тях. Вие, /обръщам се към останалите, които им писахте/ получихте ли възможност да им изпратите снимките си?
Иначе: серат си редовно над главите ни всеки ден. Аз разговарям лично с много хора и все повече започват да се убеждават в наличието на кемтрейлса. Просто пред фактите и най-големите тъпаци мълчат. Като го видят с очите си през прозореца някак става лично и ме разбират. Уча ги да вярват на очите си и на собствените си глави, а не на агит материалите по новините и тук-там и в теми като тази. Това е начина: хващаш човека за ръката и го караш да вдигне поглед нагоре. Сам като види, вече няма да кълве на "обясненията" на платените душици дето се спукват да го приспиват.


 :good:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2578 -: Ноември 16, 2012, 12:47:21 pm »
Измина една година откакто писах до общината - отговор така и не ми пратиха. Знам, че и други тук писаха до тях: отговор получихте ли?
Събрала съм собственоръчно направени снимки, които исках да им изпратя /включително и такива, на които едновременно два самолета на еднаква височина летят и единият пръска над главите ни, а другият не/, но дори не проявиха интерес към тях. Вие, /обръщам се към останалите, които им писахте/ получихте ли възможност да им изпратите снимките си?
Иначе: серат си редовно над главите ни всеки ден. Аз разговарям лично с много хора и все повече започват да се убеждават в наличието на кемтрейлса. Просто пред фактите и най-големите тъпаци мълчат. Като го видят с очите си през прозореца някак става лично и ме разбират. Уча ги да вярват на очите си и на собствените си глави, а не на агит материалите по новините и тук-там и в теми като тази. Това е начина: хващаш човека за ръката и го караш да вдигне поглед нагоре. Сам като види, вече няма да кълве на "обясненията" на платените душици дето се спукват да го приспиват.


 :good:
Точно такива като теб са платените душици, които развиват тази идиотска теория въпреки очевидните опровержения, за да кондентрират вниманието и енергията на хората в различна посока от реалните проблеми.

И като как се определя от земята, че самолетите летят на една височина? Дори само по това си личи колко наизуст говориш. Естествено, че никой няма да ти обръща внимание.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2579 -: Ноември 16, 2012, 16:22:42 pm »
Това е абсолютна лъжа! Да не би, всеки самолет преминаващ във въздушното ни пространство да е военен? Аргумента е абсолютно точен !

Искам да ми покажеш кой и къде твърди, че всеки самолет преминаващ във въздушното ни пространство е военен. Не можеш. Никой не го твърди. Както и никой не твърди, че всеки самолет пръска. Аргументът ти е абсолютно неточен.
« Последна редакция: Ноември 16, 2012, 16:50:19 pm от saygoodbye »
What's done in the dark will be brought to the light

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27