Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2550 -: Ноември 09, 2012, 19:04:33 pm »
Най-грубо казано, науката е единствения инструмент за установяване на истини. Научния подход изисква тези истини да могат да бъдат проверени и сравнени, най-важното, да не противоречат на установените факти.
Науката е великолепно нещо, ако човек не е принуден да изкарва хляба си чрез нея. Всеки трябва да печели препитанието си, след като избере професия, за която е сигурен, че е в състояние да овладее. Само когато не сме длъжни да даваме отчет някому, можем да намерим радост в научните занимания.
Айнщайн

  Единственото, което обърква познанията ми, е моето образование.

Как едно нещо което го открием можем да кажем,че е истина?След като първо няма с какво да го сравним,нямаме база за сравнение,а ако има,то тогава истина ли е?

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2551 -: Ноември 09, 2012, 19:29:34 pm »
xнещо, познавам те добре и вече мога да потвърдя,че си се повредил тотално - логически,психически и емоционално-комически... Да беше друг от форума,дето не познавам лично,ок,ама Ти... Ти драги мой,зодия Овен,няма как да не е твоята воля... Твоята идея е винаги вярната и не подлежи на критика,и опровергаване,добре... Ама преди 3 месеца друга песен пееше... Надграждаш се казваш,дръжки...(хахаха),повтаряш и тъпчеш на едно място,та чак вече на зад или опаки,че така ще ме разбереш по-добре,щото на пред и на зад за тебе са объркани понятия... Нямаш и бъкел понятие,а сърцето ти прескача от цветче на цветче,както и мнението и настроението ти... Пиша го в общо достояние,защото съм сигурен,че мнението ми ще бъде коментирано от хора нямащи никакво отношение към словоизлеанието ми към теб,драги мой..  :drinks:
Според някои самолетите винаги са оставали следи от хоризонт до хоризонт и следата винаги се е разстилава в млечно гадна пелена из цялото небе за 3-4 часа,ДОБРЕ! А ДРУГИТЕ ДЕТО НЕ ОСТАВАТ СЛЕДИ,горивото им не е от Шел или друг гаден корпоративен гигант?!?!?!...  :---
Нещо се обърквам и пак искам да питам,заради кризата някои минаха на твърдо гориво,а други на старото добро и качествено,макар и малко по-скъпо по новите ценови...  ???
Как да повярвам,че никой с нищо не ни трови?   :o
Еле па там горе,дето нито един от нас няма как да докаже на 100% твърдението си без линкове и препратки към чужди твърдеия... Сърцето и душата на някои вече е купено или повредено от другата страна на медала...  :hi:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2552 -: Ноември 09, 2012, 20:35:50 pm »
Кво стаа свиньо..........хахаха(спокойно просто се познаваме)
Това отдавна го мляхме,Точно във форума ли реши да ме провокираш с твойта шизо-сатирична теория.
Е така за да върви театъра само да те изложа пред всички,е така за майтап.Та така значи абсолютната истина е ,че когато аз питах официално обекта  tazmdg дали наистина вярва  в конспирациятаХС ,той пред мен каза ,че се съмнява и той.....

Така,че всички авторитетни мнения,търпят промяна ,това е нещо нормално.
Може да се каже ,че ти си олицетворението на всички дето "вярват"в нещо което не разбират...
Аре да спраа ,че да не напраим етнически проблем......свиньо  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Ноември 09, 2012, 21:08:26 pm от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2553 -: Ноември 09, 2012, 20:41:12 pm »
Повечето,хора вярват във нещо,което не разбират и дори във нещо,което даже не съществува на практика !

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2554 -: Ноември 09, 2012, 21:00:47 pm »
Повечето,хора вярват във нещо,което не разбират и дори във нещо,което даже не съществува на практика !

Хората живеят в два свята,в този който им е даден и този който те сами си изграждат!

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2555 -: Ноември 09, 2012, 21:17:12 pm »
Хората живеят в два свята,в този който им е даден и този който те сами си изграждат!
Точно така ,затова трябва да се държим за ръка,за да не се изгубим. :hi:
Повечето,хора вярват във нещо,което не разбират и дори във нещо,което даже не съществува на практика !

:hi:

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2556 -: Ноември 10, 2012, 00:29:14 am »
http://en.wikipedia.org/wiki/Strontium
Стронция е високо реактивен токсичен убиец.Може да бъде използван като холографски 3Д дисплей в небето.
   
   Значи, за това колко е токсичен стронция не знам, но знам, че доста пъти нощното небе ми правеше впечатление с неестествено ярките си звезди последните месеци и ме караше да се съмнявам(за кратко) дори в собствените си очи. Вече съм доста по-спокоен относно зрението си, а за 3Д холографският дисплей не се чудя дали е в небето, а дали вече не предава...  :popcorn:
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2557 -: Ноември 10, 2012, 00:32:24 am »
Това според теб,че небето е ярко се дължи на холограма ли?

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2558 -: Ноември 10, 2012, 00:35:56 am »
Над мен няма дисплеи. Звездите ги виждам така, както съм ги виждал и преди 20 години.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2559 -: Ноември 10, 2012, 01:10:36 am »
И над мен няма дисплей,който ми прожектира.....по принцип ми е във всекидневната кеф ти 3D :lol:
А иначе за контрейлс или както ги наричате "кемтрейлс" ...тези съвсем обикновени следи ги е имало още през Втората световна война.
<a href="http://www.youtube.com/v/wfOrez6q7WM?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/wfOrez6q7WM?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>
В клипа  са показани кадри на които личи кондензационната следа как прекъсва на моменти. Това не означава, че се "пръска", понеже показахте и такива клипове с прекъсващи следи и твърдяхте, че именно тогава натиска и спира копчето за изпускане на химията...ала- бала...
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 16:31:12 pm от Black Adder »

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2560 -: Ноември 10, 2012, 01:47:06 am »
    И аз не мога да съм на 100% за 3Д-то, но все пак очите са ми само две и се водя по това, което ми покажат, дано не са се бъгнали с годинките, ама ще ги тествам при "специалист". И все пак постовете ми са достатъчно малко на брой, за да ги прегледаш за 2-3 минути, та да не ми приписваш  клипове,копчета и химии...  :)
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 07:29:23 am от Mirotvorec »
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2561 -: Ноември 10, 2012, 01:52:46 am »
Да съм те цитирала ! Това ,от къде го измисли,че ти приписвам нещо? Коментирам като цяло, а не че те цитирам или ти преписвам клипове,копчета и химии !
« Последна редакция: Ноември 10, 2012, 07:29:45 am от Mirotvorec »

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2562 -: Ноември 10, 2012, 03:28:45 am »
     
Цитат
Коментирам като цяло
  Е хубаво, като цяло, ама това цяло са доста хора с доста мнения,теории и наблюдения. Ако за теб сме "наште" срещу "ваште" то ми се струва,че не търсиш диалог, а щом не търсиш диалог, значи ти дреме на панделката за различните мнения и наблюдения. Защо толкова държиш да  отговаряш лично на кажи-речи всеки пост(по темата), ако за теб сме:
Цитат
като цяло
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2563 -: Ноември 10, 2012, 03:59:15 am »
Понеже,във темата ставаше въпрос за невероятно дългите следи на самолетите.Тук,ще ви представя как всъщност се разбира дължината на следите ,и че човешкото око се заблуждава. Просто малко математика височина=разстояние (ъгъл)
Забележете колко по-далеч  са следите от планините, но те изглеждат визуално по-близо.


Можете също да използвате това, за да получите оценка от дължината на следата, ако тя идва към вас. Тук можем да изчислим следата.... отива от 12 до 27 градуса, така че е  около 16 мили дълъга. Тя изглежда като че ли е вертикално, но тя всъщност е хоризонтална.



Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2564 -: Ноември 10, 2012, 04:10:40 am »
Тук,ще ви покажа облаците преди въздухоплаването!
https://plus.google.com/photos/107393796095434664991/albums/5236028370090070321?banner=pwa И не е дело на ХАРП !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27