Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868104 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1800 -: Октомври 03, 2012, 21:12:43 pm »
Предлагам както софиянци "запалиха" телефоните на ГЗ и имаше определен ефект, така и ние в Пловдив, когато станат пак нахални "пръскачите" да се обаждаме:
            С отдел "Аварийно-спасителни дейности" към Дирекция Гражданска защита - област Пловдив, можете да се свържете чрез телефон 032/952-290.
            Трябва да покажем активна гражданска позиция. Там е спасението. Народа се събужда! Браво!
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 21:18:32 pm от bojinkata »

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1801 -: Октомври 03, 2012, 21:16:55 pm »
fry линкът не работи, може ли да го фикснеш, че ми е интересно ?

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1802 -: Октомври 03, 2012, 21:44:07 pm »
Народа се събужда! Браво!
Чул те Господ! Онзи ден като снимах с телефона си насред един пазар, направи ми впечатление, че хората около мен като виждаха какво правя, вдигаха поглед нагоре и те. Хич да не знаят за какво става въпрос, все нещо може би ще им "присветне" като свържат изражението на лицето ми докато правя снимките с картините по небето...
И аз като теб не губя надежда по принцип...
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1803 -: Октомври 03, 2012, 21:49:52 pm »
Чул те Господ! Онзи ден като снимах с телефона си насред един пазар, направи ми впечатление, че хората около мен като виждаха какво правя, вдигаха поглед нагоре и те. Хич да не знаят за какво става въпрос, все нещо може би ще им "присветне" като свържат изражението на лицето ми докато правя снимките с картините по небето...
И аз като теб не губя надежда по принцип...
      Аз прилагах същата "тактика" на улицата. Край мен хората също почнаха да гледат нагоре. На проявилите интерес им обяснявах накратко. Абе шоу. :hi:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1804 -: Октомври 03, 2012, 22:01:14 pm »
Ами да,ето така заблуждавате хората и ги въвличате в тази конспирация!Това е масова зараза...разпространява се от хора като вас,поне е хубаво че някои си дават сметка и не се хващат на манипулацията.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1805 -: Октомври 03, 2012, 22:03:32 pm »
Зараза са жени като тебе
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1806 -: Октомври 03, 2012, 22:17:27 pm »
Опа,папараците... От край време снимам,последно време все към небето... Миналата седмица в с.Жеравна привлякох мълчаливо вниманието на околните(по късно си мърморех под носа за ХС и ме подслушваха разсеяно...любопитство...),но това поне ги накара да си вдигнат главите забили нос в калдаръма...  8)
Вечерта се напихме задружно,захвърлили различията!  :drinks:
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 22:20:33 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1807 -: Октомври 03, 2012, 22:22:12 pm »
tazmdg, правя и друг номер. Държа телефона до ухото и все едно ,че обяснявам на някой за следите и гледам нагоре. И хората край мен се заслушват и те се заглеждат. Какво да се прави, трябва да събудим народа. :hi: :drinks:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1808 -: Октомври 03, 2012, 22:33:52 pm »
Дали пръскат или не, не ми се спори. Обаче, когато видя самолет да минава и да оставя стотина километра диря и в същото време друг реактивен самолет след него да оставя 1км диря, която да изчезва веднага, меко казано ме озадачава това явление.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1809 -: Октомври 03, 2012, 22:41:45 pm »
Дали пръскат или не, не ми се спори. Обаче, когато видя самолет да минава и да оставя стотина километра диря и в същото време друг реактивен самолет след него да оставя 1км диря, която да изчезва веднага, меко казано ме озадачава това явление.
Озадачава те sidewinder, защото летят  в различни коридори на различни височини,има различни въздушни маси......когато въздушната маса е по-влажна съответно следите са по- дълги и се задържат повече.Когато гледате самолетите от долу не може да се прецени на какво разстояние летят един от друг и на каква височина.Въздушните течения са променливи и когато един самолет навлезе във влажна среда и нахлуе в по-суха (така да се изразя),се прекъсва линията....това не означава ,че спирали двигателите..

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1810 -: Октомври 03, 2012, 22:49:55 pm »
fry, как ще обясниш факта, че орнитолози при дисекция на птици са намирали нановлакна в белите им дробове?

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1811 -: Октомври 03, 2012, 22:53:51 pm »
fry,по твоята логика излиза,че няма общо и атмосферното условие ТУК,долу на земята с евентуалното,адекватно състояние,горе над СЪЩАТА ТАЗИ ЗЕМЯ,в едно и също време и място(буквално говоря за h-височина),а? Та,имаш правилни разсъждения,ама на 1/2-а...после издишаш... Познавам един Сашко,същия като теб...знае си неговото и неговата логика е правилната,друго не признава,пали се,акъл не взима,а и не чете(с такова на глава не се излиза)!...  ???  :o  :---
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1812 -: Октомври 03, 2012, 23:02:57 pm »
Озадачава те sidewinder, защото летят  в различни коридори на различни височини,има различни въздушни маси......когато въздушната маса е по-влажна съответно следите са по- дълги и се задържат повече.Когато гледате самолетите от долу не може да се прецени на какво разстояние летят един от друг и на каква височина.Въздушните течения са променливи и когато един самолет навлезе във влажна среда и нахлуе в по-суха (така да се изразя),се прекъсва линията....това не означава ,че спирали двигателите..
Съвсем правилна забележка и аз се присъединявам към нея.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1813 -: Октомври 03, 2012, 23:05:08 pm »
fry, как ще обясниш факта, че орнитолози при дисекция на птици са намирали нановлакна в белите им дробове?
Покажи ми от къде го прочете това,защото и аз мога да кажа че бай Пурко изсрал лайно с нановлакна

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1814 -: Октомври 03, 2012, 23:15:00 pm »
Заричам се, че ще хвана някой път и ще снимам специално за скептиците как (много рядко, но се случва) пръскат от ниско. На 1ви октомври самолет - толкова ниско, че не оставяше кондензационна следа си летеше, попръска известно време, направи стабилна черта и продължи без никаква следа след него.
What's done in the dark will be brought to the light

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27