Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 873968 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1755 -: Октомври 03, 2012, 14:43:15 pm »
Не,не са проблем с двигателите..единствено се е случвало един военен самолет да спре двигателя,понеже е доста старичък и като попадна във въздушна яма се наложи това,но това е друга тема......Следите имат прекъсвания ,понеже въздушните течения непрекъснато отварят образуваните следи.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1756 -: Октомври 03, 2012, 14:55:18 pm »
Следите имат прекъсвания ,понеже въздушните течения непрекъснато отварят образуваните следи.
???
Случайно да си журналист в bTV....

Какви течения, какви 5 лева, наблюдавала съм ги в момента, в който пръскат, следата си е прекъсната още излизайки от пръскачката.
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1757 -: Октомври 03, 2012, 14:57:52 pm »
Покажи ми пръскачката

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1758 -: Октомври 03, 2012, 15:05:56 pm »
Цитат
Не искам, да влизам в спорове и заядливи дискусии....
А тогава, защо толкова злостно и безнадеждно го правиш? :diablo:
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1759 -: Октомври 03, 2012, 15:11:12 pm »
Има една приказка:Каквото повикало,такова се обадило....не е в това въпроса....Човек,който иска да разбере какво всъщност са следите в небето,би трябвало не да се доверява сляпо ,а да научи какво представляват те,как се формират и от какво зави си.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 729
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1760 -: Октомври 03, 2012, 15:12:05 pm »
Цитат
Ето го и предаването:
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/kak-trgvat-sluhovete-v-internet.html

Ей, те тез от бтв даже и мястото за проба от почвата са си подбрали... :D
Вижте кадъра между (9.28 - 9.32 мин...)....това не е ли обелиска на РА...или на мен така ми се струва... ::)

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
    • Music of the world
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1761 -: Октомври 03, 2012, 15:14:08 pm »
???
Случайно да си журналист в bTV....

Какви течения, какви 5 лева, наблюдавала съм ги в момента, в който пръскат, следата си е прекъсната още излизайки от пръскачката.
Ами още с излизането попада в течение, например. Но може и да не е така (Наистина колко от хората тук имат необходимите технически познания, за да се изкажат компетентно? Разбира се не трябва да се вярва особено и на платени "експерти"). Така или иначе е еднакво глупаво човек да се изказва с такава категоричност и "за", и "против", освен ако не се е убедил на 100% по някакъв начин (Което не включва интерпретации според вътрешните нагласи, тоест да напасваш аргументи "за" или "против", защото вътрешно вече си си наумил как е). Това е много честа грешка на "просветените" - и те масово вярват сляпо както непросветените, но просто в обратното на общоприетото.

Неактивен Смехоран

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1762 -: Октомври 03, 2012, 15:25:52 pm »
А има ли някой идея, защо понякога се образуват облаци на небето, а понякога не? И защо понякога от тях вали дъжд, а понякога не?

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1763 -: Октомври 03, 2012, 15:26:37 pm »
Мартин, принципно съм съгласна с мнението ти, но в конретния случай не си прав :flag_of_truce:

Копирам един текст от една група във ФБ
Цитат
Това е официалната страница за правителствени документи на американския Конгрес.

Където се намира ''Закон за защита на космическото пространство'' - (Space Preservation Act of 2001, H.R. 2977).

Обърнете специално внимание върху ФАКТА, че в член 7-ми - ''Дефиниции'', подточка (В) - ''Екзотични оръжия'',- (II),пише:

! химически следи - (chemtrails) !


Закона Тук -- > http://www.govtrack.us/congress/bill.xpd?bill=h107-2977
Пълният текст Тук --> http://www.govtrack.us/congress/billtext.xpd?bill=h107-2977
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 580
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1764 -: Октомври 03, 2012, 15:29:04 pm »
Покажи ми пръскачката
Не е необходимо на теб каквото и да било някой да ти "показва". Ти като, че си расла в инкубатор до сега: всичко ли ти показват по телевизията и по вестниците? Все честни с теб ли са били? Айде стига с тия "фАтки".../нарочно съм го написала така/...
Ти си поредното гладно вампирче, търсещо енергия /разбирай: внимание/ тук чрез "великите си провокации". Ама са ти много стари номерата ще ти кажа. ;)

« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 15:34:41 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1765 -: Октомври 03, 2012, 15:32:16 pm »
Колеги, включвам се, само за да ви попитам, не отделихте ли прекалено много време на fry?
Ми, навила си е жената на пръста, че няма такова животно и това е! Щом я кефи, че няма Ghemtrails, оставете я да си живее животеца така, както ѝ харесва!
Сума ти филми се изпозаснеха, сума ти книги се написаха, сума ти експерти се изказаха, сума ти институти излязоха с официални доклади, че това явление е напълно реално.... Какво ви дреме за мнението на въпросната госпожа или госпожица, или пък за това как се подхилкваше тази сутрин ционистко-турската подлога Ана Цолова?!
Важното е, че има хора, които са достатъчно будни и ВИЖДАТ за какво иде реч в действителност и могат да реагират адекватно на ситуацията! Останалите да си дремят в лайната на собственото си невежество, на вас това пречи ли ви? Щото на мен, ни най-малко!!!
Ха, наздраве!  :drinks:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1766 -: Октомври 03, 2012, 15:37:08 pm »
Хайде де,покажете ми пръскачките моля!За да си сигурен,че пръскат от някъде,трябва да знаеш от къде...Не ми се измъквайте със смешни изказвания.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1767 -: Октомври 03, 2012, 15:41:13 pm »
Хайде де,покажете ми пръскачките моля!За да си сигурен,че пръскат от някъде,трябва да знаеш от къде...Не ми се измъквайте със смешни изказвания.

Нямам време за губене, иначе щях да ти разкажа вица за оня шоп, пред клетката на жирафа в зоопарка. Поведението ти е все едно римейк на този виц!

От всичко изписано до тук днес, други смешни изказвания, освен твоите НЯМА!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
    • Music of the world
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1768 -: Октомври 03, 2012, 15:42:23 pm »
Хайде де,покажете ми пръскачките моля!За да си сигурен,че пръскат от някъде,трябва да знаеш от къде...Не ми се измъквайте със смешни изказвания.
В линка, който аз пуснах, има, въпросът е, че там обяснението беше, че това е дюза за изпускане на гориво, която се срещала при някои от пътническите самолети, летящи на по-дълги разстояния. Лично аз не мога да преценя дали е така, защото нямам необходимите познания от първа ръка.

Мартин, принципно съм съгласна с мнението ти, но в конретния случай не си прав :flag_of_truce:

Копирам един текст от една група във ФБ
Да, без съмнение го има като идеи и разработки, вече дали това, което ние виждаме е същото - не знам.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1769 -: Октомври 03, 2012, 15:46:49 pm »
Смешното е ,че действате неадекватно!Покажете ми снимка със пръскачките...толкова ли е сложно,та нали сте сигурни че ви пръскат от самолетите със пръскачки!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27