Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 873971 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 580
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1680 -: Септември 29, 2012, 16:54:20 pm »
Здравейте съфорумци и мараба на всички Х-откачалки...  :hi:
Бях баннат,но уви /малко странно/ предсрочно ме допуснаха и пак съм тук!...   8)
Здравей, tazmdg, присъединявам се към bojinkata, и аз се радвам да те видя отново тук! :-*
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1681 -: Септември 29, 2012, 20:51:11 pm »
...
Така е, добри работи пишеш, просто липсата на резултат ме разколебава бързо в тези начинания.
А за въпросите и отговорите съм наясно - Учителя идва, когато ученика е готов.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1682 -: Септември 30, 2012, 03:51:31 am »

   xнещо, това за горивото са пълни глупости. Ти как си представяш, един и същ самолет ту спира да пръска/спира двигателите?/ , ту пак ги пуска. Такива накъсани следи оставят някои летящи мръсници. Та пълни глупости. И кое му е публичното- да си чул по медиите нещо? Дори яростно го отричат, ако случайно някой постави въпроса- например "Хрътките"! :mad: Какво му е доброто на бактериите, гъбичките, вирусите и тежките метали, с които за "заредени" тези нановлакна? Обясни ми пък мога и да допусна, че е за "добро"! Смешки!
Така става след 5 години разговори със стената.Полудяваш и се молиш да е за добро ,щото какво друго ти остава да праиш като така или иначе няма много внимаващи .Има няма 50 човека обсъждат проблема публично. ??? ??? е тва мене ме отчайва. :hi:
 Между другото там където съм поливат обилно денонощно, но досега влакна не съм виждал.ЗА безкрайното чистене на прах в къщи не споря.Чудя се може ли да има следи в домашната прах.
 В друго тв предаване лично един от най големите активисти направи анализ на почвата в борисова градина.И знаеш какво излезе.Имам чуството че реалните  доказателства се ни се изплъзват. :hi:
 Не намирам и логика в начина защото меко казано остават големи следи,защо им е да се разголват по този отчаян начин.Разбери ме ,не отричам че това се случва,но защо по тоя начин рискувайки да бъдат разобличени пъклените им планове.
 С такива методи,обикновено развръзката  е наблизо. :(
 Освен ако ние самите нямаме нищо против да ни мачкат.  :hi:

лека.

 
 

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 580
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1683 -: Септември 30, 2012, 09:29:18 am »
не отричам че това се случва,но защо по тоя начин рискувайки да бъдат разобличени пъклените им планове.
С такива методи,обикновено развръзката  е наблизо. :(
Освен ако ние самите нямаме нищо против да ни мачкат.  :hi:
Виж как сам си си отговорил на въпроса....Какво като ги разобличат? Нима хората изобщо вдигат поглед нагоре докато ходят по улиците? Вдигат поглед, ама все едни и същи - тия дето си пишем по  темата. Другите си гледат в краката...А дори и когато излезе нещо по медиите....какво от това? Отново сме впечатлени едни и същи: пишещите по темата.  :(
Не можеш да "събудиш" никого, който не е готов да се събуди и иска още да "сънува", това съм разбрала аз до сега. Ако ще да му "крещиш " в ухото...ако ще да го биеш, да му се молиш...не става!  :( Събуждането като всичко останало е вътрешен процес. И не можеш да го насилиш и форсираш. Нужно е да се достигне ниво "готовност" преди това.
ТЕ го знаят това. И не им пука именно заради това. Защото "луната спи..."  ::)...И никой нищо не може да им направи за сега. Единствения шанс е да се събудят хората. Ама ти ми кажи как да стане това без катаклизъм или без някой да обсеби за свои цели процеса на събуждане на хората.../"организирайки" го... :(/
 :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Xoddoth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
  • I want to believe
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1684 -: Септември 30, 2012, 13:23:05 pm »
Последните дни тия самолети разпраха небето над София.

Ето една от преди няколко дена.

daku ilu

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1685 -: Септември 30, 2012, 14:10:52 pm »
xнещо, а бе човек, става въпрос за нановлакна. Имаш ли представа за това измерение - нано- `10 на -9 от метъра. Виждат се само със силен микроскоп. В темата съм поместил снимки от немски сайт, ама не ми  се търсят. Не си измислям, всичко е в темата. Тв облъчванията с простотии не ме интересуват. Който иска да им вярва. Всичко там е платено или принудено да лъже. :hi:

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1686 -: Септември 30, 2012, 17:24:25 pm »
xнещо, а бе човек, става въпрос за нановлакна. Имаш ли представа за това измерение - нано- `10 на -9 от метъра. Виждат се само със силен микроскоп. В темата съм поместил снимки от немски сайт, ама не ми  се търсят. Не си измислям, всичко е в темата. Тв облъчванията с простотии не ме интересуват. Който иска да им вярва. Всичко там е платено или принудено да лъже. :hi:
Е сега вече имам представа. :hi:

Виж как сам си си отговорил на въпроса....Какво като ги разобличат? Нима хората изобщо вдигат поглед нагоре докато ходят по улиците? Вдигат поглед, ама все едни и същи - тия дето си пишем по  темата. Другите си гледат в краката...А дори и когато излезе нещо по медиите....какво от това? Отново сме впечатлени едни и същи: пишещите по темата.  :(
Не можеш да "събудиш" никого, който не е готов да се събуди и иска още да "сънува", това съм разбрала аз до сега. Ако ще да му "крещиш " в ухото...ако ще да го биеш, да му се молиш...не става!  :( Събуждането като всичко останало е вътрешен процес. И не можеш да го насилиш и форсираш. Нужно е да се достигне ниво "готовност" преди това.
ТЕ го знаят това. И не им пука именно заради това. Защото "луната спи..."  ::)...И никой нищо не може да им направи за сега. Единствения шанс е да се събудят хората. Ама ти ми кажи как да стане това без катаклизъм или без някой да обсеби за свои цели процеса на събуждане на хората.../"организирайки" го... :(/
 :hi:
  :hi:

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1687 -: Септември 30, 2012, 17:43:16 pm »
http://youtu.be/dyjG1NmEOrM ....  Който иска, да продължава да се оплаква. Добре ще е поне да благодарите на силфовете за днешния обрат. Бъдете живи и здрави! М.О.М.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1688 -: Септември 30, 2012, 17:58:52 pm »
http://youtu.be/dyjG1NmEOrM ....  Който иска, да продължава да се оплаква. Добре ще е поне да благодарите на силфовете за днешния обрат. Бъдете живи и здрави! М.О.М.

Чрез оргонитните технологии правим средата за силфитие не толкова враждебна. Електромагнитния смог ги отблъсква. С поставянето на няколко оргонита или още по-добре кембъстър, ние изчистваме вредния оргон, зареждаме средата с положителен за живите организми и тогава силфите (елементалите на въздуха) идват да си свършат работата. Много често се забелязва напоследък как се присламчват към някой кемтрейл и извършват трансмутация - нещо, което навремето са му казвали алхимия. Силфите са пазителите на атмосферния баланс.

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1689 -: Септември 30, 2012, 18:03:32 pm »
Така е, sidewinder, но можем да правим същото и без уреди. От днес, вече няма да наричам това, което правя "експеримент". Дано станем повече ...

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1690 -: Октомври 01, 2012, 12:55:56 pm »
Днес има сериозна атака срещу Пловдив. От юг, запад, север и североизток. Включително и директно над града. Самолетите не излизат на http://www.flightradar24.com/ и най-вероятно са военни.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1691 -: Октомври 01, 2012, 15:40:55 pm »
Държа да отбележа за http://www.flightradar24.com/ - от нас набюдавам въздушен коридор и самолети летящи ниско (явно кацащи на летище София), чувам ги и ги виждам от близо, а при проверка в сайта от 20 самолета излезна 1, който радара го хвана.

Също така забелязвам всеки ден между 6 и 8 точно на залез слънце силна атака на югозапад. Повтарят от дни едно и също място.
« Последна редакция: Октомври 01, 2012, 15:46:21 pm от saygoodbye »
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен rorchach

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1692 -: Октомври 01, 2012, 15:45:24 pm »
@bojinkata
От рано сутрин са започнали, поне аз от 07-08:00 часа сутринта наблюдавам, че постоянно има кръстосващи следи в небето,  дори в момента старите леко са се разсеяли, докато новите ясно се виждат.

Неактивен sasbg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1693 -: Октомври 01, 2012, 16:00:15 pm »
а може ли  според вас  хора да  распръскат  следие   и  небео  да сава синио

Неактивен danilov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1694 -: Октомври 01, 2012, 18:15:30 pm »
Вижте какво става над София!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27