Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 867333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1065 -: Юни 05, 2011, 12:22:32 pm »
Преди 1-2 месеца небето над Бургас беше наситено със следи. Направих няколко снимчици на небето над ВХТИ и бях изненадан от някакъв случаен (или не) надпис в облаците. Първите снимки са правени с 2 mp камера, а третата е с 5mp от друг телефон. Няма нищо манипулирано в увеличената снимка. Сами преценете какво пише:

"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1066 -: Юни 05, 2011, 13:02:16 pm »
Salazzar - относно това "S2" в облаците - май си попрекалил с конспирациите...

Даже и да е истинско - какво от това? Може да е напълно случайно. Облаците правят всякакви причудливи форми.
« Последна редакция: Юни 05, 2011, 13:05:31 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Salazzar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1067 -: Юни 05, 2011, 14:03:46 pm »
С нищо не съм прекалил - просто споделям картинката. Правят си причудливи форми, да. Но тази ми беше прекалено странна.
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 17:53:25 pm от Mirotvorec »
"Дела трябват, а не думи." Васил Левски

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1068 -: Юни 05, 2011, 16:07:05 pm »
Някой успя ли да гледа вчера по bTV "Хрътките" темата за следите в небето?
Впечатления?
Аз пропуснах...
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1069 -: Юни 05, 2011, 18:52:07 pm »
Жоре, нищо не си изпуснал. Поредната евтина манипулация за наивници и необразовани люде. Един явно добре платен за случая професор от БАН, разви теорията, че това са кристали лед, образувани от водата във въздуха и т.н. Както и първото предаване - чиста манипулация. Показаха някакви изследвания за почвата в София, като не дадоха какви са били стойностите на алуминия, бария и стронция преди година например.Били в нормата. А и при това активно пръскане не се знае след колко време тези количества ще станат токсични и вредни. Днес над Пловдив бяха много активни. Два самолета даже написаха едно огромно Х точно над града. От този филм много добре се вижда какво ни очаква- What In The World Are They Spraying 2010.
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 17:53:46 pm от Mirotvorec »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1070 -: Юни 05, 2011, 21:26:14 pm »
Днес над Самоков видях такова интензивно пръскане, каквото до сега не съм виждал и над София. Причината за това може да бъде само язовира и питейната вода на софиянци. Жалко за хубавата природа. Но на хората в Самоков забелязах, не им прави впечатление.

Неактивен feuer_frei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1071 -: Юни 05, 2011, 22:28:41 pm »
Относно дясната снимка, това ми приличат на съвсем нормални облаци, а "надписът" е по-скоро пространство между тях. Наистина прилича на изписаното долу, но според мен се е получил по някаква случайност ;)

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1072 -: Юни 06, 2011, 21:43:07 pm »
яз.Доспат, 04.06.2011





На другата сутрин се събудих от пристъп на Сенна хрема и не спрях да кихам през целия ден.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1073 -: Юни 06, 2011, 22:58:39 pm »
Американските войници и инженери специално в Ямбол са от 2002 година. Лично съм говорил с един от инженерите. От него знам как адаптираха системите А официалната власт призна за тях едва преди близо 6 месеца защото нямаше как вече да обяснява присъствието на м...американци ;D ;D ;D
Това означава ли, че Безмерската база е част от схемата за обгазяване на България.Най-вероятно. Какво ги бърка неканените гости да правят каквото си искат? Има ли институция, която да им потърси сметка?- НЕ

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1074 -: Юни 07, 2011, 00:39:28 am »
GaBOSS На първата снимка си е нормален самолет. :)
На другите две ако пак е той , а и дори и да не е пак се вижда, че е нормален самолет. Тези, които пръскат им излиза точно зад опашката дима или открилата до двигателите. На картинката си е кондензация нормална. Тя започва 23,30 метра след самолета като се охладят газовете и се кондензират.


Моля, наблюдавайте и гледайте да слагате снимки на истински самолети, които пръскат наистина. При нормалните самолети е нормално да изчезне следата все едно през зимата да духнете с устатата и парата изчезва. При другите се задържа и стои и не изчезва, а се разстила.
И хайде сега скептиците да ми обяснят как става този номер при повечето самолети изчезва почти веднага, но при някакви други самолети не ще да изчезва. Как става тоз номер? Да не би да не иска да изчезне или какво? А да може да е попаднала в аномална зона където време пространството е забавено с няколко часа повече от колкото извън него :blum1:? Или пък двигателите на самолета изпускат много повече газове? Може би пък пилота да е решил да изпразва горивото и да прави аварийно кацане? :-X А да забравих да попитам как примерно само става така, че има следа само 200,300 метра и след това няма просто си седи така сама самичка. Да не би самолета да е дошъл от паралелна реалност? Може да се объркал и след това пак да е прескочил в своята реалност пак . ;D
Интересно нали??? :)
« Последна редакция: Юни 07, 2011, 01:04:13 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1075 -: Юни 07, 2011, 10:44:57 am »
Аз пък случайно попаднах ето на това видео. Прецених, че е за тази тема... макар че не става въпрос за самолет, май.
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1076 -: Юни 16, 2011, 09:29:59 am »
Само не ми е ясно кой плаща за всички тези полети, кой плаща тоновете разпръсквани химикали и как възприемат прякото си участие пилотите, механиците и всички обслужващи процеса ?

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1077 -: Юни 16, 2011, 16:02:32 pm »
drakkar, аз също си зададох тези въпроси и според мен отговорите са много лесни. Всичко се плаща от бюджета на НАТО/самолетите са натовски/. Относно морала-изпълняват рутинни мисии, т.е.изпълняват поставени заповеди.Вероятно и заплащането е солидно и санкциите за излишни приказки много строги. Изтичането на информация от тези среди е много слабо, дори никакво.След години сигурно ще се говори повече, както за зона 51 и другите тайни проекти. :hi:

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1078 -: Юни 16, 2011, 17:04:36 pm »
Разходите за такова световно начинание са огромни.
А относно пилотите, колкото и да им плащат, все пак роднините им живеят долу и деца имат... Не ги разбирам !

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1079 -: Юни 16, 2011, 18:06:47 pm »
 :mad: И аз съм си задавал въпроса, що за хора трябва да са тези пилоти, натискайи бутона и изпускайки тонове химикали върху свои близки, семейство, приятели...! Те просто няма начин да не знаят какво правят!!! Но го правят!!! Що за хора са!?!?!?! ... А дали изобщо са хора,а??? Дали само самолета не е човешкото "изобретение" в случея, а вътре пилотите да са всичко друго, но не и хора? Как мислите? :(
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27