Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 867251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1095 -: Август 30, 2011, 20:58:47 pm »
fishbone, яко са шарили. Едва ли се притесняват от нашите наблюдения. Но  действително над Пловдив, вече втори месец, с много малко изключения не се пръска.Мисля, че никой от "компетентните лица" в държавата не е наясно какво се случва. Но и да знаят са безгласни букви, кой ли ги пита. :negative:

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1096 -: Август 31, 2011, 09:39:30 am »
Тъкмо обсъждахме, че са поспрели и ... от тази сутрин в Русе.



Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1097 -: Август 31, 2011, 10:51:44 am »
fishbone, яко са шарили. Едва ли се притесняват от нашите наблюдения. Но  действително над Пловдив, вече втори месец, с много малко изключения не се пръска.Мисля, че никой от "компетентните лица" в държавата не е наясно какво се случва. Но и да знаят са безгласни букви, кой ли ги пита. :negative:
И на мен това ми прави впечатление за небето над Пловдив, доста време ни една следа, чак ми стана странно.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1098 -: Август 31, 2011, 11:32:57 am »
И при мен не бяха шарили от около два месеца.
Тъкмо прочетох мнението ти, погледнах към небето и що да видя?! Един се бе из@к@л.
Пак започнаха. :---
« Последна редакция: Август 31, 2011, 17:38:49 pm от Mirotvorec »

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1099 -: Август 31, 2011, 21:12:41 pm »
Тук около нас покрай Стара Загора,няма спиране,обикновено пръскат нощно време за да се разсее малко до сутринта,но раята си е заблудена и хич не им правят впечатление такиваната работи.
Снимките са хубави и даже си хванал и едно "нло"

http://media.snimka.bg/9283/024820772-big.jpg

http://media.snimka.bg/9283/024820772-big.jpg

на последните две се вижда отчетливо бяла точка под дъгата а такива обекти съм забелязал че има в по-голямо количество над този район,което ме навежда на мисълта че това не е "нло" а си е чисто земен обект,който уж се вписва със облаците,но върши своята работа по програмата ХААРП.

Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1100 -: Септември 01, 2011, 16:50:25 pm »
fishbone, яко са шарили. Едва ли се притесняват от нашите наблюдения. Но  действително над Пловдив, вече втори месец, с много малко изключения не се пръска.Мисля, че никой от "компетентните лица" в държавата не е наясно какво се случва. Но и да знаят са безгласни букви, кой ли ги пита. :negative:
bojinka, ако тогава наистина са пръскали, то тогава наистина се бяха постарали.
Май цъкат рано сутрин в малките часове на денонощието и според прогнозите за времето ако ще вали примерно.

http://media.snimka.bg/9283/024820772-big.jpg

на последните две се вижда отчетливо бяла точка под дъгата а такива обекти съм забелязал че има в по-голямо количество над този район,което ме навежда на мисълта че това не е "нло" а си е чисто земен обект,който уж се вписва със облаците,но върши своята работа по програмата ХААРП.
Elen тя всъщност снимката е една и съща, като съм бързал съм я качил два пъти. Пък ми се струва, че имаше още :-X... една ще проверя.
Вечерта наблюдавахме и НЛО. Има и на него снимки, ама няква точка няма сми дая пускам, а това на горната снимка и аз се чудя какво е пак точка просто е през деня.
И да поясня на всички за всеки случай , че аз първо гледам и  после снимам, а не обратно, както някои правят.. снимат по 1000 снимки после търсят точки и чертички.

И да.... тия дни - вчера и по миналия ден се появяват хим. следи, по често преди 10 ч. сутринта.  И виж ти дават ще превалява в петък събота.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 17:04:43 pm от fishbone »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1101 -: Септември 03, 2011, 14:28:43 pm »
Май цъкат рано сутрин в малките часове на денонощието и според прогнозите за времето ако ще вали примерно.
И да.... тия дни - вчера и по миналия ден се появяват хим. следи, по често преди 10 ч. сутринта.  И виж ти дават ще превалява в петък събота.
Имам същите наблюдения. Прилагам снимки от тази сутрин - от София - по целия ми маршрут от дома до работата ми. Днес са наистина много и навсякъде. Мисля да пиша до тук:  http://www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp  - не очаквам чудеса, но кой знае?
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1102 -: Септември 03, 2011, 21:30:39 pm »
И над Пловдив почнаха. Да пишеш до общината е интересно като идея, но да видим изобщо дали ще отговорят и каква глупост ще напишат. Мисля, че отговорните институции- МВР, МО,ДАНС и т.н. не знаят нищо и не искат да научат нищо.Само това някъде прочетох-самолети на НАТО, които не подлежат на контрол и всичко се приключи.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1103 -: Септември 03, 2011, 21:48:12 pm »
В един сайт за кембъстъри четох, че пръскали с алуминий и барий, за да може да се вдиша от хората. След като навлезе в тялото алуминия, реагирал на електромагнитните излъчвания и така можели да повлияят на мислите, действията и генома.

http://www.orgoneproducts.org/cloudbuster.php

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1104 -: Септември 03, 2011, 22:15:12 pm »
Над моя край последно време пръскат само когато има облаци.Поне такива са ми наблюденията от последните 3 месеца прекарани от изгрев до залез изцяло сред природата.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1105 -: Септември 03, 2011, 22:31:26 pm »
Точно така е. В идеално синьо небе не пръскат. Много ще бие на очи.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1106 -: Септември 05, 2011, 23:17:08 pm »
А не забелязвате ли колко малко валежи има това лято?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1107 -: Септември 07, 2011, 19:26:45 pm »
Мисля да пиша до тук:  http://www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp  - не очаквам чудеса, но кой знае?
Днес на и-мейла ми пристигна входящият номер от виртуалното деловодство. Е, поне не ги трият директно писмата...Ако /когато/ нещо ми отговорят ще имам грижата да ви разкажа. А междувременно можете да направите същото като мен - да им пишете.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1108 -: Септември 09, 2011, 12:39:15 pm »
Е тази сутрин ми замрежиха небето и в София...почнаха пак, гадовете!

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1109 -: Септември 09, 2011, 14:30:43 pm »
Здравейте,
В момента съм в град Ловеч. Вчера и днес просто се скъсаха. Имам снимки от днес (ниско качество), ще пробвам да ги кача по-нататък.
Вчера преброих поне 15 самолета, днес за 2-3 часа - още толкова. Небето беше станало цялото на ленти, имаше и перпендикулярни линии. 90% от самолетите се движеха изток-запад (сигурно са минали над София). Незнам дали е кемтрейлс, но толкова самолети не бях виждал.  :---  :)
Някои имаха по две струи отзад а други по четири.
И вчера и днес започна да се заоблачава след като започнаха да преминават.
Още нещо интересно - имаше един самолет с две струи газ и до него или над него, не мога да преценя, имаше една светла точка. Възможно е да е самолет осевтен от слънцето, но летящ доста по-нависоко (от него нямаше никава следа от газ). След около две три секунди, точката изчезна малко преди самолета да мине над един облак. Ама неможах да го снимам.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27