Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 860037 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #15 -: Септември 21, 2005, 18:53:39 pm »
Де е сега captain_picard, да видим има ли или нема проливни дъждове? ;)
Само май се позабавиха и сериозно не знам дали имат връзка с наблюдението ми?
Почти десеттина дни ....?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #16 -: Септември 21, 2005, 19:01:31 pm »
Аз не знам, ама такава буря където имаше в понеделник е нямало откакто съм жив. Поне в Пловдив. Тука имаше река на нашата улица. Да не твърдя, че е изкуствена, ама на мен ми беше много странна. Беше тихо, небето стана червено (!!!) и изведнъж се почна, като от нищото... Егати "природата"...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #17 -: Септември 22, 2005, 05:37:12 am »
А сега къде е нашата "опозиция" да видим какво ще измисли сега? Нещо се покри като се появиха доказателства тип "ръка да пипне, око да види".   8)

П.П. От няколко дни и в Бургас е облачно. Едно такова странно, никакво слънце дни наред. Съмнявам се, че може да е неприродно, защото оня ден видях един такъв самолет който ми се видя странен. От автобуса мернах самолет който минаваше над града на път за летището (и затова летеше ниско и го видях ясно), от крилете му излизаше същия пушек (или каквото беше). Видях го замалко и го изгубих от поглед, заради сградите. Запърви път видях по такъв начин да пуши самолет. Не забелязах дали дирята остава, защото вече небето беше покрито с облаци и не си личеше. Та както казвах мноо странни неща почнаха да стават напоследък.
« Последна редакция: Септември 22, 2005, 05:47:19 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #18 -: Септември 22, 2005, 17:49:13 pm »
А сега къде е нашата "опозиция" да видим какво ще измисли сега? Нещо се покри като се появиха доказателства тип "ръка да пипне, око да види".   8)

П.П. От няколко дни и в Бургас е облачно. Едно такова странно, никакво слънце дни наред. Съмнявам се, че може да е неприродно, защото оня ден видях един такъв самолет който ми се видя странен. От автобуса мернах самолет който минаваше над града на път за летището (и затова летеше ниско и го видях ясно), от крилете му излизаше същия пушек (или каквото беше). Видях го замалко и го изгубих от поглед, заради сградите. Запърви път видях по такъв начин да пуши самолет. Не забелязах дали дирята остава, защото вече небето беше покрито с облаци и не си личеше. Та както казвах мноо странни неща почнаха да стават напоследък.

Тука е вашата опозиция. И нищо не смятам да измисля, щото вие се справяте без мен прекрасно :))
2 въпроса:
1. Защо точно в България? С какво ги заплашваме ние, страшните българи?
2. Ако приемем, че наистина е изкуствено създадено, каква е ползата им. Големите градове остават непокътнати почти. Ако е просто всяване на паника - няма ли по-ефективни начини?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #19 -: Септември 22, 2005, 17:57:38 pm »
Само забележи колко странни неща стават напоследък в България. Неща, които никога досега не са ставали.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #20 -: Септември 22, 2005, 19:24:45 pm »
Ползата от това го знаят единствено тези които го правят, ние можем само да търсим отговора.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

tarikkat

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #21 -: Септември 22, 2005, 20:44:59 pm »
Какво още можем да очакваме ???

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #22 -: Септември 23, 2005, 02:50:06 am »
Можеби това е някакъв експеримент? Проверяват реакциите на хората или нещо подобно.  ???
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2005, 23:44:44 pm »
Всичко е само едно,така е било и преди - всяване на страх,демонстрация на сила,вълчи времена...
А колкото до самолетите - чувал съм над София да прелитат невероятни машини,с невероятен звук.
Това със сигурност не е от природата,милички! >:(
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2005, 02:10:51 am »
Събота и неделя бях в Малко Търново и забелязах някои странни неща. Значи от предишният ми пост по темата времето е облачно над Бургас и за седмица само за 1-2 дена се оправя. Когато пътувахме за М.Търново беше хубаво времето. Когато пристигнахме отидох извън града и позяпах небето. Направи ми странно впечатление, че по самото небе имаше няколко странни следи от самолети, които се пресичаха, точно като на снимките, които е сложил Хорус. Те не се разпръснаха, а продължиха да се разширяват. Буквално видях как минава един самолет и оставя такава растяща диря. Разсеях се, защото се занимавах с друго и след време когато погледнах пак към небето следите се бяха разрастнали адски много и бяха станали като пелена. Като се прибрах казах на нашите, но само сестра ми ми повярва. Сега съм напълно убеден, че това е истина, защото снощи и днес валя и в М.Търново и в Бургас, няма съмнение, че правят нещо, видях го с очите си.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #25 -: Октомври 03, 2005, 02:36:14 am »
asdfghjkl, ако е било на 30-ти, и аз ги видях тези.
От около 7:30-8:00 до към 11:00 ги наблюдавах с малки прекъсвания.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен BloodMaster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #26 -: Октомври 03, 2005, 10:40:29 am »
captain_picard

1. Защо точно в България? С какво ги заплашваме ние, страшните българи?
2. Ако приемем, че наистина е изкуствено създадено, каква е ползата им. Големите градове остават непокътнати почти. Ако е просто всяване на паника - няма ли по-ефективни начини?

Та на първия незнам какво да ти кажа но за втория хехех еми каква е ползата да цхукнеш големия град като по малките градчета и селата е цялото земеделие и по голяма част от производството ??? в големия град е така да го кажа евентуално само довършително производство. Така че ако има бедствие в големия град няма да са толкова фатални щетите. Пак ще си го построиме но виш обработваемата земя поне 5/6 години ще е ниско плодородна поради това че водата е отнеса доста голяма част от "хумоса" и т.н....... "не ги знам точно сички други наименования  ;) " Та така са нещата поне според мен  8)
Сега или никога

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #27 -: Октомври 03, 2005, 21:18:36 pm »
Интересно.
Аз пък твърдя, че всички бури напоследък са изкуствени, а тези, които не са, са в следствие на изкуствените, щото тъпият HAARP, ебава майката на климата на Земята и тя си отреагирва по нейни си начини...
Забелязах и друго. Преди всички бури небето почервеняваше! Това не съм говиждал през целият си живот, но може да се наблюдава напоследък! Та ако видите червенеещо небе (не от залеза Капитане, знам че това ще кажеш ;)), се гответе за дъжд. "Пророкувайте" на другите около вас. Ще ви се смеят, но като загърми и се изсипе пороя след 20-ина минути, ще им увиснат ченетата, както стана онзи ден с едни - хахахаха ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #28 -: Октомври 03, 2005, 21:28:46 pm »
Аз се сетих още една причина:

В следствия на тези природни бедствия се обмисля и най-вероятно ще влезе в сила "ЗАДЪЛЖИТЕЛНА застраховка срещу бедствия на всички домакинства възлизаща на 30 кинта годишно. Разбира се пак някой ще се нагуши!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2005, 02:02:31 am »
До голяма степен вина за наводненията имат не само дъждовете, но и язовирите които никога не бяха в ред когато ставаха бурите. По новините хората постоянно се оплакват, защо трябвало да се изпускат язовирите, чак когато започне бурята. Огромна част от нашите язовири се стопанисват от депесари, които не са компетентни за тези постове. Нарочно не ги поддържат и ги изпускат в критични моменти, а целта само те си я знаят.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27