Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Ето и една книга, която също може да навърже нещата

"Frauen und Schlangen" Geheimnisvolle Kultur der Elemer in Alt-Iran./Heidemarie Koch/

- "Жените и змиите" в тайнствената култура на Шумер и древен - Ирак.

Което в случая може да се свърже с РА/Мардук/

http://www.amazon.de/gp/product/images/380533737X/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=299956&s=books


Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Поздрави за историята на звездния старейшина! И до мен стигна на другия край на Европа. Прекрасна книга, продължавайте в същия дух и ако имате нужда от каквото и да е обаждайте се.

Поздрави.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Империята на СаССанидите :) От чисто историческа гледна точка се връзва перфектно, да не говорим че това изобщо не го учим в наша история за "обща култура".
http://en.wikipedia.org/wiki/Sassanid_Empire

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
На стр.101 се говори за гравитацията и влиянието и върху организмите."Някои планети не могат да имат живот,зашото дърпащата им сила е много голяма"С други думи..гравитацията е толкова силна,че един организъм би тежал толкова,че би бил премазан от собствената си тежест.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Ами, зависи от организма.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
На стр.101 се говори за гравитацията и влиянието и върху организмите."Някои планети не могат да имат живот,зашото дърпащата им сила е много голяма"С други думи..гравитацията е толкова силна,че един организъм би тежал толкова,че би бил премазан от собствената си тежест.

Е? Това въпрос ли е или констатация? :P

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Ами, зависи от организма.
Организмът зависи от условията на гравитация..от организма няма кво да зависи  :)

На стр.101 се говори за гравитацията и влиянието и върху организмите."Някои планети не могат да имат живот,зашото дърпащата им сила е много голяма"С други думи..гравитацията е толкова силна,че един организъм би тежал толкова,че би бил премазан от собствената си тежест.

Е? Това въпрос ли е или констатация? :P
По-скоро препратка към темата за великаните,ма за да не спамя,та за туй тук..а там им сложих линкче :)
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 19:39:08 pm от H. »

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Нека да не забравяме и страната, към която сме били по времето на Втората война - Германия, Италия, Япония и България!  Също  така  е  хубаво  да  се  знае,  че  Хитлер,   навежда  глава  единствено   пред българският цар Борис  -  документирано на снимка  (тук личността на цар Борис и неговия ген не играе значение, смисъла в негово лице е друг).

Цитат
Вече споменах за упорития отказ на Адолф Хитлер да посети България. Не знам със сигурност причината, но имам сведения, че Цар Борис ІІІ я е знаел. В затвора, където го пращат след 1944 година, ген. Вълков нарича Борис ІІІ „страхливец, неблагодарник и изпечен демагог”. И намеква за тайната, свързана с Хитлер, заради която Царят умира. За мен е по-интересно какво се случва след като Червената армия влиза в България и идва новата власт. Какво прави тая власт? Избива всички, свързани по един или друг начин с Царя. Избива хората, които биха могли да знаят нещо за Тайната. Самото Царско семейство обаче остава непокътнато.
http://eltimir.blog.bg/politika/2010/12/08/choveko-stani-8-chast.647294

Цитат
Именно Ашока решил да забрани използването на човешкия разум за зло. Той засекретил древната наука за природата, за бъдещето и за миналото. Били скрити уменията на колективната психология и знанията за разпада на материята. Тогава, през времето на неговото управление било основано тайното общество на Деветимата Неизвестни. Аз твърдя, че една от целите на Адолф Хитлер била да се добере до тези знания. Част от тях му били наистина открити и видяхме за какви цели бяха използвани. С една забележка. Истински древните Знания не са съсредоточени само в Индия, а са разпръснати из цял свят, като една от важните точки, до които Хитлер не получил пълен достъп, била именно нашата България.
http://eltimir.blog.bg/politika/2010/12/07/choveko-stani-5-chast.647197

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Едно предположение на базата и на тази информация

Азерат - Рептилиите от Орион
Цитат
Азерат – единайсетоглавият черен дракон от кабалата, който властва над силите на злото в цялата Вселена. Тук е загатнато, че Сорат – демонът, пратен в нашата слънчева система – е слуга на Азерат.

Сорат - Ану
Цитат
Използвайки съответствието между цифрите и буквите в древноеврейската азбука, Рудолф Щайнер разкрива буквеното значение на апокалиптичното число 666, като получава по този начин името на звяра: Сорат (Събр. съч. 104, 29. VI. 1908 г).
Ариман и Луцифер - Енлил и Енки
Цитат
Сорат е именно Звярът от апокалиптичното «Откровение» на Йоан Богослов. В антропософията Луцифер и Ариман са съответно лявата и дясната ръка на Сорат. Както е описано в «Откровение», въплътеният Ариман (лъжепророкът, антихристът) ще накара всички негови последователи да се поклонят на образа на Звяра.

Цитатите са оттук:http://www.ivanstamenov.com/2010/08/2124/

Интересно е че във видеата с радиоинтервюто на Робърт Морнинг Скай от 1996 година той споменава 2011 г. за решаваща относно готвеното отмъщение от рептилските кралици спрямо ренегатите SHET-I.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Интересно е че във видеата с радиоинтервюто на Робърт Морнинг Скай от 1996 година той споменава 2011 г. за решаваща относно готвеното отмъщение от рептилските кралици спрямо ренегатите SHET-I.

Хм, това съм го пропуснал, а уж съм ги слушал всичките... benoni някакъв линк моля? :)

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Тук  са H.
Но аз и не помня в кое точно от видеата го каза.
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 06:11:06 am от benoni »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Уж това е последното, което слушах от него преди да пуснем книгата, ама на... Ти сигурен ли си че е тук?

Защото има две нови от есента на 2010-та, които не съм слушал.

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Уж това е последното, което слушах от него преди да пуснем книгата, ама на... Ти сигурен ли си че е тук?

Защото има две нови от есента на 2010-та, които не съм слушал.

Предполагам тогава че е в някое от тях защото аз ги слушах есента на куп а съм сигурен че Робърт Скай го споменава именно някъде в тази серия видеа макар и много бегло.Запомних го защото спомена 2011 а не 2012 година.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
На стр.101 се говори за гравитацията и влиянието и върху организмите."Някои планети не могат да имат живот,зашото дърпащата им сила е много голяма"С други думи..гравитацията е толкова силна,че един организъм би тежал толкова,че би бил премазан от собствената си тежест.

Ами, зависи от организма.

Ами ако рамките на мисленето са в земни мерки-да такъв организъм би загинал.Но във вселената има най-разнообразни условия на милиарди планети.
Но на въпросните големи планети, ако има условия : вода, вулканична дейност и пясък, дали не би могъл да възникне живот, но в други рамки и размери.Смятам, че може. :drinks:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата Исторl
« Отговор #224 -: Януари 24, 2011, 11:22:39 am »
На стр.101 се говори за гравитацията и влиянието и върху организмите."Някои планети не могат да имат живот,зашото дърпащата им сила е много голяма"С други думи..гравитацията е толкова силна,че един организъм би тежал толкова,че би бил премазан от собствената си тежест.

Ами, зависи от организма.

Ами ако рамките на мисленето са в земни мерки-да такъв организъм би загинал.Но във вселената има най-разнообразни условия на милиарди планети.
Но на въпросните големи планети, ако има условия : вода, вулканична дейност и пясък, дали не би могъл да възникне живот, но в други рамки и размери.Смятам, че може. :drinks:

Ами нали за земни организми говорехме.Великани, родени на земята,не на Марс.
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 15:03:48 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27