Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ceco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
В някой от коментарите срещнах името на Сент Ив и сметнах за уместно да ви насоча към издателството, което отпечата неговият фундаментален труд "Археометърът". Книгата е изключителна рядкост. Върху преводът и издаването и са работили Т.Танев и А.Манев от Стара Загора.
email на издателството: [email protected]

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Книгата, която препоръчваш е интригуваща. Спор няма. Ама дали е достоверна? Ти как мислиш?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Прочетох експозето за книгата "Архиометърът", от което разбрах, че е била най-преследваната книга в миналото, защото всеки, който е идвал да управлява, е намирал в нея корените си и е бързал да я унищожи, та след него да не може друг да се възползва от нейното висше познание. Затова от оригинала оцеляват само 6 екземпляра и 2 копия. Следователно мисля си, че е достоверна.
Ето какво пише неговият ученик Папюс в трактата си за Сент-Ив д'Алведр: "Интелектуалният Учител"  притежаваше и реалното доказателство за своята степен: живият ключ, който позволява да се превърнат в непосредствено приложими за човека, за изкуството, за обществото познания, които, без това, биха представлявали една енциклопедия от хубави, но мъртви и застинали неща."
Непонятно ми е защо у нас не се разпространява официално, докато в Русия не е така - там е на пазара  от 2004 г. с цена около 10 лв за 416 стр.
Впечатли ме и това, че книгата е издадена преди 100 г. и наистина заслужават адмирации родолюбивите ни учени Таньо Танев и Ангел Манев, особено техните научни прозрения.
« Последна редакция: Март 10, 2011, 13:46:08 pm от Hacko »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
 <a href="http://www.youtube.com/v/djl3hw0Sjbc?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/djl3hw0Sjbc?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>

Това е Вавилонската империя в модерната история!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
На тази страница:
 
http://oko-planet.su/phenomen/phenomenscience/page,6,25222-odinochestvo-cheloveka-v-burlyashhem-vnimanii.html

след подзаглавието "О чем молчали индейцы…" има малко инфо по темата.

Става дума за немския изседовател Михаел Хеземан, който е провел през 1995 година изследване сред американски индианци за следи в САЩ на НЛО и иноземци по случая Розуел. Публикувал е резултатите от търсенията си в книга-изследване "Инопланетяните". Разбира се, че е разговарял и с Робърт Морнинг Скай. Ако можете издирете тази книга.

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
 :hi:
Аз току що си я поръчах книжката, в понеделник ще ми я доставят в работата, много съм доволна  :)
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Извинявам се, че ще питам нещо, но постоянно ме гложди и то е Йехова както се разбра от Документите Терра е от "отбора" на Енлил и най-вероятно негов представител, хибрид рептил-сириусиянец, но според Книгата властта в момента е в ръцете на бунтовническата рептилска глупа взела властта с помощта на Ра и после и него изпъдили... Добре, но щом евреите са на най-високото ниво от хората в йерархията и техния бог Йехова ги е богоизбрал, той къде е в сегашната схема?  :)
Или е дезинформация това, че той е "шефа", но евреите как тогава са в такова положение? Или е преминал към бунтовниците впоследствие и те го лансират на тази позиция...?  :)
И друго щом има конфликт между рептилиите на Земята в момента между подземните и надземните образно казано, това вътрешен конфликт сред САТА бунтовниците ли е или, между настъпващите представители на Кралицата на Орион, които да речем са се внедрили на Земята и провеждат някаква дейност. Кое от двете е по-вероятното??? :)
Н. как мислиш, защо на анимациите на Дисни постоянно блести Сириус преди всяко филмче и възможно ли е кучетата да взимат по-силни позиции или такава интерпретация и извод не са обективни, но факта е факт просто Сириус е на всяко филче преди да почне?!? В статията за Пинокио в новия сайт пише, че Сириус е звездата на свободните зидари...мислех, че Влечугите са на върха? Или тук пак става въпрос кое е официална версия и кое не....? :)
Н. в една от статиите си пишеш за странните случаи свързани с Румъния и за това как румънски генерал се срещал в гората с две рептилии, има ли я статията да я видиме, ако я имаш под ръка разбира се де. И това значи, че и в нашите планини и гори може да излизат посред нощ нали, имам предвид чисто теоретично, щом в Румъния е ставало...? :)
« Последна редакция: Април 10, 2011, 11:42:01 am от Black Adder »

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
Н. как мислиш, защо на анимациите на Дисни постоянно блести Сириус преди всяко филмче и възможно ли е кучетата да взимат по-силни позиции или такава интерпретация и извод не са обективни, но факта е факт просто Сириус е на всяко филче преди да почне?!? В статията за Пинокио в новия сайт пише, че Сириус е звездата на свободните зидари...мислех, че Влечугите са на върха? Или тук пак става въпрос кое е официална версия и кое не....? :)

Не само на масоните - поне според това детайлно изображение на кабалистическото дърво на живота, Сириус е в корелация с знанието и с YHVH ELOHIM.


Неактивен warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Здравейте.Искам да задам един въпрос за единственото нещо което не схванах в тази книга.В крайна сметка съществото което индианците спасяват от коя раса е.Аз си правя едни асоциации с "Асгардите",смисъл в "Старгейт" те са расата която защитава Земята и се стремят тя да бъде свободна и самостоятелно да се развива без да има намеса отвън.Това е лично мое виждане на нещата. :unknown:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
warrior- Недей да смесваш сериали с реалността.

Неактивен warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
kalan би ли се обосновал??? :-X

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
warrior- Недей да смесваш сериали с реалността.
Не той, или ние го правим.
Те го правят - predictive programming / предсказуемо програмиране.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата Исторl
« Отговор #252 -: Април 19, 2011, 14:59:27 pm »
И  аз дзяпам сега Старгейт.Наистина е хубаво сериалче. Имам чувството, че искат да ни внушат колко са готини сивите.
 Чрез сериалите се опитват да ни внушат някой работи.  Ама гадното е, че някои хора им се връзват. Нали знаете, каквото се търси такова се снима. Скоро го разбрах и то от Дневниците на вампира. Гледам го заради нашето моме Нина. Но това, което ме подразни е, че този Деймън е лош образ.Изтрепа маса невинни и въпреки това всички тинейджъри си падат по него. Как тънко им внушават едва ли не, че да се убива е добре.

« Последна редакция: Април 19, 2011, 17:57:41 pm от Mirotvorec »

Неактивен benoni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 183
http://www.theshiftofconsciousness.info/morningsky.html#Eden_Atlantis_and_the_UFO_Myth_by

Друга книга на Робърт Морнинг Скай -Еден, Атлантида и УФО митът.
Подробности за рептилиите от Орион и за времената когато там са управлявали мъжките индивиди, но във войните са участвали и двата пола.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Плане
« Отговор #254 -: Ноември 03, 2011, 22:17:08 pm »
Клаус Дона - Скритата история на човешката раса

<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=3bcb51df72" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=3bcb51df72</a>
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27