Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151990 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
По съм склонен да вярвам на това:

Генеалогия на човешкия род

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Ти чел ли си самата книга ? Това което го даваш на Слава Севрюкова има интересни неща, но и книгата на  Робърт Морнинг Скай е много добра и според мене доста от нещата са си така както е казано в книгата. Пък и никога не може да се стигне напълно до истината заради това, че историята е многократно преправяна както е и обяснено в книгата.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Guy Fawkes, радвам се че си открил отговори за себе си, това е най-важното :)

Ще помоля тази тема да не се замърсява с ченълинги по какъвто и да е повод :)

Ще помоля също така тези, които си поръчват книгата на мейла ни, да упоменават изрично дали искат книгата-бонус или не. Почти ми привършва и искам да я пращам само на тези, които проявяват искрен интерес към книжлето, а не просто типично по български да го вземат само защото е безплатно и после да не го пипнат.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
По съм склонен да вярвам на това:

Генеалогия на човешкия род
Прочетох материала..и мисля,че той не противоречи на книгата.Напротив..даже ако на някои места думата"Бог"бъде заменена с"извънземни" бих казала,че материалите се допълват.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
По съм склонен да вярвам на това:

Генеалогия на човешкия род
Прочетох материала..и мисля,че той не противоречи на книгата.Напротив..даже ако на някои места думата"Бог"бъде заменена с"извънземни" бих казала,че материалите се допълват.

Не казвам, че противоречи. Тези извънземни, за които се говори в книгата не могат да се мерят със създателя. Те са нисши на фона на вселенските представи за живот, но са по-висши от нас. Те не са ни създали. Те са възползвали от нас по най-грубия начин. За да се налага на едно извънземно да идва тук с летателен апарат, значи е нисшо.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Не става въпрос,за това,че те са=на Създателя на всьо и вся..ако имаш желанието купи си книгата и я прочети...Но днешният човек е създаден точно от тях.Обърни внимание на думата"днешен"!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Няма "нисши" и "висши". А Източника изобщо не се вълнува какво става на Земята, защото Той допуска всичко и не е "добър дядо на трон", както си мислят повечето хора. Той се разгръща чрез случване от какъвто и да е тип, независимо дали става дума за най-голямото "зверство" или за най-чистата "любов".
Обяснявам го възможно най-просто.

Също така отново моля да не се коментират контактьорски материали, независимо дали подкрепят "Документите Тера" или не. В предговора сме писали за Алекс Кулиър, като "контактьор", но дефакто той получава информацията си лице в лице от андромеданците. Не е ченълинг. Тъй че ако някой реши да го ползва като контра-аргумент - не е познал :P

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
H., ако наричаш прорицанията на Слава Севрюкова замърсяване, то значи че стъпваш на много тънка плоскост от разбирания за Вселената.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Няма "нисши" и "висши". А Източника изобщо не се вълнува какво става на Земята, защото Той допуска всичко и не е "добър дядо на трон", както си мислят повечето хора. Той се разгръща чрез случване от какъвто и да е тип, независимо дали става дума за най-голямото "зверство" или за най-чистата "любов".
Обяснявам го възможно най-просто.

Много добре го каза! :hi:

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
H., ако наричаш прорицанията на Слава Севрюкова замърсяване, то значи че стъпваш на много тънка плоскост от разбирания за Вселената.

Yea, right... Good to know dude...

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Респект на Н. и издателите на книгата(по формат си съперничи с библията ;)).Аз по принцип съм си конспиратор  ;D,и съм фен на Еленко Ангелов,Дейвид Айк и който друг се сетите......чел съм и проектът М.НО тази книга ми застана на сърцето.Който не я е чел ,задължително трябва да я прочете.Аз я започвам отново......
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 00:06:07 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
16 минутно филмче (със субтитри) затова как орионската система работи. Крайно любопитно е художественото решение на създателите. Явно разбират не само от икономика :)

Как да завладеем планета - лекция по икономика (банковата система).

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Най-странното беше обаче,че Създателя ни ЕА е символизуиран като Сатаната,като Змията в Рая,изкушила Адам и Ева.Беше мималко странно : ).Не съм религиозен,но мислех,че Сатаната наистина обслужва тези нещастници от елита  :).Като се сетя и "посветеният" какво казваше за Сатаната.Обърква се малко човек : ).Ако може Хор да изаясни,ще съм благодарен  :-*
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 21:31:43 pm от Guy Fawkes »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не виждам формулиран въпрос, за да обясня :)

Неактивен R

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • A wolf in sheep's clothing............
По принцип преди да се прочете книгата оставаме с впечатлението че Луцифер(Принц Еа)е почитан от елита........Но след като се прочете се вижда че де факто Луцифер е техният враг(въпреки че нямя добри и лоши и всички са врагове един с друг)и е учен който не цели да контролира човека а го е създал и го изследва ..........Тук ако не греша Богомилите вярват че светът е създаден от дявола но дали вярват че е създал човека???!! Ако се окаже така ще бъде още едно "съвпадение".......

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27