Автор Тема: Евреи купуват Българска земя.  (Прочетена 21242 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #30 -: Юли 14, 2010, 00:17:27 am »

Единственият изход е да се изгонят от политиката всички хазари.


Ми то хубаво ще си ги натирим в анадола примерно..ама после кво?Пак някой продажник ще поеме нещата..пък било то и"българин"!Докато народът нехае и превива гръб,оправия няма да има!
п.с.Понякога си мечтая някоя откачалка-камикадзе да влезе с едно кило тнт и да им разкаже играта на ония в парламента..пък да видим следващите дали ще смеят така нагло да се ебават с народа :--- :--- :---

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #31 -: Юли 14, 2010, 00:26:49 am »
Леле :o.Ти направо ми четеш мислите.На мен тези са ми съседи и съм им набрал до n степен.Не искам да изпадам в подробности,но вече им знам и кътните зъби.В началото ме поздравяват учтиво и гледат със любопитство ''Радисън'' , а след два месеца вече си закусват там и да има как ще си паркират лимузината у спалнята ми.И така,през 4години.Как един път не ме изненадаха,наще народни представители.Те не са нар.представители,а са лобисти.Всякаш ги избират ''под калъп'' :bomb:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #32 -: Юли 14, 2010, 00:35:14 am »
Ми гащници бе Арри..кво искаш.Ама лошото е,че е вярна тая приказка"всеки народ си заслужава управниците"Те гащници..ние дупедавци..кво да правиш..Увеличават данъците-хората мълчат.Спират помощи и надбавки-хората пак мълчат.Вдигат цени,свалят заплати-хората пак мълчат.Дори оня парадокс със Софийска вода..скъсаха се от реклами и призиви да пестим водата,а после вдигнаха цената и,с аргумента,че потреблението било намаляло!!!!!Това ако не е жива гавра,не знам какво е ??? Б.Б.дори забрани да се плащат детски надбавки ако детето ти не е ваксинирано-майките къде са..пак мълчат!Същите тея овце дето възпитават бъдещето на България..Даже ми викат"Ма той Б.Б.много хубаво направи.Точно така трябва да е..той заради цигнчетата щото те не се ваксинират" :o....Изводът какъв е?Мангалите дето толкоз ги плюем,ще дойдат по-умни от нас ....няма смисъл да продължавам,нали?
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 00:38:34 am от konstantin2007 »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #33 -: Юли 14, 2010, 08:15:19 am »
Знаете ли че преди няколко години, в израелския парламент е имало предложение, да дават на всеки палестинец който поиска да се премести в България по 100,000 долара.
Вероятно и това е причината за построяването на многото нови джамии навсякъде.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #34 -: Юли 14, 2010, 10:57:31 am »
konstantin, те мангалите не са по-умни от нас.По времето на ''царя'' , неговата социална министърка от еврейски произход лидия шулева им дада права на българи.А нас българите ни направи със статут на цигани :--- :--- :---

daskalе,мислиш ли,че те изкупуват земята,за да преселват тук палестинци :-X?
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 15:58:14 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен negative

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #35 -: Юли 14, 2010, 18:39:30 pm »
konstantin, те мангалите не са по-умни от нас.По времето на ''царя'' , неговата социална министърка от еврейски произход лидия шулева им дада права на българи.А нас българите ни направи със статут на цигани :--- :--- :---
Това къде го видя?! Поне по закон всички сме равни, все още и слава Богу.

А относно преселването на палестинци - не мисля, че е сериозно да запазят тази пустиня там за себе си, а една от най-добрите територии на Земята да я дават на онези диви племена...

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 13:00:28 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #37 -: Септември 14, 2010, 07:45:47 am »
Не само евреите, турците също изкупуват земята ни. Най-вече в югоизточния район. Връщат се в Турция, представят нотариалния акт и ми изплащат парите. Абе изобщо българите сме приспат народ.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Евреи купуват Българска земя.
« Отговор #38 -: Септември 26, 2010, 02:53:46 am »
Геноцидът : България - израелска колония?  :diablo:
 
Според преданието, когато финикийците пристигнали на Иберийския полуостров, те поискали от местния цар да им даде земя само колкото една волска кожа. Позволили им. Тогава те нарязали кожата на най-тънки нишки и награбили огромна територия. Иберийците останали със зяпнала уста.
Със зяпнала уста ще останат и Бойковските пишман-икономисти ако си мислят, че трябва да продават земя на Израел, за да получат съвременни познания за обработване и поливане на земя и за допълване на мизерния бюджет на България.

Земя, господа Бойковски умници, не се продава. Тя е единственото, което остава за всеки народ, за добри и за лоши времена. Министърът на земеделието и храните Мирослав Найденов заявил, че «е възможно част от държавните земи да бъдат продадени, а други да бъдат дадени под аренда» на Израел. Думите «е възможно» изглежда означават, че някаква сделка вече е скрепена с подписи.

Само по себе си сътрудничество с Израел в тая област няма нищо необичайно, ако не ставаше дума толкова нагло за продаване. Пред очите ни се разиграва една от най-жестоките трагедии на света за последните 6-7 десетилетия - тази на конфликта между Палестина и Израел. Палестина се бори за земята си; Израел се бори да си отвоюва право на своя земя. Всъщност, не става дума изобщо за земя, а за възможно най-неплодородното и най-пренаселеното късче територия в целия свят, известно още и като най-скъпата поземлена собственост в света. И двете страни не са в състояние да изхранват населението си без чужда помощ, да не говорим за пълната липса на природни ресурси за каквато и да е индустрия.

Палестинците са тези, които са живели на тази земя, за която днес претендира Израел, докато евреите са миткали по земята за цели две хиляди години, така както са правели преди това техните братовчеди финикийците. Палестинците защитават земята си с помощта на настръхналия от омраза арабски свят, независимо от това дали са мюсюлмани или не.

Израел защитава правото си на съществуване благодарение на здраво закотвената в САЩ еврейска общност, готова не само да плаща за изкуственото съществуване на тази нова страна, но и да ангажира огромните ресурси на Америка. Думите «изкуствено съществуване» не са споменати тук случайно - съществуването на такава държава като Израел стана също и поради антисемитизма на Европа и антисемитизма на Америка, които, както знаем, не намериха нито едно парче свободна земя за евреите на тези два континента, нито имаха каквото и да е желание да ги интегрират, тоест никой не ги искаше.Все още ошашавените от комунистическата психушка българи изглеждат неспособни да разберат какво точно може да стане пред очите им: бащината им земя да стане собственост на чужда държава.Тоя път обаче това може да стане не с волска кожа, а със слабото чувство за национални стойности на една сталинизирана нация и на една временна власт, чиито управленчески диоптри не й дават да вижда по-далече от носа си.

Николай Флоров
http://www.voininatangra.org/modules/news/article.php?storyid=499

И до кога ще спим :(?Няма ли вече,нацията ни,да се събуди от съня?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
17 Отговора
14813 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
10 Отговора
11661 Прегледи
Последна публикация Ноември 16, 2011, 00:08:36 am
от Нова Ера
44 Отговора
18047 Прегледи
Последна публикация Октомври 07, 2012, 15:37:02 pm
от mitko
5 Отговора
7312 Прегледи
Последна публикация Септември 01, 2012, 19:44:46 pm
от bojinkata
81 Отговора
34944 Прегледи
Последна публикация Април 28, 2012, 15:46:42 pm
от m2f

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27