Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 585222 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #270 -: Септември 25, 2006, 02:35:48 am »
Това е от едно филмче за бойни изкуства: "Mind, Body & Kick Ass Moves". Водещият беше на филипините и обикаляше из техните пазари с един майстор по Пекити Търша Кали, за да намерят някакви амулети за сила и късмет. Отидоха до една сергия и показаха тези амулети. Много гот, да си провесиш едно оченце :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #271 -: Септември 26, 2006, 06:37:00 am »
ще обясните ли по-подробно ?
плс
Казах достатъчно.
Сега и тук е мястото да се подпомогне закопаването на хората. ;)
Нима не виждате същноста на информацията, която масово се помества във форума?
Потърсете нещо за добрите и градивните!!! - Голем зор ще да е.
Акцентира се на тъмните и деструктивни насоки и дейности.
Няколкото теми, които посочваха една добра перспектива за градивно развитие, бяха заровени с тонове помия в чест на "омразните" рептило-илюминати.
Похвално нали?
Работата не е да се бориш против нещо си, това дори е и противопоказно. Това е като "ликвидационните съвети" които политическата ни върхушка измисли след перестройката. Те, както и доста от съфорумците, нямаха и намат идея ЗА какво са, важното е да се разрушава.
Основното е да си наясно ЗА какво си.
Иначе става като в лафа" Не разбирам ама не съм съгласен с тебе."
====
Схванахте ли иронията?
====
Доста време се канех да попитам: Това портал За конспирация и офология ли е или против конспирация и уфология???
Май е ЗА? ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #272 -: Септември 26, 2006, 09:45:51 am »
Цитат
Потърсете нещо за добрите и градивните!!! - Голем зор ще да е.
Колкото и да си човъркам мозъка не се сещам  :(   Що така бе, Joro Velev?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #273 -: Септември 27, 2006, 11:23:08 am »
Негативната страна на психоенергията за съжаление през последните години широко се използва, като се започне от научните лаборатории и се стигне до обикновените човешки взаимоотношения. Но хората не са сами в използването на психоенергията. Те също са повлияни от други, “по-вещи”, но и по-висши същества. Това са съществата от така наречената “Черна ложа”. Те имат своята задача да провокират човешката мисъл и да бъдат конструктивна причина за еволюционното израстване и духовното усъвършенстване на личността. Ето, тук се получава голямото разминаване между намерения и изпълнение. Така както нощта не е създадена, за да убие деня, а само да го замени, така както мракът не спира живота, а само го видоизменя, така и влиянието на Черната ложа има своята допустимост на вмешателство. Но всеки ще каже, че това, което се случва, добива уродливост и заплашва с унищожение човечеството. Да! Така е! Но то е резултат от свободната воля на човека. Свободната воля на човека има за основа неговата нравственост. Нравствена свобода малко хора могат да постигнат. В този смисъл би могло да се каже, че човекът твърде рано е получил своята свобода. Но как, питам Аз, ще израсне този човек, ако сам не се сблъска с проблемите?! Ето как се получава един омагьосан кръг от взаимно противоречиви мисли, които в крайна сметка доказват само едно - силата на Божествената любов. В този порядък на мисли съвсем актуално звучи и въпросът за получените знания в период на морална и нравствена нестабилност. Човекът получи знания, с които злоупотребява, но това е друга тема. Вместо стремежа да се уравновесят противоречията с жизнено стимулиращите чувства и градивните емоционални действия, се получава определено плъзгане по повърхността. Малко хора търсят същественото, значимото, за да стигнат до същността на проблема. Сега се получава хаотичен подбор на най-привлекателното, на най-лесно достъпното. Неукрепналата човешка психика мултиплицира усещанията и връзките на “външното” влияние и ги превръща в приятно занимание или в самоцел за себедоказване. И там, където желанието остане без контрол от страна на човешкото съзнание, се стига до отчайващи резултати. Всичко това налага необходимостта от сериозна корекция на Космическата програма за човешката еволюция. В сега съществуващата форма трябва да се внесе ново съдържание. Това може да стане успешно с помощта и на добронамерените хора. Необходими са нови знания, просвещение и упорита работа за изграждане на новата човешка личност. Това е свързано със следващия етап от човешкото развитие.

Това съответно не са мои думи ;)
Разбирайте, кой до където е стигнал.
Набедените "лоши" и "тайни", за които иде реч в тази тема, си вършат работата префектно.
А къде са другите, "опонентите" им, питам аз?
Няма такива. Всички се борим за постигането на едно Общо.....
Само малките мислят, че тъмната нощ е гадна и лошава. ;)
Да не навлизам други теми.....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

IYI

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #274 -: Септември 28, 2006, 00:26:00 am »
Ако го отрека ще бъда прав, ако го приема щак ще бъда прав, кой каквото си изебре.Принципно подкрепям тази позиция, но  излизайки от контекста и поглеждайки като многомерен пример Света установяваме съвсем други тенденциозности, които съпоставяйки ги с гореизложеното е редно да го опровергая, но положението до някъде е така, но кой каквото си избира, аз избирам, че нещата не стоят точно по този начин.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #275 -: Септември 29, 2006, 23:32:27 pm »
Пак красиви думи без покритие.

Питам израстналия Joro Velev, ТОЙ да каже за добрите символи и добрите тайни общества! Защо питаш нас, които сваляме вибрационно собствените си честоти? Които знаем само да плюем върху рептилиите. Когато критикуваш трябва да предлагаш алтернатива, но не само като суха теория! Искам да видя действията! Тогава ще обръна по-голямо внимание, тъй като това все пак е призив за промяна на светогледа!
Подписа ми е красноречив.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #276 -: Септември 30, 2006, 02:01:11 am »
:D :D :D :D :D
Подкрепям те Жоро Велев!!!
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Eon

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #277 -: Септември 30, 2006, 08:36:03 am »

valer4o

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #278 -: Октомври 05, 2006, 16:38:38 pm »
В София , на "Орлов мост" има триъгълник с око в него. Вижда се най-ясно ако идвате от академията в посока стадион " Васил Левски. Малко е смешен ама си е символ и си носи и енергията и идеята!!!! нямам възможност да го снимам , та ако някой живее наблизо............. :))))))

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #279 -: Октомври 05, 2006, 23:17:22 pm »
Да, някой идиот го е надраскал със спрей, най-вероятно без да знае какво е надраскал...

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #280 -: Октомври 06, 2006, 02:43:09 am »
Пак красиви думи без покритие.

Питам израстналия Joro Velev, ТОЙ да каже за добрите символи и добрите тайни общества! Защо питаш нас, които сваляме вибрационно собствените си честоти? Които знаем само да плюем върху рептилиите. Когато критикуваш трябва да предлагаш алтернатива, но не само като суха теория! Искам да видя действията! Тогава ще обръна по-голямо внимание, тъй като това все пак е призив за промяна на светогледа!
Подписа ми е красноречив.
Думите ми ги четеш, а покритието ми ..... както и да е.
Ако човек се стреми да гледа на нещата възможно по-често по принцип а не от личната си камбанария, ще види нещо различно.
Аз опитах и споделих опита си.
Дали съм израстнал? Вярвам, че не. Ако бях, щях да го зная. (и пак нямаше да си призная ;) )
Прецених, че има по-информирани от мене за тайните общества но май всички сме в един кюп?
Има много по-стари (анти)конспиратори, съфорумци, които доста често пропускат алтернативата. Почти винаги...
Дори идологизираните, често цитирани световни антиконспиратори, не акцентират на алтернативите. Те заемат малък процент от творчеството им.
За мене това са думи, и аз не съм видял делата им.
А някой от Вас да е видял нещо? Основно думи....
Има естествено единици, които опитват самостоятелни акции, и обикновено това са първите и последни опити. Това може само да ни покаже, неверната посока, и да ни насочва по пътя.
Чест и признание пред саможертвата им. Дано е била осъзната.
Алтернативата?
С техните камъни по техните глави.
Или
Да правим това, което те не могат - ДОБРО.
Ако се приеме първото, то поединични акции от типа "Вижте ме какъв съм герой! Аз се жертвам за всички Ви." са безсмислени.
Щом те са тайни, то и тайно трябва да се работи....и тогава не чакайте от мен алтернатрива - ТАЙНА Е.  ;D
Уж са тайни, пък все за тях пишем?!?
Това беше спусъка, който ме подтикна да питам за добрите тайни общества.
Май ще се окаже, че само те са действително тайни?
........
Ако заклеймявам някого, че е ЛОШ следва ли ,че аз съм добър?
Възможно но несигурно и относително, както някои в други теми вече разискваха.
Ако приема, че лошите са лоши...пак да попитам за опонентите.
Къде са?
С кого да сравнявам? С хората и човеците ли?
Я да се поогледаме каква сме я свършили и сравнението ще умре от срам.....
Все някой друг ни е виновен, все бягаме от лична отговорност, все чакаме някой да ни даде пример и като се провалим, не ние а той - примера е виновен.
Бебета сме, а и по-зле - още не познаваме майка си и баща си..... а сме тръгнали Вселените да оправяме. Не ни е порастнала работата, че да оправяме каквото и когото и да е било.
За физиологично неразположение, или енергиен срив както е модерно, все друг ни е виновен.....
За това, че ти капе на леглото, дъжда ли ти е виновен или пробития ти покрив? А, сетих се - градушката.....алтав ти е покрива - ремонтирай го!
Ако го отрека ще бъда прав, ако го приема щак ще бъда прав, кой каквото си изебре.
100% верно, според мен. Това е веселата част. Другото е когато се вземем на сериозно.....
но
...  излизайки от контекста и поглеждайки като многомерен пример Света...
Предлагам, излизайки от контекста да излезем и от Света - да се отстраним за малко - и проглеждайки да споделим какво сме видели?
Това се опитвам сега.....споделянето вероятно ще е друг път, като установя, че видяното не е илюзия....а и поста стана рептилоидно дългичък, па че и осукан. ;)
Нека споделя все пак?
Колкото хора, толкова и Вселени.
;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #281 -: Октомври 06, 2006, 18:39:31 pm »
Интересни мнения, НО според мен трябва малко да се отпуснете и да си спомните че доброто винаги побеждава !
Квито и глупости да прави човечеството, също както денят на страшния съд, спасението е НЕИЗБЕЖНО !
Единственно може да се отложи за малко  ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #282 -: Октомври 16, 2006, 00:16:53 am »
Все съм смятала живота си за интересен, ама чак пък толкова...???

Поръчах си една книжчица...Нищо особено....

Когато обаче я получих едва не ми изкочиха очите от изумление...защото "моето" книжле се съдържаше в първите 20 листа на книжката, а останалите 33 (!!!) имаха "особени" симоволи, включени за мое "удоволствие"!

Много бих искала да ми помогнете в разгадаване на тази енигма. Знам, че много от вас разбират от символи....Ще копирам първите 7 (от 64) заедно със съобщението с надеждата, че някой ще коментира:
« Последна редакция: Октомври 16, 2006, 02:32:48 am от Tina »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #283 -: Октомври 16, 2006, 00:17:55 am »
И последната...Забравих да преведа първото съобщение: "Следващите мистични картинки не са свързани с тази книга. Те са включени за ваше удоволствие.".
« Последна редакция: Октомври 16, 2006, 00:20:09 am от Tina »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #284 -: Октомври 16, 2006, 00:30:03 am »
Цитат
Те са включени за ваше удоволствие.
Виж хората как се грижат за теб, Тина  :P  да изпитваш удоволствие, гледайки масонските символи.
За последната снимка не знам, ама ми прилича да е индийска.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27