Автор Тема: Група Неман  (Прочетена 28088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #45 -: Февруари 23, 2010, 18:52:14 pm »

Н.  >:(
1.Още на първата страница упоменавям контакта на Неман с представител на извънземна раса.
2.Наличието на засилена НЛО активност е пряко свързана с аномалните зони и е една от характеристиките за наличието й.
Царичина е аномална зона. Като доказателство и разказа на очевидец полк. Цветко Кънев.
Цитат:
 "Ние се озовахме в участък с правилна геометрична форма. Дължината на четирите стени беше 4 метра, ширина около метър и половина и височина също около метър и половина. Всички стени са гладки, а тази, по която ходехме (подът), имаше ярко изразен сребристосив цвят. После имаше пускане север-северозапад. Тъкмо се гласяхме да взривяваме, когато новобранецът на обекта полк. Балев се блъсна в невидима стена", разказва Кънев. Параспецове са убедени, че офицерът се е оказал в пространствено-времеви проход.
За това свидетелства и неговият разказ, че при третия опит да заложи динамит се озовал за 5 секунди в далечен Египет сред пирамидите.

 
И докато в темата за Царичина нишката е НЛО->аномална зона, в темата ми аз искам да проследя освен всичко друго и нишката аномална зона ->НЛО.
Пример за това, че и други от включилите се в дискусията  в тази тема разбират за взаимовръзката между двете явления е и съобщението на SMSI-H "Такива зони има и в България. Лично аз живея близо до една такава, която е археологически резерват, и където вече за втори път снимам НЛО."
Само дето досега не намерих време да започна да пиша тази нишка, защото ми се налага да отговарям и пояснявам други неща. В тази връзка и отговарям на първият ти въпрос с лаконично ДА.
Та темата си е за там, където я пуснах първоначално!!!!!!!!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Група Неман
« Отговор #46 -: Февруари 23, 2010, 19:02:43 pm »
Очаквам да развиеш темата в посока "Извънземен Разум", иначе ще бъде преместена отново.
И под "развиеш" нямам предвид пействане на руски текстове.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #47 -: Февруари 23, 2010, 20:05:55 pm »
Списък на най-характерните признаци, които могат да се надблюдават на места, където има портали (аномални зони)
- Засилена НЛО активност
- Светещи топки
- На мястото човек изпитва странни вибрации или колебания (тока може да угасне, да присветва и угасва или съвсем да спре)
- Необичайни трептения във въздуха
- Предмети, които са загубени отдавна, биват неочаквано намерени на най-необичайни места
- Животните проявяват безпокойство и избягват места с аномална активност
- акумолаторът пада
- поява на загадъчни животни,
- звукове на животни,самите животни не се виждат
- звуци на барабан, детски гласове, пеене, но източника не може да се локализира
-необичайна йонизация на въздуха
-необичайно движение на стрелката на компаса
-луминисцентни правоъгълни форми
-загуба на оринентир в дадена местност (уж я познавате много добре, а изведнъж губите ориентация
-пространствени изкривявания (един и същ маршрут може да го минете за 10 мин, а обикновено отнема 1 час)
-визуални изкривявания
-миражи
-невидими прегради
-поява на мъгла в дадена местност, която се движи бързо и е много компактна, а наоколо времето е слънчево
-изчезване на хора и животни (примера с магарето от предишно мое съобщение)
-временна загуба на работоспособността на сетивата (човек спира да чува, вижда)
-човек няма спомен за определен период (когато е бил в зоната, често тези хора споделят,че е отминал само за миг, а в действителност са отцъствали да кажем денонощие)


Моля и другите да допълнят списъка с характерните признаци на аномалните зони.    

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Група Неман
« Отговор #48 -: Февруари 23, 2010, 20:20:18 pm »
Това нещо с камиона на клипчето ми напомни за една моя случка която я мислех за абсурдна, защото мозъкът не ми го побира.

Карам колело на Витоша спускам се от Алеко по пътеките, които са там и в един момент на абсолютно равно място само имаше земя с пръст без никакви камъни и други неща при, които може да се пребиеш поради невнимание. Изведнъж пред мене става черно( дали ми причернява пред очите или е нещо друго не мога да определя) изгубвам равновесие и падам на земята, когато се освестявам може би след няколко секунди главата ме болееше, но не от удар ами имах главоболие. До тук всеки ще си каже, че може да му е прилошало и за това да е изгубил равновесие, но след това имаше не едно ами две колела еднакви едното беше моето познавам си го по един белег, а пък другото беше същото само че без белегът. :o
Какво беше това не знам тогава си мислех, че ми се привижда, но беше съвсем истинско. От страх се изплаших и го оставих другото колело.След това ми беше студено по тялото и треперех, а беше може би към 22 градуса там, а долу в София към 30 градуса.
И досега се чудя какво ми се случи там. ::)
Вечерта вече ми нямаше нищо.

И най-странното което забелязах, че часовника ми беше на 15 часа горе, а в София беше пак 15 часа, а часовникът ми показваше 16.30 или и 35 беше. Преди това си беше наред всичко с него беше си точен. Как стана така, че горе да съм си в три часа и долу пак да съм в три като беше отмерил часовникът вече някъде час и половина ?
Преди да стане това си го гледах часовника и беше 14.30 и бях още на Алеко  и си беше точен.
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 20:31:36 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #49 -: Февруари 23, 2010, 20:40:34 pm »
Ами Sedere, това си е типично за попадане в аномална или геопатологична зона. Аномалните зони биват два основни вида - "енергийни донори" и "енергийни вампири". При човек изпитва главоболие, общо физическо неразположение, внезапни пристъпи на страх.
Самият факт, че си загубила съзнание (притъмняло ти е) е признак за това, че си попаднала в зона.
Зоните, както споменах в началото са не само стационарни, но и подвижни. Освен това дори да са стационарни, се активират през определени интервали или при определени обстоятелства. Ето защо ако някой друг мине по същия път, няма да усети нищо и няма да има твоето преживяване.
Но наистина много интересна случка!

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Група Неман
« Отговор #50 -: Февруари 23, 2010, 20:45:42 pm »
Само да кажа, че съм момче. ;)

От тогава не мога да разбера как стана този номер с колелото и с времето.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #51 -: Февруари 23, 2010, 21:50:43 pm »
Макар и да има тема за гробницата на Бастет, искам само да обърна внимание на факта, че това е аномална зона, тип "енергиен вампир".
Ето защо:
"Местни жители твърдят, че щом доближат до мястото, усещат силно негативно енергийно излъчване. Необяснимата енергия е била засечена и със специални уреди от изследователския екип на Живкова в началото на 80-те. Според работилите по проекта лъчението идва от вътрешността на връх Градище. Именно с енергийното излъчване те обясняват и доста големия терен със странна симетрична форма, върху който не никне трева. Площта стои оголена, въпреки че почвата е плодородна."

Споменава се за т.нар. фараонска болест -младите и здрави войничета получавали парези на крайниците, а бялото на очите им посинявало. (отделно умрелите)
В една руска статия за група Сталкер се упоменава аномална зона в Урал, която също причинявала болест на намиращите се в нея - след излизането от зоната, хората имали константна телесна температура от 41 градуса.

В гробницата е намерен жезъл от извънземен произход, изнесен от България от тайните служби и продаден най-вероятно на запад.
Искам да попитам запознатите с темата за гробницата на Бастет, надблюдавана ли е там активност на НЛО?

Мутафчиеф тълкува изображението от старинната карта като астрономически архитектурен план на гробница. “Ребусът”, както го нарича по-късно, е създаден на базата на звездното разположение на съзвездието Цефей, предполага той.

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2010, 14:38:36 pm »
Вариант за класификация на геопатогенните зони на Земята
А. Геопатогенни зони.
Б. Технопатогенни зони
В. Биоактивни (оздравителни) зони.

А. Геопатогенни зони
I. От земен характер - разломи на земната кора; подземни: езера, пресечни точки на водни потоци, рудни залежи.
II От космически характер- места на паднали метеорити;места, където са кацали НЛО.

Б.Технопатогенни зони - в резултат от действията на човека
а) От глобален характер- високоволтови линии за разпределение на електроенергия;
атомни централи, радиоактивно-заразени местности;гробища;подземни комуникации: метро, шахти;сметища.
б) Локални, возникащи в къщи, жилища в резултат на:конфликти,кавги, алкохолизъм, наркомания;
от предмети - картини, снимки, книги, маски, статуетки, вещи,

В. Биоактивни (оздоравителни) зони
Основната мрежа от значение за здравето на човек е глобалната решетъчна мрежа, която е ориентирана: от изток на запад 2,5 м, от север на на юг- 2м. Такава правоъгълна "шахматна дъска" покрива цялата повърхност на земното кълбо и не само покрива, но и се издига нагоре. Така на 10-15 етаж тя има същото въздействие, както и на повърхността, а строителните материали почти не й оказват въздействие. Особено тежко въздействие човек получава на пресечната точка на такива линии - такива места имат както възходящо, така и низходящи потоци енергия, условно наречени "-" и "+".
На минуса, пръстен завързан за връв се върти против часовниковата стрелка, на плюса - по часовниковата.Особено неблагоприятно е дългото пребиваване на човек в "+" зона. Почти в 100% от случаите хората заболяват от рак.

Растителният и животински свят е чувствителен към зоните. Например, бреза, растяща на такова място ще е с болна и нечиста кора и ще е крива, защото се стреми да избегне мястото (ето защо в аномалните зони дърветата почти винаги имат причудливи форми!!). Мравките строят строят своите мравуняци само на места на пресичане на зоните. Пчелите са по-медоносни, ако са разположени на плюса. На пресечните точки овощните дървета растат лошо и дават по-малко плодове.Котките обичат да спят на пресечните точки, а кучетата никога няма да легне в геопатична зона. (още една причина да е най-добрият причтел на човека  ;))

източник
http://xstyles.ru/fakty/258-anomalnye-zony-zemli.html
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 14:39:57 pm от lightworker »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Група Неман
« Отговор #53 -: Февруари 27, 2010, 15:07:32 pm »
Ами Sedere, това си е типично за попадане в аномална или геопатологична зона. Аномалните зони биват два основни вида - "енергийни донори" и "енергийни вампири". При човек изпитва главоболие, общо физическо неразположение, внезапни пристъпи на страх.
Самият факт, че си загубила съзнание (притъмняло ти е) е признак за това, че си попаднала в зона.
Зоните, както споменах в началото са не само стационарни, но и подвижни. Освен това дори да са стационарни, се активират през определени интервали или при определени обстоятелства. Ето защо ако някой друг мине по същия път, няма да усети нищо и няма да има твоето преживяване.
Но наистина много интересна случка!

Много близки неща по темата има и във фантастичният разказ "Пикник край пътя" на Братя Стругацки.
Там се разказва за едно особено място, някъде в Русия, където е бил кацнал за кратко звездолет на извънземни. След заминаването им месността, или "Зоната" както я наричат, буквално бъка от паранормални явления : портали ; места, където попадаш в миналото; места с друго небе ; енергийни ями, невидими стени и т.н.
Дали и Братя Стругацки не са черпели информация от групата Неман? :)

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #54 -: Февруари 27, 2010, 15:27:52 pm »
Цитат
Дали и Братя Стругацки не са черпели информация от групата Неман?
Не, братя Стругацки са написали книгата си някъде през 60-години, а група Неман е създадена 1995 г. Но името Сталкер т.е. тези, които се занимават с аномални зони и портали идва от книгата на Стругацки.

Всъщност една от хипотезите и то не само на Неман, но и на много уфолози и физици е, че внезапните появи и изчезвания на НЛО са резултат на преминаването им през аномални зони, или както някои учени ги наричат тунели,портали. Ето защо и НАСА ( без да омаловажавам укриването на факти от тях) не могат да потвърдят наближаването на НЛО към Земята и с това предизвикват съмненията на много очевидци, че лъжат! Те просто не ги засичат, защото НЛО влизат и излизат чрез портали.
Една от хипотезите също е, че на Антрактида има аномална зона, тунел, който от другата страна излиза в съзвездието Вега.
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 15:29:01 pm от lightworker »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Група Неман
« Отговор #55 -: Февруари 27, 2010, 22:15:14 pm »

Те просто не ги засичат, защото НЛО влизат и излизат чрез портали.
Една от хипотезите също е, че на Антрактида има аномална зона, тунел, който от другата страна излиза в съзвездието Вега.

Офф, тя темата е голяма,ще продължа като имам време ноо- неслучайно и холивоод пусна сериала Старгейт,(порталгейт) нали? ;)

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re:Група Неман
« Отговор #56 -: Февруари 28, 2010, 11:44:00 am »
Отново искам да върна дикусията (вниманието ви) към Група Неман и по-точно на техния контакт с извънземен от расата, която се нарича Властелини на Времето.

Според Неман, на основата на тяхния контакт, на Земята представителите на тази раса са около един милион. Този милион всъщност са бегълци от заточение. Те са били осъдени на това заточение от тяхната раса, защото са се опитали да намерят Творците си, а за расата Властелини на Времето за това търсене има цивилизционнна забрана. Такава цивилизационна забрана по техните думи не е рядкост във Вселената и една раса може да се свърже със Творците си едва когато е преминала през определени етапи на развитие.Работата е там, че Властелините са преминали през всички възможни етапи на развитие, сами са станали творци на други раси и все още нямат контакт с Творците си. Другата причина за заточението им е, че няколко представители на расата са загинали (т.е. били са принудени да се превъплатят), което се смята за престъление, защото се нарушава личния континиум на индивида.
По техните думи на Земята има две раси, които активно сътрудничат със земните правителства - Сивите и Еббо (подобни на насекомите богомолки, мравки). Останалите раси предпочитат да избягват контакти със земляни и ги използват основно като Регистратори т.е. вземат землянин на тяхна операция, той се превръща в свидетел и ако някой извънземен иска да разбере какво е станало, просто прочита информацията, запазена като отметка на енергийното тяло на землянина. За това землянинът дори и не разбира т.е. кога от него се чете информацията. Операциите, на които Властелините на Времето са взимали землянин, са имали за цел да открият път да се измъкнат от Земята.

Ето и какво казва в интервю един от главните герои на Книгата, който е от група Неман.
Превод http://anomalia.kulichki.net/news18/049.htm

В:Този роман е обвит в много таини. Например какво можете да кажете за  "Контакта"?

O:Всичко ставаше така, както е описано в книгата "2012.Точка перехода". Сивият (моя бел. -да не се бърка със расата на Сивите), като един от представителите на
на Властелините на Времето, своеобразно ни нивелира за изледването на аномалните зони. Благодарение на Хранителите (Властелините) ние знаем, че в 2012 г. ще се отворят много врати в други паралелни пространства. Проходите ще възникват повсеместно, не само в аномалните зони. Възможност за преход ще се появи за много хора, но за съжаление не за всички.

В:Какво може да кажете за  Хранителите (Властелините). Какво е вашето лично мнение?

O:Контактът - това е колосален късмет. Но общуването с Властелините - особен късмет.Има много примери, когато културата на една цивилизация е загивала под влиянието на по-силна цивилизация. В нашия случай контактът ставаше толкова тънко, акуратно и възможно най-ненатрапчиво, че никакво пагубно влияние не изпитахме нито аз, нито Михаил (моя бел.-Михаил е Регистраторът, този, който провежда срещите с Властелините). Обладавайки огромни знания и мощ, Властелините винаги ни оставяха правото на избор, което прихологически правеше контактът възможно най-плодотворен.
 
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 11:48:12 am от lightworker »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Група Неман
« Отговор #57 -: Март 15, 2010, 23:45:39 pm »
Цитат
на Земята представителите на тази раса са около един милион. Този милион всъщност са бегълци от заточение.

Ти ме върна в първи клас. Не стига че сегашна Америка е създадена от крадци и убийци, изпратени там в началото да изтребят индианците, но ми казваш че Земята е чистилището на галактика. А тези, които с нищо не са виновни (земляните) ги използват като флашки за да си прехвърлят данни и да си поддържат взаимното доверие.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Група Неман
« Отговор #58 -: Март 16, 2010, 18:24:28 pm »
Тезата с "чистилището-затвор" се среща в прекалено много източници под една или друга форма, в някои случаи дори с ярко разминаване в "оценката" от позиция на "добро" и "зло".

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:Група Неман
« Отговор #59 -: Март 16, 2010, 20:54:54 pm »
Попрегледах темата, интересна е.
Не бях чувал за група Неман,но по разглеждания въпрос за та.нар. портали или преходи към други светове или измерения , съм чел една интересна книга..
Не поммня името и автора, но беше около кръга на Деникен (ще се опитам да си спомня книгата).
Той беше направил едно сериозно (научно бих казал изследване по въпроса) и беше представил 1 много свястна хипотеза по проблема...
Нека кажем първо че най-известната такава зона на Земята, май че не е спомената в темата дотук , е Бермудският триъгълник.Сички знаете за него..имаше снимки на зони от Австралия и други места по света..Както споменаваше някой от преждеписалите в такива зони обикновено не расте никаква растителност или стволовете на дърветата се изкривяват по-далеч от опасната зона.

Сега идва най-важното - в местата до такива зони винаги има ...мъгла.
Тя е неотменен атрибут на такава зона(активирана ..?)
Както може би сте чели или гледали мнения на очевидци за бермдуският 3ъгълник - винаги когато са изчезвали кораби и самолети , винаги е имало гъста мъгла.
За това си има съответното физ. обяснение - порталът/преходът по своята същност представлява своего рода черна дупка.или както казваше още червейна дупка.
Когато е активирана се получава физ. процес, при който се отделя мъгла - просто въздухът се кондензира следствие на някакъв физ. процес..
Така че внимавайте, когато навлезете в зона с мъгла, никога не се знае къде ще излезете от отсрещната страна - може да не сте на земята , а в друг паралелен свят или измерение.. :o

малка отметка встрани - изобщо Деникен продължава да си е номер 1 - не само с теориите и доказателствата си за тях, а че успя да подтикне и много други изследователи да разработват и изследват подобни теми и въпроси..

ще се опитам да потърся и изкопам книгата ...може би беше Астронавти в древността от Ларс Фишингер, дано не бъркам
изд. Литера прима - някой ако я има да я прегледа и да каже дали е тя..даже ако може да я сканира в пдф
« Последна редакция: Март 16, 2010, 21:15:00 pm от x-file »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27