Автор Тема: Биология и генетика - НОВИНИ  (Прочетена 92455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #45 -: Юли 14, 2006, 13:01:06 pm »
Съвременните биологични оръжия могат да атуват една единствена хромозома или алеле както им викат или група, която представлява определена етническа група.

За това съм съгласен, един вид расистки вирус...

А и то според мен за 90% те процента е глупаво да се мисли,че  са отпадъчна. Но какво имаш предвид с израза лингвистично програмиран код  :---

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #46 -: Юли 14, 2006, 13:47:09 pm »
Първо прочетох за откритията на руснаците в книги на Тихоплав (ако не бъркам фамилията - мъж и жена). А скоро излезе и тази рецензия за книга на руснаци, която обаче е само на германски.

http://www.mayanmajix.com/art2016.html

Ще преведа малко:

***

Само 10% от ДНК-то се използва за изграждане на протеини. Тези 10% интересуват западните учени и са били проучени и категоризирани. Останалите 90% се смятат за отпадъчна ДНК. Руските изследователи обаче са убедени, че природата не е глупава и обединиха лингвисти и генетици да изследват останалите 90%. рзултатите и изводите просто са революционни!

Според тях нашата ДНК не само е отговорна за изграждането на нашите тела, но също служи за складирване на данни и комуникация. руските линвисти откриха, че генетичния код и специално така наречените безполезни 90% следват същите правила като човешките езици. Те ги сравнили със синтакса, семантиката и основните правила на граматиката.

Окрили са, че алкалите на нашето ДНК следват същите основни правила и закони както нашата граматика. така, че човешките езици не са възникнали случайно, а са резултат на нашето генетично наследство - ДНК.

***

Виж - това е интересно! Може човек да се е родил в някоя държава - да кажем българче в Щатите, но ДНК-то му е "програмирано" да следва правилата на българския език. Какво ще стане?

Аз мисля, че едно от двете:

- или ДНК-то му ще мутира да се пригоди към чуждия език или
- ще си говори майчиния език без проблеми и във вътрешни кръгове, а английския ще остане чужд за него....

знам ли? - само си разсъждавам...

Но определено има някакъв проблем, защото преди време се разпространи статия за деца от смесени бракове в които се говорят различни езици - статията засягаше само езиковите проблеми. Тази статия обясняваше, че в крайна сметка детето винаги говори единия език по-добре, а другия - като чужд. И авторите се чудеха защо това не е майчиния, както по традиция се смята, че ще възприеме детето (нали обикновено майките ги гледат).

Eon

  • Гост
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #47 -: Юли 14, 2006, 14:25:56 pm »
Детето ще възприеме да говори езика на обкръжението където се намира според мен.
Тоест то (обкръжението) е определящо кой език детето ще говори по добре.

Но това не мисля, че има връзка с ДНК-то.


Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #48 -: Юли 14, 2006, 14:57:24 pm »
Детето ще възприеме да говори езика на обкръжението където се намира според мен.
Тоест то (обкръжението) е определящо кой език детето ще говори по добре.

Но това не мисля, че има връзка с ДНК-то.


Не знам - руснаците смятат че има връзка с ДНК-то. А детето ще проговори най-добре езика на този родител на който се е "метнало" казано по нашенски.

Виж един човек може да говори много езици и то перфектно, но само един ще му е най-близък и най-"естествен" според това проучване - на единия от родителите.

От там нататък руснаците доразвиват теорията, че човешката ДНК може да бъде повлияна от думи (реч) и вибрации "позволявайки" си да ре-програмират ДНК-то. И още малко превод (трябваше да го преведа цялото, ама сядам по за малко на компютъра):

***

Живите хромозоми функционират точно като солитонни / холографни компютри използвайки естествената лазерна радиация на ДНК-то. Руския екип е успял да модулира специфични честоти в лазерен лъч и с него са повлияли на ДНК-то а с това и на генетичната информация. Понеже алкалните двойки на ДНК-то приличат на език и имат същата структура, не е било необходимо да декодират ДНК-то. просто могат да се използват думи и изречения от човешки език.

Това също е било доказано експериментално! ДНК в жив организъм, не в епруветка винаги реагира на лазерни или радио вълни езиково модулирани. Това най-накрая научно обяснява защо окуражаването, авто-хипнозата и хипнозата имат такъв голям ефект на хората и техните тела. Абсолютно нормално и естествено е нашата ДНК да реагира на човешка реч. Докато западните учени работиха над рязането на отрязъци от ДНК и присаждането и другаде, руските учени ентусиазирано работиха над устройства които могат да повлияят на клетъчния метаболизъм чрез подходящо модулирани радио и светлинни честоти и по този начин успяха да поправят генетични дефекти.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #49 -: Юли 14, 2006, 15:02:15 pm »
А - тъкмо щях да изчезна и се сетих:

Опитите и на запад и на изток са почнали с изследването на влиянието на речта върху растения. Доказано е без съмнение, че растенията реагират добре на добри думи и умират ако се обиждат или псуват. След това Емото доказа, че водата (която е част от живата земя) реагира по същия начин и накрая сега това се доказва за хората.... :D

Eon

  • Гост
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #50 -: Юли 14, 2006, 15:08:55 pm »
Да това е така. За растенията и аз съм съгласен.

В същата насока мисля, че и името тогава, може би оказва влияние върху човека.

Разсъждавам си...

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #51 -: Юли 14, 2006, 15:30:35 pm »
Цитат
В същата насока мисля, че и името тогава, може би оказва влияние върху човека.

Определено - нали има хороскопи по имената в интернета, ама аз не знам какво е това влияние.  :-\

И какво можеш да направиш като ти го дават родителите?

А забелязал ли си как възникват прякорите? Децата интуитивно лепкат прякори на някой, защото по-му подхожда. Това разбира се е много опасно, ако лепнат на някой обиден прякор. Или да дам пример с това как се съкращават имената и как това променя човека. Например Силвия може да си е Силвия, Силва, Силве, Сиси и Сиска. Сега си представи женски образ зад всяко име - различни са нали? Ама дали наричането променя човека или околните променят името според човека - кой да ти каже?

Сетих се, че можеш да отидеш в института по съдебна медицина - там правят пълно изследване на ДНК - сигурно може и на частно срещу заплащане - то в България сега всичко може. Ще ти изнесат обаче един лист със показатели от които нищо няма да разбереш - трябва да отидеш в интернета в някой институт с база данни и да си сравниш показателите със съществуващи данни на етнически проучвания. Аз си мислех по едно време да го направя, когато излязоха тези истории с влечугоподобните и драконските гени.... :D...смятай колко може да изпярка човек. ;) Ама после установих, че и да имам пълна ДНК картина няма база с която да я сравня. Какво ще излезе - примерно, че съм една от 70-те процента в България, които имат същия или подобни гени?  :-\

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #52 -: Юли 14, 2006, 18:02:41 pm »
хехе, ти да не мислиш че "те" разполагат с драконски или пък елфски генотип, като база за сравнение..?
Напротив - учените наскоро едва разгадаха тайната на собствения си, човешки геном..
Смятай...
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #53 -: Юли 15, 2006, 10:43:02 am »
хехе, ти да не мислиш че "те" разполагат с драконски или пък елфски генотип, като база за сравнение..?
Напротив - учените наскоро едва разгадаха тайната на собствения си, човешки геном..
Смятай...

Да-де  ;) - и аз това се сетих накрая. Резултатите от ДНК долу гору ще ти казат какво е разпределението на хора с твоя ген и каква е гъстотата (ако човек има късмет този ген да е по-разпространен може да си види гена по целия свят, ако не...?)

Моето частично изследване за Таласемията какво показа - процентно този определен вид ген (щото те пък са над 20 вида таласемия) е най-разпространен в Италия и специално Сицилия, след това Балканите, след това Мала Азия и т.н. И какво ми казва това?

Че щом е разпространен и на двете места, трябва да се търси в по-древните балакнски населения и мога да стигна до етруските и цялата амалгама от племена от времето на Троянската война. Ако случайно някой вярва на теорията, че българите са дошли на Балканите през 6-ти век (щото аз не вярвам!), то тогава гена няма да е разпространен в целите Балкани и не в Сицилия, а по-скоро в Северна Италия, където е отишъл сина на Кубрат (според легендата).

И последно, за да не си хабя клавиатурата - може просто някой Сицилиански пират да е "наминал" край селото на някоя пра-баба.... ;D ...или в крайна сметка това да е един вид генетична карта на древните Римски провинции.

Между другото една италианска археоложка разрови древни римски гробове и откри, че са умрели от малария и сложи нова хипотеза, че Римската империя не е загинала от варварите, а от малария, което пък донякъде показва защо този ген който прави хората устойчиви на малария е толкова разпространен по нашите земи.  С две думи - който е оцелял е мутирал за да не го хапят комарите!  ;D
 
« Последна редакция: Юли 15, 2006, 10:49:00 am от Tina »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #54 -: Юли 19, 2006, 13:18:31 pm »
Гените, освен всичко друго, съдържат паметта. Там е историята на рода, на личния живот и на намеренията, които задават предстоящите реализации. Гените са концентрация на информацията за преминаването на човешкото същество през животите и реалностите. Твърдението, че не е възможно генът да носи информация от предишни съществувания ще преодолеем като кажем, че в зависимост от предишните си съществувания ние се насочваме към въплъщаване и раждане с тяло-носител на подходящи гени. И понеже в природата всичко е взаимосвързано, нашето раждане винаги се обвързва и с изчисляването/нареждането на подходящ генетичен код. Същата взаимозависимост се случва и по отношение на името, което е един своеобразен фонетичен код (заедно с прякорите, галените имена, съкръщенията и въобще - титлите). Родителите не могат да си въобразят да ви нарекат с име, което не съответства на вашата същност - също, както не можете да си въобразите да се родите в тяло и под съдба, която не отговаря на вашето израстване и необходими уроци.

Хороскопи с имена няма - хороскопът е астрологическо изчисление и се отнася до местоположенията на небесните тела и тяхното въздействие спрямо нас. Името може да се изчислява по определени номерологични формули и това обикновено става паралелно с номерологични изчисления на рождената дата и други важни числа около човек. Тъй като съществуват различни азбучни еквиваленции на звука и различни календарни цифрови обозначения, може да се допусне, че за конкретната личност верни са тези, по които самата тя живее. Номерологичното изчисление е много подобно на генетичното, защото съдържа своите цифрово-символни обозначения относно човек и го отнася към определен вид.

Изследването на генетичния код, за да ви кажат към кой вид принадлежите, в повечето случаи може да се окаже шарлатанство или зле прикрит враждебен акт. в най-лошия случай мога да си представя, че се събира генетично-кодова информация, върху базата на която да бъдат разработвани, пускани и настройвани честотни оръжия, които да засегнат големи маси от хора по определен признак. В тази посока, когато предоставяте генетичната си информация, е много вероятно да подпомагате едно военно разузнаване, целящо да постигне изконната си мечта: могъщо и безпогрешно оръжие, което може да покосява безотказно жертвите си, без да засяга околните.

Друга причина да считам изследванията върху вашия ДНК и разпознаването ви на тази база като вид, за несъстоятелни, е липсата на разбиране за ДНК. За сега основният подход в изследването на генетичния код си остава материалистически и като такъв не е способен да каже много над това какви са вашите физически белези, склонността ви към някои генетични заболявания и принадлежността ви към определена произходна група. Твърденията, че могат да се проследят корените ви далеч назад във времето, до нашите праотци, ми се вижда манипулативно, защото: все още не е проведено достатъчно масово изследване на ДНК в глобален мащаб, за да се очертае човешкият генофонд; съществува интензивна и все по-засилваща се миграция, която размива "чистите образци" на генетичните вариации и ги преплита по почти неотделим за изчислителните ни възможности начин; все още няма яснота за голяма част от генетичните формули, които, по типичен западен образец, се обявяват за отпадък - мисля, че генетическата връзка с нашите Праотци е много по-сложна от определянето на някои физически белези.

В настоящия момент твоят ДНК става доста по-нестабилен от по-рано и мислите ти, намеренията ти, заобикалящата реалност, с която кореспондираш, му оказват сериозно въздействие. Това те прави уязвим от начина ти на живот: с нещата, които правиш, мислиш и говориш, преформулираш своя ДНК. Това преформулиране се осъществява във връзка с настъпването на нови вибрации и нови условия за живот на Земята, първите последствия от които вече наблюдаваме в климата и изкривяванията на времето. Трансформацията на ДНК засяга преди всичко "отпадъчния" дял, който е отговорен за все още неосъзнатите функции на "спящия ни" в 95% мозък, за нашите фини тела, за телепатичната ни обвързаност в структурата на единното Човешко същество... С добронамерено насочване на желанията, преодоляване на осъзнатите пороци и вглеждане в реалността, можеш да оказваш благоприятни въздействия над своя генетичен код и да го правиш все по-високочестотен, все по-недосегаем за демоничните надежди на материалната власт.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Antonium

  • Гост
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #55 -: Юли 20, 2006, 13:50:59 pm »

И последно, за да не си хабя клавиатурата - може просто някой Сицилиански пират да е "наминал" край селото на някоя пра-баба.... ;D ...или в крайна сметка това да е един вид генетична карта на древните Римски провинции.

Между другото една италианска археоложка разрови древни римски гробове и откри, че са умрели от малария и сложи нова хипотеза, че Римската империя не е загинала от варварите, а от малария, което пък донякъде показва защо този ген който прави хората устойчиви на малария е толкова разпространен по нашите земи.  С две думи - който е оцелял е мутирал за да не го хапят комарите!  ;D
 

Едва ли е бил Сицилиански пират, а просто някой участник в Кръстоносен поход, та заради тези походи има доста различни хора в България. Представяш ли си да се прояви гена за мургава кожа, а съпруга ти е рус. Ходи му обяснявай генната теория.
А иначе мен лично рядко ме хапят комари, явно полумъртви от глад и пъпки след това не ми излизат, но бълхите ме надушват отдалече. Явно има нещо кучешко в мен :P :P :P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #56 -: Юли 20, 2006, 16:30:51 pm »
Според мен психиката  и емоциите оказват огромно въздействие върху гените. Чувствата влияят на имунната система, следователно и на гените.Стресът например отслабва съпротивителните сили, тъй като елиминира определени гени.Духовност и ДНК тясно свързани.Не е ли това причината за ширещата се бездуховност?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #57 -: Юли 21, 2006, 21:58:45 pm »
Ти как мислиш...?
В какво мислиш че се изразяват психотронните оръжия, нали за да закопчаят ДНК-то за тези два слоя на реалността, като всичко под и над тях се провъзгласява за "неправилно"... 
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #58 -: Юли 24, 2006, 15:46:30 pm »
Аз питах и отговора ми беше даден!

ДНК-то се променя!

Говорихме за това, че само 10% от ДНК-то е изучено и че учените наричат останалото „отпадъчна” ДНК. Но 10% са само тези, които отговарят на материалния свят в който живеем. Другите 90% са като холографско изображение или контейнер на нашите възможности, карма, връзка с по-висшите светове, чувства и мисли. В момента няма уреди да се изучат тези 90% защото традиционната човешка наука не е още там.

Света / вселената е комбинация от енергии / вибрации. Човешата ДНК, а от там и човека (за простота ще говоря само за трите основни тела – физическо, етерно и мисловно) - също. КАКВОТО ОТГОРЕ, ТОВА И ОТДОЛУ!

КАРТИНАТА КОЯТО ПРИЛАГАМ НАЙ-НАКРАЯ ПОКАЗВА ТОВА ГРАФИЧНО!

Бялата крайна зона е божествената енергия или енергията на универсалния разум, ако някой не харесва думата Бог. Червената е енергията на нашия физически свят, а между тях са останалите цветове – на чувствата, на мисълта, на духовността и т.н. Има и енергии с по-ниски вибрации, но аз ще ги пропусна за сега. Енергиите и във вселената и в човека имат най-високи вибрации в бялата зона и най-ниската – в червената. Също както светлината в лъча, пречупен от призма.

Както виждате човека е смесица от различни вибрации и това трябва да бъде така, за да оперира на различни нива от божественото то физическия свят. Но колкото по-доминантен е един цвят – енергия, толкова по-свързан е човека с този свят. Например човек с много бяло е светец (както ги рисуват на иконите), а човек с много червено е материалист, побойник или престъпник. Разбира се има и други разцветки, сенки и цветове – това е само като пример.

Енергиите на човека са в ДНК и са изразени в аурата му. Човек може да контактува с определено ниво САМО ако има съответната енергия в себе си. Например ако няма бяло не може да се свърже с божествения свят, ако няма зелено – не може да обича и да оперира в света на любовта – зеления. Медитацията, мислите и действията могат да променят вибрациите на човека. Например червен човек може с добри мисли и действия да увеличи енергията на червените петна в себе си и да започне да контактува повече в оранжевия и после жълтия спектър, което значи, че този човек ще стане интусиаст, социално активен, по-весел. Ако човек, който е дошъл с много бели петна, но категорично отрече или е научен, че няма Бог (Универсален) разум, той ще свали енергиите на белите петна до виолетови – което значи, че като дете ще вижда духове и ще може да предсказва събития, но ако отрече и това и белите и виолетовите петна ще се заменят със сини, което е областта на духовността и т.н. Това е начина по който се изчиства карма и начина по който човек деградира или напредва в еволюцията си.

Ето затова дори и близнаци отгледани и възпитани по един и същ начин ще са различни – защото те се прераждат в този свят с различни „багажи” и добра или лоша карма. Тоест 10% на ДНК-тата са им идентични, но останалите 90% - не и това не може да се „хване” от съвременната наука.

Всяка смяна на вибрации е възможна само от едно ниво нагоре или надолу. Когато се прескочи някое ниво или човека се третира с енергия от която няма в тялото си, човека изпитва ФИЗИЧЕСКА БОЛКА или психически разтрийства или и двете.

Нека да обясня рейки, защото обещах в другата тема. Рейки мастър или рейки учител, както е правилното да се нарича на български е човек който има някоя от енергиите ДОМИНАНТНА в този момент – нека да кажем зелена (лечителската) и са му отворени чакрите и меридианите, което го прави по силен енергийно и с това му се дава възможност за минути да поддържа не само отворен канал между себе си и зелената космическа енергия, но и да я насочи към друг човек. Какво мислите ще се получи, ако рейки учителя насочи много силна и интензивна бяла енергия върху червен или оранжев човек и той НЯМА бяла енергия в себе си? Имайки впредвид, че само бели, малко розови и много малко виолетови петна в енергията на човека ЩЕ ПРИЕМАТ бялата енергия...... Точно така! – човека или ще полудее или ще изпита физическа болка. 

Преди време нашумяха два случая в Англия където рейки посвещаване счупи челюстта на една жена, а рейки лечение закара друга парализирана до кръста в болницата. Проблема е, че така наречените или самозвани рейки учители не са анализирали енергийните възможности на жените и са причинили разрушения.  Във форума за рейки човека, наричащ себе си преторианец твърди, че е излекувал близките си и е накарал дете да проговори. А аз му казвам: Моли са този на който трябва, че и на повече за които се сетиш, че тези хора са имали малко от енергията която си им приложил, защото е можело да стане страшно!

От друга страна човек който има някоя енергия доминантна има много силна аура и може да „обгръща” с нея други хора и да им помага. Това са масажите или „полагането” на ръце – тоест ръцете, където също има две чакри могат просто да се движат край човека. За нещастие, това също е много опасно, защото може да предизвика лоши реакции, но поне енергията е далеч по-слаба и, ако човека не се почувства добре – сам ще избяга. Така например „жълт” човек има много любов в себе си – той е алтруист и самото му присъствие и досег с аурата ни облъчва с любов и ни прави щастливи.

От друга страна храната като „гориво” за физическото ни тяло също вибрира в различните спектри. Така например месото е в червената зона, зеленчуците – според цвета си и т.н. Храната и диетата ни СЪЩО могат да спомогнат за промяна на вибрациите ни.

Универсалния принцип е „ПОДОБНО СЕ ПРИВЛИЧА С ПОДОБНО!” Какво ни казва той?

Първо, че дете което е родено с много бели и виолетови или сини петна – така наречените „индигови” деца ще имат страшна не-толерантност към животинските продукти. Тези деца ще страдат от кожни болести или алергии – примерно към краве мляко. Когато родителите ги бият да пият млякото защото ТЕ МИСЛЯТ, че е полезно – тези родители деградирват децата си и им свалят енергиите (не мислете, че аз не съм една от тях – човек се учи докато е жив!). Същото правят и алергозаните – тези лекарства директно свалят енергиите в нашите ДНК докато не се образуват червените или оранжеви петна които ще ни позволят да ядем месо или млечни продукти. Това ще бъде разбира се за сметка на божествените и духовни енергии в нас.

Бактериите и вирусите вибрират в най-долните или сенчести спектри – мръсно-червено, кафяво или сиво. Когато ни поставят ваксина – те ни свалят енергийните вибрации до съответните на болестта, така, че ПЪРВО  - когато имам епидемия – ние задължително я хващаме или сме вече на подходящо ниво и ВТОРО – това е за сметка на духовността и интелекта ни.

Същото, че и по страшно е със флуорида (флуора) във водата или пастите за зъби. Хипофизната жлеза, която е способна да преработи виолетово-пърпаловата енергия, която в момента е най-високата енергия за простосмъртните, не може да функционира от флуорида – това е единствения ни орган който няма кръвна бариера и натрупва флуорида като шлака докато напълно спре да функционира. Но хипофизата е наречена също „третото око” – ясно ви е нали? – нашите телепатични и психични възможности. Флуорида намаля също интелекта и това е доказано статистически. Не напразно флуорида е бил измислен от Германците по време на втората световна война като биологично оръжие. Същото е и с аспартама, който вече е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН почти във всички продукти – друго биологично оръжие.

Същото е и с химическите пръскания от въздуха. Сега вече те съдържат и бактерии. Защо – ясно ви е от горното обяснение, нали?

НЯКОЙ НЯКЪДЕ НЕ ИСКА НИЕ ДА СМЕ СВЪРЗАНИ С ДУШЕВНОТО И БОЖЕСТВЕНОТО!   

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Новини - биология и генетика
« Отговор #59 -: Юли 27, 2006, 02:26:58 am »
Е да де - ама аз забравих да се до-обясня - нови апарати има само за хора - не за животинския и растителен свят. Така, че снимката на канабис, която ultrafutur сложи не може да се направи с друга освен с Кирлианова фотография.

А сега малко хумор и размисъл: Един ден си мислех - а какво ще стане ако имам такъв апарат и заснема енергиите край себе си? Дали ще видя духове? Дали ще видя извънземни? Определено ще видя бълхите в завивките и паяците в ъглите, ама ДРУГИТЕ? Има ли такива апарати за много по-ниски и много по-високи енергии от човешката / животинската и растителната и кой ги притежава?

Има разбира се хора "настроени" на тези честоти и дори да не ги виждат, ги чувстват, ама защо ги чувстват и защо са на тези "вълни" изобщо???????? Според последните ми открития човешката ДНК се отразява във вибрациите / аурата както и в ирисите на очите - не напразно глобалните сили ни притискат да приемем новите биометрични паспорти с ирисо-скан.

Имам впредвид хора които те поглеждат или си поглеждат кристалната топка и казват примерно - имаш вампир над главата си, сатаната зад гърба си, но ангел е разперил над теб криле и те пази...дай сега 5 лева за съобщението..... ;D

Вие как мислите?
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27