Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 340465 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #15 -: Септември 02, 2005, 19:09:40 pm »
Ами аз не ги разбирам. Слушам точно противоположната музика. Може би и ти имаш право в известна степен. Не съм слушал, не мога да твърдя ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #16 -: Септември 05, 2005, 23:48:36 pm »
Стара, но актуална.

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Music Mind Control
« Отговор #17 -: Септември 06, 2005, 00:28:17 am »
Може да ти бъркат в съзнанието, но някои песни ти радват душата кво да правиш :)Според мен музиката която те успокоява , вдъхновява и радва е полезната  независимо каква е тъй като предизвиква положителни промени в цялото ти същество.Стилът няма значение тъй като тези вътрешни промени неутрализират негативното.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #18 -: Септември 06, 2005, 00:37:01 am »
И е така и не ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Music Mind Control
« Отговор #19 -: Септември 06, 2005, 11:09:59 am »
Тая статия... Абе не е ли малко чудно,че директно обявяват някой стил за вреден? За унищожаваш психиката...Само за сведение 90% от хората,които познавам и слушат тежка музика,са доста по-интелигентни и осъзнати от хората,които я отхвърлят.За разлика от болшинството от не-рок стилове,тук музиката предизвиква емоция.Тук има Музика,а не повтарящ се ритъм,който е мноооого по зомбиращ.Още повече че инструментите в "тежкия" стил са в ръцете на хора(които,повярвайте ми не използват скрити методи за посланията си,а директно си го казват в текста на песента),а не един компютър,които създава студени и безлични"изпълнения" с цел хипноза .Т'ва дето го пише в статиятяа по ми звучи като пълна пропаганда.Защото текстовете далеч не са опасни за слушащият ги.В повечето случаи обаче са опасни за общественото стадо.И като такив атрябва да бъдат заклеймени,като вредни,да се забрани слушанеот им и т.н., щото иначе ще разбият хипнотичните внушения наслагвани с години в главите на горките младежи :)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #20 -: Септември 06, 2005, 13:54:37 pm »
Ами за обобщение дори най-голямата отрова в много малки количества може да е лекарство а и всеки човек е различен така че за един може да е лекарство за друг отрова. Мойте наблюдения за рок музиката специално са че помага за избавяне на напрежението само ако се слуша до 30мин на ден и при това ако си говорим за смислени текстове а не за крясъци   ;D Продължителното слушане на подобна музика обаче според мен е вредно. Така или иначе то няма музика за която да се каже че не е вредна освен може би класическата, но и за нея нещата не стоят само по един начин щото има много меланхолични мелодии които не трябва да се слушат от хора в депресия. За диското - това пък е стила наблъскан с толкова много подсъзнателни внушения така че оправия няма! Най-добре е да няма пристрастяване към никаква музика а си мисля също въпреки че повечето от вас ще ме уборят щото ходят често но дискотеките където музиката гърми и зомбира са си доста вредни а освен това там не се ходи за 30 мин а се седи с часове и точно затова са опасни !

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #21 -: Септември 06, 2005, 17:30:56 pm »
Абе хора, на никой не е казано какво да слуша и какво не ;) Тук само се изнася информация. Който иска вярва в нея, който иска - не. Мирогледа си го градим ние. Никой не може да ни каже какви да СМЕ. Винаги ние определяме това. Просто не трябва да се прекалява и да се въвличаме в егрегори, които ни бутат надолу.
А дискотеките, че трябва да се затворят като обществено вредни - трябва :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Music Mind Control
« Отговор #22 -: Септември 06, 2005, 18:07:31 pm »
Хорус,подкрепям на 100%...
Само ще добавя,че аок не беше рокът никога нямаше да пиша в този форум....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #23 -: Септември 06, 2005, 18:45:19 pm »
Gil-Galadh - неведоми са пътищата Господни. Всичко си има смисъл и играе роля в живота ни. Независимо дали е добро или лошо. Радваме се, че си при нас ;)

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Music Mind Control
« Отговор #24 -: Септември 07, 2005, 01:46:48 am »
Благодарни сме за информацията :) и аз съм на мнение че силния звук по дискотеките ти влияе след определено време,едно че изтощава психически но и сигурно оказва влияние и на вътрешно ниво а определени честоти могат и да те изкарат извън строя но мисля че тази манипулация се използва главно да ти вкарва по-лесно внушения при повтаряне на една и съща песен т.н хитове например които се въртят умишлено постоянно,и влияят главно върху тийн аудиторията която доста подражава на идоли.Ако имате някаква представа как можем да се очистим от такива офанзиви моля споделете :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #25 -: Септември 07, 2005, 03:21:15 am »
Не ходете по дискотеки - ахехахеха :P
Не - сериозно :) Трябва да се говори на младите и да им се казват тези неща, за които говорим тук. Те мислят, че сме задръстени възрастни, но трябва да се опитваме. Защото манипулаторите най-много се борят да вземат душите на младото поколение. Знаем защо. За жалост имат 90 (и повече) % успех в това начинание :'(

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Music Mind Control
« Отговор #26 -: Септември 07, 2005, 10:29:21 am »
По-скоро мислят, че сме изперкали хаховци.Че кой ще тръгне да си играе да слага скрити послания в музиката? Душа ли?Кво е тва?Че то сега се живее,няма да живея като стана на 40, я? Стига с тая душа.Като ми я покажеш и я видя ще повярвам,и с Бог така...Абе не ме занимавай с глупости не виждаш ли че пуснаха новата на Преслава...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #27 -: Септември 07, 2005, 13:49:27 pm »
Само за сведение 90% от хората,които познавам и слушат тежка музика,са доста по-интелигентни и осъзнати от хората,които я отхвърлят.За разлика от болшинството от не-рок стилове,тук музиката предизвиква емоция.Тук има Музика,а не повтарящ се ритъм,който е мноооого по зомбиращ.Още повече че инструментите в "тежкия" стил са в ръцете на хора(които,повярвайте ми не използват скрити методи за посланията си,а директно си го казват в текста на песента),а не един компютър,които създава студени и безлични"изпълнения" с цел хипноза.

За диското - това пък е стила наблъскан с толкова много подсъзнателни внушения така че оправия няма!

Наблъскан, баба ти. Познавам сума ти хора, занимаващи се с правене на подобна музика. И никъде около тях не съм видял ни пентаграми, нито пирамиди с оченца или пък картинки на дракони и змии еехехех. Значи какво излиза, в електронната музика е Сатаната, а в "тежката музика за интелигентни", където тия неща не само че се пеят открито, ами има черепи, кръв и подобно по обложките, всъщност има хармония, и общо взето само дето Господ не се е въплътил лично ... И аз съм фен на рок-музиката, да си призная. Метълът ме дразни доста защото го възприемам главно като шум. Но това не значи че не уважавам тези, които го харесват. Доста се смях честно да си кажа. Както и на мнението, че дискотеките трябва да се забранят. :)))  Айде, моля, някой ако има проблем със социализацията, да не си го изкарва на всички останали. За чалгата съм съгласен че е вредна. Просто е музика за простаци, не вярвам да има скрити внушения. Има явни и те са предназначени за определен тип първосигнални хорица. Но пък да затваряме "Заведения" наред? Това малко ми намирисва на тоталитаризъм и липса на толерантност, а то не е ли нещото с което всички тук всъщност "се борите"?
Да си призная, не съм от "младите". Предполагам, че съм по-възрастен от повечето тук, даже за един от вас съм сигурен че е така :)) Чел съм много неща в много сфери и съм се интересувал от какво ли не. И съветът ми към вас е да не си губите толкова голяма част от времето в ровене на нета за всевъзмножни конспирации. Има прекалено много красиви неща за откриване за да се занимава човек с това. Светът е ужасен и жесток в някои моменти, но в други може да изглежда прекрасен. И за всичко това сме си виновни ние, а не някакви извънземни, нито илюминати, нито тайни правителства.  Не че няма абсолютно никакви неща скрити от обществото от определени кръгове. Съмняващият се човек е в крайна сметка умен човек. Но не е полезно и да се изпада в крайности.

P.S. И преди някой да ме е обвинил, да си кажа че не не съм от масоните, нито от илюминатите, нито пък съм "изпратен" за да ви заслепявам и отричам "откритията" ви. Това не е "провокация от най-високо равнище", просто чета от доста време тук, и реших и аз да изкажа мнение. Да видим дали ще има ефект ...  :)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Music Mind Control
« Отговор #28 -: Септември 07, 2005, 13:58:47 pm »
окс, съгласна за крайностите и особено за красивите неща, много добре казано

но честно казано не мисля, че някой тук седи по цял ден заровен в книги за отвъдното и сайтове за НЛО, лично аз съм на мнение че наистина не трябва да стигаме до крайности, но трябва да се отнасяме към света около нас съзнателно все пак

относно черепите и кръвта в творчеството на НЯКОИ банди - да, там едва ли можеш да очакваш да ти повлияе благоприятно, но не всички са такива, някои подчертано избягват подобни глупости и пишат качествена музика, а не шум, и смислени текстове за нормални хора, а не наркомани
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #29 -: Септември 07, 2005, 14:12:14 pm »




Наблъскан, баба ти. Познавам сума ти хора, занимаващи се с правене на подобна музика.
Ами предполагам тогава че Мария Илиева не я познаваш лично както Бритни Спиарс, Бекстрийт Бойс, Gina G,  и разни други които съм проверил лично и съм чул със собствените си уши! Така че преди да приказваш провери някои факти! И никой не е призовавал да се затварят дискотеките просто отбелязахме тяхното действие от което в най-добрия случай ще останеш с увреден слух за цял живот  ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5146 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
5685 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
20931 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
11521 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
9891 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27