Автор Тема: Летяща чиния или НЛО  (Прочетена 24975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен змей

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Летяща чиния или НЛО
« -: Януари 26, 2010, 16:09:07 pm »
Здравейте,имам желание да се отвори тема за разискване във връзка с публикуваното в раздел "сензация" на адрес http://bufonet.com/  
Струва ми си, че има хора в този форум които могат да изкажат компетентно
становище, понеже аз съм само любопитен човек и е добре да чуя как стоят нещата
от гледна точка на спецовете по тази тема
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 23:47:29 pm от H. »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #1 -: Януари 26, 2010, 18:35:31 pm »
Едно ще кажа - wow това среща от 2-ри вид .
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 08:26:07 am от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #2 -: Януари 26, 2010, 19:14:48 pm »
Ле ле,това е смразяващо :dance:Този,който е снимал не ми се чу да реагира на видяното !

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #3 -: Януари 26, 2010, 19:20:41 pm »
Абе то хубаво, че и в бг-то се появиха кръгове. Все пак да не останем по-назад.
Ама защо така нескопосно са ги направили. Толкова ли не можаха да намерят някоя автоматична сенокосачка? А то сякаш вървяла някоя козичка в кръг, докъдето и стига синджира и отепала тревата
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #4 -: Януари 26, 2010, 19:22:51 pm »
Ле ле,това е смразяващо :dance:Този,който е снимал не ми се чу да реагира на видяното !

то и аз бих останал с отворена уста ако това ми мине на кратко растояние докато гледам през прозореза или вървя по улицата  :o

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #5 -: Януари 26, 2010, 19:40:20 pm »
  Змей това заснетото го определям като НЛЧ - неиндентифицирана летяща чиния - тип(купа).
Записа е оригинален но чинията  ми се  струва, че някой е я е засилил  като фризби. Ако  аз съм на 10 м. пред колата и засиля подобен макет, а някой вътре снима от колата перпендикулярно на движението  ще получим нещо подобно. Другият вариянт е един двуметров кол може и доматен зафързвам макета отгоре с една корда 0.40 ще го издъжи, качвам се на колата отгоре и познай.  затова може би е и толкова краткотраен клипа и завършва веднага след преминаването на въпросната "чиния".
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 19:51:20 pm от fishbone »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #6 -: Януари 26, 2010, 20:01:45 pm »
Да, прав си, но не забеляза ли, че след като чинията мина се виждаше само планина, тоест има нещо гнило в това видео, не може току-така да ти мине нло пред очите, то или ще те отвлече или ще остави радиация на мястото което е минало, следователно този район, в който е заснето  нло би трябвало да е облъчен с радиация, а най-вероятно и тези, които са го снимали, но най-вероятно това е инсценирано.
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 08:28:58 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #7 -: Януари 26, 2010, 20:37:41 pm »
 Не знам хора, гледах го 10 пъти за мен е Fake. To e очевидно, че макета минава на не повече от 2м. от автомобила, а диаметъра не повече от метър. :drinks:
 
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 08:29:30 am от Mirotvorec »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #8 -: Януари 26, 2010, 23:48:39 pm »
Не знам как може да се превъзбуждате толкова по един очевиден фейк. В youtube има къде, къде по-майсторски направени :P

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #9 -: Януари 27, 2010, 14:18:47 pm »
не може току-така да ти мине нло пред очите, то или ще те отвлече или ще остави радиация на мястото което е минало, следователно този район, в който е заснето  нло би трябвало да е облъчен с радиация, а най-вероятно и тези, които са го снимали, но най-вероятно това е инсценирано.
Хора моля ви събудете се.devil4e кой ти каза,че НЛОто трябва да остава радиация след себе си.Това мнение,че трябва да остава радияция е на нас хората,цивилизациите достигнали нивото да пътуват из космоса,едва ли ще остават следи от радиация.Знаеш ли,че превозните средства след 30-40 години няма въобще да им е нужно гориво.Как ще търсиш гориво в кола,която не и трябва такова.Това с радиацията е поредния начин да ни лъжат наc(населението).Няма смисъл и да го казваш това с радиацията,защото е смешно-Ние хората сме млада цивилизация,а както съм казвал в много мои постове,цивилизациите управляващи тези космически кораби (както искайте ги наричайте),са цивилизации на 20000(извинявам се,може би съм забравил 5/10 нули  :P ) .Аз самия не мога да си го представя.От 50те години на миналия Век започна развитието на технологиите за човечеството.А представете си технологията на тези цивилизации.
П.п: devil4e ако не ме лъжат познанията по български език трябва да се казва "Аз не се подчинявам на "никого" ,а не на "никой"
Roswell
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 14:44:03 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен змей

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #10 -: Януари 27, 2010, 15:43:52 pm »
Приветствам всички, които се отзоваха на молбата ми и започна дебат по зададената тема.Прочие...аз съм един компютърен неграмотник, дори това писане го правя с помощта на приятели, но се надявам скоро да се ограмотя прилично, и да мога да бъда  достоен участник във този форум.Мисля че ще ме извините и простите за откровението!Искам да внеса  малко успокоение.Оказа се че клипа който е качен във "Ютубито"  не е това което е,хората са избрали само мигът, когато се появява и изчезва "нещото", т.е. "летящата чиния". Аз издирих шефовете на тази организация и бяха много любезни и коректни,обясниха ми,че автентичния клип е около 5 мин. и затова те са избрали именно момента когато това "нещо" се появява, а то е само за ЕДНА и половина секунди.Това което са качили е форматирано така, че да се вижда ясно за какво става дума.Помислете си, "нещото" преминава за 1 сек. и тук виждам от коментарите, че едва ли не всичко е майтап, а се оказа,че нещата са сериозни. Внасям това уточнение за да бъдат нещата честни и изискани.
Бих сложил онази, картинка с човечето дето си удря главата, но не знам как !?
Това е линкът
http://www.youtube.com/watch?v=ZFf4zSnz0us     

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #11 -: Януари 27, 2010, 15:45:31 pm »
Хора моля ви събудете се.devil4e кой ти каза,че НЛОто трябва да остава радиация след себе си.Това мнение,че трябва да остава радияция е на нас хората,цивилизациите достигнали нивото да пътуват из космоса,едва ли ще остават следи от радиация.Знаеш ли,че превозните средства след 30-40 години няма въобще да им е нужно гориво.Как ще търсиш гориво в кола,която не и трябва такова.Това с радиацията е поредния начин да ни лъжат наc(населението).Няма смисъл и да го казваш това с радиацията,защото е смешно-Ние хората сме млада цивилизация,а както съм казвал в много мои постове,цивилизациите управляващи тези космически кораби (както искайте ги наричайте),са цивилизации на 20000(извинявам се,може би съм забравил 5/10 нули  :P ) .Аз самия не мога да си го представя.От 50те години на миналия Век започна развитието на технологиите за човечеството.А представете си технологията на тези цивилизации.
П.п: devil4e ако не ме лъжат познанията по български език трябва да се казва "Аз не се подчинявам на "никого" ,а не на "никой"
Roswell

Точно ти да тръгнеш да даваш акъл как се пише на български не върви. Погледни себе си и тогава тръгни да критикуваш другите как пишат.


Относно клипа:
Съдейки колко ясно се видя "чинията", следва че скоростта и не е голяма и шофьора също я е видял. Като знам аз как реагирах, когато ми се случи подобно нещо, съм съгласен с хората по-горе, че най-вероятно е измама. Никой няма да спре да снима в такъв момент, точно обратното. Все някаква реакция щеше да има от хората в колата/оператора/.
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 15:47:31 pm от momo »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:ЛЕТЯЩА ЧИНИЯ ИЛИ НЛО
« Отговор #12 -: Януари 27, 2010, 16:27:51 pm »
Хора моля ви събудете се.devil4e кой ти каза,че НЛОто трябва да остава радиация след себе си.Това мнение,че трябва да остава радияция е на нас хората,цивилизациите достигнали нивото да пътуват из космоса,едва ли ще остават следи от радиация.Знаеш ли,че превозните средства след 30-40 години няма въобще да им е нужно гориво.Как ще търсиш гориво в кола,която не и трябва такова.Това с радиацията е поредния начин да ни лъжат наc(населението).Няма смисъл и да го казваш това с радиацията,защото е смешно-Ние хората сме млада цивилизация,а както съм казвал в много мои постове,цивилизациите управляващи тези космически кораби (както искайте ги наричайте),са цивилизации на 20000(извинявам се,може би съм забравил 5/10 нули  :P ) .Аз самия не мога да си го представя.От 50те години на миналия Век започна развитието на технологиите за човечеството.А представете си технологията на тези цивилизации.
П.п: devil4e ако не ме лъжат познанията по български език трябва да се казва "Аз не се подчинявам на "никого" ,а не на "никой"
Roswell

Точно ти да тръгнеш да даваш акъл как се пише на български не върви. Погледни себе си и тогава тръгни да критикуваш другите как пишат.
ооох....как не се сетих,че momo ще се намеси ;D ;D..аз отдавна съм се научил,затова поправям другите..momo,ако имаш комплекси,отивай ги избивай някъде другаде,какво ще кажеш по въпроса?Eдин човек дори на средно интелигентно ниво,би стигнал до поуката,че аз от теб оценка не желая.Винаги изказваш мнение за всичко друго,но не и за самата тема.На твое място бих се замислил,какво правя в този форум...
Roswell
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 16:30:14 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #13 -: Януари 27, 2010, 16:35:17 pm »
Змей,не може ли да изнамериш целия клип за да видим аджеба за какво става дума!Те,добре са го изрязали клипа,но това ни кара да мислим,че е измама!Пак казвам,че не чух отзиви на пътуващите в колата.Има вариянт например,ако това нещо се е спуснало от горе,няма как да е видяно от този,който шофира!Другия вариянт е,ако този който е снимал да не е гледал в апарата,а да зяпал на другаде и след преглеждане на записа са видяли какво са заснели. :unknown: Знам ли?!Но ,ще е хубаво да се изгледа целия клип!

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #14 -: Януари 27, 2010, 18:50:20 pm »
Не знам за реакцията на хората в колата, обаче единствения начин обектът да не се вижда размазан, е ако е гравитирал на едно място. Което ако беше така, хората в колата щяха да го видят отдалече. ;)

Така че присъда - фалшиво. Не и ако не видя оригиналния пълен запис. :)
Keep 'em occupied!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27