Автор Тема: Летяща чиния или НЛО  (Прочетена 25039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #30 -: Януари 29, 2010, 19:45:12 pm »
Видях снимката!Наистина се вижда нещо :yes:Сега след,като са испратили материяла за анализ ,ще видим какво ще кажат хамериканците,французите и т.н Аз,оставам на мнение,че това не е измама!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #31 -: Януари 29, 2010, 20:09:07 pm »
Хахахаха, по Nova TV ще дават за нашата чинийка!!!Може,да разгадаят мистерията :---
Преди 15 минути го гледах репортажа по нова тв. Казаха, че е изпратен записа за анализ в няколко страни. Кога да очакваме обаче категорично становище идея нямам.
С две думи нищо ново не казаха.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #32 -: Януари 29, 2010, 21:27:08 pm »
Абе как може този измислен пумпал да го представят и по НТВ за летяща чиния? Това е толкова смешна фалшификация, че не знам кой луд би се вързал. Ставаме за посмешище отвсякъде, а и тези дето са снимали - ами кой нормален само ей така снима?, без да иска нещо да заснеме по специално.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #33 -: Януари 29, 2010, 21:34:13 pm »
Абе как може този измислен пумпал да го представят и по НТВ за летяща чиния? Това е толкова смешна фалшификация, че не знам кой луд би се вързал. Ставаме за посмешище отвсякъде, а и тези дето са снимали - ами кой нормален само ей така снима?, без да иска нещо да заснеме по специално.
А,според теб кой луд ще се наеме да го праща за анализ в чужбина и да се излага?

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #34 -: Януари 29, 2010, 21:38:48 pm »
Луди колкото щеш... ;)

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #35 -: Януари 29, 2010, 21:51:25 pm »
Луди, които ги представиха по новините, като "българските уфолози"?
Нещата обаче така ги представиха, че мои познати, които са скептици и се смяха много здраво. Ами дават някакъв пумпал и някакъв със странни мустаци, който обеснява как това било доказателство, което ще го изпращат в САЩ и Русия за експертиза. В същото време обеснява, че това не било извънземни, а летящи чении, с които разполагал дори и Хитлер.
Кажете ми сега не беше ли създаден този репортаж с цел да се подиграят с хората, които се занимават с изследването на НЛО?
Поне мене ме бъзикат много здраво след този репортаж.

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #36 -: Януари 30, 2010, 00:06:56 am »
Абе как може този измислен пумпал да го представят и по НТВ за летяща чиния? Това е толкова смешна фалшификация, че не знам кой луд би се вързал. Ставаме за посмешище отвсякъде, а и тези дето са снимали - ами кой нормален само ей така снима?, без да иска нещо да заснеме по специално.
Това предполагам е пътя за Девин и някой, ако е ходил в района знае че си е доста красиво, защото пътя е доста тесен минава река и има скали от двете страни.Както е пътя примерно от Септември до Велинград(малко по нагоре от Девин)Та човек може да си снима защото е интересно дори аз съм спирал да снимам като съм минавал в района.Обаче в случая това си е fake  :flag_of_truce: .Записа според мене си е истински просто някой в банкета си е поиграл да закрепи някакси макет на летяща чиния с по големи размери(метър, метър и нещо да кажем), после се е върнал и си е прибрал произведението.Та ако приемем, че е истинска чинията така като гледам няма да е по малка от 7-8 метра в диаметър и не би останало незабелязано.Никаква реакция от шофиора нито от снимащия.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #37 -: Януари 30, 2010, 02:38:41 am »
Реакция няма, понеже те самите не са го видели... казаха по новините, че след като са прегледали записа са го забелязали :)

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #38 -: Януари 30, 2010, 04:46:47 am »
Спомняте ли си, на филма Мъже в черно, как имаше едно малко извънземно в лицето на човек. Не по - голямо от 6-7см. , което им каза, че Земята е застрашена и че трябва да побързат. А нали, доста големи имена, свързани с феномена НЛО, а и такива, които знаят и са работили за/в подземните бази са казвали, че на планетата няма само Сиви и Рептилски извънземни, а и няколко стотин други раси, които изследват земята и разни други неща ... Защо пък ако е истина, (което мен ме съмнява) да не са точно от тоя вид (или подобни) ?
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #39 -: Януари 30, 2010, 07:40:57 am »
А кога ще изнесем  цялата тая паплач извън Земята?Или кога ще се отървем от нея?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен multisync

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #40 -: Януари 30, 2010, 17:13:33 pm »
Това било някаква беседка с пейки, която в последствие махнали  ;D

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #41 -: Февруари 01, 2010, 15:31:27 pm »
В този Форум изглежда има Голями Майтапчии в сравнение с които Георги Калоянчев и Никола Анастасов изглеждат като Доброволци от Червения Кръст. Дерзайте!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #42 -: Февруари 01, 2010, 17:08:33 pm »
Това било някаква беседка с пейки, която в последствие махнали  ;D
  Може "капандурата"- шапката  на "ракета" от някоя ясла или детска градина да е.

Неактивен змей

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2010, 00:24:31 am »
Добре, аз подхванах тази тема, но не видях и не чух качествени и рационални мнения , предложения, становища, опит за професионална квалификация,дори и изискани коментари,а се натъкнах на клишета, рамково мислене и дори на неграмотност в областта на загадките свързани с феномена НЛО, който всички без изключение мислят, че идентичен с "летящите чинии",а според мен точно тук е "скрито кучето на незнанието" и точно поради това се осмелих да  се включа отново във форума, за да изразя неудоволетворението си от смисъла на подобни форуми.
Твърдя това и нека , там където са т.н. администратори и прочие весдесъщи комп. спецове нека да слязат на земята, и нека да проучат,кой,как,кога и колко е запознат
със загадките у нас в т.ч. и феномена НЛО и всичко произтичащо от това обстоятелство.Аз нямам проблеми и ще се разконспирирам,когато разбера качеството
и нивото на компетентност на управляващия този Сайт, защото останалото е духовен
онанизъм, не го ли разберете, остава за ваша сметка.Прочие вижте отново сайта на "Българса уфологична мрежа" и ще разберете, че хората там са коректни и не си спестяват дори и евентуалните грешки, а тук във форума има само "безупречни познавачи", които ми приличат на врачки, без да са имали контакт или изживяване дори и инфо за нещо феноменално и никога, с каквито и да е реални загадки по нашите земи, ала винаги и всякога имат готови клишета за отговори,като не усещат, че това издава тяхната поголовна неграмотност!Всички вярват на урода, наречен Уикипедия и си сверяват часовника с това недоносче. Моля, моля ,помислете преди  да издавате присъди, защото мога да ви предложа хиляди примери. Та,..сега проблема е , както повдигнах въпроса в началото, това видеоклипче може ли да бъде факт за , изследване, изучаване и вещ анализ или всичко може да мине под знаменателя на общите приказки и празнодумието.Ето това е питането ми сега и може би последно в този форум, защото съм прекалено задръстен с невзрачните становища до тук и сега и ако това продължи с такова старание от страна на блюдоализците
аз вече съм извън тази вакханалия!!!!!!!!!   ???

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2010, 08:56:31 am »
Абе пич какви по-сериозни мнения искаш за една летяща беседка. Казахме ти вече кратко и ясно, че е ФЕЙК.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27