Автор Тема: Летяща чиния или НЛО  (Прочетена 25046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #15 -: Януари 28, 2010, 00:10:13 am »
По леко бе Хора.
« Последна редакция: Януари 28, 2010, 15:36:30 pm от loveca »

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #16 -: Януари 28, 2010, 10:39:07 am »
Доста интересен клип само че както каза H.
Не знам как може да се превъзбуждате толкова по един очевиден фейк. В youtube има къде, къде по-майсторски направени :P

Ако гледате внимателно клипа в
- И по точно към края където дават на забавен кадър НЛО то ще видите че то не се движи а просто виси  ;D. Загледайте се добре в дънера на земята и положението му спрямо обекта. Обекта не променя положението си спрямо дънера а проста колата минава покрай обекта. Това че не се движи не е доказателство че не е НЛО но показва че има голям шанс да е феик.
« Последна редакция: Януари 28, 2010, 10:40:33 am от Ken1 »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #17 -: Януари 28, 2010, 12:55:46 pm »
 >:( Аматьорско 3D изпълнение  8)

Неактивен west003

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #18 -: Януари 28, 2010, 16:09:53 pm »
Никой не може да бъде сигурен в нищо! Информацията е крайно недостатъчна за каквито и да е било изводи!!!
Нека майстора, който твърди че е анимация да качи един подобен клип... Дори и да е такова дело, всичко си остава само на приказка... По-добре четете научна фантсатика за успокоение... Совите не са това което са, се казваше в един филм  :D
За истината или всичко или по-добре нищо!

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #19 -: Януари 28, 2010, 18:21:43 pm »
>:( Аматьорско 3D изпълнение  8)
  ;D Въобще не е толкова аматьорско ако забелязвате капките от прозореца са пред обекта. Аз не разбирам много от 3Д анимиране но сигурно не е много лесно да се направи.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #20 -: Януари 28, 2010, 18:47:11 pm »
Добре де, айде не е аматьорско това 3D изпълнение. Браво, постарали са се :blum1:  Следващия път може и да се вържем  ::)   8)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #21 -: Януари 28, 2010, 22:28:25 pm »
Тази Летяща Чиния е много добре направена. Всичко на Нея е изгладено така да се каже до Молекулярно ниво. Такава изработка при домашни условия ако е Макет е почти невъзможно.Освен това Нещо никак не е малко. Друго-Тя не се въртеше -нямаше и никакви светлини по Нея. Но Мен ме притеснява друго-нещо което никой не е забелязал.А то е че при преминаването си долу на Шосето там където би трябволо да има Мантинела се изнизват едновременно със Нея и Силуетите на 4 малки Автомобилчета. Тоест-това са си нормални коли но гледани отдалеч.Ето това никак не се вписва в хубавия Клип.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #22 -: Януари 29, 2010, 01:41:00 am »
Ловец, как пък разбра, че "всичко е изгладено до молекилярно ниво". Компресията на данни е доста висока, (при което страда и качеството) а резолюцията - ниска.

Прегледах този клип кадър по кадър и от размазването на обекта заради скоростта на блендата на камерата нищо не може да се види. Просто виждаме силует на конус. Знам също така, защото съм навътре с компютърната графика, че е наистина много трудно да се композират тези капки по стъклото на колата по начин, по който да се виждат само когато минава обекта - сигурно забелязахте как част от капките по стъклото се виждат само когато обектът мине, а на фона на ридчето не се виждат. Единственият начин, до колкото знам, това да се направи, е всичките капки по стъклото да са компютърно генерирани. Което веднага изключвам

Някои неща обаче ми направиха впечатление - има нещо като дупка отдолу на обекта:






Също така ако се загледате - В основата на конуса отляво има нещо като бяла черта. Ще го видите ако се загледате или го пуснете на бавна скорост.
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 01:42:03 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #23 -: Януари 29, 2010, 01:46:56 am »
Повярвайте на тази версия - записа е оригинален но макета е налице.
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 01:52:51 am от fishbone »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #24 -: Януари 29, 2010, 02:21:22 am »
    Иначе поздравявам sasho90 за труда. Да продължава все така напред и да му благодарим, че ни светна за Змей зи и Рептилиана. :drinks:

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #25 -: Януари 29, 2010, 03:15:32 am »
Радвам се, че мога да ви бъда полезен. :hi:
Keep 'em occupied!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #26 -: Януари 29, 2010, 03:55:44 am »
Радвам се, че мога да ви бъда полезен. :hi:
Разбира се sasho90 стига да има обективни кадри и нови записи. :drinks: Пък дори и някой да рзкаже само за своите набюдения които стават все по малко.
Явно сиваците не издържат на студ и зимата си правят  почивка. ;D
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 04:04:15 am от fishbone »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #27 -: Януари 29, 2010, 18:11:11 pm »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #28 -: Януари 29, 2010, 18:55:48 pm »
 Хахахаха, по Nova TV ще дават за нашата чинийка!!!Може,да разгадаят мистерията :---

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Летяща чиния или НЛО
« Отговор #29 -: Януари 29, 2010, 19:37:54 pm »
С тази Летяща Чиния пуснахме Духа от Бутилката и то както Ми се вижда доста яко. Това е много ама много хубаво. Тепърва ще започнат да валят отзиви и от Чужбина. Няма начин да не го покажат по БНТ или по някоя друга Телевизия.
  Та да си дойдем на Думата. Тази Чиния при преминаването си се завъртя малко. Щото това место по периферията и което е срязано и намирисва на Люк или нещо подобно не се виждаше в началните кадри. А с Фото Шопа успях да открия в самата и и задна част миг преди да се скрие някакъв Елемент от конструкцията и който прилича на Куршум. И как е оцветен само. Предната част в Зеленикаво Синьо. Средната в Бронзово а задната в още по-Бронзово. Та в задачата се пита: Кой ще сложи такова нещо което Аз ( Казвам го с малко Гордост ) първи ще открия и първо на Вас ще го кажа. Нали така?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27