Автор Тема: Най-големият "медицински" експеримент-Биометрични и ДНК база данни  (Прочетена 49253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Каква е точно реалната опасност от това да разполагат със сканирания ти ирис/ освен идентификация и получаване на информация за здравното ти състояние да речем/ и пръстовите ти отпечатъци/ освен да те натопят за убийство/? Опс, май си отговорих... ::)
Има ли вероятност да ти въздействат по някакъв друг начин?
За ограбването на личната свобода е излишно да говорим..

Точно това се опитвах да намекна преди - аз наистина съм сканирвана много пъти, защото работех такава работа - имат ми отпечатъците къде ли не (мога и тук да ги публикувам), но това което ме впечатли са новите им "машинки" - ирисо-сканерите, които бяха толкова очеВАДНИ, че хората ги избягнаха, както и тези паравани. В параваните СПОРЕД МЕН има оборудване за аура-сканирване. Понеже в аурата се проявяват стресовите мисли, както и лъжите на пренасящите нелегално за 2-3 години успях доста точно са свържа случаи на контрабанда в полети и хора които ги е било страх от "нелегалния багаж" и ....са били засечени!

Та какво исках да кажа - забравете пръстите - сега сме в ерата на аурите и торионните излъчвания на тялото!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Къде са скапаните профсъюзи и граждански движения, бе! Има ли изобщо някакви идеи против това своеволие? В Европа безропотно ли, ще го приема, това решение на ЕС?
И отгоре на всичкото 50 евро ще искат. Толкова са безочливи.
Сценката от новините по канал 1 от снощи.
О, да, прекрасна идея, сега господин добър и мислеш за нас гост от върхушката,(с гадна надменна физиономия, която ти казва "лижи куче"), то сега нали ако някой лош крадец влезе да краде, тая база данни ще може да се използва за издирването му. То нали колко добро е това хрумване, как се грижите за нас, о благодарим ви!
Ма нали само отговорните и добри институции, ще имат достъп до тях. О колко сме ви благодарни че се грижите за нас. И това 50 евро, с радост ще ги дадем.
И сега след тази хубава новина да преминем към икономическите новини.

Ще ми се да го бях записал това, ама няма как.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Опс. изв. че пиша пак, ама тия искат да следят всичко, всичко!
И нямаше да имам нищо против ако живеехме в някакво утопично общество, където това се прави за доброто и сигурността на хората, само че в такова общество нямаше да има нужда от такова нещо! Дет се вика ако хоарта спазваха закона, нямаще да го има.
И тия глобални полицаи използват това като параван за гадните си делца. Точно по маниера на "сионските мъдреци", където много точно са описани слабостите и  неприятните страни на човека и всичко това се използва като вид извинение за мръсните им дела.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Една най-сериозна опасност аз лично намирам в това, че вероятно се разработва методология за "отгатване характера" на човека по данни от неговите пръстови отпечатъци, снимки на ириса и така нататък... Алтернативната медицина от хилядолетия използва подобни данни за диагностика на различни болести, а окултизмът - за изследване състоянията на духа, неговите предопределения, кармични връзки, съдба... Далеч съм от мисълта, че секретните институти стоят настрана от тези знания и не се докосват по никакъв начин до тях! Опасявам се, че полагат усилия за въвеждане на все повече биометрични данни в своите картотеки, за да могат да сканират населението и да локализират онези тела, чиито външни белези разкриват висока вероятност в тях да има въплътени издигнати духове, чието съществуване заплашва системата.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Цитат
вероятност в тях да има въплътени издигнати духове, чието съществуване заплашва системата.
Ама тея хора наистина ли вярват, че са по-силни от Бог и , че могат да му променят плановете както им е удобно.Според мен ще си останат само с опитите.
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

nana

  • Гост
В книгата на монах Мартинян/ Пророчества на стареца Паисий/ се говори
че антихристът ще въведе система на компютърно наблюдение- централният компютър е в Америка и един в Брюксел. Че ще се поставят печати на хората на челото и дясната ръка, че в новите документи ще има чип, който ще е свързан с това наблюдение. И в крайна сметка, че учените ще измислят универсална ваксина....че драстично ще се намесят в делата на Бога. Ще се въведе една вяра, скалъпена от човеци, антихристът ще се самопровъзгласи за водач, той ще е с 5 "аз"- ще каже- аз съм Христос, Мохамед Буда...Ще има едно правителство, с един президент.
Та науката е служила в най- мракобесните дела в историята. Разбира се, може да се използува и за добро и се използува. Но всяко грубо вмешателство в това, което Бог е създал и съдбата, която ти е предопределил, дори и наситена със страдания, за да стигнеш до Него, до Любовта към Него/ 1-ва заповед/. Всеки е една отделна църва. Църква без Бог е невъзможна. какво е ученият пред Бог- едно атомче във Вселената. Да се пише по- добър творец от Бог, едва ли. Не виждам къде е Бог в плановете на учените. Ако не прочетете статията, която съм публикувала в друг от форумите, искам да се повторя- през тялото ми, при една молитва премина благоухание, то изпълни цялата стая. Бог съществува. То дойде спонтанно, когато казах в молитвата, че няма да издигам човеци в идол и ще се уча само от Бог. Сега лекувам чрез Неговата сила. Той "поправя" всеки грешен ген в тялото, нещо повече преобразява го в нетление- благодат, която тече през тялото ден и нощ. Не вярвайте на човеци. Живеем в опасни времена 

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Цитат
Не вярвайте на човеци

Еми в такъв случай и на теб не мога да вярвам :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Та науката е служила в най- мракобесните дела в историята. 

Значи кръстоносните походи,инквизицията, преследванията на еретици и езичници по нашите земи и във Византийско не са дела на църквата...
  И двете институции по принцип са неутрални,сами по себе си не са нито лоши нито добри, хората правят проблемите...

 А пък ако Бог е определил съдбата на всички ни, то ще рече, че е предопределил и съдбата на Хитлер, Сталин, Антихриста и т.н. и всяка извършена злина е съдба предопределена от Бог по собствените ти думи.
  И какъв е смисъла да почиташ тоя дето е отредил на някой да стане зъл тиран и да избие хиляди, а на теб е отредил да се гърчиш цял живот....
  Зарежи ги тея книжки и догми, само си промиваш мозъчето...а това което си преживяла не е продукт на библейския бог или на Буда или на МОхамед, това си е продукт на самата тебе, преживяване,което те  есвързало за момнет със света и което не е свързано с Иисусовци и всякви подобни...



Флай, много силно ме съмнява да могат да отгатват характера на човек по пръстови отпечатъци или ирисови снимки. Виж ако вземат ДНК данни могат да направят доста стабилни предположения з анякои основни неща
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Та науката е служила в най- мракобесните дела в историята. 

Значи кръстоносните походи,инквизицията, преследванията на еретици и езичници по нашите земи и във Византийско не са дела на църквата...
  И двете институции по принцип са неутрални,сами по себе си не са нито лоши нито добри, хората правят проблемите...

 А пък ако Бог е определил съдбата на всички ни, то ще рече, че е предопределил и съдбата на Хитлер, Сталин, Антихриста и т.н. и всяка извършена злина е съдба предопределена от Бог по собствените ти думи.
  И какъв е смисъла да почиташ тоя дето е отредил на някой да стане зъл тиран и да избие хиляди, а на теб е отредил да се гърчиш цял живот....
  Зарежи ги тея книжки и догми, само си промиваш мозъчето...а това което си преживяла не е продукт на библейския бог или на Буда или на МОхамед, това си е продукт на самата тебе, преживяване,което те  есвързало за момнет със света и което не е свързано с Иисусовци и всякви подобни...



Флай, много силно ме съмнява да могат да отгатват характера на човек по пръстови отпечатъци или ирисови снимки. Виж ако вземат ДНК данни могат да направят доста стабилни предположения з анякои основни неща
+1

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
По ириса могат да определят от какви болести страдаш в момента,както и дали някоя част/орган от тялото ти липсва.Моя познати си прави такава диагностика и и познаха,че и липсва едната гърда.
По пръстовите отпечатъци-ако ги снемат с машина(както предполагам),могат да видят аурата-по Кирлиан.Също моментнотo сътояние,защото се изменя.
Характера на човек не може да се отгатне,защото е непредсказуем.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Флай, много силно ме съмнява да могат да отгатват характера на човек по пръстови отпечатъци или ирисови снимки. Виж ако вземат ДНК данни могат да направят доста стабилни предположения з анякои основни неща
Въобще не се съмнявай. Характерът може да се разбере в основни линии, ако имаме налице ирисова снимка и пръстови отпечатъци. Това може да стане само за най-основните страни на индивидуалния характер. Методиката става главно чрез ирисовия отпечатък. В него е заключена изключително много информация за индивида. Състоянието на всичките му органи, заболяванията му и най-вече ако ирисочетецът е добър специалист той може да прецени индивидуалната ти конституция /терминът конституция е обяснен много добре от Виктор Востоков в неговите книги/. А В КОНСТИТУЦИЯТА ТИ СА ВКЛЮЧЕНИ И ОСНОВНИТЕ ЧЕРТИ НА ХАРАКТЕРА ТИ. От пръстовите отпечатъци може да се извлече допълнителна информация за личността ти, която ще допълни ирисовата информация, защото на запад тайните служби имат добре разработена теория, според която по пръстовите отпечатъци могат да преценят КАКВИ СА ОСНОВНИТЕ ЧЕСТОТИ НА МОЗЪЧНИТЕ ТИ ВЪЛНИ.
Затова е важно да не допускаме да се появят новите документи с личните ни биометрични данни. Това е извънредно опасно за личността на всеки един, защото всеки ще бъде разсъблечен за всички, за властта най-вече И ВЛАСТТА ще може да прави с всички ни, КАКВОТО СИ ИСКА, А ТОВА ЩЕ БЪДЕ АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО, НЕМОРАЛНО И НЕЕТИЧНО.

Мисля си, че на днешната цивилизация й се вижда края! >:( >:( Биометричните данни са началото на края! >:( >:( А чипът в тялото, самият край! :'( :'(

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
КОНСТИТУЦИЯТА,се променя от сезона,часовете,климатичния пояс,състоянието ти в момента,храната,която си консумирал и още много неща и т.н.Освен това "чисти" типове не се срещат.
По Виктор Востоков не знам как е.Чела съм по Аюрведа и по Малахов(което е същото,само дето и е сложил други имена).
« Последна редакция: Април 19, 2008, 16:10:42 pm от Тук и сега »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Въобще не се съмнявай. Характерът може да се разбере в основни линии, ако имаме налице ирисова снимка и пръстови отпечатъци. Това може да стане само за най-основните страни на индивидуалния характер. Методиката става главно чрез ирисовия отпечатък. В него е заключена изключително много информация за индивида. Състоянието на всичките му органи, заболяванията му и най-вече ако ирисочетецът е добър специалист той може да прецени индивидуалната ти конституция /терминът конституция е обяснен много добре от Виктор Востоков в неговите книги/. А В КОНСТИТУЦИЯТА ТИ СА ВКЛЮЧЕНИ И ОСНОВНИТЕ ЧЕРТИ НА ХАРАКТЕРА ТИ. От пръстовите отпечатъци може да се извлече допълнителна информация за личността ти, която ще допълни ирисовата информация, защото на запад тайните служби имат добре разработена теория, според която по пръстовите отпечатъци могат да преценят КАКВИ СА ОСНОВНИТЕ ЧЕСТОТИ НА МОЗЪЧНИТЕ ТИ ВЪЛНИ.
Затова е важно да не допускаме да се появят новите документи с личните ни биометрични данни. Това е извънредно опасно за личността на всеки един, защото всеки ще бъде разсъблечен за всички, за властта най-вече И ВЛАСТТА ще може да прави с всички ни, КАКВОТО СИ ИСКА, А ТОВА ЩЕ БЪДЕ АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО, НЕМОРАЛНО И НЕЕТИЧНО.

Мисля си, че на днешната цивилизация й се вижда края! >:( >:( Биометричните данни са началото на края! >:( >:( А чипът в тялото, самият край! :'( :'(
За същата конституция като в хомеопатията ли става дума? Дали не могат да се изманипулират тези данни, след приемане на определено хомеопатично лекарство, не личното- конституционалното? ???
Обаче това може да има и сериозни последствия...

Моля ви, нека запознатите с езотеричната  страна на проблема да се опитат да синтезират най- важното в един текст, който да разпространим по интернет. Трябва това да достигне до възможно повече хора!! Според мен трябва да се акцентира на индивидуалността на човека, на личната свобода, която ще бъде ограбена по този начин, на огромната информация за отделния човек, концентрирана в ръцете на определен кръг хора, анонимни за нас и не винаги желаещи ни доброто, на невъзможността да се съхраняват сигурно тези данни и най- важното: личната ни убеденост, че събирането им е не само излишно, но и изключително опасно.
Конспиративните теории да останат на заден план, защото целта е хората да прочетат това, а не да махнат просто с ръка.
Аз мога да помогна в дооформянето на текста и разпространението му.



Тук и сега , писали сме едновременно! ;)
« Последна редакция: Април 19, 2008, 16:15:22 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Променя се, но да не е за пет минути... За това са нужни понякога години, зависи от много неща. Но ако човек не е интелигентен и не променя мисленето си, което винаги е най-основного нещо, основните неща в неговата конституция няма да се променят твърде много. Главните черти на конституцията му ще си останат същите.
Тук и сега, да не би да искаш да кажеш, че по пръстовите отпечатъци и ирисовата диагностика не може да се разпознае човешкия характер. Ако искаш да кажеш това не съм съгласен, защото характерът на един човек може да се прецени само с един цялостен поглед върху него, но от опитен психолог.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Цитат

За същата конституция като в хомеопатията ли става дума? Дали не могат да се изманипулират тези данни, след приемане на определено хомеопатично лекарство, не личното- конституционалното? ???

Остави таз песен Либовна. :)Става дума за Пита,Вата и Капха основно и техните комбинации.Хомеопатията никой не я брои.

Тук и сега, да не би да искаш да кажеш, че по пръстовите отпечатъци и ирисовата диагностика не може да се разпознае човешкия характер. Ако искаш да кажеш това не съм съгласен, защото характерът на един човек може да се прецени само с един цялостен поглед върху него, но от опитен психолог.

Съгласна съм.Не съм навътре в психологията,но знанието,както и характера,здравословното състояние и пр. са променливи величини.Понякога за години,понякога за много по-кратко.
« Последна редакция: Април 20, 2008, 22:19:14 pm от H. »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
23655 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2012, 11:37:01 am
от Гален
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
11405 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
4 Отговора
4741 Прегледи
Последна публикация Януари 13, 2008, 16:49:55 pm
от jediguardian
21 Отговора
19137 Прегледи
Последна публикация Януари 06, 2010, 22:40:02 pm
от bogoizbrania
43 Отговора
25181 Прегледи
Последна публикация Ноември 05, 2012, 23:28:53 pm
от blade

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27