Автор Тема: Свободната енергия и генератори  (Прочетена 380760 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #630 -: Март 05, 2011, 16:29:51 pm »
Да, има. Няколко поста по нагоре. Ама каквото и да намериш, съветвам те да не му се уповаваш много.. :(
за сайта "mazeto" ли говориш, защото там има един pdf на английски за GEET. Дали има някъде обяснено просто и ясно на български, както за косачката го има направено, точно какво трябва да си купиш и кое как да го направиш...

Грхм-м-м-м-м....

Май някой ще има да черпи! Пия голяма студена структурирана вода.

http://dox.bg/files/dw?a=84bf8f878d

Неактивен striking

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #631 -: Март 05, 2011, 20:45:14 pm »
Благодаря ти много! Все още не съм прочел целият материал, но тъй като аз не съм запознат с автомобилите толкова добре, че да мога да осъществя този двигател сам. Познаваш(те) ли човек, който може да го направи срещу заплащане съответно. Най-вече за района около София и Велико Търново примерно. Както казах не съм запознат и не ми е много ясно, колко големи познания трябва да имаш, за да успееш да го направиш и инсталираш. Имам един познат, който не е автомонтьор но твърди, че е успял сам да си го направи. Съответно дали всеки горе-долу добър техник е способен да ми направи колата с такъв двигател или трябва да търся "специален" такъв?

Неактивен grebo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #632 -: Март 05, 2011, 21:03:08 pm »
За установен режим на работа на ДВГ, може би пдф-а ще ти свърши работа, и не е нужно да си особено квалифициран. (Е, все пак може първо да попрочетеш що е то ДВГ - много ще те улесни..) За най-добрия вариант (електронното управление), обаче е хубаво да се консултираш със специалист..

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #633 -: Февруари 22, 2012, 11:46:45 am »
Доказателство за вечни двигатели:
http://smotri.com/video/view/?id=u2192712fa54

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #634 -: Февруари 22, 2012, 15:34:56 pm »
bojinkata ...много добра подборка,евала!  :o
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #635 -: Февруари 22, 2012, 17:25:48 pm »
Здравейте,
 
 Преди около 20 години попаднахна гравитационен фонтан, подобен на този от началото на клипчето. Ето и чертежа , който с мътно си спомням http://alfa.kachi-snimka.info/images/bfi1329923684f.JPG Имаше обяснение, че колкото е по-голяма разликата във височината между най долния и най горния съд , толкова по-голяма ще е струята от фонтана. Също така трябва да се има в предвид и диаметъра на шлауха(маркучите), които са свързани съдовете, защото се използва капилярното и гравитационното налягане.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #636 -: Февруари 22, 2012, 18:21:35 pm »
Турците вече са откраднали за съжаление принципа на генератора на Капанадзе:
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #637 -: Февруари 22, 2012, 19:24:23 pm »
Доказателство за вечни двигатели:
http://smotri.com/video/view/?id=u2192712fa54
BOJINKATA кажи моля те, на илитератите кат мен от тия прости механизми можем ли да генерираме електричество например или има  някакъв проблем с ефективността.... :hi:


TAZMDG,що не споделиш с хората за слънчевия концентратор за който ми разправяше,че ще правиш.Може с някои съфорумец да намерите общи интереси....

Приятели ,знам че темата е неудобна,но ако някой има приложни знания  за достъпна алтернативна енергия нека сподели,ако не здраве де ,знам че сме близо и скоро ще имаме поне тая свобода. :hi: :hi: :hi:




Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #638 -: Февруари 22, 2012, 20:08:24 pm »
Добре ме нареди...Не роден Петко...Но се надявам пролетта да сглобя концентратора с едно приятелче.Почваме с нещо малко,ще видим какво му е поведението и какви капацитети за енергия ще има!Изглежда забавна работа,само Битака да се размрази и отиваме на пазар за сателитки.  :music:
Ето идеите от къде ще взаимстваме:
xнещо ,това твоето си беше направо изнудване,ама карай!Който е сръчен и любопитен...да се пробва!После,нека сподели....За "моя" проект,нека пукне пролетта,после ще споделя!Аре,със здраве техничарчета и откачалчета...
 :hi:
« Последна редакция: Февруари 23, 2012, 00:01:17 am от Mirotvorec »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #639 -: Февруари 22, 2012, 20:09:10 pm »
xнещо, проблема е в съпротивлението на оста, около която се въртят нещата. Иначе всичко е точно. А бе всичко отдавна е измислено и се прилага, но на нас не се дава. Това е положението. :hi:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 15:03:17 pm от Hacko »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #641 -: Февруари 29, 2012, 15:19:16 pm »
Как може да говорите за гравитационни фонтани?
Все още не е доказано, че изобщо съществува частица причиняваща гравитация.
Според най-популярните днес теории, гравитацията е единствено и само изкривяване на време-пространството.

Няма какво да я манипулира изкуствено. Тя е пряко свързана и с потока на времето, и със масата на телата.

Всичките "свободни" генератори са фейк и измислица. На тях се впрягат само хора, без физическо и техническо образование.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #642 -: Март 01, 2012, 00:07:30 am »
Интересно пък тогава коя сила поражда масата на телата.?...щом няма частица...
И нали знаеш, и ти си фейк до доказване на противното. :negative: :negative: :negative: :negative: :negative: :negative: :negative: :negative:

« Последна редакция: Март 01, 2012, 00:14:12 am от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #643 -: Март 01, 2012, 01:56:36 am »
Аз дали съм фейк в случая изобщо няма връзка с темата.

Ако има, кажи каква е.

А частицата, която "поражда" ... масата, се нарича протон.
Един протон е с 1ца маса.

Вземи вместо мен питай учителката си по физика същото, да ти извърти една двойка за срока и за годината, че да повториш класа. Очевидно има нужда.  ::)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #644 -: Март 26, 2012, 21:27:28 pm »
Буй в морето генерира ток от вълни. Made in BG  :drinks: На мене в случая ми е интересно подобна иновация в България ще види ли въобще бял свят?!
А,като знам пазарния механизъм как подбира...имам кофти предчувствие...по-скоро Беляне-факт,отколкото Буй в морето ни...  ???
И все пак стискам палци за реализация.Ето статията: http://www.dnes.bg/technology/2012/03/26/bui-v-moreto-generira-tok-ot-vylni-made-in-bg.154896
« Последна редакция: Март 26, 2012, 21:32:44 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27