Автор Тема: Обама ще обяви контакт с извънземен разум през декември  (Прочетена 62143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен why_not

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Изборите в САЩ минаха, Обама отново е на сцената и май проект “Разкритие“ е на път да се реализира...


Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Братята хамериканци ще обявят контакт с извънземен разум, едва след като космическите кораби на евентуалните ни братя по разум заемат позиция над всички по-големи земни градове. Ето и защо мисля така - ако теориите на конспирациите са верни и те са осъществили контакт още през 50те и 60те години на миналия век, единствените причини да го крият са: извънземните са враждебно настроени и са им казали, че до еди колко си години ще превземат Земята (заради ресурсите, биологичното разнообразие и т.н.) и бай бай на хората, с изключение на избрани индивиди (примерно семействата на тези, които крият от нас контакта). Ако това е вярно, не виждам как Обама ще обяви каквото и да е. Втората причина: извънземните пак са враждебно настроени и искат да направят със Земята същите неща като в първата причина, но са се правели на добри и лека полека започват замяната на властимащите с техни клонинги-марионетки. При това развитие на нещата също не виждам Обама или който и да е след него да обявава контакт. Третата причина: извънземните пак са враждебно настроени и т.н., хамериканците (а и другите по-големи страни знаят за това), но не могат да направят каквото и да е, защото пришълците са много по-напреднали от нас. Също никой няма да обяви нищо до последния ни ден, защото няма да искат да предизвикват паника и т.н.

Единственият начин консуматорското ни общество да научи за aliens е, ако някоя независима от САЩ държава (на която президента няма веднага да тръгне да се обажда на Обама, за съвет какво да направи) случайно не засече сигнал с някой радиотелескоп. И после да го обяви пред всички други страни, естествено. Или пък ако някакви независими учени не го направят това последното и успеят да го обявят, преди да ги самоубесят.

Неактивен Arcane

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Някакъв вариант за приятелски настроени извънземни нямаш ли? И трите ти предположения се базират на стил американски екшън. Не си ли се замислял, че ако бяха изцяло враждебно настроени и толкова напреднали (както се предполага) технологично, нямаше да кроят планове, които се развиват и изпълняват вече 60години. Убеден съм, че имат много по-развити оръжия от нашите ядрени, H.A.A.R.P. и така нататък и могат да "форматират" Земята за нула време и без никакви други щети освен изкореняването на човечеството. Впрочем дори ние самите (човечеството) имаме необходимата технология за това.

Неактивен rorchach

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Интересни предположения. По логично ми звучи нищо да не обяви. Обществото все още разсъждава и мисли примитивно и ограничено. Видяхме какво се случи на 21.12.2012. Хората се събираха в определени градове, правеха си землянки и разните му там бункери, убежища, за да оцелеят след края на света. Каква би била реакцията на хората, ако им бъде казано, че е осъществен контакт и на Земята идват извънземни ? Ще настане още по-голяма паника отколкото за 2012.
По-разумно ми звучи, ако ще се обявява нещо то да се прави поетапно. Да се изчака да минат няколко поколения, разбиранията и мисленето на хората да се променят и чак тогава може би ще може да се говори за някакъв контакт с друга раса.

Неактивен jelio0o

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
  • ''Think'' (LEVEL UP)
А защо да ни унищожават ? Могат да ни използват като работна ръка или военна сила. Колкото повече толкова повече нали ?

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Някакъв вариант за приятелски настроени извънземни нямаш ли? И трите ти предположения се базират на стил американски екшън. Не си ли се замислял, че ако бяха изцяло враждебно настроени и толкова напреднали (както се предполага) технологично, нямаше да кроят планове, които се развиват и изпълняват вече 60години. Убеден съм, че имат много по-развити оръжия от нашите ядрени, H.A.A.R.P. и така нататък и могат да "форматират" Земята за нула време и без никакви други щети освен изкореняването на човечеството. Впрочем дори ние самите (човечеството) имаме необходимата технология за това.

Може и да звучи като сценарий за филм, но за мен това са най-вероятните положения. Ако са тук и са приятелски настроени, и искат да ни помогнат по някакъв начин (с технологии например), защо биха ги разкривали само пред една държава? То е ясно, че хората, пред които ги разкрият ще ги използват за собствените си цели и няма да ги споделят с никой. Такава ни е природата. Според мен, ако бяха с добри намерения щеше да направят всичко възможно да се разкрият пред всички.

А защо да ни унищожават ? Могат да ни използват като работна ръка или военна сила. Колкото повече толкова повече нали ?

За мен и двата случая са също причина Обамата да не обявява нищо. Да не говорим, че раса, която има технологията да пътува между звездите, надали ще има нужда от работна ръка, или пък военна сила. Просто не мога да си го представя това.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321

За мен и двата случая са също причина Обамата да не обявява нищо. Да не говорим, че раса, която има технологията да пътува между звездите, надали ще има нужда от работна ръка, или пък военна сила. Просто не мога да си го представя това.
О свещена простота! 8)

Ъъ,четох нещо за няква"теория на конспирацията"говорите..Ма да ви кажа,че има теории според които"извънземни-те" са тук,много от преди нас.И даже..Баси да не повярваш а..Даже има теория,че са дошли с технологията си с която пътуват между звездите,за да си търсят тук нещо си(злато)и поради липсата на работна ръка ,са създали хомосапиенс-а.С цел експлоатация на труда.Не знам как му се вика на тва,ама и контрола дето са упражявали(и може би все още упражняват)на тая планета не  чрез военна сила.НЕ.Битки и войни тука не са се водили никога. :D :D :D

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
О свещена простота! 8)

Ъъ,четох нещо за няква"теория на конспирацията"говорите..Ма да ви кажа,че има теории според които"извънземни-те" са тук,много от преди нас.И даже..Баси да не повярваш а..Даже има теория,че са дошли с технологията си с която пътуват между звездите,за да си търсят тук нещо си(злато)и поради липсата на работна ръка ,са създали хомосапиенс-а.С цел експлоатация на труда.Не знам как му се вика на тва,ама и контрола дето са упражявали(и може би все още упражняват)на тая планета не  чрез военна сила.НЕ.Битки и войни тука не са се водили никога. :D :D :D

Е па наистина си е свещенна простота. :D
Хората, които вярват в теорията, че космическите ни събратя са дошли тук заради златото и са поробили предците ни за да го копат... Значи какво излиза - извънземните могат да пропътуват хиляди св. години, но представи си, не могат да изобретят роботи за да си добиват скъпоценното златце (нищо че има хиляди пъти по-ценни елементи), и вместо това правят хората от маймуните, за по-лесно. Ама защо се учудвам? Все пак роботите са прекалено сложна технология. На нас ни е отнело няколко хиляди години за да ги създадем... Свещенна простота, indeed... Виж какво, всеки има право да си вярва в каквото си иска. Аз казах само кои са най-вероятните сценарии за развитие на нещата СПОРЕД МЕН.

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Аз също мисля, че  това с работната ръка...доколкото си спомням, от прочетено някъде, може и тук из темите,   че неграта са били проектирани за подобен род дейност, те и затова са така хармонични физически...и не особено умствено, но виж за хипотезата, че ползват, или имат някаква нужда от психичната ни енергия, от емоциите, и се обзалагам - негативните, бих го приел, спомнете си как при всяко световно бедствие, конфликт някакъв, винаги се забелязват из небето някакви обекти... Поне във видимия спектър, когато решат да се покажат, ...пък си казвам, то ако има някаква голяма трагедия някъде, така се втурват да "плющят", че не им пука дали ги гледа някой...Пък и ми омръзна да се лъжа вече, и преглеждайки човешката история, не ми е трудно да си отговоря дали са тук, добронамерени ли са, и въобще кой командва парада....А и ако има наистина добронамерени, то тия маймуни тук, нашите - гущери и дребосъци, дали въобще ще им разрешат да ни "докоснат" - май и горе е това, каквото е и долу - "Тази синя топка е наша, и не се продава - разхождате се, гледате, снимате, криете се, щото са агресивни, не пипате и / като в зоопарка / - не хранете животните . ... Няколко вечности ще е така...
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Е па наистина си е свещенна простота. :D
Хората, които вярват в теорията, че космическите ни събратя са дошли тук заради златото и са поробили предците ни за да го копат... Значи какво излиза - извънземните могат да пропътуват хиляди св. години, но представи си, не могат да изобретят роботи за да си добиват скъпоценното златце (нищо че има хиляди пъти по-ценни елементи), и вместо това правят хората от маймуните, за по-лесно. Ама защо се учудвам? Все пак роботите са прекалено сложна технология. На нас ни е отнело няколко хиляди години за да ги създадем... Свещенна простота, indeed... Виж какво, всеки има право да си вярва в каквото си иска. Аз казах само кои са най-вероятните сценарии за развитие на нещата СПОРЕД МЕН.

Да се смея ли да плача ли..!Ми кат им свършат ресурсите на планетата...Забележи,казвам планета(демек метерията която обитават)от къде да вземат подобни?Или смяташ,че само Земята е с ограничени изчерпаеми ресурси?Или може би тряя да си набавят нужното от космическия бульон?Или от астралните сфери?Идея неква?М?Освен това,в теорията става въпрос за моноатомно злато,дето..О,ужас!Ми няма го на Капалъчарши,нито па китайците го произвеждат!
А за роботите..Има логика,ама па има и теории,че нещата не опират само до гео ресурси а и до човешки такива.Има теории,че сме ферма за лууш.Има теории,че извънземните са ни създали от добро сърце.Има теории,че не сме продукт само на един извънземен вид,а много такива са упражнявали генетическа намеса върху хомосапиенса.Изобщо..теории мноо.
Ма О,свещена простота..Друго си е да смятате"извънземните"за категоризиран и описан биологичен вид,при това разбира се,мноо по-напреднал и добър от човека!
Което си идиотизъм както и да го гледаш.Първо щото технологически прогрес не значи равно на духовен прогрес!И второ..щот тез другари"извънземните"са милиарди видове.Не само един.Има и по-развити от нас,и по-недорасли..И по-добри и по-лоши..А да не говорим,за билогичното им разнообразие!
Таа..Ти за кои по-точно говориш?Там..онея"извънземни"дето ги свързваш с братята хемериканци..Какво знаеш за тях?
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 13:13:22 pm от konstantin2007 »

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Да се смея ли да плача ли..!Ми кат им свършат ресурсите на планетата...Забележи,казвам планета(демек метерията която обитават)от къде да вземат подобни?Или смяташ,че само Земята е с ограничени изчерпаеми ресурси?Или може би тряя да си набавят нужното от космическия бульон?Или от астралните сфери?Идея неква?М?Освен това,в теорията става въпрос за моноатомно злато,дето..О,ужас!Ми няма го на Капалъчарши,нито па китайците го произвеждат!
А за роботите..Има логика,ама па има и теории,че нещата не опират само до гео ресурси а и до човешки такива.Има теории,че сме ферма за лууш.Има теории,че извънземните са ни създали от добро сърце.Има теории,че не сме продукт само на един извънземен вид,а много такива са упражнявали генетическа намеса върху хомосапиенса.Изобщо..теории мноо.
Ма О,свещена простота..Друго си е да смятате"извънземните"за категоризиран и описан биологичен вид,при това разбира се,мноо по-напреднал и добър от човека!
Което си идиотизъм както и да го гледаш.Първо щото технологически прогрес не значи равно на духовен прогрес!И второ..щот тез другари"извънземните"са милиарди видове.Не само един.Има и по-развити от нас,и по-недорасли..И по-добри и по-лоши..А да не говорим,за билогичното им разнообразие!
Таа..Ти за кои по-точно говориш?Там..онея"извънземни"дето ги свързваш с братята хемериканци..Какво знаеш за тях?

Добре, хубаво, doh. Ти вярваш в едни неща, аз - в други. ОК! Темата е дали Обама ще обявява нещо. Аз казах какво мисля по въпроса. Сега ти кажи какво мислиш по въпроса и така...
И между другото, искам да добавя още нещо по темата. Ако теорията, че са ни създали за да им добиваме ресурси / за биологичен материал / за душевен материал или каквото и да е там, е вярна, това автоматично означава (според мен), че все още сме под техен контрол. И това също автоматично означава (според мен), че Обамата и другите световни лидери са най-малкото под техен контрол, което автоматично означава (пак СПОРЕД МЕН), че те няма да ни разкрият нищо. Лично аз не се сещам за правдоподобен вариант, който да доведе до разкриването за извънземните от Обама или някой друг. Ти, ако се сещаш, сподели с нас. Ще поспорим, ще претеглим плюсовете и минусите, и накрая ще видим какво ще излезе. Може и да се съглася с това, което мислиш. Не съм някой, който сляпо отрича всичко, в което другите вярват. И така, ще обяви ли Обама контакт, или не, и защо?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Темата беше за 2010 декември бееееее!Колко и да размишляваме,не мое да върнем времето с две години назад! :P
Ако теорията, че са ни създали за да им добиваме ресурси / за биологичен материал / за душевен материал или каквото и да е там, е вярна, това автоматично означава (според мен), че все още сме под техен контрол. И това също автоматично означава (според мен), че Обамата и другите световни лидери са най-малкото под техен контрол, което автоматично означава (пак СПОРЕД МЕН), че те няма да ни разкрият нищо. Лично аз не се сещам за правдоподобен вариант, който да доведе до разкриването за извънземните от Обама или някой друг. Ти, ако се сещаш, сподели с нас. Ще поспорим, ще претеглим плюсовете и минусите, и накрая ще видим какво ще излезе. Може и да се съглася с това, което мислиш. Не съм някой, който сляпо отрича всичко, в което другите вярват. И така, ще обяви ли Обама контакт, или не, и защо?
Топло.топло..Обърни внимание на болднатото.Ма вече казах..2010 мина.
И си потърси инфо,за МВФ и ФЕД.СЪщо така,поразрови малко връзките на хамериканския сенат с английският двор.Или по-точно родствените връзки на хамериканските президенти с  Уиндзорите.И разбира се не пропускай еврейското лоби.Тук във форума има много теми и много подробна информация.Тва кат за начало,да се ориентираш..
Уффф.бе те нещата са толкова навързани,кат почнеш..История,религия,биология,физика..Та стигаш и до политиката.

п.с.Залагам два кренвирша и кило домашна грозданка,че 2013 Обама няма да обяви нищо което да е свързано с извънземното присъствие на нашата планета!
« Последна редакция: Януари 17, 2013, 16:35:37 pm от konstantin2007 »

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Темата много добре я знам от коя година е, но това няма значение, защото мисля, че е още актуална. Все пак Барак ще е президент още 3-4 год. Предостатъчно време има да обяви каквото пожелае, стига да иска и стига да му позволят. А и тук не става въпрос само за Обама, а за всички световни лидери като цяло. И сегашните, и бъдещите. Аз поне не виждам вариант, в който те ще обяват контакт или извънземно присъствие на Земята.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Придържайте се към темата. За теориите на Зекарая Сътчин си има отделна тема.

Неактивен valya stoyanova

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Какво значение има за вас кой първи ще съобщи .Знаем,че ги има.Ако са искали нас вече да ни няма .Може да сме голяма работа,но сме изтъкани от силно въображение,много логика и ограничения смесени със страх т.е.тотално объркани и дезориентирани при среща с тях.И вместо да поработим върху себе си е по лесно да ги обвиняваме ,че се намират в дома ни .Щом не виждаш очертанието и вратата  на дома си ,значи не си   в къщи. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27