Автор Тема: Обама ще обяви контакт с извънземен разум през декември  (Прочетена 62452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Обама ще обяви контакт с извънземен разум през декем
« Отговор #90 -: Ноември 08, 2011, 18:52:57 pm »
Сорри момчета и момичета. Обама е категоричен - ''Няма извънземни'' ! Точка по въпроса 8)...

Белият дом: Няма доказателства за съществуването на извънземни

http://www.dnevnik.bg/sviat/2011/11/08/1198570_beliiat_dom_niama_dokazatelstva_za_sushtestvuvaneto_na/   

Ето го съобщението тук :hi: Сега пък им трябвали 25 000 подписа за да изплюят камъчето  :writer:

 

        Обама си е една кукла на конци. Каквото му наредят това прави.   


Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Обама ще обяви контакт с извънземен разум през декем
« Отговор #91 -: Декември 12, 2011, 21:52:48 pm »
Според Фулфорд, който на места издиша, но на места звучи желязно логично, инсценировка на извънземна атака е била насрочена точно за този декември. Според мен филма на national geographic "when aliens attack" може да се смята за финалната подготовка и инфилтрация на населението за фалшивата атака, която трябва да поведе серия от събития на хаос и агония. Дето се вика от всичко по нещо. Близкоизточна война, глобален вирус, финансов колапс и т.н.
Според Фулфорд плановете за момента са осуетени от вътрешни хора.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
СТИВЪН БАСЕТ за петициите до Белия дом за Разкриване на контактите с извънземните
НАШЕТО ГАЛАКТИЧЕСКО СЕМЕЙСТВО: Интервю със Стивън Басет




Ако сте чели последното послание на Matthieu, вие знаете, че Барак Обама напълно осъзнава присъствието на извънземните. Той не може да обяви това заради «силовия блок», но освен това, извънземните го посъветвали да почака още малко, за да може тези, които се намират на Земята, да могат анонимно да демонтират властта на илюминатите.


Цялото интервю прочетете тук

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Смях...вече ни взеха за мезе.."Звездното ни смейство"(кой твърди,че всички сме от едно семейство па било то звездно..?!?)съветвало Обама :writer: ...Да почака малко с разкритията,докато те оправят нещата с илюминатите?!? :lol: :lol: :lol:

Неактивен FoxMulder

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Не мисля, че изявленията на който и да е държавен глава биха могли да променят нещо.Истината е, че относно извънземните има 2 тези:че те съществуват, а другата съответно - не съществуват.Без значение, че много информация се прикрива, реално погледнато има десетки хиляди снимки, видео клипове и разкази на очевидци, които подкрепят първата теза и абсолютно нито едно доказателство в подкрепа на втората.Фактите са пред нас, въпросът е искаме ли да повярваме?
Основният проблем е в мисленето на хората, повечето разсъждават на принципа:"Аз вярвам само в онова, което виждам", което е погрешно.Прост пример:Аз лично не съм виждал на живо НЛО, но съм виждал на снимка(видео, разкази на свидетели), също така не съм виждал на живо Барак Обама, но съм го виждал на снимка(видео), ако следвам принципа "Аз вярвам само в онова, което виждам", то Барак Обама не съществува.
Така че, каквото и доказателство за съществуване на извънземен живот да бъде предоставено, то няма да бъде достатъчно, докато човек не се абстрахира от принципа "Аз вярвам само в онова, което виждам и разбирам".Това напомня на историята за шопа, който отишъл за първи път в зоологическа градина, застанал пред жирафа, поогледал го, почесал се по главата и казал „Те такова животно нема!”.
Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
 :lol:

Логиката ти е яка! Но има едни други проблемни неща, които да се определят дали съществуват. Като например: Еднорог, Шерлок Холмс, Зевс, Исус и т.н.

За това си има наУки, които боравят с едни "доказателства" им казват. След което достоверността  и ЗНАНИЕТО са неща, които могат да определят и теб самия като несъществуващ.

Така че, в конкретния случай въпросът не е някой тепърва да повярва съществуват ли извънземни. А какво от това и защо?
Признаването е "ниво" на доказателства, като да ти дадат "патент" или авторско право го наречи, и ти вече да знаеш с ДОСТАТЪЧНО основание, че има такива незаплашващи човешкия земен свят и вид :)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен FoxMulder

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Относно  еднорога, Зевс и Исус
.
Относно доказателствата, не ги омаловажавам, напротив доказателствата са изключително важни(особено, когато си на изпит по Математически анализ  :( ).
Това, което исках да кажа е, че хората вярват в каквото си поискат, без значение от доказателствата.И без значение дали Барак Обама ще направи изявление за контакт с извънземен разум, или те самите ще кацнат пред Белия дом, или дори извънземните да решат да се представят индивидуално на всеки един от 7-те милиарда души на Земята, ръкостискайки се и казвайки "Аз съм извънземен и идвам от космоса".Винаги ще има хора, които ще гледат скептично.
Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Не са важни хората, които ще гледат скептично. Щото няма как да обясниш, че за следващия мандат Извънземните ще гласуват за Обама, а да се покаже някаква възможност за комуникация.

Както преди време е било с неизследваните и непознавани територии по Земята с присъщите й туземци.

Колкото по-либерално и разумно показваме нашето Земно любопитство или желание за сътрудничество- толкова по-смислено ще е заявяването за развитие в тези Вселенски комуникации и ще е възможно и ще е от полза за човечеството.
« Последна редакция: Юли 27, 2012, 02:09:35 am от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Сътрудничество с ЕТ? Знаем как завърши това сътрудничество на испанците на Кортес с туземците, а и не само там. Примери бол. Е да, теории има много , но истината си остава някъде там. Все пак става въпрос за цивилизации, които са ни изпреварили с хиляди или милиони години в развитието си.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
А интелектуалното развитие не е=на духовното такова..Това,че някви цивилизации са по-развити от нас,хич не дава гаранция за.."сътрудничество"..Напротив..Пракитката показва какво се случва когато една развита култура реши да"сътрудничи"с друга по-неразвита..Божинка,хубав пример си дал..И си мисля,че тук на Земята,просто следваме вече готови модели на политика и управление,привнесени"от вън"..В това число и колонизирането и завладяването на територии и население..

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
И какво предлагате? Да затворим ... небето, границите, ... по някакъв начин пространството?  :--- и да направим известно количество клонинги и терминатори по образец на Арнолд, Силвестър и Джейсън Стентман.

Какво е станало с Кортес, след като сама съм го отбелязала и използвала за сравнение? Защо е станало?
Доста по-малко са, разбира се, но има и останали наследници на коренни жители. Може би и ние самите не трябва да живеем тук и кой знае пра-пра-пра дедо колко народ е изклал.
Както си постелем така ще легнем.  :writer: може пък НАТО да се "дистанцира"  :lol: от това и всичко да е ок!  :lol:
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Princess_Deja, споко, по отношение на ЕТ нищо не зависи от нас. Няма какво да предлагаме, да затваряме и тн. И какво може да направи НАТО в случая, по какъв повод го вмъкна?

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
 :lol: ох, тук е много забавно понякога!

Аз съм си "споко", даже ултраспокова ми е второто име  8) това от една страна за загрижеността.
От друга съм пък мегаултраспоко, именно щото нищо не зависи от нас. Че ако зависеше си представям извънземните как се спукват от смях виждайки че сме насочили ... катюшите примерно  :---

НАТО го намесих да се пошегувам, ама то чувството за хумор не се продава по магазините.

Като една уважаваща себе си организация НАТО би могло да се яви потенциалния "преговарящ" при евентуални ... по-заплашителни контакти. Та да не реши да се дистанцира в такъв важен момент, че си отидохме неинкарнирали се на хиляда и осмо ниво :(
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен cveteto70

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Отдавна се знае за тяхната база-зона 51-където държат извънземни.Или те смятат че ако извънземните нападнат те ще бъдат застраховани.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
А ние сме много наивни сигурно ако вярваме,че сме сами и няма никой около нас и Вселената.Единствени и уникални....филма за това какво би станало ако ни нападнат извънземни го гледах и е възможно да си е вид подготовка,макар че ако се случи подобно нещо,едва ли това може да мине за такава. :)Ще напълним гащите :blum1:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27