Автор Тема: Нападения на НЛО над хора  (Прочетена 16373 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Нападения на НЛО над хора
« -: Октомври 03, 2009, 12:37:16 pm »
Обикновено така наречените НЛО се смятат за безобидни, макар и доста загадъчни. Следващите случаи обаче не спадат към безобидните.

През април 2007 две китайки от град Сипинг (Siping City) се разхождали вечерта с намерението да пазаруват из магазините. Едната, която е учителка в гимназия разказва какво се е случило:

"Както си вървяхме светещ червен обект с яйцевидна форма се появи пред нас. Той изстрелваше червени лазерни лъчи. Ние се опитахме да се отдалечим, но няколко от лъчите ни удариха около шията"

Няколко секунди по-късно обектът изчезнал.

Впоследствие едната забелязала белег с дължина около 10 см. Учените, които са изследвали случая твърдят, че тази рана е от преди срещата със странния обект и че просто жената са била толкова развълнувана, че е забравила как всъщност се е наранила. Все пак принципно са признали, че и лазерен лъч е способен да причини този вид белег.

През 2002 странна серия от подобни произшествия се е случила в Индия. Няколко селяни от щата Утар Прадеш (Uttar Pradesh) твърдели, че са били атакувани от НЛО докато си лежали. Обектът бил с размерите на футболна топка, светещ в червено или в синьо и изстрелвал лазерни лъчи. 7 човека починали, а много други получили наранявания.

Полицията обвинила селяните в масова истерия и халюцинации, а селяните на свой ред обвинили полицията, че не може да "хване извънземните" и да ги защити. Ситуацията станала толкова напрегната, че се стигнало до протест с 10 000 души и размирици при които един човек бил убит от полицията. Селяните организирали дружинки за самозащита и спрели да спят отвън.

По-късно бил открит нов вид насекомо и то било обвинено за атаките. Обяснение на което селяните не вярват.

Може би най-известния случай с НЛО атакуващо хора е този от едно малко бразилско село. Събитията там се случили през 70-те години на ХХ век. Сфери и светещи топки от светлина атакували селяните с лъчи причинявайки наранявания и смърт. Военните започнали секретно разследване наречено 'Operacao Prato' (Операция летяща чиния), резултатите от което са засекретени и до днес.

http://misterika.blogspot.com/2009/10/blog-post_03.html

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2009, 14:06:13 pm »
Това ми се струва малко странно.
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 08:58:25 am от Mirotvorec »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2009, 14:10:23 pm »
Работа на военните по-скоро :)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2009, 14:28:06 pm »
И аз така мисля! Това беше първото нещо, което ми мина през акъла! Не виждам причина да ни атакуват и просто си мисля, ако дефакто беше така, нямаше да атакуват по отелно, а масово! Има страшно много военни разработки!
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 08:58:59 am от Mirotvorec »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #4 -: Октомври 04, 2009, 06:55:26 am »
Да, и аз си помислих, че това може да е работа на военните, но се старая никога да не изключвам и другите възможности докато няма сигурни доказателства. Друг вариант, който ми се вижда възможен е това да са излезли от строя извънземни сонди, които по-принцип не са били програмирани да атакуват а само да изследват.


Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #5 -: Октомври 04, 2009, 19:16:03 pm »
Съмнявам се да са излезли от строя!
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 21:01:22 pm от Mirotvorec »

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2009, 19:18:55 pm »
Може щом са стреляли и около тях.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #7 -: Октомври 04, 2009, 20:10:01 pm »
Да предположим,че са били извънземни.Защо по дяволите трябва да го правят,след като и ние,и те,знаем,че са много по-напред от нас?  ??? ???

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #8 -: Октомври 04, 2009, 20:21:05 pm »
Не вярвам да го направят! Много военни технологии има и изпробват техниката си по невинната челяд,после си измиват ръцете с НЛО.
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 21:02:33 pm от Mirotvorec »

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2009, 21:24:04 pm »
Да предположим,че са били извънземни.Защо по дяволите трябва да го правят,след като и ние,и те,знаем,че са много по-напред от нас?  ??? ???

Знаем ли ?  :P

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #10 -: Октомври 05, 2009, 09:37:52 am »
Честно казано не ми се вярва. Освен ако не е някой Техен Бас по отстрелване на ,,ДИВЕЧ'' от пьрвият пьт.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2009, 14:30:37 pm »
Според мен такива басове няма.Това са пилоти не ловци.Сега ми хрумна ,че може би са искали да ни стреснат.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2009, 14:42:20 pm »
Каква е разликата.? ...има ли значение дали са стреляли  или са им махали без следа от каквато и да е манипулация - утробите езиците и очните ябълки и др.органи и тъкани. Айде другите животни 6те ги прежалим ама едрият рогат добитък. Кравата е свещено животно.Но това и над хора е правено. И се прави в момента.
 Сега те правят "хора".
 :yes: >:(

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #13 -: Октомври 05, 2009, 14:55:34 pm »
Не знам! Такива случаи са малко и добре,че в България не е имало,поне аз така мисля? Имало ли е ? Някой знае ли?
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 17:57:13 pm от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #14 -: Октомври 05, 2009, 15:17:29 pm »
 В България нямам инфо да е имало подобни набези над животни.Повечето са в Мексико САЩ,Бразилия. Животните настрана, те наще ловци избиват повече с тонове ежегодишно ......голяма гордост.  :bad:
     Един от най-ранните враждебни сблъсъци е от 7 януари 1948 г. Кап.Т.Ф.Мантел летял с П-51 когато се появява странния обект на височина 4500м. Следвал го 9000м и накрая изгубил съзнание поради липса на кислород. Приближил се е прекалено много, след като и ги е видял вътре как си летят. Когато самолетът паднал по корем бил без нито една драскотина макар и от 9000м  височина, а преди катасрофата летял един час в повече от времето, разчетено за горивото му.
Кой е причина за смъртта не знам.
п.с Пилотите и те са хора.
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 17:58:50 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27