Автор Тема: Нападения на НЛО над хора  (Прочетена 16374 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zdravko19

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2

Неактивен gengan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #16 -: Октомври 18, 2009, 15:01:43 pm »
Oппа, за да се чете от началото, линкът е:
http://www.ufowatchdog.com/exposed10.html

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #17 -: Октомври 18, 2009, 16:27:41 pm »
Старо, старо...

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #18 -: Януари 15, 2010, 17:35:37 pm »
Тезо истории са толкова измислени че няма на къде повече  :mad:

"...Вървяли вървяли и някво червено яйце започнало да стреля с лазери  :---....олее това било Дарк Вейдър..." абе как може да вярвате на това...? Тея яко са се филмирали.Това са поредните лъжи чрез които медиите си вадят парите  :nea:

Нло че има,има си...ама едва ли би тръгнало да ни напада след като знаят че с една бомба и Земята си отива...според мен искат да ни помогнат...но както и да е!

Ако искате ме наречете луд но АЗ мисля следните неща:

Мисля че всички НИЕ сме "експеримент" на извънземните.Тоест създадени сме от тях.Поради тази причина ни посещават  толкова често за да проследят развитието.Ако не е така,защо ни оставят да живеем тук.След като могат по най-лесния начин да си вземат Земята за тях?

Другото кеото е възможно е да има много и различни видове извънземни.Както ние сме различни народи,по форма на някои части от тялото,по език и по вярвания,така може и да е при тях!

Смешното е че за ТЯХ ние сме ИЗВЪНЗЕМНИТЕ ...  :lol: :P

Помислете си....  ;)

Max

  • Гост
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #19 -: Януари 15, 2010, 18:22:29 pm »
Това лято четох статия за група руски алпинисти, жестоко избити на някякъв планински връх.
Експертите, разследвали случая, изказват предположение, че убийството е извършено от екипаж на НЛО.Причината за този извод са обезобразените по особен начин трупове и следите на мястото на случая, много подобни на следи оставяни от такива обекти.

Бащата на алпинистката,член на групата бил някаква важна клечка и само на него позволили да види трупа на дъщеря си, което му се отразило много зле.
Трупът бил в ужасно състояние.

Не съм запазил статията и само това си спомням.
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 18:27:29 pm от Raven »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #20 -: Януари 15, 2010, 19:57:31 pm »
 b.boy  ;D
Цитат
Тоест създадени сме от тях.Поради тази причина ни посещават  толкова често за да проследят развитието.
А дали ние не сме създали кокошките.Защото и ние често ходим до кокошкарника,явно за да им проследим развитието.  :lol:  Доста ти са стройни размишленията.Живи и здрави. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #21 -: Януари 15, 2010, 22:50:54 pm »
А дали ние не сме създали кокошките.Защото и ние често ходим до кокошкарника,явно за да им проследим развитието.  :lol:  Доста ти са стройни размишленията.Живи и здрави. :hi:

Повечето домашни животни са опитомени от хора и посредством еволюция са станали това което познаваме. Затова има различни видови(породи) кокошки същото е и с кучетата и други домашно животни. Така че може да кажеш че ние сме ги създали. Даже да не сме ги създали ние това не пречи да сме извънземните да са създали вас. Има много доказателства в подкрепа на теорията за извънземната намеса в еволюцията на човечеството. 

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #22 -: Януари 16, 2010, 00:18:05 am »
Хахаха  ;D Meander много си забавен,напомняш ми на Къци Вапцаров  :negative: :boredom:  .... говоря ти сериозно заблудени приятелю мой...

Аре земи прочети тази статия --> http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=143 и помисли малко за това което ти казах.За извънземните,Земята и как все още ние сме тук?

Успех !!  ;)

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #23 -: Януари 16, 2010, 18:01:37 pm »
Това лято четох статия за група руски алпинисти, жестоко избити на някякъв планински връх.
Експертите, разследвали случая, изказват предположение, че убийството е извършено от екипаж на НЛО.Причината за този извод са обезобразените по особен начин трупове и следите на мястото на случая, много подобни на следи оставяни от такива обекти.

Бащата на алпинистката,член на групата бил някаква важна клечка и само на него позволили да види трупа на дъщеря си, което му се отразило много зле.
Трупът бил в ужасно състояние.

Не съм запазил статията и само това си спомням.

Ето за това става въпрос:

http://naturalplane.blogspot.com/2010/01/what-happened-at-dyatlov-pass.html

Max

  • Гост
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #24 -: Януари 16, 2010, 18:18:16 pm »
Да, това е.

Ето повече на руски:
Гора мертвецов (перевал Дятлова)
http://uranstation.ru/height-1079

Малък откъс от една от статиите:
Цитат
Непонятно, почему у тела Люды Дубининой, извлеченного из ручья, отсутствовал язык?!. Почему на отдельных фрагментах одежды Дубининой и Золотарева были обнаружены следы радиоактивности.
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 18:24:55 pm от Raven »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #25 -: Януари 21, 2010, 22:45:41 pm »
 b.boy   ;D
Цитат
Хахаха   Meander много си забавен,напомняш ми на Къци Вапцаров     .... говоря ти сериозно заблудени приятелю мой...

Аре земи прочети тази статия --> http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=143 и помисли малко за това което ти казах.За извънземните,Земята и как все още ние сме тук?

Радвам се че съм те разсмял. ;D Но няма как да се съглася с тебе.Но всеки си шета на акъла.Ти четеш статии и оттам се учиш.Моите знания са скромни но мои лични.
Жив и здрав. :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #26 -: Януари 22, 2010, 00:20:18 am »
Meander с теб май "доста си допаднахме" като характер.  ;D Или аз не мога да се изкажа добре,или ти не можеш да ме разбереш (имам подозрения че е 2-рото) Не се обосновавам само на статии,мисля че си чувал за филми,книги,списания и така нататък :) Във всички филми идеята е една и съща,а както знаеш във всеки филм или история има по-малко истина.На базата на всички факти и документи мисля че има Извънземна намеса в нашето създаване и развитие! Кажи ми как древните хора които са били просто като едни маймуни,които не са знаели какво е огън,които са нямали никакви познания изведнъж започнали да строят къщи,пирамиди,започнали да отглеждат растения и животни? Мирише ми на  Aliens а на теб?  :bye2:

Ами в древните писмени документи какво е написано? Хората са описвали как ГОСПОД и ангели слизали с огнени колесници от небето.Не ти ли е хрумвало че това може би са били НЛО/извънземните?  Не знам...аз мога да споря доста с теб...но ми е интересно каква е твоята "желязна" теория ?

Живот и здраве Fr0m B.Boy  :writer: :hi:
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 00:22:39 am от b.boy »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #27 -: Януари 22, 2010, 00:49:57 am »
b.boy  ;D
Цитат
Или аз не мога да се изкажа добре,или ти не можеш да ме разбереш (имам подозрения че е 2-рото)
И двете дядо попе бих казал.Според мене не е лошо ако не разбереш нещо,по лошо е ако останеш не разбран.
Цитат
Кажи ми как древните хора които са били просто като едни маймуни,които не са знаели какво е огън,които са нямали никакви познания изведнъж започнали да строят
Ми много лесно след някоя хиляда годима ще се цъклим колко сме били прости.Има една приказка:Колкото повече знаеш,толкова повече разбираш че нищо не знаеш.За това да си глупец е голямо щастие.
Цитат
Ами в древните писмени документи какво е написано? Хората са описвали как ГОСПОД и ангели слизали с огнени колесници от небето.Не ти ли е хрумвало че това може би са били НЛО/извънземните?  Не знам...аз мога да споря доста с теб...но ми е интересно каква е твоята "желязна" теория ?
За мен е инвазия груба.Има всемирни правила(закони) които някои от много време нарушават и те се крият на земята.Но времето им изтича.
 Няма прошка и давност за престъпленията.Правилата(законите) са за всички.Информацията която съм научил че някой/и от земните жители, от името на всички земни жители са сключили нещо като договор за да слезнат между нас.А правилата са ясни никой няма право да представлява когото и да е било единствено само себе си АЗ.Тъй че купона предстои.Сега някои се мъчат да накарат хората да се съгласят с това което са направили преди време,чалъм няма.Един да не се съгласи и им се разтурва работата.Историята е пълна със сведения за "божества" живели на земята.И разни други хайванчета.Е тяхна си работа всеки сам си носи кръста,не писан български закон който е валиден от известно време за цялата земя.
Е за да си "допаднем" още-Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.
Живи и здрави. :hi:
П.П.Погледнах статията която ми препоръча и  ;D
« Последна редакция: Януари 22, 2010, 00:59:07 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #28 -: Януари 22, 2010, 15:05:03 pm »
Вижте на какво попаднах 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нападения на НЛО над хора
« Отговор #29 -: Януари 22, 2010, 18:27:04 pm »
Фалшиво е.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27