Автор Тема: Ащар Шеран  (Прочетена 18461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Ащар Шеран
« -: Септември 24, 2009, 18:30:54 pm »
Много се говори за Ащар Шеран! Тук ше пусна линк за да видите за какво става въпрос. Искам мненията ви по жъпроса и дали сте запознати повечето с него. ;)
http://www.universe-people.com/bulgaria/astar_bg.htm
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 19:32:36 pm от H. »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:ащар шеран
« Отговор #1 -: Септември 24, 2009, 19:31:17 pm »
Моето лично мнение: просто опит на светлата страна да се актуализира с новата информация и да си придаде "по-физически" образ, тъй като тъмната страна го прави отдавна по линия на окултизма.
Нищо особено.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ащар Шеран
« Отговор #2 -: Септември 25, 2009, 00:31:25 am »
Трябва да има и от двете, иначе що за дуален свят сме.   ;)

Преди година и половина Ст.Стаменов пусна точно такава тема Тук.
frynji , а ти какво мислиш по въпроса?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Ащар Шеран
« Отговор #3 -: Септември 25, 2009, 09:59:02 am »
Pнам ли? Като попаднах на това ми се стори твърде нереално,но и в същото време доста заинтригуващо. Опитвам се да науча нещо повече за това,но инфомацията е твърде малко. Знам само, че са от Плеядите. :yes:
« Последна редакция: Септември 25, 2009, 13:59:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Ащар Шеран
« Отговор #4 -: Септември 25, 2009, 21:12:27 pm »
Десет милиона кораба :shok: алеле мале! Тия хора кви ги плещат?
In a Mirror, Darkly!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ащар Шеран
« Отговор #5 -: Септември 25, 2009, 21:57:07 pm »
Pнам ли? Като попаднах на това ми се стори твърде нереално,но и в същото време доста заинтригуващо. Опитвам се да науча нещо повече за това,но инфомацията е твърде малко. Знам само, че са от Плеядите. :yes:

Дерзай, но не се хващай на въдицата - 10 милиона(огромно), общуване директно с твореца(огромно), сложна дума "транснезнам си що си"(огромно).

Много е огромно, нали се сещаш :)

А тва, че са от плеядите, доказва, че имат интерес към нас.Ние към тях - аз се съмнявам.

(чисто теоретично говоря, иначе смятам всичко това за пропаганда)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Ащар Шеран
« Отговор #6 -: Септември 26, 2009, 11:41:25 am »
Всичко е много объркващо.Наистина ми се иска а вярвам,но и на мен ми звучи като пропаганда.

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Ащар Шеран
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2009, 09:05:26 am »
Много се говори за Ащар Шеран! Тук ше пусна линк за да видите за какво става въпрос. Искам мненията ви по жъпроса и дали сте запознати повечето с него. ;)
http://www.universe-people.com/bulgaria/astar_bg.htm




Всички сме запознати с ШАРАН и брат му Смолвил.
След като Смолвил си направи знаменитата прическа с онова кичурче му се лепнаха много плеяданки. Като видя. Брат му му завидя и веднага
копира прическата му. Това не се хареса на Смолвил и той се боядиса косата - чер въглен. След което избяга и дойде на Земята, за да покаже стил.


Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Ащар Шеран
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2009, 12:20:37 pm »
Му...хахахахаха-а-а-а-а направо утрепа рибата с тия двамата братя. :lol: :lol:
Поне ми оправи настроението...поздравявам те форум 111. Сега остава да открием   третият брат Каракуд с червена лимба и в розово клинче ;D.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Ащар Шеран
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2009, 13:18:32 pm »
Не е за бъзик работата ееейййй.
Тая фаза отдавна вече е преминала.

Грехота е да си правиш бъзик с болестта на хората.  :nea:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Ащар Шеран
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2009, 16:40:44 pm »
Ето още снимков(картинков по-скоро  ;D ) материал за Ащар Шеран. :)
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Ащар Шеран
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2009, 16:47:31 pm »
На долната снимка няма кичурче.... нещо е сменил прическата пича  ::)

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Ащар Шеран
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2009, 00:31:38 am »
Който се е досетил сам. Добре. Останалите - зле!
Това, което се опитвам да Ви покажа е стила в прическите.
Как и двамата имат една и съща прическа?
Тази прическа е измислена от нас преди години. Стила е измислен от земни стилисти. Това е една земна прическа, с която е известен супермен. Който е от Криптон? Историята за супермен е измислица на хора.Прическата му е измеслена от земляни(от нас). За това и този ШАРАН Ащар също е измислен персонаж. Дори и прическата му го издава. Понеже тази прическа е доста специфична и за да я имаш трябва доста да се подрудиш. Освен ако като малки и двамата не са близнати от теленце. Знам, че пак ще има хора, който доста да мислят... какво общо има телето. Питайте старите хора те ще Ви обяснят. Бъдете мъдри и със здраве. Аз няма да се заблуда лесно. Понеже не съм "Шаран".

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ащар Шеран
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2009, 07:43:27 am »
Съмнявам се, че знаеш какво значи "близнат от теленце", след като твърдиш, че в прическите от снимките го има. Аз виждам кичур коса, оформен нарочно в определена посока, а не по рождение.
Цитат
Аз няма да се заблуда лесно.
Вярвам ти.  :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Ащар Шеран
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2009, 08:27:15 am »
Успях да намеря едно послание от нашия приятел Ashtar Sheran, канализирано от медиума Кати Мюлер ;D



                                  Чудото на Новия свят

Друго съобщение от Ashtar Sheran също така изключително, но този път, канализирано от медиума Кати Мюлер, потвърждава евакуацията на нашата планета през 2012. Но докато в посланието на медиума Дейвид Уилкук, Ashtar казва:

"Когато момента настъпи, ще бъде важно, решението Ви да бъде взето достатъчно бързо, тъй като ще разполагате с кратко време. Ще трябва да приемете да се отправите напред следвайки нашите лъчи без да имате възможността да отнесете каквото и да е с вас. "

...в това съобщение канализирано от Кати Мюлер Ashtar Sheran декларира че:

"... ще бъде евакуирано цялото човечество, да истина е. Това може би ще ви изплаши, но няма причина да се страхувате, защото всичко е изчислено така, че дори да не можете да осъзнаете какво се случва. "

Първото съобщение се отнася до необходимостта всеки да одобри евакуацията, което предполага съзнателно и преднамерено действие. Второто – напротив, се отнася за една операция, която очевидно изключва възможността за съзнателни и умишлени действия от евакуираното население.

Ето второто съобщение и всеки може да направи своето тълкувание по този въпрос!

"Какво ще се случи наистина през 2012 г.? Това е чудото на Новия свят ". Чудото се подготвя от много дълго време и сега, Земята ще опознае окончателно реализирането на това Чудо. Това е Нейното изцеление. Изцеление на кървящите рани, които Я правят да страда и ще продължат да Я правят да страда още няколко години, даже все по-силно и по-силно.

Тя вика за помощ, но дори и ако с нищо не е отговорна за нейното страдание, тя все пак трябва да мине през много трудни времена, преди окончателно да може да бъде възродена. То е като Смъртта преди Възраждането. То е също както, вече умираща се готви за съживяване посредтвом вашата Любов, за да бъде възродена, благодарение на вашата енергия, и за да се превърне в Божествено създание.

Аз не говоря с вас тази вечер за годините преди 2012. Аз ще говоря само за съдбовната дата на 2012 г. Какво ще се случи в края на 2012 г.?

Ще има моментно спиране на всички дейности, както на планетата така и на нейните жители. Ще бъде евакуирано цялото човечество. Да истина е! Това може би ще ви изплаши, но няма причина да се страхувате, защото всичко е изчислено така, че дори да не можете да осъзнаете какво се случва!

Разбира се, много от вас ще имат твърде смътни спомени, повечето от вас ще видят нашите флотилии и тези на другите галактики, много от вас ще са напълно будни хора. Какво е важно да знаете е, че хората няма да умрат. Точно обратното, ние ще ги спасим чрез тази евакуация, и тя ще бъде с твърде кратка продължителност.

Земята ще изглежда запустяла. Ще проплаква чрез последни стенания. Земята ще бъде в умиращо състояние, защото беше доведена до това през последните хилядолетия. Тя ще бъде като мъртъва, т.е. без явен живот. „Без живот”, не означава, без хора или животни или растения, които са на тази планета. Без живот означава нейната невъзможност да вибрира, да диша, което се дължи на натрупване на замърсители, негативни енергии, лоши вълни, създадени от всичко това, което се случи на нея.

Трябва да си кажете, че аз съм малко мрачна тази вечер в моята реч. Но не, защото това е мястото в света, където вашата планета ще се прероди с хора осъзнаващи нейната стойност, които ще се грижат за нея като за новородено, които ще я превръвнат в един Рай.

Така, Земята отново ще се превърне в Божественото създаване, но създадена от божественост, която е във всяко човешко същество. Светлината възтържествува, светлината ще бъде силна от сянката ....

Не мислете прекалено много за тези плашещи термини, такива като "евакуация" например. Това ще бъде както вече обясних, едва забележимо, даже незабележимо, за някои хора. "

източник: http://bg.netlog.com/DuGuD/blog/blogid=13177


Така, че не се притеснявайте, ще ни спасяват 2012та   8) :drinks: :dance:
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 08:30:13 am от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27