Автор Тема: Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда  (Прочетена 8941 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа з
« Отговор #15 -: Декември 04, 2009, 23:40:30 pm »
Зависи в кого ще попаднат знанията.
Дори и да попадне в човек с добри намерения винаги ще има някой който ще го иска за своя изгода. Със сигурност ако не сме готови за знанията и добрите намерения могат да имат катастрофални последици.
Ние и да искаме не можем да сме заплаха за тях
То и аз като се разхождам не считам уличните кучета за заплаха но това неми гарантира, че няма да ме нападнат.
Как може да сме заплаха за тях кажи ми  :lol: :lol: . Ние хората сме като въшки пред тях.Ако си гледал филма денят на независимоста побеждаваме извънземните с някакъв мизерен вирус.Това е холивуд,трябва да различаваш холивуд и реалноста.Ние току що проходихме (хората),те са на Земята от хиляди може и милиони години.Ние до Луната не можем да отидем кадето е на 384 хиляди километра от Земята,а те знаеш ли от къде идват....   
Това е смешно да казваш че сме заплаха за тях  :lol: :lol:.Моляте помисли малко преди да пишеш......смешно е
« Последна редакция: Декември 05, 2009, 00:54:55 am от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Ice_Wolf_Vampire_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Извънземното, намерено в Панама, се оказа заблуда
« Отговор #16 -: Декември 25, 2009, 17:33:04 pm »
Уау..но все пак децата не са знаели че е ленивец  :) :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27