Автор Тема: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки  (Прочетена 148226 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #330 -: Март 15, 2010, 19:13:40 pm »
Ето го

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #331 -: Март 15, 2010, 21:42:48 pm »
Това е много добра статия.
Това което прочетох ми казва:
1. Нибиру никога няма да дойде, защото планетата е била унищожена.
2. Ние сме хибриди от бозайници и рептили.
3. Луната е изкуствен спътник и е изоставена рептилска база.
4. Елита на Земята е главно от рептилоподобни.
Може би трябваше да се цитира и Рамаяна - санскритски епос, в който се споменава как "лъчезарните" побеждават "демоните".
 

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #332 -: Март 15, 2010, 22:01:05 pm »
Ето го

Алиене,

Наистина, кофти е да правя коментар и да съдя автора, но ще си позволя, защото виждам, че сте превеждали.
На пръв поглед, само едно нещо куца в целия разказ. Мислите за златото.
Защо ли? Ами защото всички материални частици от протон и електрон нагоре, за атомите говоря, се създават от водород по пътя на трансмутацията. Анунаките, като са толкова напреднали, що не си създават златото, ами използват робство за добиването му, пък и не само на златото? Да, ще кажеш, че добиването на суровини чрез робството е единият от начините за подчинение и упражняване на власт. Така съм съгласен! Но не мога да се съглася с констатацията в разказа, че златото не е било създадено на Земята. Земята е като всички небесни тела. Куха и с централно слънце, което централно светило се дължи на кавитацията на ефирните потоци в геометричния й център. Точно това дава вътрешната енергия на планетата и осъществява процеса на създаване на химическите елементи и трансмутацията им. Нещата са много сложи и вече има множество открития на съзнателно необременени от догми физици, такива като Стефан Маринов /лека му пръст/, които развиват все повече физиката на ефира.

Алиене, този материал е писан от последовател на "Розата и кръста"? Вярно ли е, или не е?

.................................................................................

Ето и от мен едно интересно материалче, много близко до темата, което е приятелски поздрав към ultrafutur!
« Последна редакция: Март 15, 2010, 22:49:09 pm от SMSI-H »

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #333 -: Март 15, 2010, 22:59:17 pm »
Добре, защо анунаките да са лоши? Аз пък имам др информация за тях, че са добри и ще ни помогнат като доидат.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #334 -: Март 16, 2010, 11:22:58 am »
СбъркАл си рейса, пич! ;D
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #335 -: Март 16, 2010, 12:39:12 pm »
Не мога да коментирам статията, тъй като, признавам си идея си нямам от тези неща и ните вярвам, нито не вярвам.
Но искам да споделя нещо интересно - докато четях започна да ми става много студено.
А стаята в която съм е топла...много, много силно усещане за студ, почти ме втресе.
Това беше чисто телесна реакция, тъй като иначе нямам отношение към темата.
Странно

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #336 -: Март 16, 2010, 16:07:27 pm »
И аз бях така бтв, когато почнах да чета в този сайт.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #337 -: Март 16, 2010, 17:28:18 pm »
SMSI-H, естествено е че материала подлежи на критика и той е сложен защото отразява още една гледна точка може би дори субективна. По въпроса със златото и дали то произхожда от тази планета нямам отговор, но има много място за дискусия относно това как всъщност се "правят планетите" - естественото им заформяне дали е съвсем "естествено" или е "направлявано" и има ли възможност да бъдат преструкторирани генерално (не става въпрос за тераформиране). Отделно стои въпросът и за изкуствените небесни тела. Разбира се тук става въпрос за мощ и технологии извън рамките на човешките разбирания.Та може това със златото да е казано в тази връзка, още повече че от друг източник който визира ануннаките се твърди за сценарий с напълно разрушена ( буквално на 2) и съградена отново планета като е използвана само едната част. Разбира се пак казвам това са "сили" или технологии отвъд всякакво нагледно обяснение.

Колкото до автора, аз като го превеждах не знаех кой е а после разбрах че е жена с псевдоним Амитак Станфорд - има доста статии - като някои са доста крайни включително за естеството на цялата наша вселена.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #338 -: Май 30, 2010, 16:46:24 pm »
Ето го

Алиене,

Наистина, кофти е да правя коментар и да съдя автора, но ще си позволя, защото виждам, че сте превеждали.
На пръв поглед, само едно нещо куца в целия разказ. Мислите за златото.
Защо ли? Ами защото всички материални частици от протон и електрон нагоре, за атомите говоря, се създават от водород по пътя на трансмутацията. Анунаките, като са толкова напреднали, що не си създават златото, ами използват робство за добиването му, пък и не само на златото? Да, ще кажеш, че добиването на суровини чрез робството е единият от начините за подчинение и упражняване на власт. Така съм съгласен! Но не мога да се съглася с констатацията в разказа, че златото не е било създадено на Земята. Земята е като всички небесни тела. Куха и с централно слънце, което централно светило се дължи на кавитацията на ефирните потоци в геометричния й център. Точно това дава вътрешната енергия на планетата и осъществява процеса на създаване на химическите елементи и трансмутацията им. Нещата са много сложи и вече има множество открития на съзнателно необременени от догми физици, такива като Стефан Маринов /лека му пръст/, които развиват все повече физиката на ефира.

Алиене, този материал е писан от последовател на "Розата и кръста"? Вярно ли е, или не е?

.................................................................................

Ето и от мен едно интересно материалче, много близко до темата, което е приятелски поздрав към ultrafutur!
Те не искат да го добиват по лесен начин, а да гледат как робите им страдат. това им доставя удоволствие. Но всъщност може и да не са зли, защото са идвали и други раси, които искат да владеят и е имало много изопачена истина, а и това е станало преди хиляди години, така че не може да сме 100% сигурни.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #339 -: Юни 04, 2010, 11:49:34 am »
Ето го

Алиене,

Наистина, кофти е да правя коментар и да съдя автора, но ще си позволя, защото виждам, че сте превеждали.
На пръв поглед, само едно нещо куца в целия разказ. Мислите за златото.
Защо ли? Ами защото всички материални частици от протон и електрон нагоре, за атомите говоря, се създават от водород по пътя на трансмутацията. Анунаките, като са толкова напреднали, що не си създават златото, ами използват робство за добиването му, пък и не само на златото? Да, ще кажеш, че добиването на суровини чрез робството е единият от начините за подчинение и упражняване на власт. Така съм съгласен! Но не мога да се съглася с констатацията в разказа, че златото не е било създадено на Земята. Земята е като всички небесни тела. Куха и с централно слънце, което централно светило се дължи на кавитацията на ефирните потоци в геометричния й център. Точно това дава вътрешната енергия на планетата и осъществява процеса на създаване на химическите елементи и трансмутацията им. Нещата са много сложи и вече има множество открития на съзнателно необременени от догми физици, такива като Стефан Маринов /лека му пръст/, които развиват все повече физиката на ефира.

Алиене, този материал е писан от последовател на "Розата и кръста"? Вярно ли е, или не е?

.................................................................................

Ето и от мен едно интересно материалче, много близко до темата, което е приятелски поздрав към ultrafutur!

На това материалче мястото му е в темата за его-то.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #340 -: Юли 02, 2010, 13:08:57 pm »
Някой забелязвал ли е обложката на албума The Last Sucker на групата Ministry -->
http://img.zamunda.net/bitbucket/The%20Last%20Sucker.jpg
Това не е ли Буш като рептил?
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #341 -: Юли 02, 2010, 13:11:08 pm »
Да,на него прилича!Много,показно са го направили ;D

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #342 -: Юли 02, 2010, 19:32:46 pm »
Да и имат песен, с името N.W.O.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #343 -: Юли 06, 2010, 22:35:39 pm »
http://www.radiotangra.com/?page=int&lng=bg&id=102
те като цяло и поединично са интересна сбирщина

Неактивен dudev851

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #344 -: Юли 20, 2010, 14:31:46 pm »
Добре! Вие вярвате ли, че ако някой е искал да унищожи хората, няма да го направи с лека ръка.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
224 Отговора
91719 Прегледи
Последна публикация Февруари 06, 2007, 08:03:30 am
от H.
11 Отговора
8046 Прегледи
Последна публикация Февруари 24, 2006, 10:49:47 am
от firma
37 Отговора
16900 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2009, 15:36:22 pm
от Peacekeeper
24 Отговора
12959 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
5915 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27