Автор Тема: Старият завет - Има ли други цивилизации?  (Прочетена 26480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Попаднах на Битие - ПЪРВА КНИГА МОИСЕЕВА глава 6. Да погледнем какво пише:

2. тогава синовете Божии видяха, че дъщерите човешки са хубави и взимаха си от тях за жени, кой каквато си избереше.
3. И рече Господ (Бог): няма Моят Дух да бъде вечно занемарван от (тия) човеци, защото са плът; нека дните им бъдат сто и двайсет години.
4. В онова време имаше на земята исполини, особено пък откак синовете Божии почнаха да влизат при дъщерите човешки, и тия почнаха да им раждат: това са силните, от старо време славни човеци.

Много ми е интересно кои са били точно тези Божии синове,че толкова да харесват земните хора???
Вие на какво мнение сте по въпроса???
« Последна редакция: Март 02, 2006, 00:56:43 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Старият завет-Има ли други цивилизации?
« Отговор #1 -: Март 01, 2006, 10:30:53 am »
Хех че ни тва колко пъти сме го дъвкали  :P :P Тва са Ануннаките. Много скоро очаквайте обширна и много интересна статия за тях - в момента се работи по въпроса ;) или по скоро ще почва да се работи  ;) Абе утре се залавям  :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #2 -: Март 06, 2006, 00:58:41 am »
А децата им от тези срещи били Нефилимите, нали?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #3 -: Март 06, 2006, 01:04:07 am »
Препоръчвам ви да прочетете "Боговете на Новото Хилядолетие" на Алън Алфорд ;)
Основна книга. Наистина.

Antonium

  • Гост
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #4 -: Март 08, 2006, 13:17:21 pm »
Може и книггите на Зекария Сичин

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #5 -: Март 09, 2006, 00:10:22 am »
Алфорд ги синтезира много добре :)
Пък и Сътчин бърка за някои неща.

Antonium

  • Гост
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #6 -: Март 09, 2006, 13:02:30 pm »
Как мога да намеря " Боговете на новото хилядолетие" ???

Неактивен rrossyv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1

Antonium

  • Гост
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #8 -: Март 13, 2006, 08:52:04 am »
благодаря :D

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #9 -: Март 13, 2006, 10:07:52 am »
Препоръчвам ви горещо книгата "Единствената планета на избора" - ето линк >> http://www.spiralata.net/kn_bul/planeta.zip
musica universalis

Неактивен long george

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #10 -: Февруари 03, 2012, 02:51:47 am »
Новия завет е окастрена версия на стария, той е интерпретация на стария завет така като са го разбрали хората по онова време, както се е случило и със стария завет, от там идва и погрешната представа и разбиране на човечеството за това от къде идваме и какви са тези високи богове.
Те нямат общо с анумаките и са тук доста преди тях.
Анунаките получават името си от шумерите, а преведено от шумерски, анунаки означава хора от небето.
Това са съществата, наричани още драконианци, идваши от сириус и за които се знае, че са студенокръвни влечугоподобни, но не за тях ще пиша сега.
Високите богове от стария завет са атлантите, които за разлика от предшестващите ги лемурианци са съжителствали с нас хората или (арици) определен период от време и следователно са оставили следа в стария завет.
Атлантите и Ленурианците са нашите прадеди и нямат общо с анунаките от сириус, които са били тук за ресурси (руди)
Съжелявам за разпокъсаната информация и ако някой се интересува от нещо конкретно да пита.
« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 07:11:59 am от Mirotvorec »

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2012, 13:35:08 pm »
Ами аз се интересувам конкретно за това каква е раликата между Атлантите и Лемурианците, особено по отнешението им към хората? :-X И също така бих искал да знам и какъв ти е източникът на тази информация, защото всичката ти разпокъсаност на изказването създава впечатлението, че сам си си ги измислил нещата! :nea: Така ли е или не?
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2012, 15:39:31 pm »
Дори и да не си е измислял, е чел някъде нещо, което някой си го е измислял.
Чудя се тия студенокръвни влечуги толкова ли са нямали мини на тяхната си звездна система, или на някоя друга, ами са дошли баш на земята да копат.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2012, 15:45:41 pm »
Като се има предвид рудното богатство на Земята, което ние вече почти сме привършили, е нормално да има заинтересовани от други светове! Този вариант отдавна ми се е струвал приемлив, при това е развит много в последните години. За медта наскоро разбрах, защото преди бях чел и чул, че идвали най-вече заради златото. По някакъв си начин то било неразделна част от технологията им... нататък не си спомням, а и не искам да се впускам в свободни умотворения! :hi:
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен operator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Старият завет - Има ли други цивилизации?
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2012, 16:42:07 pm »
Не съм привърженик на хиперболизирането на т.н. рептилоиди, но все пак митове за такива същества има много. Особено според мен (а и според сина ми, който направи пряка аналогия) си приличат индийските наги с нашите змейове.
http://www.ufostation.net/readarticle.php?article_id=350
Освен това звуците, които в последно време плашат много хора по цял свят, ако не са фалшиви всички до един, биха могли да бъдат звуци от машини усилени от резониращи галерии.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27