Автор Тема: Етнически мир - май е било само мит?  (Прочетена 19086 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

virtual

  • Гост
Етнически мир - май е било само мит?
« -: Февруари 26, 2006, 00:23:02 am »
В момента се води много яростна Война с главни герои ДПС, АТАКА, Ромите като общо (понеже никой не му се занимава с тях).
Много ще ми се смеете, но говоря с факти!!!
В момента ДПС и АТАКА се боричкат един друг и изхода не е никак цветущ.
Кажете нещо по темата, а после аз ще ви светна по много пикантни и опасни като въпрос теми.
« Последна редакция: Февруари 26, 2006, 00:24:07 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2006, 00:25:49 am »
Само не разбрах защо си мислиш, че ще ти се смеем?

Отдавна е войната откакто АТАКА влезнаха в играта.
Може и всичко да е спуснато като команда отгоре.

преминаващ

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2006, 00:30:52 am »
Virtual, само да те помоля - като пишеш малко по-съсредоточено може ли?
Че като чета нещо от теб го карам на 50% четене и 50% догадки какво искаш да напишеш.  :P

Нищо лично де  ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2006, 00:42:02 am »
В края на краищата може да се окаже, че парите идват от едно и също място.  8)
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2006, 00:44:06 am »
Играта е започнала не когато атака дойдоха.Атака почнаха да вадят кирливи ризи и така сега са доста неодобни.
ДПС са в играта дори преди 1990 макар много хора да се заблуждават.
Етнически мир не е имало и при тези условия нема и да има. Има прекалено много напрежение, просто политиците и медиите ни спестиха и все още ни спестяват важни неща.
Много въпроси стоят на опашка и още не са получили отговор, затова сега в отговор се получава Атака.
Ще има нещо много опасно скоро време чуствам го.

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2006, 00:46:40 am »
Паричките идват от кръга от фирми + много яка подкрепа(финансова,логистична и т.н.)от турция
Един пример ВИЖТЕ КАКВО СТАНА С КИПЪР

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #6 -: Февруари 26, 2006, 00:50:47 am »
В момента борбата е жестока макар и не толкова явна. В района Кърджали е почти трудно да си купиш хляб без да не  знаеш турски, а за другото сами си правете извод. Волен сидеров бил такъв и инакув ама май много от нещата излезнаха вярни. Много е краен на моменти наистина ама не лъже за нещата.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #7 -: Февруари 26, 2006, 00:51:10 am »
Интересно ще бъде на 3 март-кой ще събере повече хора на митинг-В.Сидеров или др.Станишев, а после вече може да станат много работи.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #8 -: Февруари 26, 2006, 00:53:52 am »
На 3ти март се готви голямо шоу - дано да няма  жертви че май има и такъв план. Още от сега започнаха да подготвят почвата да прoтивопоставят полицията на населението.
« Последна редакция: Февруари 26, 2006, 01:05:04 am от Alien »

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #9 -: Февруари 26, 2006, 01:03:07 am »
Знам атака е организирала поход на 3ти март а за Сергей май неговото ще е отговор за 19.02 когато Атака събраха малко хора в София.
Едно е сигорно 3ти март няма да бъде само поход(според мен) тук предполагам ще се види колко хора има и след това ще се дирижира всичко!!!!

prestor

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2006, 01:05:35 am »
В момента борбата е жестока макар и не толкова явна. В района Кърджали е почти трудно да си купиш хляб без да не  знаеш турски, а за другото сами си правете извод. Волен сидеров бил такъв и инакув ама май много от нещата излезнаха вярни. Много е краен на моменти наистина ама не лъже за нещата.
Може да не лъже, но и крайността му е опасна. Не мисля, че положението ни ще стане много по-розово, ако се започнат расови размирици. А напрежението между етносите чувствително нараства. Въпреки че подкрепям някои от идеите на АТАКА, не мисля че тя е правилният противовес на ДПС. Нищо крайно не е на хубаво... дано да не се окажа прав...

А относно походът- той ще покаже как е настроен народът. Мисля че доста зависи от този поход...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2006, 01:22:18 am »
"Атака" по-скоро е против сегашния политически елит, не само срещу съществуването на ДПС. Ето обаче, кой дърпа дявола за опашката:
""Ще се справя с АТАКА!", заяви президентът Георги Първанов в интервю за германския вестник "Франкфуртер алгемайне цайтунг" по време на посещението си в Берлин преди няколко дни. На въпрос на германски журналист как ще коментира последните социологически данни за АТАКА, които отчитат нарастващо доверие към националистите, Първанов отговаря: "Европа може да ни се довери - ще се справим с този феномен."

цитат от статия във в."Атака"
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2006, 01:25:03 am »
И аз това казах атака са крайни. Ама расковничето е ДПС ако ги нямаше нямаше сега да говорим по тази тема.
Друго малко се съмнявам че някой знае ДПС какви ги умуват и какви са им целите.
Целта на ДПС едва ли е само новините на турски език(никъде другаде по света)(конституционно-Българския е официален език и само той се исползва в обществения сектор) и етнически мир.Не се заблуждавайте, те мислят за много по големи планове, където от България ще им трябва само като територията.

prestor

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2006, 01:31:46 am »
Много добре ми е ясно, че новините на турски и джамийките не са това, за което се боррят от ДПС. Но не мисля, че размириците, които коствено проповядва АТАКА са решението. (Май май това е единственото ми несъгласие с политиката на АТАКА. Може да има и още някое, но ще е дребно.)

virtual

  • Гост
Отг: Етнически мир - май е било само мит?
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2006, 01:32:35 am »
Относно господин Първанов и той много бил затънал в тройната коалиция.
Първанов не само че ще почне но е и почнал да се бори срещу Атака, той бил дал списък в БНТ където да не споменават нищо за атака и други въпроси.Относно Атака много явен пример БНТ не споменаха нищо за 19.02. Казаха чак когато Станишев каза че Атака опурачили празника на Левски. Само дето забрави да кажат  как ли Левски ще се преобръща в гроба като види тези който го обесиха да управляват България.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27