Автор Тема: Бисерите в Хнет!  (Прочетена 48642 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #45 -: Февруари 25, 2010, 19:39:23 pm »
Може би тук не е точната тема, но днес сна гости ми бяха приятели които споделиха следното намерено в интернет- вече Небиру- Немезида се забелязва- тя е била тези дни със северния си полюс към нашия южен полюс при което е изчезнало магнитното поле и като рефлекс се е получило земетресението в Суматра и имало вулкан в Индонезия, както и земетресение в Италия. Новината за Небиру е засекретена от НАСА. а ПРИ НАС ТАЗИ ТЕМА ИЗОБЩО Я НЯМА- ЗАЩО ЛИ?Ето и какво ми отговори Бог( моля да ми простят атеистите и тези които ще ме сметнат за луда- Информацията е за търсещите)
Умишлено, Ние ви пазим от СТРАХА И ПАНИКАТА ОБЗЕМАЩИ ЧОВЕЧЕСТВОТО, А ТОВА УСКОРЯВА ЗЕМНИТЕ КАТАКЛИЗМИ
.... АМИН
Ето, че го местим в точната тема.  :flag_of_truce:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #46 -: Февруари 25, 2010, 19:51:20 pm »
Може би тук не е точната тема, но днес сна гости ми бяха приятели които споделиха следното намерено в интернет- вече Небиру- Немезида се забелязва- тя е била тези дни със северния си полюс към нашия южен полюс при което е изчезнало магнитното поле и като рефлекс се е получило земетресението в Суматра и имало вулкан в Индонезия, както и земетресение в Италия. Новината за Небиру е засекретена от НАСА. а ПРИ НАС ТАЗИ ТЕМА ИЗОБЩО Я НЯМА- ЗАЩО ЛИ?Ето и какво ми отговори Бог( моля да ми простят атеистите и тези които ще ме сметнат за луда- Информацията е за търсещите)
Умишлено, Ние ви пазим от СТРАХА И ПАНИКАТА ОБЗЕМАЩИ ЧОВЕЧЕСТВОТО, А ТОВА УСКОРЯВА ЗЕМНИТЕ КАТАКЛИЗМИ
.... АМИН
Ето, че го местим в точната тема.  :flag_of_truce:

 ;D Спор няма, точно за тази тема е.
Интересно от кой сайт са взели тази информация гостите и-големи глупости са чули.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #47 -: Април 12, 2010, 00:18:41 am »
То да не стане като Аватар и извънземните да ни изгонят???Земята ще ни бъхти яко,така мисля аз  .   :( Можеби шеста раса е отговора .А пък ъпдейт на наша раса също е актуален въпрос .Аз мисля ,че  е осъществимо ,но шеста раса едва ли ,незнам .Ако има Бог и тои е разумен ,то тогава защо ние сме на тоя хал?

Сигорно, защото Бог си гледа сайр !!!

no comment...

musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #48 -: Юни 11, 2010, 02:12:19 am »
Съгласна сум.
Ако го караме малко по професионално ще е подобре. Хора дайте по темата, подробрностите са на личен емаил.

Не знам вече за катаклизъм дали ще има. Но промияна ще има и то в нас самите.По спокоино и ще усетите всичко.


 :nea:       
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 02:14:26 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен ThreeFaces

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
  • Omnia ab Uno
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #49 -: Юли 28, 2010, 02:40:46 am »
Скъпи съфорумци, извинявам ви се искрено.
Осъзнах своята грешка.
Всъщност няма универсална истина. (Което е оксиморон.)
Да живее либералната хомобандитска зоопедофилска ню ейдж паплач!
Извънземните са ви създали всичките!!!
СБОГОМ!!!

 :bye: :bye: :bye:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #50 -: Юли 29, 2010, 22:39:11 pm »
 Цитат (част):

Слушайте себе си.Не ни е нужно да знаем,с знание донкъде не се стига.Просто следвайте себе си,дори да ви изглежда скучно и мозъка ви постоянно да чопли нещо, просто слушахте себе си и ще бъдете по сокойни и уверени.
 :o ::) ;D ;D

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #51 -: Юли 29, 2010, 22:57:23 pm »
Цитат (част):

Слушайте себе си.Не ни е нужно да знаем,с знание донкъде не се стига.Просто следвайте себе си,дори да ви изглежда скучно и мозъка ви постоянно да чопли нещо, просто слушахте себе си и ще бъдете по сокойни и уверени.
 :o ::) ;D ;D

Toзи ''уникален''  бисер , кой го сътвори  :lol: :lol: :lol:?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2010, 00:17:40 am »
 Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1
« Отговор #2108 -: Вчера в 10:32:38 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Не не съм Пич...а пичка)))...............................................Разбира се ,че човек ако иска да промени нещо в живота си,то той трябва да промени начина си на мислене....Но защо ли си хабя думите.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2010, 19:10:51 pm »
Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1
« Отговор #2108 -: Вчера в 10:32:38 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Не не съм Пич...а пичка)))...................................................Но защо ли си хабя думите.


 :good: Ей това е жена с модерно чувство аз хумор.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2010, 22:32:15 pm »
Много свежо чувство за хумор!   :lol:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Бисерите в Хнет!
« Отговор #55 -: Април 02, 2012, 00:56:03 am »

Цитат
пълна свобода и независимост се постига само и единствено когато оспееш да се истръгнеш изцяло извън системата. това е много труден и различен избор на живот.



Цитат
РицЪрка

 :drinks:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Бисерите в Хнет!
« Отговор #56 -: Април 02, 2012, 01:34:51 am »
Защо бе жена? Защо го правиш? Толкова си ...
айде и от мен `принос` към Бисерите, като ако ,може би успяваше да четеш с разбиране, щеше да видиш нарочната главна буква, ама нейсе... Мислиш, че като ме `дебнеш` за грешчици ще се покажеш като по-интересна. Недей. Само показваш своята безпомощност!
А принципно, подобни теми с `подигравки` не одобрявам!
 
"Смешна си ми ти,най-вече с нескопосните си провокации"- провери си как се пише думата.
Смешка неосъзната!
http://forum.pulsar.bg/entry.php?b=114
 
ако не разбереш, си пробвай бутонът "А"!
« Последна редакция: Април 02, 2012, 01:37:03 am от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Бисерите в Хнет!
« Отговор #57 -: Април 02, 2012, 02:09:43 am »
Много ми се иска някой на живо да ми заяви, че времето е илюзия, за да мога (с чисто научна цел!) да му зашия два шамара.
После ще му разясня, че шамарите са илюзия, защото скоростта, ускорението и изобщо силата им все имат във формулата си и време. А щом то е илюзия, следователно и те са илюзия.
:lol: :lol: :lol:
Напълно съм съгласна с написаното, но си е смешно. За мен си е ценен бисер.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Бисерите в Хнет!
« Отговор #58 -: Април 02, 2012, 12:06:52 pm »
Защо бе жена? Защо го правиш? Толкова си ...
айде и от мен `принос` към Бисерите, като ако ,може би успяваше да четеш с разбиране, щеше да видиш нарочната главна буква, ама нейсе... Мислиш, че като ме `дебнеш` за грешчици ще се покажеш като по-интересна. Недей. Само показваш своята безпомощност!
А принципно, подобни теми с `подигравки` не одобрявам!
 
"Смешна си ми ти,най-вече с нескопосните си провокации"- провери си как се пише думата.
Смешка неосъзната!
http://forum.pulsar.bg/entry.php?b=114
 
ако не разбереш, си пробвай бутонът "А"!

Уважаема Принцесо,(Casio,или която и да си)не виждам що пак взе да тропкаш нервно с крачка?Темата е за бисерите във форума..Какъв ти е проблема?А и както виждаш..не съм посочила източника на нито един от двата цитата.Ти си тази,която ходи от тема в тема с жалките си опити за провокация,па после...гроздето било кисело..Не виждам що се пениш толкоз...

п.п.А и принципно на никой не му пука ти какви теми одобряваш :drinks:

Ай да не само спам..Да представя още от личното творчество
Цитат
аборът не е ..

« Последна редакция: Април 02, 2012, 12:15:32 pm от konstantin2007 »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Бисерите в Хнет!
« Отговор #59 -: Април 07, 2012, 10:38:19 am »
Значи и на мен ми стана нещо подобно (шизофрения).Отначало не можех да спа нощем , след това постепенно спрях да ям , да пия вода , да разсъждавам докато не спрях  и да говоря ... Нашите ме закараха при психиатър понеже им казах , че съм пушел марихуана.Психиатърката ми предписа RISPOLEPT изпих 1 шишенце пооправих се (макар , че можех да се оправя и без него но ... как да излезеш на глава с останалите).Отидох при психиатърката за 4-ти път ,а тя ми каза , ще изпиеш още 2 такива шишенца а след това , ше минеш на хапчета и аз си казах на акъла аве яя дгд и спрях да ходя даже наште не можеха да ме накарат..... И СЕГА ПАК ПУША ТРЕВА ЧУВСВАМ СЕ СУПЕР ХОДЯ НА ФИТНЕС УЧА ЯМ СИЧКО ТОК без никакви хапчета и тим подобни .... Бях чел някъде из темата ,че може и да е от 3-тото око и чесно да ви кажа и аз такаси мисля а всичко почна от филма на David Icke illuminati който е в замунда гледах го 4 5 пъти при което последния напушен и бях разбрал абсолиутно всичко по него време бях осъзнат и ми работеше много точно 6-тото чувство и след тия шизофрении дет ми ги лепнаха и хапчетата сега съм духовно повален ..... Дори забравех през какво минах и какво съм си мислел понеже това става мин год септември месец , а този форум го намерих съвсем случайно сънувах че разгръщам някаква книга , а  на последната страница бе дявола и като станах до 30 мин намерех в форума за тайнсрвения ръкопис на ВОИНИЧ .... незнам това какво общо има с написаното , но искам да го коментирам понеже ми е интересно :)

 ??? ??? :(
Мъкааа,мъка!!!!!!!!!!!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27