Автор Тема: Бисерите в Хнет!  (Прочетена 48574 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Бисерите в Хнет!
« -: Май 22, 2009, 22:16:12 pm »
Тука викам да постваме бисерите, които сме прочели във форума.

Първата статия с ясни факти,дано са истниски!

 :D

stiver

  • Гост
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #1 -: Май 22, 2009, 23:00:42 pm »

...физическите закони са различни в различни точки. [/quote] ???
« Последна редакция: Май 23, 2009, 19:49:23 pm от stiver »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #2 -: Май 23, 2009, 00:48:03 am »
лол, за такава тема от много време си мислех. В повечето форуми има. Но си мислех, че няма да мине цензурата.
Ето един от мен, който напоследък си сложих в подписа:

"наблюдавам едно тяло от югоизток, пътува към нашата Слънчева система"


друго:

нибиру не е чиста планета,а е планета кораб, в последната голяма война е разрушен такъв кораб с име Пелегай. корабът може де се предвижда извън орбитата си, към позиции извън рисунката, извън границите на 3то измерение, за целта използват технология, коята включва и злато ...
« Последна редакция: Май 23, 2009, 03:17:50 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #3 -: Май 23, 2009, 08:43:34 am »
И аз си мислех за такава тема, но като знам, че потребителите на Хнет са малко по-особени и се обиждат за щяло и не щяло и вдигат скандали пак по същата причина, си казах, че такава тема ще се опорочи още в началото, ама да видим до къде ще стигне.

Неактивен July

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 242
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #4 -: Май 23, 2009, 11:32:35 am »

ама да видим до къде ще стигне.

В моя случай стига до самоирония:

Та и Земята , естествено, че е жива............... Колко всъщност ходят по нея, внимателно, като по живо същество?

 :o ;D ;D  :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #5 -: Май 23, 2009, 13:50:28 pm »
Моите притеснения за темата са че може да се превърне в арена на лични нападки под формата на цитати с "бисери".

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #6 -: Май 23, 2009, 16:49:17 pm »
Спокойо Alien ,аз няма да допусна такова нещо.Почвам със само ирония:
Цитат
Сътезанието ще е от 11:30 ,защотва е добре да се съберем там към 11часа до зградата на 127-мо училище.Може и да оговоря по-късен час ,но не се знае.Има ли желаещи?
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #7 -: Май 23, 2009, 17:09:46 pm »
хмм, тук освен правописни грешки не виждам нищо нередно. Обикновено "бисери" се ползва за очевидни абсурди. Поне винаги така се е ползвало.


А това, че хората можело да се засягат, според мен това единствено идва от голямо его (и липса на истински духовни качества). Няма и не може да има друга причина.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #8 -: Май 23, 2009, 17:11:09 pm »
Аз по принцип правя грешки  ,но това е цял бисер.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #9 -: Май 23, 2009, 18:02:07 pm »
Аз предлагам, ако темата остане в тази форма, да не се слагат имената на авторите, ако смятате, че някой ще се обиди.

Хареса ми и реакцията на July :-*
Това е страхотно предложение: всеки да публикува собствените си бисери. Ще бъде добро упражнение: Танграта е прав. :)
Така хнет ще бъде уникален и в разработката на тази тема. :) :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #10 -: Юни 20, 2009, 08:43:25 am »
Това особено много ми хареса:
"Ужасен ужас!!!   Нибиру идва !!!     Да скачам ли през балкона?

                      Бе...Я,оди се пери."

 ;D ;D ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #11 -: Юли 13, 2009, 19:41:17 pm »
"Незнам вие какви сънища санувате но моите са напрао изродски или умирам или пък миналта седмица към 3 4 вечерта уш се сабуждам и усештам как нещо ме е фанало за краста и ме дърпа на заде същевременно усещам как целия се треса несъзнателно и немога да спра се едно вибрирам такъф и успях да си мръдна единсвено пръстите на раката и накрая понеже не ми са случва за първи път да санувам подебен сън се ядосах и се сабудих  Undecided"

Не се сдържах да копирам това мнение на Wh1teDeath преди да го редактирам.  ;D  Това е ярък пример за тотална липса на каквато и да е граматика. Братле, "вкарай" поне някоя запетая, че дъх не ми остана да го изчета цялото.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #12 -: Август 20, 2009, 04:47:55 am »
"Незнам вие какви сънища санувате но моите са напрао изродски или умирам или пък миналта седмица към 3 4 вечерта уш се сабуждам и усештам как нещо ме е фанало за краста и ме дърпа на заде същевременно усещам как целия се треса несъзнателно и немога да спра се едно вибрирам такъф и успях да си мръдна единсвено пръстите на раката и накрая понеже не ми са случва за първи път да санувам подебен сън се ядосах и се сабудих  Undecided"

Не се сдържах да копирам това мнение на Wh1teDeath преди да го редактирам.  ;D  Това е ярък пример за тотална липса на каквато и да е граматика. Братле, "вкарай" поне някоя запетая, че дъх не ми остана да го изчета цялото.

Значи аз съм го прочела преди редакцията, и много се смях.  :rofl: :rofl: :rofl:
Гледам и мен си ме редактирал в едно мнение, да не съм написала някой бисер? Ама то обикновено така става по това време на денонощието.  ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #13 -: Август 20, 2009, 07:45:57 am »
Имаш навика да цитираш целия последен пост, а няма нужда. Подразбира се, че на него отговаряш, а ако отговаряш на някое от по-старите мнения - цитирай на воля.  ;)
На теб няма какво да редактирам, личи, че си слушкала в час.  :blum2:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Бисерите в Хнет!
« Отговор #14 -: Август 20, 2009, 13:14:06 pm »
Това са три (според мен) бисера (от Богоизбрания), само от една тема, която има все още само 3 стр.- Тоталната ислямизация на Европа.
Повярвайте те ми, преди да се засмея юнашки, дъхът ми спря. :rofl:
Текстовете не са редактирани, само в първия подчертах 2-3 реда.


Така си обясних от къде ще дойде по големия прочент спасени вярващи, понеже реално християните на запад са видимо много малък процент. Мюсюлманите при мъжете не са по различни от атеистите, но при жените както писах определено има разлика много жени в Африка и Азия не стоят непрекъснато пред телевизор или не се етъпчат непрекъснато с лекарства и въглехидрати, което в много случай е показател за правилна вяра в Истинския Христос. Какво като се наричат мюсюлманки, при жените това няма значение. Ето защо пак повтарям исляма явно трябва да изхвъри западното общество което  е поело пътя на самоунищожение.

Този пламенне комсомолски изблик по мой адрес ли беше? Индустриалната революцие е възникнала в Англия, защото Ирак тогава е била гола пустиня с 10000 хора и 50 000 овци, а ти погледни статистиката за продажба на компове, точно България е на последно място, аз само казах че нормалните жени не седят по цял ден да зяпат телевизор като идиоти.

Моето мнение по въпроса може и да е грубо, но не виждам причина да се притесняваме, в Европа освен комунисти и обратни друго почти нищо не е останало. Докато при исляма има една неочаквана дори и за мен много християнска доктрина. При хуманизма и комунизма, които са учения на развития сатанизъм един от проблемите е че тези идеологии възникнали и развивани в Европа отнемат вярата не само на мъжете но и на жените.
 :rofl: :rofl: :nea:

Как ще ги коментирате??


« Последна редакция: Август 20, 2009, 14:42:19 pm от marhs »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27