Автор Тема: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?  (Прочетена 28999 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
В специализирана литература е популярен случаят с американското фермерско семейство обсадено от извънземни в къщата си.
Когато сивите джуджета с големи глави и очи се показвали на прозорците на къщата, хората вътре стреляли по тях с пушки, а от куршумите на прищълците не ставало нищо - само отскачали назад и се чувало дрънчене като от метална кофа.
Това значи, че  някои от сивите са роботи, а относително малките им размери са за икoномия на материал.
Има и един случай когато друг извънземен робот се разпаднал пред очите на свидетелите.
Известен и друг модел роботи едни руснак срещнал летящи извънземни с висок ръст които вместо очи на сребрестия си скафандър имали един обектив - роботи циклопи! Същите същества са изобразени на фреските в Тасили.
Очевидно това е друг модел роботи с по-особено предназначение - за работа която не е по-силите и ръста на дребосъците, те са по-скъпи и очевидно не толкова масови, единия обектив вероятно им осигурява по-осторо зрение с по-голяма резолюция и поради размера на камерата второ око е спестено.
Защо обаче сме посещаване само от роботи; нима никой от извънземните не е бил любопитен да види лично земляните?
Малко вероятно е различните модели роботи да са на различни цивилизации, не може всички да се крият - цивилизацията е една!
Може би те съзнателно се крият от нас?
Защо не искат да ги виждаме? Има две възможни версии:

- те също са хора като нас и не искат да го научим, но защо тогава се интересуват от човешкия генетизен материал, когато техния е същият?
- те са ни вече познати от миналото! - Рогатите!

В древна Месопотамия рогата били смятани за символ на божественост - атрибут на боговете! Дори в Бибилята се е отразило, а царят на Акад Нарамсин, за да го обожествяват го изобразявали с рога!
В долината на Инд също смятали така и там има изображения на рогати хора богове!
Създателят на човешката раса според китайците Фу Си също бил с рога!
Най-старите богини на Египет Изида и Хатор (образи на богинята майка останка от матриархата) също са с рога на главите си!
Най-доброто доказателство е фреската в Тасили на голямата рогата фигура във властническа господарска поза заобиколена от роботите циклопи и други "марсианци" в раболепни умолителни пози - цялата композиция изразява господството на господството на рогатия над роботите!
Значи роботите се създават и са подчинени на рогата извънземна раса, която човечеството познавало в древноста и смятало за богове, а по-късно осъзнало, че само ги използват като опитни мишки и не са толкова добри, ги обявило за дяволи!
За това днес те не се показват, защото ще ги разпознаем като дяволи! :o

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,9971.0.html
« Последна редакция: Март 12, 2009, 07:52:45 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2009, 16:53:06 pm »
Има много видове Сиви и за нито един от тях не знам да е роботоиден. Съзнанието им е доста "роботизирано", но не и генетиката им. Някои са в истинската си кожа, каквато я виждаме. Други са в метален костюм като скафандър (справка Кредо Мутва и горния пример).

Неактивен Shin-On

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2009, 17:01:15 pm »
Относно Фреските на Тасили ви препоръчвам по тази тема книгата на Анри Лот, ако може да се намери все още. 

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2009, 07:43:29 am »
Има много видове Сиви и за нито един от тях не знам да е роботоиден. Съзнанието им е доста "роботизирано", но не и генетиката им. Някои са в истинската си кожа, каквато я виждаме. Други са в метален костюм като скафандър (справка Кредо Мутва и горния пример).
Пълен скафандър не дрънчи на кухо като кофа
Робота може да се замаскира с каkвото искаш - нали целта е да ни заблудят ;)
« Последна редакция: Февруари 13, 2009, 07:46:40 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2009, 08:10:11 am »
Някои пришълци са се опитали да образоват древните хора и да им предадат научно-техническите си знания http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,6807.30.html
Древните предания (например апокрифите за разбунтуваните (падналите) ангели - там учител на човечеството е Азазел) показват, че два пъти Земята е посещавана от добронамерени пришълци опитали се да просвещават хората(не рогатите, които ни позват за опитни зайчета и до днес и не ни държат в невежество)
И двата пъти рогатите се намесвали водели се войни и добрите бивали прогонени
Последната война от ок.1200г.пр.н.е. е оставила следи - Хатушаш, Монхенджо Даро, Дурдалк, Екос и накои сгради във Вавилон били унищожени от свръхвисока темперетура, стопила тухли, камъни и керамика, като от атомен взрив или лъчево оръжие
Повечето градове и крепости от Ирландия до Индия са били изпепелени пак по-това време - рогатите заличили следите от знанието и сътрудниците на добронамерените пришълци, спрели прогреса
Според древните предания отразили се и в Библията първата война и контакт била около 1000 години преди втората или около средата на 3хил.пр.н.е. любопитно е, че тогава са строени пирамидите и се появяват първите извънземни знания отразени в текстовете от пирамидите и др.
Датировката на митовете - Египтяните казали на гърците, че боговете били при тях на земята преди 10 000г, но подобна е и даторовката на потъването на Атлантида. Днес изследователите са установили, че египтяните имали впредвид египетската лунна година - месец така датировката става точна и Атлантида е свързана с идването на "морските народи", а идването на боговете се отнася около средата на 2хил.пр.н.е - всичко съвпада
Воюващите страни според древните предания били Аркани и ?Денеб.
 

« Последна редакция: Февруари 13, 2009, 11:52:03 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2009, 10:47:18 am »
Дали Исус не е бил емисар на добронамерените извънземни?
Проповядваното идване на Царството Небесно идване им и приобщаване към космичеките цивилизации! Освобождение от контролиращите и до днес Земята недобронамерени ползващи ни само за опитни мишки!
Възкресението на мъртви вероятно е възможно за една по-развита технология, като на извънземните!(идеята, че извънземните могат да възкресяват не е нова)
Днес хората клонират домашни животни, а какво ли ще постигнем в бъдеще, какво ли могат извънземните?
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2009, 07:20:43 am »
Черепи с рога
В продължение на три поредни сезона израелска археологическа експедиция под ръководството на професор Хаим Расмон работила на развалините на селището Субейт. Археолозите събрали богат материал, отнасящ се до бронзовия век. Но най-интересната находка ги очаквала в долните слоеве на разкопките. Там археолозите открили човешки скелети и черепи, които имали... рога!

Те били толкова здраво свързани с черепите, че специалистите били силно озадачени: дали са израснали по естествен път, или по някакъв начин са били вкоренени?

Древните мутанти
Десетилетия преди откритието на израелските археолози, в края на XIX в., в окръг Бредфорд, щата Пенсилвания, САЩ, научна експедиция под ръководството на историка Дж. Донахю провеждала разкопки на един земен хълм. Вътре, както се и очаквало, се оказал древен масов гроб. Съдейки по скелетите, тук били погребани истински великани, техният среден ръст бил над два метра! Но най-много учените били поразени от намерените черепи: на някои от тях странично били разположени
доста дълги костни образувания!

Подражание ли генетични експериментални хибриди на извънземните?
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2009, 11:49:49 am »
Мойсей... Рогат...

Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #8 -: Март 01, 2009, 07:47:32 am »
Ако хората сме извънземен екперимент в опитното поле Земя, то дали експериментът е безсрочен или е опредено време за пускането на следващия екпериментален модел и разчистването на опитното поле - Земята?
Как маите определят точната дата на края на света?
Кой е казал на древните маи точната година на края на света (по мнението на изследователите 2013г) и защо краят на света им е бил идея фикс? Иначе не е известна друга цивилизация определила точния край на човечествто?
Дали не са знаели крайния срок на експеримента човек?

А "Пътеводител на галактическите стопаджия" не е ли от онези произведения на изкуството които ни подготвят за бъдещето написани от посветени?
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Орион и анунаки
« Отговор #9 -: Март 12, 2009, 09:54:02 am »
По неофициални данни ДНК на Сивите показава че те са потомци на питекантропите - те са непълноценна (недоразвита) раса създадена от извънземните генни инжинери за да им служат, като слуги или като живи роботи (терминът робот е използван за първи път за изкуствено създадени непълноценни хора за слуги - R.U.R. Карел Чапек)
Тяхната непълноценност осигурява покорството им и властта и контролът над тях от господсващата извънземна раса, но те са негодни за по-интелектуални деиности!
За това те са създали по-интелектуален модел - хората, но те се оказли твърде интелигентни - създателите се уплашили да не станат като тях и не им се подчиняват и да им съперничат - оставили негодния модел на Земята изолиран от цивилизацията за потенциални нови експерименти!
По късно създали по пригоден за целите си модел (но след войните с разбунтуваните ангели) - наричани от НФ вулканци - хора с остри (животински) уши и по-особени черти на лицето (скулите) те са видени при някои отвличания като ръководители на Сивите (Антонио Боаш), при някои от oтвличанията са били облечени в скафандри

Енох, анунаки и паднали ангели
"И ходи Енох по Бога, и изчезна, понеже Бог го взе. " Битие 5:24
В Билията не става дума за родословие на хора, а на народите - етногенезиса им
Тоест зад имената се крият народи - народът на Енох служил на боговете (извънземните) и бил взет от тях в космоса, всъщност става дума за разбунтуваните ангели - анунаките, в Библията - Енакови синове, което е производно на Енох!
Те се отличавали с висок ръст(пак по Библията), което говори, че са били крьоманьонци(те са били по-високи от днешните хора)
В Апокрифа на праведния Енох се казва:"видях безчет воини наречени григори( воини, войници) Образът им е човешки, великани(с известно преувеличение)... 200 000 възстанаха със своя княз Сатанаил..."
Те са служили като войници при извънземните, явно в един момент извънземните решили, че хората са подходящи за войници и са имали нужда от войници, взели са част от земното население в древността(преди потопа - поне преди 8000г.пр.н.е.) на служба - овладели техническите знания и умения и разполагащи с оръжие бойни кораби и умения за воюване(без тях трудно се прави бунт) те се разбунтували срещу господарите си и се освободили, а после се опитали да помогнат на останалите хора, но неуспели, защото всяка война за планета е предварително обречена - неможе да се отбранява прането при телепортационни технологии и свръхмощни оръжия!
За това те са се принудили да се откажат!
Съществуването на човешка извънземна цивилизация се потвърждава и от някои редки близки срещи с екипажи на НЛО от хора!

още как са изглеждат бойните кораби
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=10280.0
« Последна редакция: Март 12, 2009, 11:24:47 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #10 -: Март 12, 2009, 15:01:44 pm »
Мдааам ,доста Ерих фон Деникен:)))

А защо Енох да не е бил взет от развита земна цивилизация?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #11 -: Април 11, 2009, 10:09:51 am »
E, И от цивилизация със земен произход може да е!
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Има много видове Сиви и за нито един от тях не знам да е роботоиден. Съзнанието им е доста "роботизирано", но не и генетиката им. Някои са в истинската си кожа, каквато я виждаме. Други са в метален костюм като скафандър (справка Кредо Мутва и горния пример).

Пич. Ти ако знаеше каква е истината. Сега нямаше да бръщо-пишеш тук. "Бай лун" ме кефи. Колкото и странно да е това, което е написал. Е хванал по-голямата истина от теб. Разбере пич. Няма такова нещо като сиви. Това са си малки хора-хуманоиди в кустюми. Големите очи са част от лещи в скафандър. 10x бай лун. КЕФИШ МЕ

Админ без да се обиждаме. Най-добронамерено. Форума ти е пълен шет - технически. Вземи си оправи форума. Не мога си намеря тема от преди 2 месеца. Елементарни неща няма дето ги имат другите форуми. Тук ги няма. Като например да показва моите теми и темите къде съм писал. Търсачката е под всякаква критика. Това ако е търсачка аз съм Холгилдон. Търся по име да потребител. Дрънци. Излизат 2,3 теми и тва. Ами останалите теми където е писал автора. Все съм виждал бъгава работа. Ама такива бъгове. Вземи да оправиш търсенето. Да не говорим, че с IE8 като стигнеш края на реда в писането-в редакция и почва скрола да се движи като луд и не може да пишеш една тема. Трябва да пиша на нотепад и после да копна в този rich text box елемент

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Орион и анунаки
« Отговор #13 -: Декември 06, 2009, 10:54:57 am »
По неофициални данни ДНК на Сивите показава че те са потомци на питекантропите - те са непълноценна (недоразвита) раса създадена от извънземните генни инжинери за да им служат, като слуги или като живи роботи (терминът робот е използван за първи път за изкуствено създадени непълноценни хора за слуги - R.U.R. Карел Чапек)
Тяхната непълноценност осигурява покорството им и властта и контролът над тях от господсващата извънземна раса, но те са негодни за по-интелектуални деиности!
За това те са създали по-интелектуален модел - хората, но те се оказли твърде интелигентни - създателите се уплашили да не станат като тях и не им се подчиняват и да им съперничат - оставили негодния модел на Земята изолиран от цивилизацията за потенциални нови експерименти!
По късно създали по пригоден за целите си модел (но след войните с разбунтуваните ангели) - наричани от НФ вулканци - хора с остри (животински) уши и по-особени черти на лицето (скулите) те са видени при някои отвличания като ръководители на Сивите (Антонио Боаш), при някои от oтвличанията са били облечени в скафандри

Енох, анунаки и паднали ангели
"И ходи Енох по Бога, и изчезна, понеже Бог го взе. " Битие 5:24
В Билията не става дума за родословие на хора, а на народите - етногенезиса им
Тоест зад имената се крият народи - народът на Енох служил на боговете (извънземните) и бил взет от тях в космоса, всъщност става дума за разбунтуваните ангели - анунаките, в Библията - Енакови синове, което е производно на Енох!
Те се отличавали с висок ръст(пак по Библията), което говори, че са били крьоманьонци(те са били по-високи от днешните хора)
В Апокрифа на праведния Енох се казва:"видях безчет воини наречени григори( воини, войници) Образът им е човешки, великани(с известно преувеличение)... 200 000 възстанаха със своя княз Сатанаил..."
Те са служили като войници при извънземните, явно в един момент извънземните решили, че хората са подходящи за войници и са имали нужда от войници, взели са част от земното население в древността(преди потопа - поне преди 8000г.пр.н.е.) на служба - овладели техническите знания и умения и разполагащи с оръжие бойни кораби и умения за воюване(без тях трудно се прави бунт) те се разбунтували срещу господарите си и се освободили, а после се опитали да помогнат на останалите хора, но неуспели, защото всяка война за планета е предварително обречена - неможе да се отбранява прането при телепортационни технологии и свръхмощни оръжия!
За това те са се принудили да се откажат!
Съществуването на човешка извънземна цивилизация се потвърждава и от някои редки близки срещи с екипажи на НЛО от хора!

още как са изглеждат бойните кораби
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=10280.0


Браво пич. И затова ти изказаване 10 точки от мен. Браво. Дайте му звезда на тоз умен човек.
« Последна редакция: Декември 06, 2009, 10:56:11 am от forum111 »

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #14 -: Декември 06, 2009, 11:31:13 am »
Не те знам forum111 но не вярваш на нищо,единствения пример който би приел е да има някакво битие от библията.По твоите разсъждения живота ти е Библията.Аз не бих позволил на някоя книга да ръководи живота ми :o >:( ::).Когато човек е задълбочен в някоя тема,е като кон с капаци и не осъзнава че може би има и по важни теми ,които да погледне.Приеми го като съвет.Нищо лично.
« Последна редакция: Декември 06, 2009, 12:06:21 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27