Автор Тема: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?  (Прочетена 28871 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #15 -: Януари 03, 2010, 19:00:48 pm »
Не те знам forum111 но не вярваш на нищо,единствения пример който би приел е да има някакво битие от библията.По твоите разсъждения живота ти е Библията.Аз не бих позволил на някоя книга да ръководи живота ми :o >:( ::).Когато човек е задълбочен в някоя тема,е като кон с капаци и не осъзнава че може би има и по важни теми ,които да погледне.Приеми го като съвет.Нищо лично.

Какъв кон? Кви капаци? За кви "сиви" става дума? Това че сивите са древана раса, която  е технологично напреднала и прочие глупости. Понеже гледам си маняк на тема "Розуел" да ти кажа за какво беше всичко и кой изгуби/спечели милиард долари.

След инсценираната случка с Розуел и видео материала за медицинската аутопсия. Истинския филм беше продаден на шефовете на Дисни. Става дума за луди пари давани от милионери по-целия СВЯТ. Истинския филм бил "голяма работа".

Има и друга теория. Шефовете на Дисни са направили този филм(който никой не е виждал). Иска ли са още тогава да направят нещо като продуциран "реален филм" от типа на "Проклятието Блеър". Междо другото вече има и  "Проклятието Блеър 2". Но хора от Висшите етажи не са позволи заради масовата психоза и заблуда. Която можела да породи този филм в онова време.

Разбери! Всичко е за пари. Живееш в един измамен Свят, който се върти около 3 неща.
1 - ПАРИ, 2 - ПАРИ и 3 - ПАРИ.

Отговори ми на следния въпрос. Какво ще стане след като летящата чиния на сивите достигне свръх скорост и се сблъска с малката и твърда космическа частица?

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #16 -: Януари 03, 2010, 19:09:14 pm »
Разбери! Всичко е за пари. Живееш в един измамен Свят, който се върти около 3 неща.
1 - ПАРИ, 2 - ПАРИ и 3 - ПАРИ.
Парите не са всичко те са инструмент за добивани на власт така че е по удачно
1 - власт 2 - пари 3 - власт  :)

Отговори ми на следния въпрос. Какво ще стане след като летящата чиния на сивите достигне свръх скорост и се сблъска с малката и твърда космическа частица?

Нищо какво искаш да стане щом могат да достигнат свръх скорост сигурно могат да намерят достатъчно здрав материя които да издържа на огромни натоварвания.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #17 -: Януари 03, 2010, 19:18:53 pm »
Какъв кон? Кви капаци? За кви "сиви" става дума? Това че сивите са древана раса, която  е технологично напреднала и прочие глупости. Понеже гледам си маняк на тема "Розуел" да ти кажа за какво беше всичко и кой изгуби/спечели милиард долари.

След инсценираната случка с Розуел и видео материала за медицинската аутопсия. Истинския филм беше продаден на шефовете на Дисни. Става дума за луди пари давани от милионери по-целия СВЯТ. Истинския филм бил "голяма работа".

Има и друга теория. Шефовете на Дисни са направили този филм(който никой не е виждал). Иска ли са още тогава да направят нещо като продуциран "реален филм" от типа на "Проклятието Блеър". Междо другото вече има и  "Проклятието Блеър 2". Но хора от Висшите етажи не са позволи заради масовата психоза и заблуда. Която можела да породи този филм в онова време.

Разбери! Всичко е за пари. Живееш в един измамен Свят, който се върти около 3 неща.
1 - ПАРИ, 2 - ПАРИ и 3 - ПАРИ.

Отговори ми на следния въпрос. Какво ще стане след като летящата чиния на сивите достигне свръх скорост и се сблъска с малката и твърда космическа частица?
добре а ти видя ли,че е темата ИЗВЪНЗЕМЕН РАЗУМ,а не религия.какво ми цитираш от библията.Нямаш си собствно мнение по въпроса ли?Тука никой не те пита какво е написано в библията.Разисква се въпрос за извънземен разум.Маняк не е думата,която се използва във форум като този.Ника не раководи,задължително със себе си мнението на самия потребител,така е и със снимките,които бяха обсъждани напоследък,дали е позволено да се слагат лични снимки на аватара.Нито ме познаваш,нито нищо,да ме определяш за Маняк.Хайде да не се обиждаме :P .ОМРАЗНА ми да влизам в която и да е тема и да виждам цитати от типа онзи казал това в Библията,онзи това.Нямам нищо против нея,но вие прекалявате.
Roswell
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 19:24:35 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #18 -: Януари 03, 2010, 19:23:13 pm »
За кви "сиви" става дума?
А ти темата прочел ли си преди да постваш?Какви сиви те гонят? :o :-X.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #19 -: Януари 21, 2010, 14:42:11 pm »
Най-вероятно са те...

27.09.2009
Когато се будим сутрин с въпроса "Какво ми инжектираха, докато спах?", когато се оглеждаме за невидимите им тела, когато се чувстваме прецакани, задето идват да пазаруват на нашата планета, тъй като им е в пъти по-евтино, когато износваме ембрионите им и ни отвличат, за да ни направят колоноскопия, ние знаем, че това са те - извънземните.
 
Те управляват цивилизацията ни още от годините, в които са я пратили тук. Откъде е дошъл човекът - дали той е една прекомерно развита маймуна или продукт на генетично болни извънземни, натирени на отделечена планета? Правителството крие!
 
Крият от нас защо не е обществено прието да пиеш кафе и да ядеш бобена салата с праз и лютеница едновременно. Крият защо не можем да достигнем определени части от гърба си. Крият много истини!
 
Замисляли ли сте се защо не споменават думи като "пенис", "ректална гравюра" и "маточни неволи" по новините? Защото ни манипулират! Създават от нас една промита мозъчно обществена прослойка, която да бъде отвличана от време на време, за да износи експерименталните ембриони на извънземните, а техните деца да направят проектите си по биология, бъркайки ни със сонди по дупките.
 
Кога ще се противопоставим на тази конспирация? Кога ще престанем да приемаме жълтата си урина за нещо нормално, когато не сме пили лимонада от месеци? Кога ще спрем да си затваряме очите за това, че лампичката на хладилника светва, когато го отворим, за да ни снимат и следят по-лесно? Кога ще прекратим този контрол, упражняван над нас, кога ще създадем независима цивилизация, в която не се случват такива неща, като например това, че запалките са пълни с течност, която гори? Всеки знае, че течностите гасят огъня! Що за нелепост!
 
Трябва да отговорим на ударите с удари, но не и на аналните проби с анални проби! Създайте лоша среда за техните ембриони - пушете, пийте, яжте пържено. Пригответе изненада за всяко извънземно, дръзнало да изследва чревните ви дълбини - редовно поемайте презрели круши, люти чушлета и морски дарове, пресни като гъбичките на краката на гъбар експедиционист, прекарващ седмици в едни и същи чорапи!
 
Борете се със Заговора, спрете Конспирацията, унищожете влиянието Им!
 
www.nenovinite.com - първата и единствена медия, отдала се на чистата и неподправена истина. Единствените, които проявиха смелост да кажат нещата с истинските им имена - Гергана, Продан и Величка. Само Не!Новините не се скриха и не оставиха нещата такива, каквито са. Не!Новините - новините, които родиха бобър, въпреки че са мъжка мармозетка по паспорт! А кой издава паспортите? Най-вероятно Те!


 

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #20 -: Януари 23, 2010, 03:36:49 am »
Браво,Косев,това се казва протест...и призив!..Разсмя ме от сърце! :lol:
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #21 -: Февруари 10, 2011, 18:38:38 pm »
Косев, за жълти ли книжки става въпрос, пардон паспорти?

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #22 -: Февруари 12, 2011, 15:06:11 pm »
<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=877f8bae" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=877f8bae</a> <a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=f9c9656e" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=f9c9656e</a>
 
Филма (2009) за Татяна Караиванова (от Варна) "Аз бях екстрасенс" е разказ на една жена, която е лекувала хиляди хора. Била свързана със Извънземни, който й давали лечебната сила. После след провокации от нейна страна те са разкрили истинската си същност - т.е. че са Демони. В своята безпомощност тя се обръща към БОГ и той я спасява от тях.

    Истинска история на едно семейство    Истината за духовете и противодействие    Отзиви

Сергей Бобровский: "Аз служих на Сатаната. След медитация излизах извън тялото си и се скитах в духовните светове. Бях с водач. Наричах го Висш т.е. за мен по-високо от него нямаше. Вярвах, че той е  Бог, че прави такива добри дела - за Сатана дори не се досещах. Тренирах група, която чрез мен в състояние на медитация постигна високи резултати по карате - тялото се движи и работи не по воля.

      Филма(1999) "В света на духовете - Мислех, че лекувам"

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #23 -: Февруари 13, 2011, 01:54:31 am »
По повод Розуел на другаря Сталин му казали от КГБ, че хамериканците са избръснали некви маймуни за да накрали съветите да повярват, че разполагат с извънземни машинарии.
Та това е най-голямата истина по повод Розуел и манията по сивите зародиши.
В Розуел се е разбил прототип на нацистка антигравитационна машинария, но за да го покрият се е наложило да впрегнат въображението на бедните хорица и да изфабрикуват втори инцидент. Недейте забравя, че Розуел се състои от два инцидента, като втория с уродите си е съвсем явна манипулация.
Та кои са те? ЦРУ и целия американски военно-промишен комплекс
Какво целят - най-вече технологично преимущество над останалите страни
Има ли извънземни - разбира се, че по генетичен път се създават всякакви уроди из подземните лаборатории. Не бих се учудил ако след време започнат хората да си общуват с извънземна раса от магарета :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #24 -: Февруари 13, 2011, 23:02:11 pm »
Коце, пишеш все едно си бил там, като очевидец. Край Розуел инцидента си е един, а втория е бил в същия щат, но на около 100 км.югоизточно. Тъй, че не ги бъркай и сливай в едно. А това за бръснатите маймуни е под всякаква критика и не си заслужава дори да се коментира.Е ако Сталин ти е споделил нещо... ??? ??? ???не мога да споря.Изобщо с този пост нищо ново не казваш, а и не доказваш. За ЕТ има толкова много доказателства и материали, че с тези няколко реда увисваш. Но ти си знаеш. :negative:

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #25 -: Февруари 14, 2011, 02:22:50 am »
Какви доказателства има? ;)
Розуел не е доказателство, а постановка, за покриване на разбил се нацистки антигравитационен прототип.
Кажи ми за някое доказателство, различно от облаци, фигурки по житата, налудничави "документи" за тайни срещи между гущери/сиви зародиши с американски президенти, руси блондинки с пищни форми витаещи някъде из швейцарските Алпи. И да не изреждам останалите неща.
Всъщност не знам дали има някой тука от вас, който въобще е задълбавал в отделните случаи и се е вглеждал в детайлите. Понеже е лесно да прочетеш даден ентусиаст или фантаст как си украсява дадено събитие и манипулира въображението, но какъвто и да е прави грешки, понеже изпуска детайлите. Е моята работа е да се вглеждам в детайлите, защото от тях може да научиш много повече от самата версия за събитието.
Единственото нещо досега на което съм попадал с истинска стойност е "Рокфелеровата инициатива". За мене това беше най-важното нещо, което съм разучавал свързано с НЛО и ЕТ. Благодарение на нея аз разбрах, че: НЛО не са с извънземен произход; Розуел е бил инцидент от земен произход; Проект Разкритие на Др. Стивън Гриър и Парадигма на Стивън Басет са манипулатори, които посяват фалшива информация в главите на хората.

Неактивен MOB

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #26 -: Февруари 14, 2011, 03:10:07 am »
Донякъде съм съгласен с Константин,разбира се че трябва логическото мислене да функционира докато се разглежда дадена материя или теория,всеки детайл трябва да се подлага под въпрос това е задължително,но интуицията,другия фактор е също толкова съществен.Винаги навлизаме в крайности в нашите убеждения и виждания,някои хора просто немогат да центрират нещата и в последствие се объркват,прибодиват сляпа вяра и започват да налагат вижданията си над околнитге без да се постига консенсус с противополжното мнение.Рядко тенденциозното мислене е източник на истини.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #27 -: Февруари 14, 2011, 12:53:43 pm »
Какви доказателства има? ;)
Розуел не е доказателство, а постановка, за покриване на разбил се нацистки антигравитационен прототип.
Кажи ми за някое доказателство, различно от облаци, фигурки по житата, налудничави "документи" за тайни срещи между гущери/сиви зародиши с американски президенти, руси блондинки с пищни форми витаещи някъде из швейцарските Алпи. И да не изреждам останалите неща.

Коце, типично за манипулаторите писане-омаловажаване или присмиване. Но не я владееш тази материя-манипулацията или по-точно може да мине при някои недостатъчно подготвени хора. Като толкова се напъваш, обясни фигурите/не фигурките/ на платото Наска, каменните блокове в Баалбалдек,пиктограмите ане фигурките в житата, които имат около 500 годишна история,пирамидите в Египет, Китай,Босна,Лат.Америка. За Библията в момента няма да те питам. Засега стига. Като се справиш с тези ФАКТИ, ще ти посоча още.Приятен ден.
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 12:58:23 pm от teni »

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #28 -: Февруари 14, 2011, 18:36:29 pm »
Много често пътувам с влак, обожавам да го правя и една от причините да го правя е ,че там срещам изключително интересни хора . Последния път, когато пътувах, се запознах с една възрастна жена . Знаеше изключително много за извънземни и познаваше такива и наистина говореше достоверно, записах телефона и и мисля да и се обадя ......Може да ме помислите за луда , но ... те са тук от много време ! И дори да няма доказателства те наистина са тук . Много хора искат доказателства , скоро ще ги получат .  ;)
« Последна редакция: Февруари 14, 2011, 19:39:23 pm от Mirotvorec »

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #29 -: Февруари 14, 2011, 19:28:37 pm »
Джорджи, малко по-горе съм посочил една малка част от оставените доказателства, но трябва да се гледат от непредубеден човек, с открит ум. Както е казал поета- умът е като парашута, работи когато е отворен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27