Автор Тема: Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?  (Прочетена 28967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #30 -: Февруари 14, 2011, 23:18:03 pm »
Тени,
Това, което си дала не са доказателства за съществуването на извънземни, а просто едно незачитане от твоя страна на постиженията на древните цивилизации.

п.п. Честит Свети Валентин! Все пак не е нужно да спорим, защото не съм на ти с вероизповеданията ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #31 -: Февруари 14, 2011, 23:47:29 pm »
Коце, пак се измъкваш.Така диалог не върви. Явно нямаш доводи и факти. В такъв случай търси. Домашното ти остава. Ако четеш малко по-внимателно постовете ми, няма да има смисъл да ми честитиш този католически празник. ???Не че е лошо-да си празнуват хората.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #32 -: Февруари 16, 2011, 16:01:25 pm »
Аз мисля(брех:), че роботите са си от тук. Интересно ми е да разбера как извънземните преминават толкова огромни разтояния изпълнени с какви ли не отломки без да им се пробиват корабите с тия скорости дето ги развиват.Повечето летящи казани май ги правят военните, друга част са илюзии и може би един процент са истински 'гости'.
За рогатите смятам че са от първите рожби на хората и падналите. Да не говорим че са се извършвали какви ли не експерименти с хибриди(както сега правят Дарма).
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #33 -: Февруари 16, 2011, 16:48:11 pm »
Интересно ми е да разбера как извънземните преминават толкова огромни разтояния изпълнени с какви ли не отломки без да им се пробиват корабите с тия скорости дето ги развиват.

Чувал ли си за червейни дупки ? Те може да ти покажат едно вероятно средство за междугалактическо пътуване.
" Trust no one."

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #34 -: Февруари 16, 2011, 17:14:13 pm »
Интересно ми е да разбера как извънземните преминават толкова огромни разтояния изпълнени с какви ли не отломки без да им се пробиват корабите с тия скорости дето ги развиват.
Не е задължително да преминават през огромни разстояния с високи скорости. Ако умеят да се телепортират, ще са по-бързи и евентуално без негативни последици за "корабите" им.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #35 -: Февруари 16, 2011, 18:30:49 pm »
Аз мисля(брех:), че роботите са си от тук. Интересно ми е да разбера как извънземните преминават толкова огромни разтояния изпълнени с какви ли не отломки без да им се пробиват корабите с тия скорости дето ги развиват.Повечето летящи казани май ги правят военните, друга част са илюзии и може би един процент са истински 'гости'.
За рогатите смятам че са от първите рожби на хората и падналите. Да не говорим че са се извършвали какви ли не експерименти с хибриди(както сега правят Дарма).
Арак, става въпрос за цивилизации, които са хиляди или милиони години пред нас. Ако ме разбираш какво искам да кажа.По същия начин в Англия са разсъждавали за първите автомобили. Вестниците предупреждавали, че скорост над 30/тридесет/ км/ч е опасна за здравето на пътуващите. ???

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #36 -: Февруари 16, 2011, 20:03:26 pm »
В Star Trek:Enterprise кораба има някакъв щит отпред,които рефлектира отломките при светлинна скорост.Разбира се това е само филм.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #37 -: Февруари 16, 2011, 21:09:41 pm »
В Star Trek:Enterprise кораба има някакъв щит отпред,които рефлектира отломките при светлинна скорост.Разбира се това е само филм.

Даже и да е фиктивно не е задължително да изключваме тази възможност.  :)
" Trust no one."

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #38 -: Февруари 16, 2011, 23:33:07 pm »
Обаче не се пренавивайте от предположения, че после да не очаквате някой да ви ги доказва или пък разсекретява.  :-X

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #39 -: Февруари 16, 2011, 23:50:14 pm »
Да съгласен съм (провокацията върши работа :P).Би било доста глупаво да се изключват каквито и да било варианти.Едно нещо обаче ме дразни много, защо тези цивилизации не правят директен контакт с нас?Ние се учим бързо и също така бързо променяме животите си,какъв е смисъла да ни проучват с разни роботи или хуманоидомелези, и това от хиляди години?И защо тия работят само с военните и правителствата в сянка(май не са от добричките)?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #40 -: Февруари 17, 2011, 08:52:40 am »
Разбирам, че говорим на хипотетично ниво, така че мога да се развихря.  ;D. Правителството укрива това от обществото, защото много голяма част от хората не са готови да приемат тази новина.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 10:44:58 am от Mirotvorec »
" Trust no one."

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им лице?
« Отговор #41 -: Февруари 17, 2011, 11:33:57 am »
Недей и ти моля те :).Започваме да звучим като тия които прикриват всичко.Не бяхме готови и за свинския грип, и за рецесиите, и за войните но ги преживяхме ::)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #42 -: Февруари 17, 2011, 12:44:32 pm »
Да, разбирам те и съм съгласен, но това не е поредния смъртоносен грип или поредната унищожителна война, това е нещо много по мащабно. Ако има контакт с извънземен живот, това ще е най-великото откритие в историята на човечеството.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 13:03:49 pm от Mirotvorec »
" Trust no one."

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #43 -: Февруари 17, 2011, 21:32:46 pm »
Това,че е велико не означава,че ще е за лошо...аз съм на мнение,че ще се променим към по-добро ако направим първи контакт  ;)
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 08:43:18 am от Mirotvorec »

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Но кои всъщност са те? Кое е истинското им л
« Отговор #44 -: Февруари 17, 2011, 21:35:56 pm »
И аз не мисля че е нещо лошо, просто цитирах arakha.
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 08:43:33 am от Mirotvorec »
" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27