Автор Тема: Ченълинг (Канализиране)  (Прочетена 44426 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
ченълинг-контактьорство
« Отговор #60 -: Октомври 16, 2009, 10:47:18 am »
Искам да науча за контактьорите възможно най-много информация, защото имах нужда от такъв преди една седмица, когато срещнах контактьор.
Жена на около 55 г. изписала десетки тетрадки посредством контакт с извънземен от съзвездието Козирог!?
Питала го всякакви въпроси и той щедро отговаря кратко, ясно и търпеливо в продължение на 20г.
Жената е много обикновен човек, добър човек по моя преценка, много скромна изключително добронамерена и граничи с наивна, разказа как много журналисти са я интервюирали и колко тетрадки с контактьорство са и отмъкнали.
Направи ми впечатление химическите формули на водата и въздух в тяхната планета които тя е изписала като го е попитала дали ядат и пият като нас, също и рисунките които рисува по време на ченълинг, като профили на хора за които трети лица питат, корабите на тези извънземни, анатомични визуализации на болести за които жената е питала.
Тя всъщност прави контакт когато пожелае и пита за каквото се сети и отговора идва мигновено изписано на хартия, така ми обясни тя, а колегите и в работата добавиха факта, че понякога не гледала към листа докато пише, а и почерка е различен от нейния в нормално състояние.
помолих я да направим сеанс и тя обеща да го правим, но с уговорката тя да определи времето, защото е било важно кога!?
Чувал съм за психологични отклонения които водят до такава проява, както официалната верся за феномена при жената с историята за Царичине, но не знам как да преценя дали е така в случая или не.
Вчера предложих на жената един експеримент да направим, да вземем дебел учебник по органична химия и да попитаме този извънземен за сложни формули за които тя 100% не знае, за да се убедим, че има ченълинг и в интерес на истината тя не беше много въодушевена, но и не отказа!
Моля, който има подобен опит или знания по въпроса да помогне с информация, защото това е добра възможност за изследване и трябва да се възползваме.
Днес ще се опитвам да снимам някои страници с мобилния и да ги постна в темата и дано да се съгласи, защото смятам да я попитам дали няма нищо против.
 
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 16:31:15 pm от H. »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:ченълинг-контактьорство
« Отговор #61 -: Октомври 16, 2009, 12:02:55 pm »
Ако са като на Е.Логинова писанията едва ли ще ги разчетем.
Съмняват ме тия факсове(ченълинги). Там военните ги взели тук пък журналистите ги отмъкнали... :rofl:
С най-добри чувства само рогатите отговарят щедро.



« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 12:10:30 pm от fishbone »

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #62 -: Октомври 16, 2009, 18:02:54 pm »
Тя се съгласи да споделям на (приятели в интернет) и слагам две страници за сега.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #63 -: Октомври 16, 2009, 19:45:33 pm »
Яко :) Аз приятел ли съм ти в интернет?  :blush: Ако да - може на Лс, мейла ми не е скрит в профила  :writer:

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #64 -: Октомври 17, 2009, 07:35:33 am »
Почеркът си е съвсем нормален, лесно се чете и даже е красив, което иде да рече, че текстът е писан в добро разположение на духа.
Формулите наистина са странни, ако има някой химик да каже дали от гледна точка на земната химия са нещо смислено... Което не е задължително, разбира се.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:ченълинг-контактьорство
« Отговор #65 -: Октомври 17, 2009, 10:20:15 am »
Вчера предложих на жената един експеримент да направим, да вземем дебел учебник по органична химия и да попитаме този извънземен за сложни формули за които тя 100% не знае, за да се убедим, че има ченълинг и в интерес на истината тя не беше много въодушевена, но и не отказа!
Няма значение за какво ще се пита, важното е тя и присъстващите (вкл. ти самият) да не знаете отговора, а самият отговор да е конкретен и ясен. Разбира се въпросът трябва да е и такъв, че да можете да проверите дадения отговор. Например, на коя дата е роден М. Горбачов? На мен ми трябваха 5 сек. за да открия отговора. Предполагам, че и извънземните няма да се затруднят.
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 10:26:57 am от Iris »

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #66 -: Октомври 17, 2009, 11:26:34 am »
Много съм объркан, тази жена ми показа вчера повечето тетрадки и те са изумителни, че та са около 10 пълни тетрадки в които 80% пише за болестите на колегите и как да се лекуват.
Разговарях с двама колеги които са се излекували така, тези хора нямат капка съмнение за връзката с извънземния, защото той е описвал диагнозите с изчерпателност преди да започват изследванията, а останалите 20% от писаното се говори за кризата през 1992-1996, сриването на лева, политическите промени, има и една жена която е питала за пръстена на цар Самуил и той и казва къде се намира!?, откраднати вещи къде се намират, обири как са се извършили, бандитите кой от тях в затвора кой не, абе ако не е връзка с извънземен поне тази жена има свръхспособности със сигурност.
Реших какво ще попитам ако се съгласи да направим ченълинг заедно, за да няма капка съмнение ще попитам какво ще е заглавието на някой вестник след три дни, понеже той казва, че всичко което се случва е програмирано до 95% в рамките на дни и намалява процента с всеки изминал ден, тоест нашата намеса и решения вляят малко и преположенията му са по точни за близко бъдеще от колкото за след месеци и години, въпреки неговите поразителни и точни предвиждания относно срива на лев и дефицита на стоки през 1996г. с конкретни дати, разказал за танкове които може да се предвижват от горна баня и ако се предвижват щяло да стане лошо за България и след известно време Петър Младенов се изказал с известната си реплика: да викам ли танковете. И в последен момент се намесил някакъв мъдър човек и спрял танковете!!??
Ще се опитам в понеделник да я накарам да направим връзка.
Ето и още снимки
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #67 -: Октомври 17, 2009, 12:03:35 pm »

Реших какво ще попитам ако се съгласи да направим ченълинг заедно, за да няма капка съмнение ще попитам какво ще е заглавието на някой вестник след три дни, понеже той казва, че всичко което се случва е програмирано до 95% в рамките на дни и намалява процента с всеки изминал ден, тоест нашата намеса и решения вляят малко и преположенията му са по точни за близко бъдеще от колкото за след месеци и години...

Ха! Ами че това съвпада с онова, което си мисля на този етап за така наречената "предопределеност"!!!!

Общата теза е, че всичко е решено от Висшия Аз преди инкарнирането, но според мен не е така.

Решенията пак идват от ядрото на Висшия Аз, но според мен има интерактивност! Тоест инкарнацията действа от място, позиционирано във Време, а Висшия Аз действа от място, позиционирано ИЗВЪН Време.

Така инкарнацията не може да възприеме стопиране на Времето.Когато времето спре, съзнанието на инкарнацията замръзва, и когато Времето тръгне отново, инкарнацията не отчита това спиране, просто няма сетива за него.
Докато времето е спряло Висшият Аз разполага с цяло безвремие, за да вземе дадено решение или да усвои даден опит.Така взимането на решение и усвояването на опит от негова страна изглежда сякаш един миг, от позицията на инкарнацията, която разсъждава чрез Времевата функция.

И така образно може да се каже, че когато предстои взимането на решение, времето за инкарнацията спира, Висшият Аз прекарва цяло безвремие във взимане на решение и преценяване на ситуацията, след което времето за инкарнацията тръгва отново и тя незабавно парви това, което е решила като Висш Аз в безвремието.
И това се доказва чрез милисекундния интервал между излъчването на ел.импулса за действие(излъчен от мозъка) и осъзнаването за взетото решение!

Но в действителност моментът на спиране на времето е само образен, понеже в действителност Инкарнацията вечно е във Време и Висшият Аз вечно действа извън Време... но той нищо не е предопределял преди инкарнирането, ами нещата се случват на момента, интерактивни са!

Не вярвах, че ще срещна друго потвърждение на тази идея, а ето че тоя извънземен (ако е извънземен) казва, че нещата са 95% предопределени в близко бъдеще, но не и в далечно! Именно защото Висшият АЗ взима решения сега, в този момент, но се намира в Безвремието! :)
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 12:06:15 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #68 -: Октомври 17, 2009, 19:47:06 pm »
Цитат
Реших какво ще попитам ако се съгласи да направим ченълинг заедно, за да няма капка съмнение ще попитам какво ще е заглавието на някой вестник след три дни...
Аз пък си мисля дали да не оформим тук една поредица от въпроси, далеч по-сериозни от заглавието на някакъв вестник и с тези въпроси да отидеш, Салито, при тази жена. Давайте предложения, Салито после ще си ги препише.  ;) Започвам с първите:

1. Каква е връзката на българите със съзвездие Плеяди?
2. Какво може да каже за Небесната конница? Каква е връзката и с българите?
3. Кой е изначалният Бог на древните българи?

Всеки следващ да копира тези въпроси и да допълва свои.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #69 -: Октомври 17, 2009, 20:19:38 pm »
Ще ме прощавате, ама тези въпроси не са проверовъчни.Представи си, че нациите са измислица за разделяне на хората.Представи си, че само за нас плеядите са обнощст - те са съзвездие за НАС, а не за тях.Те не гледат от Земята.Представи си, че няма такова неща като небесна конница.Представи си, че бог е измислица.

Ако е така, какво по дяволите очакваш да ти отговори? Ще ти каже "ще се свържа с вас във време, в което сте готови да говорим".

Айде да питаме нещо, дето го знаем. ИЛИ да се ЗАПИТАМЕ, ЗНАЕМ ЛИ НЕЩО, за да го попитаме.

« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 20:21:16 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #70 -: Октомври 17, 2009, 20:53:14 pm »
Нека да каже какво ми е ЕГН-то и ще повярвам  :P ;) :)
11

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #71 -: Октомври 17, 2009, 22:47:44 pm »
Преди всичко трябва да сме сигурни че има ченълинг или нещо необикновено, за това само заглавие на вестник след три дни от сеанса ще ни го докаже, а след това ще направим списък с въпроси.
А що касае въпросите мисля, че въпросите трябва да бъдат:
1.какви предстоящи бедствия и катаклизми ще има в света и специално в България и кога?
2.какъв е Дънов? и кои са живите учители в България и в света в момента?
3.има ли рептили и кой автор се доближават до истиската им същност най много?
4.къде е създаден човека и от кого и кога?
5.дали ще има промени и какви ще бъдат на нивото на ДНК на човека?
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #72 -: Октомври 17, 2009, 23:55:21 pm »
Ще ме прощавате, ама тези въпроси не са проверовъчни.
За теб може и да не са, което не означава автоматично, че се отнася и до мен. Нали се сещаш, че с твоя аршин можеш да измерваш единствено своите си величини, не и на другите. Но от друга страна ме подсещаш да предупредя нещо Салито, ако разбира се зададе моите въпроси на контактьорката-Салито, задължително кажи, че тези въпроси Миро ги задава, иначе наистина е възможно отговорът да бъде "ще се свържа с вас във време, в което сте готови да говорим".  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 795
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #73 -: Октомври 18, 2009, 00:37:24 am »
Преди всичко трябва да сме сигурни че има ченълинг или нещо необикновено, за това само заглавие на вестник след три дни от сеанса ще ни го докаже,
То така и за числата от тото-то може да питаш  ;D

Прегледах сканираните бележки, малко са ми странни.
Примерно - "нашата планета е от съзвездието Козирог". Добре, ама то това съзвездие има бая звезди
Цитат
(Wikipedia - В ясна и безлунна нощ в съзвездието могат да се видят с просто око около 50 сравнително слаби звезди.)
, не е като да кажеш - Аз съм от София


отделно пък, химическата формула е абсолютно безсмислено драскане на имена на химични елементи в комплект с други знаци.
Колкото до лекуването - май един съвет имаше само - човека да пази диета и да пие билки, но за билките да пита доктор. Подобни съвети се дават и тук :)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Re:Ченълинг (Канализиране)
« Отговор #74 -: Октомври 18, 2009, 08:42:54 am »
Жената е питала за числата от тотото :P
Той е казвал че това е предопределено от съдбата, кой ще печели и числата се не знаят до последния момент.
За болестите има много листа, просто избрах нещо да покажа, но важното че има хора които са се излекували и са го споделяли, а за съзвездието е вярно и това може да го попитаме, просто жената не се интересувала от същите неща които ни интересуват, попитах я дали е питала за фароните, атлантите, маийте, прачовека, гените, съзвездието ни, екологията, технологията, други извънземни, ами тя каза че не е питала защото не и е хрумнало :yes: тя е много скромна женица и нещата които я интересуват са съвсем други.
Скиптизъма е много важно оръжие в хода на едно изследване и донякъде гарантира безпрестратната приценка на човека, за това съм съгласен с "черният вмъквач" :flag_of_truce: ПРИНЦИПНО.
Днес може да имаме сеанс, стискайте палци.
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27