Автор Тема: Създаване на реалността  (Прочетена 60260 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #75 -: Август 07, 2011, 13:56:00 pm »
Ех voodoogoo супер си,все едно аз съм го писала това.Но хората нямат желание да го разберат,защото трябва да се научат да контролират мислите си,а някак не им се нрави.Е виж кво стана в тая тема. http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,18764.0.html

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Създаване на реалността
« Отговор #76 -: Август 07, 2011, 19:22:26 pm »
Супер, значи като дойде Антихриста ще си паснете с него  ;D
Какви собствени правили, собствени закони, собствена реалност?!
Вселената и Вечните Божии Закони са съществували безмерно много преди създаването на нашата Слънчева система!
Появихте се тука вчера и ще ми променяте реалността  ;D, ми аз ако не искам да ми я променяте? Ами от къде да знам дали това което ще промените ще ми хареса на мен? Да не би да живеете сами? А да сте забелязали, че различните хора искат различни неща?
Съжалявам да ви разочаровам, но няма как да си създадете собствена реалност и собствени закони, просто защото не сте вие шефовете... и слава Богу :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Създаване на реалността
« Отговор #77 -: Август 07, 2011, 20:57:38 pm »
Появихте се тука вчера и ще ми променяте реалността  ;D, ми аз ако не искам да ми я променяте? Ами от къде да знам дали това което ще промените ще ми хареса на мен? Да не би да живеете сами? А да сте забелязали, че различните хора искат различни неща?
Съжалявам да ви разочаровам, но няма как да си създадете собствена реалност и собствени закони, просто защото не сте вие шефовете... и слава Богу :)
  А  тия  които  са  създали  реалноста,  питали  ли  са  ни  дали  ни  харесва  тяхната  реалност,  все  пак  нали  ние  се  пържим  в  нея.  И  понеже  не  са  ни  питали  ние  имаме  правото  да  се  бунтуваме  и  да  я  променяме!!  Всичко  тече  всичко  се  променя.  Няма нищо  застинало  във  времето  така,  че  защо  да  не  насочваме  промените  в  една  или  друга  посока?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #78 -: Август 07, 2011, 22:21:25 pm »
Реалността, която всички тук заедно изживяваме е споделена, консенсусна, такава за която сме се договорили предварително, че ще е /гравитация, въздух, трева, вода, земя, тела и т.н./. Преди да се инкарнираме тази реалност са я стопанисвали тези преди нас. Ние наследяваме нещата им. Но, вече живеейки, с всеки наш избор, с всяка наша мисъл, с всяко наше чувство, т.е. с  излъчваната от всеки един от нас вибрация, ние влияем на реалността по сложен начин. Ние стопанисваме реалността. Всички заедно - пък каквото стане в крайна сметка! Подобното привлича подобно, по отношение на вибрациите, не по отношение на външните прилики между нещата. Така работи живота. Друг въпрос е кое определя нещата, определящи вибрацията на човека. Мисля, че именно тук е разковничето на контрола. Но той не е и не може да бъде абсолютен, защото човека не е едно цяло със себе си, а е сбор от често противоречащи си части. И дори и да успее някой да "дръпне" повечко, то една птичка пролет не прави. За да сработи ефекта на стоте маймуни се иска време. Всеки от нас влияе на нивото, до което има достъп. Често това е нищо и никакво ниво. На това повечето пишещи казват: "да създаваш собствената си реалност". Собствената ти реалност не е общата реалност, но има възможност едната да влияе на другата и обратното.
« Последна редакция: Август 07, 2011, 22:22:59 pm от m2f »
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Създаване на реалността
« Отговор #79 -: Август 07, 2011, 22:24:54 pm »
m2f, харесва ми как разсъждаваш.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Създаване на реалността
« Отговор #80 -: Август 08, 2011, 03:31:44 am »
mitko,
Прав си :)
И ще го променим или с едните, или с другите, но не и сами.
Просто защото не сме сами. Никога не сме били сами.
« Последна редакция: Август 08, 2011, 03:32:53 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #81 -: Август 08, 2011, 11:54:19 am »
А според мен променят собствената си илюзия.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #82 -: Август 08, 2011, 14:10:49 pm »
Цитат
А според мен променят собствената си илюзия.
Тя разликата не е много голяма.Кое в този свят не е илюзия?
Когато преди година бях съкрушена от илюзията,точно това разбрах.Докато сме тук всичко е илюзия и всичко е истина,според избора ни естествено.И ако за вас е илюзия това че мога да манипулирам реалността си в някаква степен,то за мен е истина.И ако се боря да ви го докажа е заради това,че бих искала да видите колко всъщност всичко е илюзия,дотолкова ,че да променяме неща който мислим ,че са дело на съдбата.Вие всеки ден създавате собствената си реалност и истина.Вярно е не можете да промените много от нещата който не харесвате,но проблема не е толкова защото наистина не можете,колкото че не вярвате, че ще успеете.И да нищо не става с вълшебната пръчица,за всяко нещо се иска време, точна цел,при това морална,такава която няма да навреди никому,вяра и действие.Всеки ден го правите.Въпроса е не дали го правите,защото това е сигурно,а в желаната посока ли го правите?

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #83 -: Август 08, 2011, 14:32:32 pm »
Цитат
А според мен променят собствената си илюзия.
това че мога да манипулирам реалността си в някаква степен

Да това е истина и никога не съм го отричал, но нека да си го повторим за да не го забравяме, да само в някаква минимална степен!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #84 -: Август 08, 2011, 14:52:17 pm »
Зависи,първо от понятието малко и много и после от опита.Защото за теб може да е малко и съвсем естествено да намериш къщата на живота си за никакви пари,но за мен да е много,предвид,че не ми е струвало нищо освен малко повече вяра и контрол над мисли.Ще ти разкажа,ако не съм вече публично едно от "чудесата" които ми се случиха благодарение на манипулирането на реалността,пък ти ми кажи дали е малко и след натрупване на опит,дали няма да стигнеш до много.
Исках да отида на един концерт.Нямах 100 лв за билет.2 часа преди да отида си направих визуализация и постоянно повтарях на всичко около мен ,че ще ходя на концерта.Визуализацията беше слушалки в ушите с музиката на изпълнителя и аз бях на концерта. Настана време за концерта и аз тръгнах.Имах 2 лв в джоба си, знаех,че ще вляза но нямах идея как,предположенията ми бяха,че ще намеря билет,че охраната ще ме пусне.Отивах там 50 000 души,седях въртях се,никой не си изпусна билета.Един приятел ми звънна и ми каза - аз съм тук с едни приятели,до стадиона ,ела при нас да пие по бира преди концерта.Отивам и не познавам никой освен приятеля ми.Сядам,постоях 10 минути,несмея дори да си поръчам,че незнам дали двата лева ще ми стигнат.По едно време хората от масата тръгнаха да ме заговарят,общи неща.Аз им казах ,че за съжаление никой не си е изпуснал билета,с усмивка на уста,като майтап,никой нищо не каза.След 5 минути едната мацка,извади 100 лв и ми каза- иди си купи билет,знам какво е да искаш но да нямаш възможност. В последствие разбрах,че нея са я накарали да отиде на концерта 2 часа преди да се видим.Тази жена не ме познаваше и не е фрашкана с кинти.Нормална жена.Това е едно от нещата който съм направила с манипулацията.Ако се замислиш,може много неща по този начин да се постигнат,но трябва яко дупе и вяра.Защото малко са тези дето ще тръгнат на концерт без пари,а пък камо ли да повярват,да знаят че ще влязат.С натрупване на опит вече може да говорим за сериозни промени,въпреки че аз имам и такива важни постижения.По едно време и къщи и точно определни мъже си намирах и дори се прехвърлих в желаната специалност по този начин.Затова че зависи колко е малко и колко е много за теб.Но предвид ,че всички сега откриваме този вид манипулация,бих казала ,че сега се учим да пълзим,с опита всичко ще се развие.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Създаване на реалността
« Отговор #85 -: Август 08, 2011, 15:08:29 pm »
Не знам колко невероятно или случайно ти изглежда случката,но пробвай се някой път без пари да отидеш до магазина да си напазаруваш.Нещо подобно е.Естествено имала съм и провали.Те са предимно свързани с намерението.Имах един учител които обожавах,но по стечения на обстоятелствата,неговите близки не искаха да се виждам с него.Бях бясна заради това,защото техните съмнения бяха неоснователни.Та отивах веднъж на едно събиране където знаех ,че той ще присъства.По пътя вървях бясно с постоянен диалог в главата си какво ще кажа на близките им ако почнат да ми се правят на интересни.Първо обърках адреса,после го обърках 2 път и накрая когато отидох,в момента на влизането ми,него го изкарали през задния вход,откъм паркинга.Вярата ми че ще го видя беше непоклатима,но намерението ми беше да им натрия носа,а не да го видя.Затова и не се получи.Другите важни неща който научих е че колкото по подробен си в това което искаш да ти се случи,толкова по се ограничаваш и забавяш реализацията.Ние често искаме къща с зелен двор,на два етажа,с големи стай и тн.Е получавах всичко каквото поисках,само че с малки разлики.Зеления двор не беше с райграс а с плесен и тн.Та ако решиш да манипулираш реалността,не слагай ограничения и изисквания.Поискай най добрата за теб къща в този етап от живота ти.Така ще се съобразят всичките ти желания.Повярвай и направи първата крачка, действай.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Създаване на реалността
« Отговор #86 -: Август 08, 2011, 16:49:53 pm »
Повярвай и направи първата крачка, действай.
Добре ... този път ми хареса (не се шегувам).
Писал съм го и друг път, каквото поискаш такова ще ти се даде само да знаеш начина но на всеки кошницата с екстрите е различна (повече от това което има вътре не можеш да получиш), нали разбираш какво искам да ти кажа ;)?

П.С.Това не е създаване на реалност а ползване на екстрите с които си дошъл тук, ако искаш може и да не ги ползваш а да си караш по течението.

Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Създаване на реалността
« Отговор #87 -: Август 30, 2011, 01:43:56 am »
Хмммм Реалността значи - коя от 12те октави по-точно? - Материалната 3D ?
в Един древен свитък - на възраст колкото Библията, наречен Ефекта на Исая(The Isiah effect) се описва процеса на съзидание по следния ред. Например за лечение:

1. Вниманието върху мястото(Attention)
2. Намерение - какво искате да предизвикате (Intention)
3. Най трудната част - да убедите разума си че е истина и се случва(Mental body)
4. да усещате чувствата които бихте усещали ако сте здрав( или каквото и да е друго)(Emotional body)
но дори и да сте изпълнили всичко това, няма да имате резултат без последната част:
5. ДА УСЕЩАТЕ ОБЛАСТТА ЧЕ Е ЗДРАВА, ДА ГО ПРЕНЕСЕТЕ ВЪВ ФИЗИЧЕСКОТО, НЕЗВИСИМО ОТ ВСИЧКО което е.(physical body)
 Другото което е да поставите върха на езика си ( огъвайки го ) върху горната част зад небцето(меката част) това го свързва със сърцето, откъдето се и създава. Имайте впредвид че природата на разума е такава, че той винаги ще създаде добро и лошо, еднакви по сила, независимо от вашето намерение. Затова Тот съветва да се създава от Сърцето само...
Със Здраве...

----------------------------------
Ти си друго Аз
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Създаване на реалността
« Отговор #88 -: Септември 24, 2011, 18:29:32 pm »
За мен е удоволствие да споделя това с всички вас:
http://vbox7.com/play:62a72f7f
http://vbox7.com/play:65b66a5d
http://vbox7.com/play:057924dd
http://vbox7.com/play:117ef1c2
Дълбокото ми убеждение е, че предопределеността не е нищо друго, освен нашата неспособност да завибрираме /привлечем реалност/ по рязко различен начин от достигнатия по бавния еволюционен път от нашата същност начин...Ние с НЛП и с други средства повлияваме волево част от вибрацията си, но действаме на много повърхностно ниво...Водещите за сътворяването на реалността ни въпроси са: "Наистина ли го искам целият аз това, дето казвам, че го искам? Наистина ли целият аз вярвам, че това, което искам е възможно?"...И най - често отговорът е "Честно казано - не"...Затова понякога не ни се получават нещата...Защото искаме различни неща ние, човеците и вътрешната ни безсмъртна същност. Защото излъчваме "смесено", със съпротивление...А това пък е, защото като човеци сме компилация от няколко съвсем различни съставки...Отбор събран от "орел, рак и щука"...Затова ни се струва, че "стреляме криво"...Защото няма синхрон. Утехата е, че "криво" - няма! Дори и най - големите ни издънки пак отиват на полза на еволюцията ни...:hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Panta Rei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Създаване на реалността
« Отговор #89 -: Септември 24, 2011, 23:02:56 pm »
Ние влияем на реалността и тя влияе на нас. Ние сме част от нея.
Реалността е всичко. Определено я управляваш в някакви време-пространствени рамки. Но и тя управлява тебе навсякъде и по всяко време. Разбира се, по-силният побеждава.  ;D Но е глупаво да се мисли, че може да се победи всичко. По света има много, които се мислят за Нео или Морфей, но нашата реалност много-много не ги признава.  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27