Автор Тема: Ron Paul - новото хитлерче?  (Прочетена 3814 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Ron Paul - новото хитлерче?
« -: Юли 09, 2010, 14:21:37 pm »
На мен ми се вижда трудно Рон Поул да не е добре пресметнат в развитието на нещата особено на място като САЩ в където манипулациите се котират на цената на златото.

Някои хора казват че е масон. Е аз не съм разучавал масоните и не мога кажа.

Едно е сигурно.
Накрая на събитието има преповтарящ се модел на супер-трагедия и катастрофа почти всеки път когато знамето/банера на най-добрите намерения започне да се развява за да събере народа за да изтласка някой лидер който обикновенно грабва абсолютна власт при първа възможност.

Toгава дори да нямаш фобия на тема символизъм виждаш ония плакати със revolution...
Хубаво... Хитро да забъркате любов, независимо дали кандидата е искрен или змия.
Но пък в крайна сметка си остава на обратно ... А подобен подигравателен символизъм е типична черта на една от групите за която конспиративно любопитните хора постоянно говорят.

... Ораторските умеяния със сигурност са на място ...

Има ли някой по запознат от мен?
« Последна редакция: Юли 09, 2010, 14:35:19 pm от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен zxcbv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #1 -: Юли 10, 2010, 00:07:24 am »
Определено виждам Рон Поул ,като една отрицателна фигура,и абсолютна марионетка.А призивите му за забрана абортите,ми се виждат бая фашистки.

Неактивен pesh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #2 -: Юли 10, 2010, 00:44:46 am »
Ще се види как стоят нещата когато започне следващата кампания, ако стигне далеч значи е нагласено и американци могат спокойно да се страхуват. Но ако е бил честен за нещата които каза (и такива като имиграция, близкия изток, данъци и т.н. са нищо в сравнение с темата за монетарната система) просто няма как да бъде допуснат. Когато става дума за политици не ти трябват даже доказателства къде членува, с кого вечеря, кой го спонсорира, само погледни косвените доказателства - издига ли се в йерархията или не. Промяна може да настъпи само след изборът на президент, ако нещо съвестта го навести както при Дж.Ф.К., не по време на реалити шоуто наречено предизборна кампания.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #3 -: Юли 10, 2010, 13:40:54 pm »
Ако в предизборната си кампания обяви,че ще подпише закон,с който ще закрие ФЕД,значи е правилният човек ;).До тогава,за мен си остава,кукла на конци. :yes:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #4 -: Юли 10, 2010, 15:00:37 pm »
"Ако обяви..."

Не е важно какво ще обявяви.
Политиците си обявяват обещания от както съм жив.
Нищо по-малко от писмена клетвена декларация няма да свърши работа, а се съмнявам че това ще стане.

А за издигането...
Човека вече уж беше изигран от медиите в миналите избори.
Тотално са го игнорирали, та дори има разпространени лъжи.
Толкова яко го игнорираха че се отвори цяла конспиративна тема.
Сега получава време в ефира.

Кой знае, докато наблюдаваме можем да останем оптимисти, туку виж е прецедент в съвременната история.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #5 -: Юли 10, 2010, 15:19:27 pm »
Така е.Ама никой политик след Кенеди не го е правил.Ако някой го каже,значи не е в ръцете на ''елита'' ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #6 -: Юли 10, 2010, 22:24:16 pm »
Рон Поул e там за да играе ролята на доброто ченге,защото всички политици са смятани за лоши и т.н. и все някой трябва да представя политиците в "добрата" им светлина.Може да не е марионетка която да контролират пряко,но поне индиректно имат някакво влияние върху него.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #7 -: Юли 11, 2010, 08:16:50 am »
Не го бях чувал този, но се разрових в интернет и разбрах що за птица е. Просто поредния политик с определени крайни възгледи, незнам защо му обръщате чак такова внимание. Пък и е доста стар за да е новото хитлерче или каквото и да било ново ;D

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Ron Paul - новото хитлерче?
« Отговор #8 -: Юли 11, 2010, 21:43:35 pm »
Не го бях чувал този, но се разрових в интернет и разбрах що за птица е. Просто поредния политик с определени крайни възгледи, незнам защо му обръщате чак такова внимание. Пък и е доста стар за да е новото хитлерче или каквото и да било ново ;D

Не че и трябва да е в разцвета на силите си. Със съвременната логистика може да обърне света с краката на долу и пак с краката на горе за 5 год.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
7 Отговора
8456 Прегледи
Последна публикация Ноември 03, 2007, 01:57:04 am
от Joro Velev
14 Отговора
9406 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
0 Отговора
10645 Прегледи
Последна публикация Април 03, 2009, 00:21:59 am
от H.
121 Отговора
57168 Прегледи
Последна публикация Декември 09, 2010, 16:46:09 pm
от K0NSTANTIN_BG
3 Отговора
6644 Прегледи
Последна публикация Юли 04, 2010, 22:40:11 pm
от elunez

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27