Автор Тема: Философски филми  (Прочетена 235875 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Философски филми
« Отговор #465 -: Януари 14, 2019, 19:03:24 pm »
 :D
На мен ми мяза че филма прави реклама на астрала.Щото реалното е бая различно.

Цитат
Идва ми на акъла "службата"на бай ти Меандър в енергийното как ли е получена/дадена?

Що питаш?
Или имаш мерак за служба в енергийното.Не се коси ама ако набараш служба в енергийното си се прецакал яко.
На толкова пъчене тъмна мъгла ти са енергийните взаимодействия реалните,не астралните.

Ааааа.Бил съм не само магаре.През бая линии(видове) съм минал.Тука сме бая години докато чакаме ония да изплюят камъчето българите се веселим като животни.

Цитат
Не се засягай, Меандре, но филма ме провокира и ми стана интересно поради какви "заслуги" си еди какъв си там, или там какъвто и да си?
И ти не се засягай но въобще не е твоя работа.А да си нещо в енергийното първото нещо е моженето,хей ръчички хей ги две.Иначе е голям рев,и други работи.А това че някой ви обръща внимание е нормално за реалния живот.Ама що можел еееееее айде да не споменаваме майки.М?

 :hi:

Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #466 -: Януари 15, 2019, 10:31:16 am »
Меандре, айде пак почна с твоята мнителност:
Цитат
  Що питаш?
Или имаш мерак за служба в енергийното.Не се коси ама ако набараш служба в енергийното си се прецакал яко.
На толкова пъчене тъмна мъгла ти са енергийните взаимодействия реалните,не астралните.
   
Между другото би ли ми разяснил това противоречие? В червеничкото.

Цитат
   Пустите му южнокорейци какъв филм направили.
Реален е.     

и това:  (пак в червеното)

Цитат
   На мен ми мяза че филма прави реклама на астрала.Щото реалното е бая различно.   

Другото, с което объркваш тези които те четат, е употребата на думичките астрал и енергийно, се едно че са едно и също нещо(място). И после що имало неразбрали и прочее. :flag_of_truce:

Цитат
    А това че някой ви обръща внимание е нормално за реалния живот.Ама що можел еееееее айде да не споменаваме майки.М?     

Имаш навика да вменяваш неща, които не съм казал.
С какво се различаваш от наш Форум или Гласа?
М?
Майната му. Ай наздраве!
 :drinks:









Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #467 -: Януари 20, 2019, 08:13:19 am »
 :blum2:
Пустите му американци, какъв филм направили:
http://filmi7.com/filmi/41247-alien-overlords-izvnzemni-gospodari-2018.html


Цитат
    Ако нещо не го разбирате обърнете го.Енергийното и материалното са обратни едно към друго(огледало).Затова действия откъм енергийното имат обратен ефект в материалното.
   

Анджак, де. Това и направих. Щото всичко е наопъки:
1. Няма мъже в черно. Има Жена в златно, и при мисълта за нея черните бледнеят.
2. Няма да има "извънземни" кораби в небето. Най-много да видим нашите седмички.777
3. Кеймтрейлсите не са за да ни тровят постепенно, а за спасение на тяхната кожа/тела.
4. "Населението" няма да се редуцира до 800 000 поради плана за редукция/НСР, а ще останат само местните/Българи, и то само тия, които са се почистили.
Аз поне това разбрах от филма.
 :hi:




Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Философски филми
« Отговор #468 -: Януари 26, 2019, 19:09:18 pm »
Human, Space, Time and Human (2018)
Kim Ki-Duk


На тая светлина и трябва ХРАНА. Колкото по-светло, толкова ПО-ГЛАДНО!

Само Ким Ки Дук и Достоевски могат да ме заведат на "онова място".

В крайна сметка дали наистина дължите нещо на родителите си, освен съпричастност, щото всички сме "в кюпа"! Никой не си спомня да e молил родителите си да го преведат в този свят. Какво ако не харесвате устройството му, или пък гените, които са ви натресли?! :)

ИзМАМА!

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #469 -: Януари 30, 2019, 10:44:17 am »

Тук една рускиня разказва доста интересни неща. За сватбата между Небето и Земята, за мястото на Земята във вселената, какво е човекът, за слизането на Духа на Земята, и сума ти интересни неща от сорта. Това е само едно от видеата в нейния ютуб канал.
 :hi:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #470 -: Февруари 01, 2019, 10:40:45 am »
Ето я и змията, обвила Сърцето:
:writer:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Философски филми
« Отговор #471 -: Февруари 03, 2019, 08:52:40 am »
 :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=GGM6OW6Yj3c
Тука долових хубави неща но са малко прикрити.Неумишлено а поради неразбиране.
Доколкото съм наясно тангризма се отнася към така наречените " бели магьосници.А те изучават живота за да могат да се месят.
Та ако някой продума можем да сменим по някоя приказка.За paci1 не се отнася, щото той се се вре в бункерите и няма своя приказка.
 :hi:
П.п.  Да спориш с българин е изкуство, което понякога се превръща в бойно изкуство!
Това днес го мярнах и ми хареса.
« Последна редакция: Февруари 03, 2019, 08:56:07 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #472 -: Февруари 03, 2019, 10:49:43 am »
Цитат
   За paci1 не се отнася, щото той се се вре в бункерите   
Отново ти обръщам внимание че ме бъркаш с някой друг.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #473 -: Февруари 09, 2019, 23:34:20 pm »
http://filmi7.com/filmi/41530-replicas-repliki-2018.html


„Replicas” разказва за неврохирурга Уилям Фостър (Рийвс), който е на път успешно да пренесе човешкото съзнание в компютър, когато семейството му загива в автомобилна катастрофа. Отчаян, той се обръща за помощ към своя колега Ед (Томас Мидълдич), за да клонира телата им и да създаде реплики. Освен че нарушава всякакви морални и етични граници, Фостър се изправя пред сериозна дилема – те могат да върнат към живот само три от четирите члена на семейството му.

п.п.  Главните герои са известни архетипи. Я да видим кой ще се досети на кого.
 :writer:

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #474 -: Юли 06, 2019, 11:02:12 am »
Ново двадесет. :D
Кьоравия/антихриста да спасява света.....от себе си.Тия верно бая са изкукали напоследък, или е опит за търсене на милост от Някоя. Или от Някой.  :---
Дъртата/нимуе/яхвето е издокарана като манекенка, обаче намекват че без мъж до нея вятър на бял кон. :flag_of_truce:
Основната идея във филма е, че демон може да бъде "превъзпитан" да обича/любов. Не че не се е случвало досега. Пример св.Киприян и кучеглавия Христофор. За антихриста, а дано, ма.... :-X

https://www.filmi2k.com/hellboy-helboy-2019/




Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Философски филми
« Отговор #475 -: Август 02, 2019, 00:00:35 am »


CAPERNAUM (2018)

https://m.imdb.com/title/tt8267604/

Да не вземете да се ограничите (за да ви е по-леко) само с гетата в държавите от т. н. трети свят, сякаш цялата планета не е едно гето, пък и живота като цяло има някакви стойности :)



- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Философски филми
« Отговор #476 -: Септември 11, 2019, 03:18:11 am »


Scary movie, но няма да съжалявате!
The Haunting of Hill House (2018– )
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #477 -: Февруари 12, 2020, 12:12:00 pm »
Като стана дума за филми, вчера гледах запис на интервю по бтв на соломон паси, където без капчица срам и свян бе описан сценарият/причината за евентуална ТСВ.
Такава наглост за първи път срещам, и то насочена срещу собствените ни деца. В долното видео гледайте от 34 - тата минута нататък.

 


За какво "намеква" пасито?
Ми примерно ако стане белята, отговорността няма да е на "военните", а нещо от сорта: Мба, те ваште деца са хакнали некоя база или военен сателит, и са си поиграли на война без да подозират че изстрелват истински ракети.
То даже има и цял филм направен от холивуд, със същите идеи вътре:

https://filmi7.com/filmi/10420-enders-game-igrata-na-endr-2013.html



Тая няма да я бъде! Войни на Земята няма,нямало е, и няма да има! Никога!
Казах!








« Последна редакция: Февруари 12, 2020, 12:38:42 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Философски филми
« Отговор #478 -: Февруари 14, 2020, 10:42:03 am »
 :D
След горния пост имаше атака още същата вечер. Жена ми/душичката ми го отнесе. За протокола: Тя вече е добре, и се възстановява с бързи темпове.
Както и да е, приех че се защитават и им го зачетох.
Обаче има някои промени.
Вече само ги чакам да крачнат/повод, и остават бездомни и то трайно.
Как ли?
Вече знам как!
 :hi:

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Философски филми
« Отговор #479 -: Февруари 14, 2020, 15:23:51 pm »
Цитат
За какво "намеква" пасито?
Ми примерно ако стане белята, отговорността няма да е на "военните", а нещо от сорта: Мба, те ваште деца са хакнали некоя база или военен сателит, и са си поиграли на война без да подозират че изстрелват истински ракети.

Вярно, че недостига до дъното на играта и не обяснява, от къде идва " Империята на Злото", нито дума за  изостаналите  духове в капани на дадена фракция, поради обясними причини , но казва абсолютно верни неща, във връзка с децата, които в момента ще се окажат важни "опасни войни", професионални геймари в тази Игра и тези бойци ще бъдат управлявани от в къщи.
Набляга точно и на потенциалната  възраст на тези деца ( 4, 5....10 ) години, когато се  формира детското съзнание и тогава детето има най-голяма нужда и подкрепа от семейството си. В случая се оказва напълно прав, че родителят може да изиграе съществена роля в тази игра ( независимо от атаките), и  да не превърне детето си в  " Професионален Геймър", а в " Човек".  Ставали сме свидетели , на такива форумни "геймари", за които родителите им не са имали достатъчно  време в детството им и са предпочели да ги вкарат от крехка възраст във виртуалното  пространство  на война,  подхвърляйки им електронна игра , която ги заблавлява с часове, пред монитора на виртуалните " империи " и приема образа на " майка и баща".
Това е предимно поколението инкарнирано тук на Земята след 1989 г., и малко преди ...
( виртуалните войни и нашествието  на изкуствените рейнджъри).
П.П.
А, що се отнася до водещия и репликата, която казва в началото, че :

" Човекът е човек, когато си играе"...тоест друг я казва, но той е дървен философ и няма  покриващ отговор  я повтаря.

Е, това е абсолютна наглост!

И, понеже знам че ни  четат тук и дори си, формулират изказванията от подобни форуми !

Ще му дам ново предложение за предаването,  което се отнася само за 3-та Плътност.


《  Че, човекът е човек, когато е на Път и има Чек 》


 :D

 
Защо?


Защото му се предоставя изключителна възможност да опознае  и изследва изцяло материалната ( 3-та плътност) на Земята с този" ЧЕК ", пътувайки и срещайки се със същества от различни " националности" и племена ( не виртуално манипулирани ), обитаващи  различни континенти, ако разбира се идва от по високи измерения с цел знания, без да се интересува от  Играта !..

( И, не  е от поколението на  инкарнация на  виртуалните компютърни войни, поддържащи тази система)

 Това е за 3-та плътност, разбира се...но обхваща и останалите!

 :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27