Автор Тема: Философски филми  (Прочетена 187180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dhdido

• Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Философски филми
« Отговор #495 -: Септември 14, 2020, 19:48:59 pm »

Неактивен meander

• Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 409
  • Мухата влиза само в отворена уста.
« Отговор #496 -: Септември 14, 2020, 20:25:23 pm »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 195
« Отговор #497 -: Септември 17, 2020, 09:10:07 am »
Отгедани от вълци 2020г.
https://filmi7.com/filmi/fantastika/54809-raised-by-wolves-season-1-otgledani-ot-vlci-sezon-1-2020.html

Татко и Майка отглеждат човешки деца на мистериозна новооткрита планета. Докато колонията е на път да бъде разкъсана от религиозни различия, андроидите ще разберат, че да контролираш вярванията на хората е трудна и опасна задача.
Какво да очакваме от първите епизоди:
След като Земята става необитаема, андроидите Майка (Аманда Колин) и Татко (Абубакар Салим) изграждат ново селище и семейство с човешки ембриони на планетата Kepler-22b. Дванадесет години по-късно е останало само едно дете – Кампион (Уинта МакГрат), а пристигането на междузвезден кораб с оцелели хора, бива прието като заплаха от Майка.
След конфронтация със землянина Маркъс (Травис Фимел), Майка (Аманда Колин) открива и отвежда пет от децата от кораба в своето селище. Докато Майка, Татко (Абубакар Салим) и Кампион (Уинта МакГрат) се приспособяват да живеят с родените на Земята деца, Маркъс се бори да оцелее сам на Kepler-22b.
След като децата от Земята се разболяват, Кампион решава, че Майка ги трови и започва да планира бягство. Докато Майка и Татко се опитват да докажат противното, хората от кораба планират как да  спасят децата си.

Струва ми се и тук/Земята е имало подобна "случка".
 :hi:

Неактивен meander

• Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 409
  • Мухата влиза само в отворена уста.
« Отговор #498 -: Септември 17, 2020, 13:06:31 pm »
 :D
Хммм
Би Трябвало да знаеш, че всички истории за филми са взети от историята на земята,или мераците им.
Филмите им са като сънищата,не им се връзвайте,макар и паци да ви ги превежда.Същия кур е.
Реалния "филм" е около вас,глеайте какво праят хайваните около вас.Те живеят по реда и правилата тука,а вие ще го папате яко яко продължавате така.Тука вече е ред, правила и САМО ИСТИНАТА/ми нещо като корона вирус/ в главата.Материалното е концентрат на енергии включая и вашата,ма много е скъпо.Минахме към всеки си плаща масрафа,или както му викат господ си прибира версиите.Сега е.Ориентирайте се по навреме.
Първо е женското,а после ......дюс.
 :drinks:

Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
« Отговор #499 -: Септември 17, 2020, 20:30:38 pm »
Мхмм...
Цитат
   Филмите им са като сънищата,не им се връзвайте     
Ми надявам се повечето да са наясно с горното.

Цитат
  Реалния "филм" е около вас 
Интересно защо обаче тоя "филм" с протестите не е файдалия за самите протестиращи?
Вече два месеца една сюрия несъгласни с нещо и нъц. При мен и веднъж е достатъчно за да има файда.
Що тъй?
п.п. Отдавна ми се струва, че баце е наясно с бая неща, но се прави на луд за пенсия. Поне такова чувство имам, но то ще се чуе.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
« Отговор #500 -: Вчера в 09:33:48 »
Чедо, ако имаш свободно време хвърли едно око на тоя сериал. Особено втория сезон. Май бая неща са верни.
За Земята, сестра ѝ, масониte. За тия двамата, дето са един за друг родени, и още бая неща. Бая са се изтървали комшиите. Имай предвид, че филма е под шапката на Netflix.  :writer:

Atiye/The Gift

https://kinogo.by/22996-dar-1-2-sezon.html

:hi:

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
« Отговор #501 -: Вчера в 10:15:57 »
Във втори сезон седма серия показват един от началниците с коронавирус.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27