Автор Тема: НЛО Новини  (Прочетена 131522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

trader

  • Гост
Re:НЛО Новини
« Отговор #300 -: Септември 06, 2011, 18:11:01 pm »
Нищо ново.Получава се доста често при снимки  ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:НЛО Новини
« Отговор #301 -: Септември 06, 2011, 18:43:14 pm »
Какво ще кажете за това:http://www.album.bg/garant42/images/28394593/

Единият вариант е това да е водна капка от устата на приказващ човек (от слюнката ни) .Имам някои такива снимки-нощни, от разни събития, с много хора, които приказват до мене.Ето пример от събора на нестинарите в с.Българи, обл.Бургас-2009 г.Тези сфери-бели и по-прозрачни са с такъв произход.



Друг вариант е това да е Луната, ако се знае датата на снимката и т.н.
Е, може да има и други възможности...

Неактивен gengan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:НЛО Новини
« Отговор #302 -: Септември 06, 2011, 21:14:55 pm »
Цитат
Нищо ново.Получава се доста често при снимки 

   Да, и аз първоначално си помислих така, знам че се получават такива оптични дефекти на снимките, най-вече от прашинки, но има някои странни обстоятелства около тази снимка:
  1. Изключено това да е луната, на тази дата тя е в фаза НОВОЛУНИЕ
  2. "Дефекта" е само един
  3. Имам още няколко снимки от същото място и събитие, на които "обекта" също се е хванал, само че доста по-надалеч, на друга позиция и едвам се вижда (на една от снимките обектите са 2)
  4. Няколко от снимките бяха не на фокус, размазани, (какво ли обърка електрониката на фотоапарата) които за съжаление прибързано изтрих
  5. На събитието присъства и държавният глава - Първанов, а някъде бях чел, че НЛО -тата се появяват много често там, където има държавни глави, военни учения, бойни действия, големи инциденти идр.

  та затова реших, че тази снимка е нещо необичайно, може би НЛО?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:НЛО Новини
« Отговор #303 -: Септември 06, 2011, 21:28:32 pm »
Какво ще кажете за това:http://www.album.bg/garant42/images/28394593/

А защо да не е отблясък от светлината върху обектива? Виж двата допълнителни кръга със стрелки.



Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:НЛО Новини
« Отговор #304 -: Септември 16, 2011, 23:39:45 pm »
Е със снимка не разполагат явно или е строго секретна, но все пак дочух да се говори за:
Странен обект заснет над връх Левски
http://www.ufo.bg/?p=1795
Ще чакаме дано проявят снимката....скоро ;)

« Последна редакция: Септември 16, 2011, 23:44:17 pm от fishbone »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:НЛО Новини
« Отговор #305 -: Септември 17, 2011, 22:55:04 pm »
От доста време се чудя, дали да не направим раздел: Една жена каза ...  ???

fishbone, е мислиш ли, че не на всяка простотия прочетена някъде и е мястото тук? Особено пък когато е под горния надслов?!?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен valio5321

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:НЛО Новини
« Отговор #306 -: Септември 20, 2011, 02:44:24 am »
Няколко големи НЛО се движат към планетата Земя“ – това е регистрирала системата за изследване на извънземни цивилизации SETI. Засечени са три големи Неидентифицирани Летящи Обекта извън пределите на слънчевата система, чието местоположение в момента е след орбитата на Плутон. Обектите впечатляват с размерите си – приблизителна дължина от 240 км и 50-80 км на ширина и приближават нашата планета. Все още не са оповестени данни относно скоростта на придвижване.

От СЕТИ разкриват: „NASA знае за тези обекти от известно време и те са реални. Но NАSA не желае да даде повече информация на обществото. Чуждоземните кораби се движат към Земята и правителствата на различните държави са наясно с този факт."

Oбектите могат да се наблюдават на сайта www.sky-map.org. Координати: обект 1 - 19 25 12 -89 46 03; обект 2 - 16 19 35 -88 43 10; обект 3 – 02 26 39 -89 43 13.

„Корабите“ са сините обекти на снимките отдолу.

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:НЛО Новини
« Отговор #307 -: Септември 20, 2011, 04:29:42 am »
 :)Чудя се, как такива прецизни информации от наши земни уреди отчитат идващи кораби към нашата планета от инопланетяни и тези кораби едвам, едвам се предвижват към нея. Може би тези извънземни са по-зле от нашите технологии и са примитивна раса, щом са толкова флегматични и забележими ;D Според мен ако има извънземна инвазия (от по напреднал интелект от нашия),то тя ще е неочаквана и бърза и няма да отчитаме това идва оттук - това идва оттам. Как мислите това поредната човешка земна спекулация ли е?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:НЛО Новини
« Отговор #308 -: Септември 20, 2011, 09:31:50 am »
Тази новина е отпреди 2 години и вече го доказаха, че това не са НЛО-та. Дори и преди няколко седмици ми обясниха тези предполагаеми НЛО-та около Слънцето какво са. Нямам астрономо-технически инструментариум да го обесня на техен си език, но става дума за материя, която се изхвърля от Слънцето по-време на изригване.

Неактивен Sibelis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:НЛО Новини
« Отговор #309 -: Септември 28, 2011, 00:36:15 am »
Три гигантски кораба с извънземни пътуват към Земята. Срещата ни с тях ще е съвсем скоро – през ноември, изчислиха учени от Изследователския център на SETI, цитирани от „Weekly World News”. Не бързайте да се радвате, че мечтата ви да видите НЛО ще се сбъдне, защото намеренията на извънземните не са ясни.

Пришълците, които наскоро минали покрай Юпитер, са засечени от системата HAARP, базирана в Аляска. Единият от корабите им е широк 200 мили, останалите са по-малки.

Учените са категорични, че става дума за извънземни кораби. През ноември 2011 ще са достатъчно близо, за да се видят с оптичен телескоп. Американското правителство е наясно със „събитието“.

Наскоро скандалният сайт „Уикилийкс“ разкри множество секретни документи, които доказват, че НАСА и високопоставени американски фигури са информирани за пътешествието на трите кораба. Даже се подготвя план за унищожението им. Според „Уикилийкс“ има достатъчно доказателства, че инвазията на НЛО е започнала – нещо, което от SETI са предрекли.

Специалисти се позовават на китайски източници, разкрили снимки на НАСА от Луната, на които се виждат не само човешки следи и стъпки. На естествения спътник на Земята дори имало човешки труп, вероятно донесен от извънземен кораб. Д-р Кен Джонсън твърди, че американски астронавти са намерили и фотографирали древни руини от неестествен произход.

Автор:
Novini.bg
http://www.novini.bg/news/23247-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B4%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B8.html

"Новината" ми се стори интересна и реших да я публикувам тук.
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 00:40:23 am от Sibelis »

Неактивен revolume1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:НЛО Новини
« Отговор #310 -: Септември 28, 2011, 03:01:13 am »
Пътуват.... са засечени... :) Според мен "извънземните" мнооого отдавна са тук и ни гледат сеира, как реагираме на подобни информации. Реалити шоу. ;D Чакам да видя през 2012 година какво ще става, ако нещо става ;)

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:НЛО Новини
« Отговор #311 -: Септември 28, 2011, 03:21:44 am »
И HAARP ги засякъл. Наистина ли HAARP има такъв обхват и способност да засича космически кораби? :-X Даже американците са готвили план да ги унищожават, това ме развесели. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Zayl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
  • Реалността . . . просто гледна точка !
Re:НЛО Новини
« Отговор #312 -: Септември 28, 2011, 05:55:07 am »
Някой се грижи за доброто ни настроение  :flag_of_truce:

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:НЛО Новини
« Отговор #313 -: Септември 28, 2011, 10:45:43 am »
http://profit.bg/news.php?id=83858...

Какво мислите ще дойдат ли този път наистина?

Неактивен smarfcho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:НЛО Новини
« Отговор #314 -: Септември 28, 2011, 13:48:01 pm »
Според мен няма да дойдат. Ако това беше истина дали нямаше да се вдигне по голям шум по медиите?  :biggrin:
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 17:06:40 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27