Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 530015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
А има ли разлика между двете версии?
Задаваш отговори  ;)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
А има ли разлика между двете версии?
Задаваш отговори  ;)
Филама е същия само субтитрите се различават! Този филм стана като библия всеки взе да прави преводи и да ги разпространява :P. Меду другото след поредната обществена прожекция на този филм, на 3 март отново бяхме атакувани остро от клиент. Този път причината беще зариди религиозната част, цитирам
"защо пукате това ,каква е тази пропаганда...?"
ние
"какво!? кое не  ви харесва точно?",
клиента
"да не сте евреи или мюсилмани, че пускате това"
ние
"не, секта сме"
клиента
"ще видите вие...!!!"
След това клиента илезе ядосан навън и взе да звъни по gsm на някого и докато разговаряше през цялото време гледаше към нас. Този приличаше на военен или на тези от Атака. Хората нещо не се радват особедно на този филм, защо ли?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Geo', одеве видях в сайта ти, че си се заел с това и щях да пусна линк тук, но си ме изпреварил :P

Благодаря за добре свършената работа!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Хората нещо не се радват особедно на този филм, защо ли?

Страх. Не могат да приемат промяната и чуждото мислене, закостенелост.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Хората нещо не се радват особедно на този филм, защо ли?

Страх. Не могат да приемат промяната и чуждото мислене, закостенелост.
Да така си е и аз едно време реагирах по същия начин, но с времето ми се отвариха очите за много неща и вече не ми пука от нищо ,ще пускам филми на обществни места докато имам тази възможност. През нашето общесвено място минават най-малоко по 2000 души и всички се държат като зомбита тук таме се намира наякой на ръба на промяната. Всеки търси начин как да задоволи зомби нагона си и да одели повече "Лууш" за да небъде измъчван от системата. Мисля се за темата на FLY за "Лууш" дa вземем да я анализираме дo край и разпространим кой както може за да могат да разберат хората в какво положение се намират. Какво ще кажете за тази идея?
« Последна редакция: Март 08, 2008, 01:07:40 am от Morpheus »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Мисля се за темата на FLY за "Лууш" да вземем да я анализираме да край и разпространим кой както може за да могат да разберат хората в какво положение се намират. Какво ще кажете за тази идея?
   Напълно съм съгласен! Но... не е ли по-добре на открием метод /ако щете и метод за препрограмиране на съзнанието/, според който хората ще приемат собственото си истинско положение без коментари, без противопоставяне от тяхна страна /въпреки, че истината боли най-много/ и без излишно словоблудстване от тяхна страна с цел да запазят "статуквото на психиката си"? Предполагам, че това е най-трудния психологически метод, който може да се създаде, но не само е назрял момента за това, впредвид все по-широкото говорене и обсъждане на теми като НЛО, извънземни, магии, свръхвъзможности на човека и т.н. Според мен е малко да се прави просвещение в тази насока, недостатъчно е, тъй като ефектът ще бъде нулев, поради простата причина, че хората ТОТАЛНО ЩЕ СЕ ПРОТИВОПОСТАВЯТ. Идеята на Морфеус е наистина похвална! Но мисля, че преди всичко трябва да се научим да отваряме съзнанията на онези, които искаме да научим на истинските неща. Докато не отворим съзнанията им в болшинството случаи ще има само преливане от пусто в празно и язък за усилията ни.
   Както са казвали в Индия, големите проблеми на човека произтичат ОТ АХИМСА /незнанието/, но нали за да влеем знание на някого в главата и съзнанието му, трябва да открием начин да възбудим любопитството и интереса му към това знание, за да може той не само да го възприеме като информация, а да започне да разсъждава, мисли и определя постъпките си съобразно променото си съзнание. Това наистина е трудно, защото болшинството спят, опияняват се от съня и не искат да се събудят. НОМЕРЪТ Е ДА СЕ ОТКРИЕ ТАКЪВ МЕТОД, С КОЙТО ИНДИВИДИТЕ МАСОВО ЩЕ СЕ СЪБУДЯТ, ЩЕ ОТВОРЯТ СЪЗНАНИЯТА СИ И ЩЕ ПОЖЕЛАЯТ ДА НЕ ПРАВЯТ ВСИЧКО ОНОВА, КОЕТО СА ПРАВЕЛИ ДО МОМЕНТА, ЩЕ ВИДЯТ, ЧЕ ИМА НОВИ ЗА ТЯХ И ПО-ИНТЕРЕСНИ И СМИСЛЕНИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА РЕАЛИЗАЦИЯ, КОИТО НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ДРЕБНИТЕ МАТЕРИАЛНИ ИСТЕРЕСИ, ВЛАСТТА И ЧУВСТВЕНОТО ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА ТЯЛОТО /АКО ВЪОБЩЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКА ТЯЛОТО ИМ, ТЪЙ КАТО БОЛШИНСТВОТО НЕ МОГАТ ДА ЧУЯТ КАКВО ИМ ГОВОРИ ТЯЛОТО/.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Всъщност аз си мисля, че дори човек тотално да се противопостави на нещо, това пак не означава, че няма да му е от полза. Защото в сегашния момент той ще се противопостави, но нещо от това все пак ще остане в съзнанието му и след време е много вероятно да попадне в ситуация, в която да си спомни какво е чел/чул/гледал, и да започне да осъзнава, че сигурно има нещо такова.
Сигурен съм, че всеки може да си спомни за примери от собственото минало, в които е приел съвсем насмешливо едно или друго нещо, а след време в крайна сметка се е убедил, че не е бил прав.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Да наистина, паметта е неизтриваема, особено ако запаметеното е за нещо съвсем ново, неспецифично, леко стресиращо и съвсем непознато. Тогава в паметта винаги остава "едно наум". Но аз исках да кажа, че е назрял момента за това, "да принудим" с нов метод болшинството да се събуди и разбере истините за света и себе си.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Всъщност аз си мисля, че дори човек тотално да се противопостави на нещо, това пак не означава, че няма да му е от полза. Защото в сегашния момент той ще се противопостави, но нещо от това все пак ще остане в съзнанието му и след време е много вероятно да попадне в ситуация, в която да си спомни какво е чел/чул/гледал, и да започне да осъзнава, че сигурно има нещо такова.
Сигурен съм, че всеки може да си спомни за примери от собственото минало, в които е приел съвсем насмешливо едно или друго нещо, а след време в крайна сметка се е убедил, че не е бил прав.
Мартин беше достатъчно ясен в отговора си дали хората ще го приемат. Лошото е ако сме имали възможноста и не сме се опитали да направим поне най-малкия опит. Докато не опитаме небива да говорим за провал. Аз миля че ще стане може след години но ще се получи. Тука има достаъчно знаещи и можещи хора които да отсеят истината и тя да  бъде написа в един достъпен стил за да може всеки да я осъзнае.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Мартин беше достатъчно ясен в отговора си дали хората ще го приемат. Лошото е ако сме имали възможноста и не сме се опитали да направим поне най-малкия опит. Докато не опитаме небива да говорим за провал. Аз миля че ще стане може след години но ще се получи. Тука има достаъчно знаещи и можещи хора които да отсеят истината и тя да  бъде написа в един достъпен стил за да може всеки да я осъзнае.
Хе-хе, не искам да влизам в безсмислени спорове. И не не исках да обричам нещата на предварителен неуспех. Просто мислех, че за целта, която Morpheus поставя, има по-преки, бързи и точни психологически начини /без да включвам Минд Контрол/, с които ще се постигне много по-голям успех. Може би някакви техники от тези, с които работи Мирзакарим Норбеков... или някои други, също ефективни, но такива, които работят на масово ниво с големи маси от хора. Не вярвам да не съществуват, спомнете си опиянението от хитлеризма в хитлеристка Германия. Може би за това ще ни поговори някой психолог от съфорумците. Психологията не ми е съвсем в кръвта.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Уникалните лекции на Джордан Максуел, някой взе да пуска доста редки с него в conspiracycentral. Който има повечко място на харда, да не ги пропуска.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Някой гледа ли това вчера бтв документите "Факти и мистерии": Какво още лети над нас?
Аз го пропуснах, казват че било добро.
От тук може да го изтеглите
Цитат
"Факти и мистерии": Какво още лети над нас?
05.03.2008 / 17:11
Документална поредица
Автор: Борислав Лазаров
Оператор: Валентин Николов
Продуцент: Венелин Петков
След големия успех на първия сезон "Факти и мистерии" по bTV, от тази неделя, 9 март, в 15 ч. започва излъчването на новите епизоди от поредицата на Борислав Лазаров. В четири последователни недели в рубриката bTV Документите ще бъдат излъчени филмите "Какво още лети над нас?", "Diabolus expulsum", "Съвпаденията" и "Забравените открития".
В първия филм от новия сезон на зрителите ще видят най-новите документирани случаи на НЛО по целия свят и у нас. Павлина Тодорова е заснела НЛО с мобилния си телефон в центъра на София. Очевидци на това стават десетки граждани, които чакат по това време на автобусна спирка. Случай на наблюдение на НЛО е регистриран и над Несебър. Коста Петров заснема необичайния феномен със своя фотоапарат и се свързва с летище Бургас, но оттам имат различно становище.
Почитателите на bTV Документите ще видят и разказа на Милена Бончевска, вдовица на Дочо Генковски – един от най-добрите български пилоти, която ще разкаже за срещите на съпруга си с НЛО. Във филма са представени и мненията на различни учени.
Екипът на bTV Документите засне ексклузивни кадри, които ще бъдат излъчени единствено в епизода "Какво лети още над нас?".

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Едно може да му се признае - беше по-добър от предишните миналата година laugh

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Доста добро беше с изключение, че включиха историята с Несебърското НЛО наблюдение, което няма нищо общо с извъземни или кораби. Просто шега. Най ми хареса, когато очевидеца заснел го, каза: "летяха бавно все едно сканираха повърхността", дори и тук човек трябва да подхожда безпристрастно, защото виждаме каквото искаме да видим.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Направено със стил, най-много ми хареса за нащия пилот Дочо и шапката от КПто направо ме върнаха в казармата.  ;D 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27