Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 553582 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Изгледах Zeitgeist!
Мога само да кажа че е перфектно направен и много добре поднесен!
Гениален филм! Много елементарен, но в същото време много добре се разбира цялата гадост...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Изгледах Zeitgeist!
Мога само да кажа че е перфектно направен и много добре поднесен!
Гениален филм! Много елементарен, но в същото време много добре се разбира цялата гадост...
Особено в частта с религията кърти мивки  ;) и наистина е много препоръчителен за всички които фанатично се доверяват на църковните институции.
« Последна редакция: Февруари 16, 2008, 11:35:24 am от Alien »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Изгледах Zeitgeist!
Мога само да кажа че е перфектно направен и много добре поднесен!
Гениален филм! Много елементарен, но в същото време много добре се разбира цялата гадост...
Особено в частта с религията кърти мивки  ;) и наистина е много препорачителен за всички които фанатично се доверяват на църковните институции.
Страхотен е наистина ,аз за малко да се откажа от христянсвото. Незнам в какво да вярвам вече!?
« Последна редакция: Август 11, 2009, 07:52:02 am от Морфей »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
В Господ, в себе си, по - добре е да вярваш в нещо отколкото хич.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
В Господ, в себе си, по - добре е да вярваш в нещо отколкото хич.

След този филм : ...в себе си, по - добре е да вярваш в нещо отколкото хич.
;)
аз по принцип не вярвам де .

stiver

  • Гост
PSI Factor
Канадски ТВ сериал, 3 сезона, в Замунда.

Всяка една от сериите пресъздава случаи от досиетата на една от първите организации за научно изследване и проучване на паранормални явления (O.S.I.R).Със специалното участие на сценариста, режисьора, продуцента Дан Акройд.

Прилича доста на X Files, с тази разлика, че този филм не ме дразни. Случаите са силно преувеличени, но като се пресеят големите измислици може да се открият някои доста интересни неща и факти. Първият сезон е по-слаб като филми, има по- ретро вид, но и повече случаи. Става за гледане.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
PSI Factor
Канадски ТВ сериал, 3 сезона, в Замунда.

Всяка една от сериите пресъздава случаи от досиетата на една от първите организации за научно изследване и проучване на паранормални явления (O.S.I.R).Със специалното участие на сценариста, режисьора, продуцента Дан Акройд.

Прилича доста на X Files, с тази разлика, че този филм не ме дразни. Случаите са силно преувеличени, но като се пресеят големите измислици може да се открият някои доста интересни неща и факти. Първият сезон е по-слаб като филми, има по- ретро вид, но и повече случаи. Става за гледане.
кога си го дърпал? Че в момента няма абсолютно никакъв сийд нито един сезон от филма....а ми се щеше да го смъкна.. :-\
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

stiver

  • Гост
кога си го дърпалa? Че в момента няма абсолютно никакъв сийд нито един сезон от филма....а ми се щеше да го смъкна.. :-\

Издърпах го някъде през декември, ако не греша. От тогава не съм го сваляла от сийд, но не знам защо никой не дърпа. Сега виждам, че има и други сийдери и лийчъри. Ако знаеш някакъв начин да сийдвам директно към твоя комп., кажи ми как да го направя. Аз съм с uTorrent.

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
И аз изгледах днеска филма Zeitgeist и съм шокиран.То наистина вече не знаеш на какво да вярваш.Ама според мен си има един Бог,който ни обича и ще си вярвам в него :D

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
И аз изгледах днеска филма Zeitgeist и съм шокиран.То наистина вече не знаеш на какво да вярваш.Ама според мен си има един Бог,който ни обича и ще си вярвам в него :D
Ако спрем да вярваме в кавото и да е ,дали ще успеем да счупим матрицта?! ??? :-\

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Не

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Не.С нас и без нас тя ще си съществува,защото ние не я правим,ние просто живеем в нея ;)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Днес на работа си бяхме пуснали Zeitgeist да го гледаме и едно момче около 20 години ни се нахвърли с думите
Цитат
вие нормални ли сте да пускате такива филми тука
и аз му викам:
- защо? а той още по разярено
Цитат
как защо бе, невиждаш ли какво дават убийсва, едно дете без крак и някъкви войни вие добре ли сте да пускате на хората това
а аз викам:
-какво не ти харесва истината? и тоя се обърна без да каже нищо и спокойно продължи все едно не сме говорили. И всички колеги някви шашнати а бе какъв беше тоя. Така че не го пускайте на непознати, може да уцелите някой агент  :P и да ядете бой  :-[.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Ахам да, срещат се крайни индивиди. Скоро ме репликираха, че по скоро материята, ще стане идея, отколкото идеята материя.

Аз препоръчвам поредицата 5th dimension. На моменти дразни със скептицизма си, но е добра, защото сякаш не манипулира, а по-скоро дава право на избор, макар и с лек уклон скептицизма, но все пак фактите които се представят вътре говорят сами за себе си. Получава се така, че скептиците не звучат никак правдоподобно. Но разбира се, за незапознатия зрител може и да звучат.
Струват си, според мен, поне тези които засега гледах, за реинкарнация, живот до смъртта и психокинеза.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
И аз изгледах днеска филма Zeitgeist и съм шокиран.То наистина вече не знаеш на какво да вярваш.Ама според мен си има един Бог,който ни обича и ще си вярвам в него :D
Ако спрем да вярваме в кавото и да е ,дали ще успеем да счупим матрицта?! ??? :-\
Да кажем, че е така и сме в Матрицата. Спрем да вярваме и я счупим. И какво ли ще стане? Може би ще престанем да бъдем. Не сме готови за това.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27