Автор Тема: Филми за конспирации, НЛО, езотерика, древни загадки и т.н...  (Прочетена 558404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
http://www.zamunda.net/download.php/301105/Altered%202006%20DVDRip%20XviD-CMP.torrent Задължителен филм за всички които са били отвлечени от извънземни.  :hi:


TRUE OR DEATH

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Ето и един интересен филм от мен: http://www.zamunda.net/details.php?id=67886&hit=1, а тук може да се гледа и онлайн http://www.putlocker.com/file/FBC12BF7A62385B4#
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен SpitfireVS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20

Във филма нацистите са построили база на луната през 1945 и смятат да превземат Земята през 2018. Както се вижда на постера те ще ползват и летящи чинии. Филмът ще излезе на 4-ти Април тази година. Ето и трейлъра Чудя се дали нацистите ще спечелят този път  ;D
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 10:00:04 am от SpitfireVS »
Истината - това е заблуждение, което е траяло векове; заблуждението - това е истина

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Филма ми се струва по-скоро комедия.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Е па не знам кой ще спечели, но най-вероятно гадните американци ще са. Все пак те са направили филма. ;D Иначе за база на луната на нацистите съм чувал, предполагам, че и в този форум има информация (все още се намират кътчета от него, за които да не знам). А за летящите чинии - та те са си запазена марка на вермахта! Очаквам филма с нетърпение, дано се появи и по българските кина. А пък и ако е на 3D... ;)
« Последна редакция: Февруари 29, 2012, 11:20:14 am от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
С две думи Iron Sky – нацисти от Луната! Жанр: фантастична комедия! Премиерата е на 4 април, но за България още не е ясно. Честно казано визуално филмчето не изглежда никак зле, а ако споменем смешния бюджет от  7,5 млн. то направо си изглежда страхотно.  Любопитно ми е да видя какво се е получило.


Ето ви нещо по-прилично:

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
"Странное дело" онлайн в  Youtube  и  всичките серии тук:

http://vseriale.tv/1288-strannoe-delo.html

http://kinolot.com/dokumental/21145-strannoe-delo-2011-satrip.html

Много са интересни тези руски  документални филми, особено за космическия разум като
 
Плохие соседы , Киллеры с ЛуныГолос из безмолвия   или  Назад в будущее и мн. други.


 

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Секретные территории. "НЛО. Рептилии среди нас."

http://www.youtube.com/watch?v=DtVJt3a7Yps


Съществува хипотезата, че рептилиите са потомци на извънземна цивилизация,
чиито прадеди някога са управлявали света, а сега наследниците им са сред нас
и живеят под земата. Не е за вярване, но вижте  :nea: 


Гледайте всички серии на " Секретные територии" от РЕН.ТВ


http://www.online-life.ru/kino-tv/305-sekretnye-territorii-online.html


Последната е от 30 март 2012 - НЛО. Война богов






« Последна редакция: Април 04, 2012, 22:38:51 pm от Hacko »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007

Какво в същност  се случва   


Интервю с д-р Стивън Гриър от CSETI по въпроси, свързани с извънземното присъствие на Земята.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007

Дайджестът от паралелни светове на 31 март (събота) ни сблъска с историята на двама мъже от Пенсилвания, които загубват своя приятел, когато той е още млад. След години починалият се връща в живота на двамата мъже чрез съобщения, които им изпраща през имейл адреса, който е ползвал приживе. Брой 22 на "Новите досиета" разказа и историята на българина Кирил Смилков, който е имал контакт с извънземен разум.
Не отричам в никакъв случай преживяното от Кирил Смилков и документираното от тв7 и Новите досиета. Направи ми много силно впечетление описанието, портрета на това "извънземно" невидимо в огледалото същество. Обърнете внимание на плоска горна част на главата с два израстъка и как Смилков го онагледи с показалци, освен това остра брадичка аз бих добавил подобно на коза и уши завити на спирали като охлюв. Виждал съм подобни изображения в църковни книги и стенописи на манастири. А това че тия същества се представят за "извънземни" е ясно, няма как да разкрият истинската си духовна същност. И още нещо:


Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Днес по паднах на интересен руски  документален сериал от 2012




1 филм: На ръба на третата световна
2 филм: Пришелеца за  диктатурата на пролетариата

3 филм: Фалшивите чинии

4 филм: НЛО атакуват

5 филм: На лов за  НЛО

6 филм: Земните следи на  пришелците

7 филм: Летящите  чинии

8 филм: Живите инопланетяни

9 филм: Инопланетните технологии


Разказва за ЕТ, НЛО, паралелните светове и за контактите с извън земни цивилизации,
извлечени от доскоро засекретените военни архиви.
Сериите гледайте тук  или в тубата . Прочетете за различни, но крайно важни неща.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Mного интересен филм в колибка
666: The Cult of Saturn / 666: Култът към Сатурн
Субтитри
Мисиите Вояджър 1 и 2 през 1980 - 81 г. и космическият апарат "Касини" на НАСА през 2006 г. заснеха загадъчен шестоъгълник на северния полюс на планетата Сатурн и око на южния й полюс. От този шестоъгълник се получават звездовидни символи – хексаграм и пентаграм. На никоя друга планета не е виждано подобно нещо. Моделите, произлезли от хексаграма, дават комбинацията 6-6-6. Много е странно това, че числото 666 е тясно свързано със Сатурн - римския бог на земеделието и реколтата. Защо "звездата", символ на Сатурн, присъства във всички религии по света?
Един от шумерските цилиндрични печати странно показва пръстена на Сатурн заедно с правилната позиция на небесните тела: Сатурн, Юпитер, Астеридния пояс и Марс. Непонятно е как древните шумери са успели да видят всичко това и как са могли да свържат хексаграмния символ с бог Сатурн, след като телескопите още не са били изобретени. На кого принадлежи днес този образ и символ на цилиндричния печат? Кой е богът на този свят? Как изглежда бог Сатурн днес? Будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство, култът към Бафомет, фримасонство... Това, което е наистина смайващо, е как изобщо тези организации са могли да обединят в техните символи отличителните белези на Сатурновите полярни вихри, при положение че хексаграмата и окото на планетата Сатурн са открити наскоро?
Какво прави символът на Сатурн в юдейска синагога? Дали наистина римокатолическата църква е преди всичко християнска църква или е всъщност църквата на Сатаната? Наистина ли сте сигурни, че това е истинският образ на Исус? Защо той и езическите идоли правят едни и същи жестове с ръка? Вие се покланяте на онова, което не знаете - Йоан 4:22. Кой е първият и вторият звяр от Откровението на Йоан? Коя е лунната богиня и царицата на небесата? Отговори на тези и други въпроси, ще получите в този филм.


Гледайте онлайн - http://www.youtube.com/watch?v=piu5jg5A-rw&feature=channel&list=UL



Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Днес по паднах на интересен руски  документален сериал от 2012




1 филм: На ръба на третата световна
2 филм: Пришелеца за  диктатурата на пролетариата

3 филм: Фалшивите чинии

4 филм: НЛО атакуват

5 филм: На лов за  НЛО

6 филм: Земните следи на  пришелците

7 филм: Летящите  чинии

8 филм: Живите инопланетяни

9 филм: Инопланетните технологии


Разказва за ЕТ, НЛО, паралелните светове и за контактите с извън земни цивилизации,
извлечени от доскоро засекретените военни архиви.
Сериите гледайте тук  или в тубата . Прочетете за различни, но крайно важни неща.

Аз съм ги гледал всичките в тубата. Препоръчвам ги горещо!
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Посоченият сериал си е чиста загуба на време за, което съжалявам тъй-като не можа да ме впечатли със нищо същественно, всъщност може да се каже, че съдържанието в него се базира на известни факти, предположения и нищо повече. Липсват задълбочени анализи, проучвания и експерименти изясняващи природата на някои явления и феномени, като за сметка на това преобладават глупави предположения и коментари в изобилие подкрепени със кретенско държание от страна на участниците и неподреден архивен и друг видеоматериал с неизвестно съмнително произхождение. А за този, който го възприема и харесва този сериал за мене е пълен бунак.
« Последна редакция: Април 24, 2012, 04:08:36 am от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27